Saison 2018 - 2019


 JournĂ©e 1
02/09 15:00 VKW Vleteren VKW Vleteren 0-3 TSC Proven TSC Proven
02/09 15:00 Veurne Veurne 2-2 Beselare Beselare
02/09 15:00 La Panne La Panne 0-1 Westrozebeke Westrozebeke
02/09 15:00 Woudsport Houthulst Woudsport Houthulst 3-2 Elverdinge Elverdinge
02/09 15:00 Merkem Sport Merkem Sport 4-1 Geluveld Geluveld
02/09 15:00 Voormezele Voormezele 0-2 Staden Staden
02/09 15:00 Patronaat Gits Patronaat Gits 2-0 Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede
02/09 15:00 Comines -Warneton Comines -Warneton 3-1 Sparta Dikkebus Sparta Dikkebus
 JournĂ©e 2
09/09 15:00 TSC Proven TSC Proven 0-1 La Panne La Panne
09/09 15:00 Sparta Dikkebus Sparta Dikkebus 3-1 Patronaat Gits Patronaat Gits
09/09 15:00 Westrozebeke Westrozebeke 1-1 Comines -Warneton Comines -Warneton
09/09 15:00 Geluveld Geluveld 4-1 VKW Vleteren VKW Vleteren
09/09 15:00 Elverdinge Elverdinge 0-2 Veurne Veurne
09/09 15:00 Staden Staden 0-0 Woudsport Houthulst Woudsport Houthulst
09/09 15:00 Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede 1-1 Voormezele Voormezele
09/09 15:00 Beselare Beselare 0-4 Merkem Sport Merkem Sport
 JournĂ©e 3
16/09 15:00 La Panne La Panne 1-0 Geluveld Geluveld
16/09 15:00 Beselare Beselare 2-1 Elverdinge Elverdinge
16/09 15:00 Woudsport Houthulst Woudsport Houthulst 3-1 Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede
16/09 15:00 Patronaat Gits Patronaat Gits 3-2 Westrozebeke Westrozebeke
16/09 15:00 Voormezele Voormezele 1-5 Sparta Dikkebus Sparta Dikkebus
16/09 15:00 Veurne Veurne 3-1 Staden Staden
16/09 15:00 Comines -Warneton Comines -Warneton 0-1 TSC Proven TSC Proven
16/09 15:00 Merkem Sport Merkem Sport 2-0 VKW Vleteren VKW Vleteren
 JournĂ©e 4
23/09 15:00 Geluveld Geluveld 0-2 Comines -Warneton Comines -Warneton
23/09 15:00 Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede 1-3 Veurne Veurne
23/09 15:00 Staden Staden 2-4 Beselare Beselare
23/09 15:00 VKW Vleteren VKW Vleteren 1-3 La Panne La Panne
23/09 15:00 TSC Proven TSC Proven 2-4 Patronaat Gits Patronaat Gits
23/09 15:00 Westrozebeke Westrozebeke 4-0 Voormezele Voormezele
23/09 15:00 Sparta Dikkebus Sparta Dikkebus 2-2 Woudsport Houthulst Woudsport Houthulst
23/09 15:00 Elverdinge Elverdinge 1-3 Merkem Sport Merkem Sport
 JournĂ©e 5
29/09 17:00 Woudsport Houthulst Woudsport Houthulst 1-2 Westrozebeke Westrozebeke
30/09 15:00 Voormezele Voormezele 1-3 TSC Proven TSC Proven
30/09 15:00 Veurne Veurne 3-0 Sparta Dikkebus Sparta Dikkebus
30/09 15:00 Beselare Beselare 1-1 Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede
30/09 15:00 Elverdinge Elverdinge 0-2 Staden Staden
30/09 15:00 Merkem Sport Merkem Sport 2-2 La Panne La Panne
30/09 15:00 Comines -Warneton Comines -Warneton 1-1 VKW Vleteren VKW Vleteren
30/09 15:00 Patronaat Gits Patronaat Gits 1-1 Geluveld Geluveld
 JournĂ©e 6
07/10 15:00 Westrozebeke Westrozebeke 1-1 Veurne Veurne
