Anvers (4E)

Deviens fan de Anvers (4E)!
Facebook
RSS Feed van Anvers (4E) Enregistrer le calendrier de Anvers (4E)

Calendrier / Résultats foot

20/10 19:30 SKS Herentals SKS Herentals - Rauw Rauw SKS Herentals - Rauw
20/10 19:30 Sint-Dimpna B Sint-Dimpna B - FC Rosselaar Hulsen FC Rosselaar Hulsen Sint-Dimpna B - FC Rosselaar Hulsen
20/10 19:30 Grobbendonk Grobbendonk - Ezaart Sport Ezaart Sport Grobbendonk - Ezaart Sport
21/10 15:00 Olen United Olen United - Oosthoven Oosthoven Olen United - Oosthoven
21/10 15:00 VCPOEDERLEE VCPOEDERLEE - Blauwvoet Oevel Blauwvoet Oevel VCPOEDERLEE - Blauwvoet Oevel
21/10 15:00 HIH Turnhout HIH Turnhout - Pulderbos Pulderbos HIH Turnhout - Pulderbos
21/10 15:00 Alberta Geel Alberta Geel - KFC De Kempen B KFC De Kempen B Alberta Geel - KFC De Kempen B
21/10 15:00 Wechelderzande Wechelderzande - Molenkring Lichtaart Molenkring Lichtaart Wechelderzande - Molenkring Lichtaart
Calendrier / Résultats foot
20/10 19:30 SKS Herentals SKS Herentals - Rauw Rauw SKS Herentals - Rauw
20/10 19:30 Sint-Dimpna B Sint-Dimpna B - FC Rosselaar Hulsen FC Rosselaar Hulsen Sint-Dimpna B - FC Rosselaar Hulsen
20/10 19:30 Grobbendonk Grobbendonk - Ezaart Sport Ezaart Sport Grobbendonk - Ezaart Sport
21/10 15:00 Olen United Olen United - Oosthoven Oosthoven Olen United - Oosthoven
21/10 15:00 VCPOEDERLEE VCPOEDERLEE - Blauwvoet Oevel Blauwvoet Oevel VCPOEDERLEE - Blauwvoet Oevel
21/10 15:00 HIH Turnhout HIH Turnhout - Pulderbos Pulderbos HIH Turnhout - Pulderbos
21/10 15:00 Alberta Geel Alberta Geel - KFC De Kempen B KFC De Kempen B Alberta Geel - KFC De Kempen B
21/10 15:00 Wechelderzande Wechelderzande - Molenkring Lichtaart Molenkring Lichtaart Wechelderzande - Molenkring Lichtaart
Classement
  Equipe T P
1. Rauw Rauw 9 24
2. Olen United Olen United 8 19
3. VCPOEDERLEE VCPOEDERLEE 9 18
4. Blauwvoet Oevel Blauwvoet Oevel 9 18
5. SKS Herentals SKS Herentals 9 18
6. Ezaart Sport Ezaart Sport 8 15
7. Punt Punt 9 15
8. Alberta Geel Alberta Geel 9 15
Meilleurs buteurs