Deviens fan! 19

Saison 2018 - 2019 Flandre Occidentale (4B)


 JournĂ©e 1
02/09 15:00 SK Steenbrugge SK Steenbrugge 0-6 Zandvoorde Zandvoorde
02/09 15:00 Aartrijke Aartrijke 9-0 Verbroedering Sijsele Verbroedering Sijsele
02/09 15:00 HO Oostveld-Oedelem HO Oostveld-Oedelem 7-1 Dosko Beveren Dosko Beveren
02/09 15:00 Eendracht Bruges Eendracht Bruges 3-5 GL Ruiselede GL Ruiselede
02/09 15:00 Zerkegem Zerkegem 2-0 Beernem Beernem
02/09 15:00 Pittem Pittem 4-0 KSK Wenduine KSK Wenduine
02/09 15:00 Hertsberge Hertsberge 4-2 Doomkerke Doomkerke
 JournĂ©e 2
08/09 18:00 Verbroedering Sijsele Verbroedering Sijsele 1-6 Pittem Pittem
08/09 19:00 Dosko Beveren Dosko Beveren 1-1 Aartrijke Aartrijke
09/09 15:00 KSK Wenduine KSK Wenduine 3-4 Eendracht Bruges Eendracht Bruges
09/09 15:00 Doomkerke Doomkerke 1-3 Sint-Joris Sportief Sint-Joris Sportief
09/09 15:00 Beernem Beernem 3-3 SK Steenbrugge SK Steenbrugge
09/09 15:00 Zandvoorde Zandvoorde 1-2 Hertsberge Hertsberge
09/09 15:00 GL Ruiselede GL Ruiselede 0-1 Zerkegem Zerkegem
 JournĂ©e 3
15/09 18:00 Pittem Pittem 3-3 Dosko Beveren Dosko Beveren
16/09 15:00 Hertsberge Hertsberge 1-1 Sint-Joris Sportief Sint-Joris Sportief
16/09 15:00 SK Steenbrugge SK Steenbrugge 1-2 GL Ruiselede GL Ruiselede
16/09 15:00 HO Oostveld-Oedelem HO Oostveld-Oedelem 2-2 Doomkerke Doomkerke
16/09 15:00 Eendracht Bruges Eendracht Bruges 5-0 FF Verbroedering Sijsele Verbroedering Sijsele
16/09 15:00 Zandvoorde Zandvoorde 2-1 Beernem Beernem
16/09 15:00 Zerkegem Zerkegem 2-1 KSK Wenduine KSK Wenduine
 JournĂ©e 4
22/09 19:00 Dosko Beveren Dosko Beveren 1-4 Eendracht Bruges Eendracht Bruges
23/09 15:00 Verbroedering Sijsele Verbroedering Sijsele 1-6 Zerkegem Zerkegem
23/09 15:00 Doomkerke Doomkerke 0-0 Aartrijke Aartrijke
23/09 15:00 Beernem Beernem 1-4 Hertsberge Hertsberge
23/09 15:00 Sint-Joris Sportief Sint-Joris Sportief 1-3 HO Oostveld-Oedelem HO Oostveld-Oedelem
23/09 15:00 GL Ruiselede GL Ruiselede 3-2 Zandvoorde Zandvoorde
23/09 15:00 KSK Wenduine KSK Wenduine 7-2 SK Steenbrugge SK Steenbrugge
 JournĂ©e 5
29/09 19:30 Zandvoorde Zandvoorde 0-0 KSK Wenduine KSK Wenduine
30/09 15:00 Pittem Pittem 0-2 Doomkerke Doomkerke
30/09 15:00 Zerkegem Zerkegem 1-1 Dosko Beveren Dosko Beveren
30/09 15:00 Aartrijke Aartrijke 3-2 Sint-Joris Sportief Sint-Joris Sportief
30/09 15:00 Hertsberge Hertsberge 2-2 HO Oostveld-Oedelem HO Oostveld-Oedelem
30/09 15:00 SK Steenbrugge SK Steenbrugge 4-3 Verbroedering Sijsele Verbroedering Sijsele
30/09 15:00 Beernem Beernem 2-1 GL Ruiselede GL Ruiselede
 JournĂ©e 6
06/10 18:00 Verbroedering Sijsele Verbroedering Sijsele 1-7 Zandvoorde Zandvoorde