07/10 15:00 TSC Proven TSC Proven 2-2 Woudsport Houthulst Woudsport Houthulst
07/10 15:00 Geluveld Geluveld 2-1 Voormezele Voormezele
07/10 15:00 Sparta Dikkebus Sparta Dikkebus 1-1 Beselare Beselare
07/10 15:00 Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede 4-1 Elverdinge Elverdinge
07/10 15:00 VKW Vleteren VKW Vleteren 2-1 Patronaat Gits Patronaat Gits
07/10 15:00 La Panne La Panne 0-0 Comines -Warneton Comines -Warneton
07/10 15:00 Staden Staden 1-1 Merkem Sport Merkem Sport
 JournĂ©e 7
13/10 19:30 Veurne Veurne 1-1 TSC Proven TSC Proven
14/10 15:00 Staden Staden 5-1 Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede
14/10 15:00 Woudsport Houthulst Woudsport Houthulst 0-3 Geluveld Geluveld
14/10 15:00 Merkem Sport Merkem Sport 2-2 Comines -Warneton Comines -Warneton
14/10 15:00 Beselare Beselare 1-2 Westrozebeke Westrozebeke
14/10 15:00 Patronaat Gits Patronaat Gits 3-1 La Panne La Panne
14/10 15:00 Elverdinge Elverdinge 0-1 Sparta Dikkebus Sparta Dikkebus
14/10 15:00 Voormezele Voormezele 0-3 VKW Vleteren VKW Vleteren
 JournĂ©e 8
21/10 15:00 Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede 3-1 Merkem Sport Merkem Sport
21/10 15:00 Sparta Dikkebus Sparta Dikkebus 0-1 Staden Staden
21/10 15:00 Geluveld Geluveld 0-0 Veurne Veurne
21/10 15:00 Westrozebeke Westrozebeke 6-2 Elverdinge Elverdinge
21/10 15:00 La Panne La Panne 3-1 Voormezele Voormezele
21/10 15:00 TSC Proven TSC Proven 1-2 Beselare Beselare
21/10 15:00 VKW Vleteren VKW Vleteren 0-4 Woudsport Houthulst Woudsport Houthulst
21/10 15:00 Comines -Warneton Comines -Warneton 4-0 Patronaat Gits Patronaat Gits
 JournĂ©e 9
28/10 15:00 Voormezele Voormezele 0-2 Comines -Warneton Comines -Warneton
28/10 15:00 Merkem Sport Merkem Sport 1-1 Patronaat Gits Patronaat Gits
28/10 15:00 Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede 4-0 Sparta Dikkebus Sparta Dikkebus
28/10 15:00 Staden Staden 1-1 Westrozebeke Westrozebeke
28/10 15:00 Elverdinge Elverdinge 0-2 TSC Proven TSC Proven
28/10 15:00 Beselare Beselare 0-2 Geluveld Geluveld
28/10 15:00 Veurne Veurne 4-0 VKW Vleteren VKW Vleteren
28/10 15:00 Woudsport Houthulst Woudsport Houthulst 3-3 La Panne La Panne
 JournĂ©e 10
04/11 14:30 Sparta Dikkebus Sparta Dikkebus 2-5 Merkem Sport Merkem Sport
04/11 14:30 VKW Vleteren VKW Vleteren 0-3 Beselare Beselare
04/11 14:30 Westrozebeke Westrozebeke 1-0 Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede
04/11 14:30 Geluveld Geluveld 2-0 Elverdinge Elverdinge
04/11 14:30 TSC Proven TSC Proven 1-2 Staden Staden
04/11 14:30 Patronaat Gits Patronaat Gits 4-2 Voormezele Voormezele
04/11 15:00 La Panne La Panne 2-2 Veurne Veurne
04/11 15:00 Comines -Warneton Comines -Warneton 5-0 Woudsport Houthulst Woudsport Houthulst
 JournĂ©e 11
10/11 19:00 Veurne Veurne 0-2 Comines -Warneton Comines -Warneton
11/11 14:30 Sparta Dikkebus Sparta Dikkebus 0-0 Westrozebeke Westrozebeke
11/11 14:30 Beselare Beselare 0-0 La Panne La Panne
