Calendrier 2018 - 2019

22/08 18:30 De Jeugd Borgloon De Jeugd Borgloon 4-0 Vroenhoven VV Vroenhoven VV
26/08 15:00 Herkenrode Herkenrode 5-0 De Jeugd Borgloon De Jeugd Borgloon
29/08 18:30 De Jeugd Borgloon De Jeugd Borgloon 5-0 FF Eendracht Gingelom Eendracht Gingelom
02/09 15:00 Valencia Piringen Valencia Piringen 1-0 De Jeugd Borgloon De Jeugd Borgloon
05/09 18:30 De Jeugd Borgloon De Jeugd Borgloon 3-0 Heis Sport Heis Sport
09/09 15:00 SK Vliermaalroot SK Vliermaalroot 0-6 De Jeugd Borgloon De Jeugd Borgloon
16/09 15:00 De Jeugd Borgloon De Jeugd Borgloon 1-1 Jekervallei Sluizen Jekervallei Sluizen
23/09 15:00 Kanne VV Kanne VV 1-1 De Jeugd Borgloon De Jeugd Borgloon
30/09 15:00 De Jeugd Borgloon De Jeugd Borgloon 2-1 Bilzen-Waltwilder Bilzen-Waltwilder
07/10 15:00 BJK Saint-Trond BJK Saint-Trond 1-3 De Jeugd Borgloon De Jeugd Borgloon
13/10 16:00 De Jeugd Borgloon De Jeugd Borgloon 3-2 FC Diepenbeek FC Diepenbeek
21/10 14:30 Inter Hasselt Inter Hasselt 1-12 De Jeugd Borgloon De Jeugd Borgloon
28/10 15:00 De Jeugd Borgloon De Jeugd Borgloon 1-1 Velm VV Velm VV
04/11 14:30 Sporting Aalst-Brustem Sporting Aalst-Brustem 1-1 De Jeugd Borgloon De Jeugd Borgloon
10/11 19:30 Heur-Tongeren Heur-Tongeren 2-3 De Jeugd Borgloon De Jeugd Borgloon
18/11 14:30 De Jeugd Borgloon De Jeugd Borgloon 2-0 VV Hoeselt VV Hoeselt
25/11 14:30 Riemst Vooruit Riemst Vooruit 2-3 De Jeugd Borgloon De Jeugd Borgloon
02/12 14:30 Vroenhoven VV Vroenhoven VV 0-1 De Jeugd Borgloon De Jeugd Borgloon
09/12 14:30 De Jeugd Borgloon De Jeugd Borgloon 0-2 Herkenrode Herkenrode
16/12 14:30 Eendracht Gingelom Eendracht Gingelom 3-4 De Jeugd Borgloon De Jeugd Borgloon
06/01 14:30 De Jeugd Borgloon De Jeugd Borgloon 3-1 Valencia Piringen Valencia Piringen
13/01 14:30 Heis Sport Heis Sport 2-0 De Jeugd Borgloon De Jeugd Borgloon
20/01 14:30 De Jeugd Borgloon De Jeugd Borgloon 2-1 SK Vliermaalroot SK Vliermaalroot
27/01 14:30 Jekervallei Sluizen Jekervallei Sluizen 3-5 De Jeugd Borgloon De Jeugd Borgloon
03/02 15:00 De Jeugd Borgloon De Jeugd Borgloon 2-0 Kanne VV Kanne VV
09/02 19:30 Bilzen-Waltwilder Bilzen-Waltwilder 0-2 De Jeugd Borgloon De Jeugd Borgloon
17/02 15:00 De Jeugd Borgloon De Jeugd Borgloon 1-0 BJK Saint-Trond BJK Saint-Trond
23/02 20:00 FC Diepenbeek FC Diepenbeek 7-3 De Jeugd Borgloon De Jeugd Borgloon
09/03 16:00 De Jeugd Borgloon De Jeugd Borgloon 7-2 Inter Hasselt Inter Hasselt
17/03 15:00 Velm VV Velm VV 0-1 De Jeugd Borgloon De Jeugd Borgloon
24/03 15:00 De Jeugd Borgloon De Jeugd Borgloon 1-3 Sporting Aalst-Brustem Sporting Aalst-Brustem
31/03 15:00 De Jeugd Borgloon De Jeugd Borgloon 4-1 Heur-Tongeren Heur-Tongeren
07/04 15:00 VV Hoeselt VV Hoeselt 2-2 De Jeugd Borgloon De Jeugd Borgloon
14/04 15:00 De Jeugd Borgloon De Jeugd Borgloon 5-0 FF Riemst Vooruit Riemst Vooruit

Matches

Gardiens de but Défenseurs Milieu de terrain Attaquants