07/10 15:00 GL Ruiselede GL Ruiselede 1-3 Hertsberge Hertsberge
07/10 15:00 Dosko Beveren Dosko Beveren 1-1 SK Steenbrugge SK Steenbrugge
07/10 15:00 HO Oostveld-Oedelem HO Oostveld-Oedelem 4-1 Aartrijke Aartrijke
07/10 15:00 Doomkerke Doomkerke 2-0 Eendracht Bruges Eendracht Bruges
07/10 15:00 KSK Wenduine KSK Wenduine 0-0 Beernem Beernem
07/10 15:00 Sint-Joris Sportief Sint-Joris Sportief 3-1 Pittem Pittem
 JournĂ©e 7
13/10 19:30 Zandvoorde Zandvoorde 2-0 Dosko Beveren Dosko Beveren
14/10 15:00 Beernem Beernem 12-1 Verbroedering Sijsele Verbroedering Sijsele
14/10 15:00 Zerkegem Zerkegem 0-1 Doomkerke Doomkerke
14/10 15:00 Hertsberge Hertsberge 3-2 Aartrijke Aartrijke
14/10 15:00 Eendracht Bruges Eendracht Bruges 2-4 Sint-Joris Sportief Sint-Joris Sportief
14/10 15:00 GL Ruiselede GL Ruiselede 0-2 KSK Wenduine KSK Wenduine
14/10 15:00 Pittem Pittem 2-1 HO Oostveld-Oedelem HO Oostveld-Oedelem
 JournĂ©e 8
20/10 18:00 Verbroedering Sijsele Verbroedering Sijsele 0-5 GL Ruiselede GL Ruiselede
21/10 15:00 Sint-Joris Sportief Sint-Joris Sportief 2-1 Zerkegem Zerkegem
21/10 15:00 KSK Wenduine KSK Wenduine 2-0 Hertsberge Hertsberge
21/10 15:00 Doomkerke Doomkerke 4-1 SK Steenbrugge SK Steenbrugge
21/10 15:00 HO Oostveld-Oedelem HO Oostveld-Oedelem 2-4 Eendracht Bruges Eendracht Bruges
21/10 15:00 Dosko Beveren Dosko Beveren 0-3 Beernem Beernem
21/10 15:00 Aartrijke Aartrijke 0-0 Pittem Pittem
 JournĂ©e 9
27/10 19:30 Zandvoorde Zandvoorde 1-0 Doomkerke Doomkerke
28/10 15:00 KSK Wenduine KSK Wenduine 9-0 Verbroedering Sijsele Verbroedering Sijsele
28/10 15:00 Hertsberge Hertsberge 1-3 Pittem Pittem
28/10 15:00 GL Ruiselede GL Ruiselede 3-1 Dosko Beveren Dosko Beveren
28/10 15:00 SK Steenbrugge SK Steenbrugge 1-5 Sint-Joris Sportief Sint-Joris Sportief
28/10 15:00 Zerkegem Zerkegem 3-4 HO Oostveld-Oedelem HO Oostveld-Oedelem
28/10 15:00 Eendracht Bruges Eendracht Bruges 0-1 Aartrijke Aartrijke
 JournĂ©e 10
03/11 17:00 Verbroedering Sijsele Verbroedering Sijsele 0-8 Hertsberge Hertsberge
03/11 19:00 Dosko Beveren Dosko Beveren 2-1 KSK Wenduine KSK Wenduine
04/11 14:30 HO Oostveld-Oedelem HO Oostveld-Oedelem 3-0 SK Steenbrugge SK Steenbrugge
04/11 14:30 Pittem Pittem 5-0 Eendracht Bruges Eendracht Bruges
04/11 14:30 Sint-Joris Sportief Sint-Joris Sportief 0-2 Zandvoorde Zandvoorde
04/11 14:30 Doomkerke Doomkerke 2-2 Beernem Beernem
04/11 14:30 Aartrijke Aartrijke 4-0 Zerkegem Zerkegem
 JournĂ©e 11
09/11 20:00 Verbroedering Sijsele Verbroedering Sijsele 2-6 Dosko Beveren Dosko Beveren
11/11 14:30 GL Ruiselede GL Ruiselede 1-4 Doomkerke Doomkerke