11/11 14:30 Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede 2-0 TSC Proven TSC Proven
11/11 14:30 Woudsport Houthulst Woudsport Houthulst 1-3 Patronaat Gits Patronaat Gits
11/11 14:30 Staden Staden 0-2 Geluveld Geluveld
11/11 15:00 Merkem Sport Merkem Sport 4-0 Voormezele Voormezele
11/11 15:00 Elverdinge Elverdinge 0-0 VKW Vleteren VKW Vleteren
 JournĂ©e 12
18/11 14:30 VKW Vleteren VKW Vleteren 0-2 Staden Staden
18/11 14:30 Geluveld Geluveld 1-2 Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede
18/11 14:30 Westrozebeke Westrozebeke 1-1 Merkem Sport Merkem Sport
18/11 14:30 TSC Proven TSC Proven 2-3 Sparta Dikkebus Sparta Dikkebus
18/11 14:30 Patronaat Gits Patronaat Gits 0-1 Veurne Veurne
18/11 15:00 Voormezele Voormezele 1-0 Woudsport Houthulst Woudsport Houthulst
18/11 15:00 Comines -Warneton Comines -Warneton 2-1 Beselare Beselare
18/11 15:00 La Panne La Panne 2-1 Elverdinge Elverdinge
 JournĂ©e 13
24/11 19:00 Merkem Sport Merkem Sport 1-1 Woudsport Houthulst Woudsport Houthulst
24/11 19:30 Veurne Veurne 4-0 Voormezele Voormezele
25/11 14:30 Westrozebeke Westrozebeke 2-0 TSC Proven TSC Proven
25/11 14:30 Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede 5-0 VKW Vleteren VKW Vleteren
25/11 14:30 Beselare Beselare 0-5 Patronaat Gits Patronaat Gits
25/11 14:30 Staden Staden 1-0 La Panne La Panne
25/11 14:30 Sparta Dikkebus Sparta Dikkebus 1-1 Geluveld Geluveld
25/11 15:00 Elverdinge Elverdinge 1-1 Comines -Warneton Comines -Warneton
 JournĂ©e 14
01/12 19:00 Merkem Sport Merkem Sport 3-1 TSC Proven TSC Proven
02/12 14:30 Voormezele Voormezele 1-3 Beselare Beselare
02/12 14:30 Patronaat Gits Patronaat Gits 6-2 Elverdinge Elverdinge
02/12 14:30 Woudsport Houthulst Woudsport Houthulst 0-2 Veurne Veurne
02/12 14:30 VKW Vleteren VKW Vleteren 1-2 Sparta Dikkebus Sparta Dikkebus
02/12 14:30 Geluveld Geluveld 0-2 Westrozebeke Westrozebeke
02/12 15:00 La Panne La Panne 0-1 Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede
02/12 15:00 Comines -Warneton Comines -Warneton 0-0 Staden Staden
 JournĂ©e 15
08/12 19:30 Veurne Veurne 2-2 Merkem Sport Merkem Sport
09/12 14:30 Beselare Beselare 1-1 Woudsport Houthulst Woudsport Houthulst
09/12 14:30 Sparta Dikkebus Sparta Dikkebus 5-2 La Panne La Panne
09/12 14:30 Staden Staden 2-2 Patronaat Gits Patronaat Gits
09/12 14:30 Westrozebeke Westrozebeke 2-0 VKW Vleteren VKW Vleteren
09/12 14:30 TSC Proven TSC Proven 3-1 Geluveld Geluveld
09/12 14:30 Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede 0-3 Comines -Warneton Comines -Warneton
09/12 15:00 Elverdinge Elverdinge 3-1 Voormezele Voormezele
 JournĂ©e 16
16/12 14:30 Beselare Beselare 2-6 Veurne Veurne
16/12 14:30 Sparta Dikkebus Sparta Dikkebus 0-1 Comines -Warneton Comines -Warneton
16/12 14:30 Westrozebeke Westrozebeke 2-0 La Panne La Panne
16/12 14:30 Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede 3-1 Patronaat Gits Patronaat Gits
16/12 14:30 TSC Proven TSC Proven 2-2 VKW Vleteren VKW Vleteren
16/12 14:30 Staden Staden 1-0 Voormezele Voormezele
16/12 14:30 Geluveld Geluveld 0-3 Merkem Sport Merkem Sport
16/12 15:00 Elverdinge Elverdinge 1-1 Woudsport Houthulst Woudsport Houthulst
 JournĂ©e 17
05/01 18:00 Veurne Veurne 1-0 Elverdinge Elverdinge
05/01 19:00 Merkem Sport Merkem Sport 2-1 Beselare Beselare
05/01 19:00 Woudsport Houthulst Woudsport Houthulst 0-0 Staden Staden
06/01 14:30 Voormezele Voormezele 0-2 Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede
06/01 14:30 Patronaat Gits Patronaat Gits 2-2 Sparta Dikkebus Sparta Dikkebus
06/01 14:30 VKW Vleteren VKW Vleteren 0-4 Geluveld Geluveld
06/01 15:00 La Panne La Panne 0-1 TSC Proven TSC Proven
06/01 15:00 Comines -Warneton Comines -Warneton 1-1 Westrozebeke Westrozebeke
 JournĂ©e 18
13/01 14:30 Sparta Dikkebus Sparta Dikkebus 2-2 Voormezele Voormezele
13/01 14:30 Geluveld Geluveld 2-1 La Panne La Panne
13/01 14:30 Staden Staden 2-2 Veurne Veurne
13/01 14:30 TSC Proven TSC Proven 0-1 Comines -Warneton Comines -Warneton
13/01 14:30 Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede 3-1 Woudsport Houthulst Woudsport Houthulst
13/01 14:30 Westrozebeke Westrozebeke 2-0 Patronaat Gits Patronaat Gits
13/01 14:30 VKW Vleteren VKW Vleteren 2-3 Merkem Sport Merkem Sport
13/01 15:00 Elverdinge Elverdinge 0-0 Beselare Beselare
 JournĂ©e 19
19/01 19:00 Woudsport Houthulst Woudsport Houthulst 3-1 Sparta Dikkebus Sparta Dikkebus
19/01 19:00 Merkem Sport Merkem Sport 3-0 Elverdinge Elverdinge
20/01 14:30 Voormezele Voormezele 0-6 Westrozebeke Westrozebeke
20/01 14:30 Beselare Beselare 2-1 Staden Staden
20/01 14:30 Patronaat Gits Patronaat Gits 1-1 TSC Proven TSC Proven
20/01 15:00 La Panne La Panne 1-0 VKW Vleteren VKW Vleteren
20/01 15:00 Comines -Warneton Comines -Warneton 3-2 Geluveld Geluveld
20/01 15:00 Veurne Veurne 0-2 Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede
 JournĂ©e 20
09/03 19:30 La Panne La Panne 0-4 Merkem Sport Merkem Sport
10/03 15:00 Sparta Dikkebus Sparta Dikkebus 3-0 Veurne Veurne
10/03 15:00 Geluveld Geluveld 1-3 Patronaat Gits Patronaat Gits
10/03 15:00 Westrozebeke Westrozebeke 3-0 Woudsport Houthulst Woudsport Houthulst
10/03 15:00 Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede 1-2 Beselare Beselare
10/03 15:00 Staden Staden 3-0 Elverdinge Elverdinge
10/03 15:00 VKW Vleteren VKW Vleteren 0-2 Comines -Warneton Comines -Warneton
03/04 20:00 TSC Proven TSC Proven 6-0 Voormezele Voormezele
 JournĂ©e 21
02/02 19:00 Merkem Sport Merkem Sport 1-0 Staden Staden
02/02 19:00 Woudsport Houthulst Woudsport Houthulst 1-1 TSC Proven TSC Proven
02/02 19:30 Veurne Veurne 2-2 Westrozebeke Westrozebeke
03/02 15:00 Patronaat Gits Patronaat Gits 1-0 VKW Vleteren VKW Vleteren
03/02 15:00 Voormezele Voormezele 0-2 Geluveld Geluveld
03/02 15:00 Comines -Warneton Comines -Warneton 3-0 La Panne La Panne