11/11 14:30 Beernem Beernem 1-1 Sint-Joris Sportief Sint-Joris Sportief
11/11 15:00 SK Steenbrugge SK Steenbrugge 0-7 Aartrijke Aartrijke
11/11 15:00 Hertsberge Hertsberge 4-0 Eendracht Bruges Eendracht Bruges
11/11 15:00 Zerkegem Zerkegem 0-1 Pittem Pittem
11/11 15:00 Zandvoorde Zandvoorde 2-0 HO Oostveld-Oedelem HO Oostveld-Oedelem
 JournĂ©e 12
17/11 19:00 Dosko Beveren Dosko Beveren 2-4 Hertsberge Hertsberge
18/11 14:30 HO Oostveld-Oedelem HO Oostveld-Oedelem 1-2 Beernem Beernem
18/11 14:30 Pittem Pittem 0-0 SK Steenbrugge SK Steenbrugge
18/11 14:30 Aartrijke Aartrijke 0-0 Zandvoorde Zandvoorde
18/11 14:30 Sint-Joris Sportief Sint-Joris Sportief 3-1 GL Ruiselede GL Ruiselede
18/11 14:30 Doomkerke Doomkerke 3-2 KSK Wenduine KSK Wenduine
18/11 15:00 Eendracht Bruges Eendracht Bruges 1-1 Zerkegem Zerkegem
 JournĂ©e 13
24/11 19:30 Zandvoorde Zandvoorde 2-1 Pittem Pittem
25/11 14:30 GL Ruiselede GL Ruiselede 0-4 HO Oostveld-Oedelem HO Oostveld-Oedelem
25/11 14:30 Beernem Beernem 0-0 Aartrijke Aartrijke
25/11 15:00 Verbroedering Sijsele Verbroedering Sijsele 0-5 FF Doomkerke Doomkerke
25/11 15:00 Hertsberge Hertsberge 2-0 Zerkegem Zerkegem
25/11 15:00 KSK Wenduine KSK Wenduine 2-0 Sint-Joris Sportief Sint-Joris Sportief
25/11 15:00 SK Steenbrugge SK Steenbrugge 0-2 Eendracht Bruges Eendracht Bruges
 JournĂ©e 14
02/12 14:30 Pittem Pittem 0-2 Beernem Beernem
02/12 14:30 Doomkerke Doomkerke 0-0 Dosko Beveren Dosko Beveren
02/12 14:30 Sint-Joris Sportief Sint-Joris Sportief 5-0 FF Verbroedering Sijsele Verbroedering Sijsele
02/12 14:30 HO Oostveld-Oedelem HO Oostveld-Oedelem 7-0 KSK Wenduine KSK Wenduine
02/12 14:30 Aartrijke Aartrijke 1-2 GL Ruiselede GL Ruiselede
02/12 15:00 Eendracht Bruges Eendracht Bruges 0-0 Zandvoorde Zandvoorde
02/12 15:00 Zerkegem Zerkegem 3-2 SK Steenbrugge SK Steenbrugge
 JournĂ©e 15
07/12 20:00 Verbroedering Sijsele Verbroedering Sijsele 1-12 HO Oostveld-Oedelem HO Oostveld-Oedelem
08/12 19:30 Zandvoorde Zandvoorde 3-3 Zerkegem Zerkegem
09/12 14:30 GL Ruiselede GL Ruiselede 1-0 Pittem Pittem
09/12 14:30 Beernem Beernem 4-3 Eendracht Bruges Eendracht Bruges
09/12 15:00 SK Steenbrugge SK Steenbrugge 1-5 Hertsberge Hertsberge
09/12 15:00 KSK Wenduine KSK Wenduine 2-3 Aartrijke Aartrijke
09/12 15:00 Dosko Beveren Dosko Beveren 1-2 Sint-Joris Sportief Sint-Joris Sportief
 JournĂ©e 16
15/12 19:00 Dosko Beveren Dosko Beveren 0-1 HO Oostveld-Oedelem HO Oostveld-Oedelem
16/12 14:30 Verbroedering Sijsele Verbroedering Sijsele 0-9 Aartrijke Aartrijke
16/12 14:30 GL Ruiselede GL Ruiselede 1-3 Eendracht Bruges Eendracht Bruges