03/02 15:00 Elverdinge Elverdinge 1-2 Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede
03/02 15:00 Beselare Beselare 1-1 Sparta Dikkebus Sparta Dikkebus
 JournĂ©e 22
09/02 19:30 Comines -Warneton Comines -Warneton 0-2 Merkem Sport Merkem Sport
10/02 15:00 Geluveld Geluveld 1-3 Woudsport Houthulst Woudsport Houthulst
10/02 15:00 TSC Proven TSC Proven 1-1 Veurne Veurne
10/02 15:00 VKW Vleteren VKW Vleteren 1-0 Voormezele Voormezele
10/02 15:00 Westrozebeke Westrozebeke 0-0 Beselare Beselare
10/02 15:00 Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede 1-1 Staden Staden
10/02 15:00 Sparta Dikkebus Sparta Dikkebus 5-0 Elverdinge Elverdinge
13/03 20:00 La Panne La Panne 3-2 Patronaat Gits Patronaat Gits
 JournĂ©e 23
16/02 19:00 Merkem Sport Merkem Sport 1-2 Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede
16/02 19:00 Woudsport Houthulst Woudsport Houthulst 2-0 VKW Vleteren VKW Vleteren
17/02 15:00 Voormezele Voormezele 0-0 La Panne La Panne
17/02 15:00 Veurne Veurne 1-0 Geluveld Geluveld
17/02 15:00 Elverdinge Elverdinge 1-1 Westrozebeke Westrozebeke
17/02 15:00 Patronaat Gits Patronaat Gits 1-0 Comines -Warneton Comines -Warneton
17/02 15:00 Staden Staden 1-0 Sparta Dikkebus Sparta Dikkebus
17/02 15:00 Beselare Beselare 3-0 TSC Proven TSC Proven
 JournĂ©e 24
23/02 19:30 Comines -Warneton Comines -Warneton 3-0 Voormezele Voormezele
24/02 15:00 TSC Proven TSC Proven 3-0 Elverdinge Elverdinge
24/02 15:00 Westrozebeke Westrozebeke 2-2 Staden Staden
24/02 15:00 Sparta Dikkebus Sparta Dikkebus 2-5 Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede
24/02 15:00 VKW Vleteren VKW Vleteren 1-1 Veurne Veurne
24/02 15:00 Patronaat Gits Patronaat Gits 1-1 Merkem Sport Merkem Sport
24/02 15:00 Geluveld Geluveld 0-0 Beselare Beselare
24/02 15:00 La Panne La Panne 2-2 Woudsport Houthulst Woudsport Houthulst
 JournĂ©e 25
02/03 19:00 Woudsport Houthulst Woudsport Houthulst 2-1 Comines -Warneton Comines -Warneton
02/03 19:00 Veurne Veurne 0-0 La Panne La Panne
03/03 15:00 Beselare Beselare 2-0 VKW Vleteren VKW Vleteren
03/03 15:00 Voormezele Voormezele 3-2 Patronaat Gits Patronaat Gits
03/03 15:00 Merkem Sport Merkem Sport 2-0 Sparta Dikkebus Sparta Dikkebus
03/03 15:00 Elverdinge Elverdinge 1-2 Geluveld Geluveld
03/03 15:00 Staden Staden 2-5 TSC Proven TSC Proven
03/03 15:00 Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede 0-1 Westrozebeke Westrozebeke
 JournĂ©e 26
17/03 15:00 TSC Proven TSC Proven 3-3 Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede
17/03 15:00 Geluveld Geluveld 0-2 Staden Staden
17/03 15:00 VKW Vleteren VKW Vleteren 2-3 Elverdinge Elverdinge
17/03 15:00 La Panne La Panne 2-2 Beselare Beselare
17/03 15:00 Comines -Warneton Comines -Warneton 1-0 Veurne Veurne
17/03 15:00 Voormezele Voormezele 0-7 Merkem Sport Merkem Sport
17/03 15:00 Patronaat Gits Patronaat Gits 1-2 Woudsport Houthulst Woudsport Houthulst
17/03 15:00 Westrozebeke Westrozebeke 5-1 Sparta Dikkebus Sparta Dikkebus
 JournĂ©e 27
23/03 19:00 Merkem Sport Merkem Sport 1-0 Westrozebeke Westrozebeke
23/03 19:30 Woudsport Houthulst Woudsport Houthulst 4-2 Voormezele Voormezele
24/03 15:00 Beselare Beselare 3-2 Comines -Warneton Comines -Warneton
24/03 15:00 Elverdinge Elverdinge 1-3 La Panne La Panne
24/03 15:00 Veurne Veurne 3-1 Patronaat Gits Patronaat Gits
24/03 15:00 Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede 5-0 Geluveld Geluveld
24/03 15:00 Staden Staden 5-2 VKW Vleteren VKW Vleteren
24/03 15:00 Sparta Dikkebus Sparta Dikkebus 1-3 TSC Proven TSC Proven
 JournĂ©e 28
30/03 17:00 Patronaat Gits Patronaat Gits 3-0 Beselare Beselare
30/03 17:00 Woudsport Houthulst Woudsport Houthulst 0-2 Merkem Sport Merkem Sport
30/03 19:30 Comines -Warneton Comines -Warneton 4-0 Elverdinge Elverdinge
31/03 15:00 La Panne La Panne 0-3 Staden Staden
31/03 15:00 Voormezele Voormezele 2-3 Veurne Veurne
31/03 15:00 VKW Vleteren VKW Vleteren 0-6 Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede
31/03 15:00 Geluveld Geluveld 1-3 Sparta Dikkebus Sparta Dikkebus
31/03 16:00 TSC Proven TSC Proven 4-3 Westrozebeke Westrozebeke
 JournĂ©e 29
06/04 17:00 Staden Staden 1-1 Comines -Warneton Comines -Warneton
06/04 18:00 Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede 0-0 La Panne La Panne
06/04 18:00 Elverdinge Elverdinge 0-5 Patronaat Gits Patronaat Gits
06/04 18:00 Westrozebeke Westrozebeke 0-0 Geluveld Geluveld
06/04 19:00 TSC Proven TSC Proven 1-1 Merkem Sport Merkem Sport
06/04 19:00 Veurne Veurne 1-1 Woudsport Houthulst Woudsport Houthulst
07/04 15:00 Sparta Dikkebus Sparta Dikkebus 2-1 VKW Vleteren VKW Vleteren
07/04 15:00 Beselare Beselare 2-4 Voormezele Voormezele
 JournĂ©e 30
13/04 18:30 Merkem Sport Merkem Sport 3-3 Veurne Veurne
13/04 18:30 Patronaat Gits Patronaat Gits 1-6 Staden Staden
13/04 18:30 Voormezele Voormezele 2-1 Elverdinge Elverdinge
13/04 18:30 La Panne La Panne 3-2 Sparta Dikkebus Sparta Dikkebus
13/04 18:30 Comines -Warneton Comines -Warneton 2-1 Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede
13/04 18:30 Geluveld Geluveld 1-2 TSC Proven TSC Proven
13/04 18:30 VKW Vleteren VKW Vleteren 1-1 Westrozebeke Westrozebeke
13/04 18:30 Woudsport Houthulst Woudsport Houthulst 4-1 Beselare Beselare
 Classement T P
1. Merkem Sport Merkem Sport 30 64
2. Comines -Warneton Comines -Warneton 30 59
3. Westrozebeke Westrozebeke 30 57
4. Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede 30 53
5. Veurne Veurne 30 52
6. Staden Staden 30 52
7. Patronaat Gits Patronaat Gits 30 45
8. TSC Proven TSC Proven 30 44
9. Woudsport Houthulst Woudsport Houthulst 30 41
10. Beselare Beselare 30 40
11. Sparta Dikkebus Sparta Dikkebus 30 37
12. La Panne La Panne 30 37
13. Geluveld Geluveld 30 35
14. Voormezele Voormezele 30 15
15. VKW Vleteren VKW Vleteren 30 14
16. Elverdinge Elverdinge 30 11