16/12 14:30 Beernem Beernem 0-0 Zerkegem Zerkegem
16/12 14:30 Doomkerke Doomkerke 2-2 Hertsberge Hertsberge
16/12 15:00 KSK Wenduine KSK Wenduine 2-2 Pittem Pittem
10/01 19:30 Zandvoorde Zandvoorde 4-0 SK Steenbrugge SK Steenbrugge
 JournĂ©e 17
06/01 14:30 Pittem Pittem 5-0 FF Verbroedering Sijsele Verbroedering Sijsele
06/01 14:30 Aartrijke Aartrijke 3-1 Dosko Beveren Dosko Beveren
06/01 14:30 Sint-Joris Sportief Sint-Joris Sportief 1-2 Doomkerke Doomkerke
06/01 14:30 Hertsberge Hertsberge 2-0 Zandvoorde Zandvoorde
06/01 15:00 SK Steenbrugge SK Steenbrugge 0-2 Beernem Beernem
06/01 15:00 Zerkegem Zerkegem 1-0 GL Ruiselede GL Ruiselede
06/01 15:00 Eendracht Bruges Eendracht Bruges 1-0 KSK Wenduine KSK Wenduine
 JournĂ©e 18
12/01 18:00 Verbroedering Sijsele Verbroedering Sijsele 1-9 FF Eendracht Bruges Eendracht Bruges
12/01 19:00 Dosko Beveren Dosko Beveren 1-2 Pittem Pittem
13/01 14:30 Sint-Joris Sportief Sint-Joris Sportief 2-0 Hertsberge Hertsberge
13/01 14:30 Beernem Beernem 0-0 Zandvoorde Zandvoorde
13/01 14:30 GL Ruiselede GL Ruiselede 3-3 SK Steenbrugge SK Steenbrugge
13/01 14:30 Doomkerke Doomkerke 2-2 HO Oostveld-Oedelem HO Oostveld-Oedelem
13/01 15:00 KSK Wenduine KSK Wenduine 3-0 Zerkegem Zerkegem
 JournĂ©e 19
20/01 14:30 HO Oostveld-Oedelem HO Oostveld-Oedelem 2-1 Sint-Joris Sportief Sint-Joris Sportief
20/01 14:30 Aartrijke Aartrijke 1-3 Doomkerke Doomkerke
20/01 14:30 Hertsberge Hertsberge 0-1 Beernem Beernem
20/01 15:00 SK Steenbrugge SK Steenbrugge 1-1 KSK Wenduine KSK Wenduine
20/01 15:00 Eendracht Bruges Eendracht Bruges 3-3 Dosko Beveren Dosko Beveren
20/01 15:00 Zandvoorde Zandvoorde 2-1 GL Ruiselede GL Ruiselede
20/01 15:00 Zerkegem Zerkegem 5-0 FF Verbroedering Sijsele Verbroedering Sijsele
 JournĂ©e 20
27/01 15:00 Verbroedering Sijsele Verbroedering Sijsele - FF SK Steenbrugge SK Steenbrugge
10/03 15:00 Dosko Beveren Dosko Beveren 2-3 Zerkegem Zerkegem
10/03 15:00 Sint-Joris Sportief Sint-Joris Sportief 2-2 Aartrijke Aartrijke
10/03 15:00 Doomkerke Doomkerke 1-3 Pittem Pittem
10/03 15:00 HO Oostveld-Oedelem HO Oostveld-Oedelem 4-1 Hertsberge Hertsberge
10/03 15:00 GL Ruiselede GL Ruiselede 1-2 Beernem Beernem
04/04 20:00 KSK Wenduine KSK Wenduine 1-1 Zandvoorde Zandvoorde
 JournĂ©e 21
02/02 19:30 Zandvoorde Zandvoorde - FF Verbroedering Sijsele Verbroedering Sijsele
03/02 14:30 Hertsberge Hertsberge 3-4 GL Ruiselede GL Ruiselede
03/02 15:00 Beernem Beernem 0-0 KSK Wenduine KSK Wenduine
03/02 15:00 Aartrijke Aartrijke 0-1 HO Oostveld-Oedelem HO Oostveld-Oedelem
03/02 15:00 SK Steenbrugge SK Steenbrugge 3-0 Dosko Beveren Dosko Beveren
03/02 15:00 Eendracht Bruges Eendracht Bruges 1-3 Doomkerke Doomkerke
03/02 15:00 Pittem Pittem 0-3 Sint-Joris Sportief Sint-Joris Sportief
 JournĂ©e 22
09/02 19:00 Dosko Beveren Dosko Beveren 0-2 Zandvoorde Zandvoorde
10/02 15:00 HO Oostveld-Oedelem HO Oostveld-Oedelem 3-1 Pittem Pittem
10/02 15:00 Sint-Joris Sportief Sint-Joris Sportief 5-0 Eendracht Bruges Eendracht Bruges
10/02 15:00 Verbroedering Sijsele Verbroedering Sijsele - FF Beernem Beernem
10/02 15:00 Doomkerke Doomkerke 3-1 Zerkegem Zerkegem
10/02 15:00 Aartrijke Aartrijke 6-0 Hertsberge Hertsberge
13/03 20:00 KSK Wenduine KSK Wenduine 5-1 GL Ruiselede GL Ruiselede
 JournĂ©e 23
17/02 14:30 Hertsberge Hertsberge 1-2 KSK Wenduine KSK Wenduine
17/02 15:00 Pittem Pittem 0-3 Aartrijke Aartrijke
17/02 15:00 Zerkegem Zerkegem 1-3 Sint-Joris Sportief Sint-Joris Sportief
17/02 15:00 Eendracht Bruges Eendracht Bruges 2-5 HO Oostveld-Oedelem HO Oostveld-Oedelem
17/02 15:00 SK Steenbrugge SK Steenbrugge 1-9 Doomkerke Doomkerke
17/02 15:00 GL Ruiselede GL Ruiselede - FF Verbroedering Sijsele Verbroedering Sijsele
17/02 15:00 Beernem Beernem 2-0 Dosko Beveren Dosko Beveren
 JournĂ©e 24
24/02 15:00 HO Oostveld-Oedelem HO Oostveld-Oedelem 0-0 Zerkegem Zerkegem
24/02 15:00 Sint-Joris Sportief Sint-Joris Sportief 1-1 SK Steenbrugge SK Steenbrugge
24/02 15:00 Doomkerke Doomkerke 3-2 Zandvoorde Zandvoorde
24/02 15:00 Pittem Pittem 3-3 Hertsberge Hertsberge
24/02 15:00 Aartrijke Aartrijke 3-1 Eendracht Bruges Eendracht Bruges
24/02 15:00 Dosko Beveren Dosko Beveren 1-3 GL Ruiselede GL Ruiselede
24/02 15:00 Verbroedering Sijsele Verbroedering Sijsele - FF KSK Wenduine KSK Wenduine
 JournĂ©e 25
02/03 19:00 KSK Wenduine KSK Wenduine 3-1 Dosko Beveren Dosko Beveren
03/03 14:30 Hertsberge Hertsberge - FF Verbroedering Sijsele Verbroedering Sijsele
03/03 15:00 Beernem Beernem 1-0 Doomkerke Doomkerke
03/03 15:00 Zandvoorde Zandvoorde 0-2 Sint-Joris Sportief Sint-Joris Sportief
03/03 15:00 Eendracht Bruges Eendracht Bruges 0-3 Pittem Pittem
03/03 15:00 SK Steenbrugge SK Steenbrugge 0-5 HO Oostveld-Oedelem HO Oostveld-Oedelem
03/03 15:00 Zerkegem Zerkegem 0-2 Aartrijke Aartrijke
 JournĂ©e 26
16/03 19:00 Dosko Beveren Dosko Beveren - FF Verbroedering Sijsele Verbroedering Sijsele
17/03 15:00 Pittem Pittem 2-1 Zerkegem Zerkegem
17/03 15:00 HO Oostveld-Oedelem HO Oostveld-Oedelem 2-1 Zandvoorde Zandvoorde
17/03 15:00 Eendracht Bruges Eendracht Bruges 1-4 Hertsberge Hertsberge
17/03 15:00 Doomkerke Doomkerke 2-0 GL Ruiselede GL Ruiselede
17/03 15:00 Aartrijke Aartrijke 4-0 SK Steenbrugge SK Steenbrugge
17/03 15:00 Sint-Joris Sportief Sint-Joris Sportief 4-0 Beernem Beernem
 JournĂ©e 27
23/03 19:30 Zandvoorde Zandvoorde 2-3 Aartrijke Aartrijke
24/03 14:30 Hertsberge Hertsberge 7-1 Dosko Beveren Dosko Beveren
24/03 15:00 SK Steenbrugge SK Steenbrugge 2-3 Pittem Pittem
24/03 15:00 Beernem Beernem 0-1 HO Oostveld-Oedelem HO Oostveld-Oedelem
24/03 15:00 KSK Wenduine KSK Wenduine 1-4 Doomkerke Doomkerke
24/03 15:00 Zerkegem Zerkegem 1-2 Eendracht Bruges Eendracht Bruges
24/03 15:00 GL Ruiselede GL Ruiselede 1-2 Sint-Joris Sportief Sint-Joris Sportief
 JournĂ©e 28
31/03 15:00 Doomkerke Doomkerke - FF Verbroedering Sijsele Verbroedering Sijsele
31/03 15:00 Eendracht Bruges Eendracht Bruges 4-1 SK Steenbrugge SK Steenbrugge
31/03 15:00 Zerkegem Zerkegem 2-1 Hertsberge Hertsberge
31/03 15:00 HO Oostveld-Oedelem HO Oostveld-Oedelem 3-1 GL Ruiselede GL Ruiselede
31/03 15:00 Sint-Joris Sportief Sint-Joris Sportief 4-0 KSK Wenduine KSK Wenduine
31/03 15:00 Pittem Pittem 1-2 Zandvoorde Zandvoorde
31/03 15:00 Aartrijke Aartrijke 2-1 Beernem Beernem
 JournĂ©e 29
06/04 19:00 Dosko Beveren Dosko Beveren 2-6 Doomkerke Doomkerke
06/04 19:30 Zandvoorde Zandvoorde 0-1 Eendracht Bruges Eendracht Bruges
07/04 15:00 Verbroedering Sijsele Verbroedering Sijsele - FF Sint-Joris Sportief Sint-Joris Sportief
07/04 15:00 KSK Wenduine KSK Wenduine 1-3 HO Oostveld-Oedelem HO Oostveld-Oedelem
07/04 15:00 GL Ruiselede GL Ruiselede 2-1 Aartrijke Aartrijke
07/04 15:00 Beernem Beernem 3-3 Pittem Pittem
07/04 15:00 SK Steenbrugge SK Steenbrugge 3-1 Zerkegem Zerkegem
 JournĂ©e 30
14/04 15:00 Zerkegem Zerkegem 1-0 Zandvoorde Zandvoorde
14/04 15:00 Pittem Pittem 0-3 GL Ruiselede GL Ruiselede
14/04 15:00 Hertsberge Hertsberge 5-2 SK Steenbrugge SK Steenbrugge
14/04 15:00 HO Oostveld-Oedelem HO Oostveld-Oedelem - FF Verbroedering Sijsele Verbroedering Sijsele
14/04 15:00 Eendracht Bruges Eendracht Bruges 2-3 Beernem Beernem
14/04 15:00 Sint-Joris Sportief Sint-Joris Sportief 6-2 Dosko Beveren Dosko Beveren
14/04 15:00 Aartrijke Aartrijke 4-1 KSK Wenduine KSK Wenduine
 Classement T P
1. HO Oostveld-Oedelem HO Oostveld-Oedelem 27 61
2. Sint-Joris Sportief Sint-Joris Sportief 27 55
3. Aartrijke Aartrijke 28 54
4. Doomkerke Doomkerke 27 54
5. Hertsberge Hertsberge 27 46
6. Beernem Beernem 27 45
7. Zandvoorde Zandvoorde 27 42
8. Pittem Pittem 27 39
9. GL Ruiselede GL Ruiselede 27 34
10. Eendracht Bruges Eendracht Bruges 27 33
11. KSK Wenduine KSK Wenduine 27 33
12. Zerkegem Zerkegem 27 32
13. SK Steenbrugge SK Steenbrugge 27 15
14. Dosko Beveren Dosko Beveren 27 12
15. Verbroedering Sijsele Verbroedering Sijsele 15 0