Deviens fan! 8

Saison 2016 - 2017 Flandre Occidentale (4C)


 Journée 1
04/09 14:30 _AALBEKE SP. _AALBEKE SP. 5-1 Eendracht Wervik Eendracht Wervik
04/09 15:00 Stasegem Stasegem 0-5 Marke Marke
04/09 15:00 Dadizele Dadizele 7-2 Izegem Izegem
04/09 15:00 Fc Eendacht Kuurne Fc Eendacht Kuurne 1-0 Dosko Beveren Dosko Beveren
04/09 15:00 Rekkem Sport Rekkem Sport 7-0 Passendale Passendale
04/09 15:00 Bellegem Bellegem 3-0 Dentergem Dentergem
04/09 15:00 Desselgem Desselgem 3-3 Jong Vijve Jong Vijve
04/09 15:00 Moorsele Moorsele 6-2 Sparta Kruiseke Sparta Kruiseke
 Journée 2
10/09 17:00 Izegem Izegem 6-0 Stasegem Stasegem
11/09 15:00 Jong Vijve Jong Vijve 3-1 Moorsele Moorsele
11/09 15:00 Passendale Passendale - Dadizele Dadizele
11/09 15:00 Dosko Beveren Dosko Beveren 1-4 Bellegem Bellegem
11/09 15:00 Sparta Kruiseke Sparta Kruiseke 3-5 _AALBEKE SP. _AALBEKE SP.
11/09 15:00 Wikings Kortrijk Wikings Kortrijk 2-2 Desselgem Desselgem
11/09 15:00 Eendracht Wervik Eendracht Wervik 3-6 Rekkem Sport Rekkem Sport
11/09 15:00 Marke Marke 1-2 Fc Eendacht Kuurne Fc Eendacht Kuurne
 Journée 3
17/09 19:00 Dadizele Dadizele 5-0 Eendracht Wervik Eendracht Wervik
18/09 14:30 _AALBEKE SP. _AALBEKE SP. 1-1 Jong Vijve Jong Vijve
18/09 15:00 Rekkem Sport Rekkem Sport 3-4 Sparta Kruiseke Sparta Kruiseke
18/09 15:00 Bellegem Bellegem 5-0 Marke Marke
18/09 15:00 Fc Eendacht Kuurne Fc Eendacht Kuurne 2-6 Izegem Izegem
18/09 15:00 Stasegem Stasegem 0-2 Passendale Passendale
18/09 15:00 Dentergem Dentergem 4-0 Dosko Beveren Dosko Beveren
18/09 15:00 Moorsele Moorsele 8-1 Wikings Kortrijk Wikings Kortrijk
 Journée 4
24/09 15:00 Izegem Izegem 1-5 Bellegem Bellegem
24/09 19:00 Passendale Passendale 4-3 Fc Eendacht Kuurne Fc Eendacht Kuurne
25/09 15:00 Eendracht Wervik Eendracht Wervik 2-2 Stasegem Stasegem
25/09 15:00 Wikings Kortrijk Wikings Kortrijk 2-2 _AALBEKE SP. _AALBEKE SP.
25/09 15:00 Marke Marke 0-1 Dentergem Dentergem
25/09 15:00 Sparta Kruiseke Sparta Kruiseke 3-4 Dadizele Dadizele
25/09 15:00 Desselgem Desselgem 2-3 Moorsele Moorsele
25/09 15:00 Jong Vijve Jong Vijve 1-1 Rekkem Sport Rekkem Sport
 Journée 5
01/10 20:00 Dosko Beveren Dosko Beveren 0-1 Marke Marke
02/10 14:30 _AALBEKE SP. _AALBEKE SP. 1-3 Desselgem Desselgem
02/10 15:00 Stasegem Stasegem 2-6 Sparta Kruiseke Sparta Kruiseke
02/10 15:00 Fc Eendacht Kuurne Fc Eendacht Kuurne 2-2 Eendracht Wervik Eendracht Wervik
02/10 15:00 Dadizele Dadizele 0-0 Jong Vijve Jong Vijve
02/10 15:00 Bellegem Bellegem 1-1 Passendale Passendale
02/10 15:00 Dentergem Dentergem 5-1 Izegem Izegem
02/10 15:00 Rekkem Sport Rekkem Sport 7-0 Wikings Kortrijk Wikings Kortrijk
 Journée 6
08/10 16:00 Izegem Izegem 0-1 Dosko Beveren Dosko Beveren
08/10 19:00 Passendale Passendale 1-2 Dentergem Dentergem
09/10 15:00 Eendracht Wervik Eendracht Wervik 0-5 Bellegem Bellegem
09/10 15:00 Moorsele Moorsele 3-2 _AALBEKE SP. _AALBEKE SP.
09/10 15:00 Jong Vijve Jong Vijve 8-1 Stasegem Stasegem
09/10 15:00 Wikings Kortrijk Wikings Kortrijk 2-1 Dadizele Dadizele
09/10 15:00 Sparta Kruiseke Sparta Kruiseke 4-4 Fc Eendacht Kuurne Fc Eendacht Kuurne
09/10 15:00 Desselgem Desselgem 0-2 Rekkem Sport Rekkem Sport
 Journée 7
15/10 20:00 Dosko Beveren Dosko Beveren 1-1 Passendale Passendale
16/10 15:00 Stasegem Stasegem 1-2 Wikings Kortrijk Wikings Kortrijk
16/10 15:00 Fc Eendacht Kuurne Fc Eendacht Kuurne 5-0 Jong Vijve Jong Vijve
16/10 15:00 Dentergem Dentergem 8-0 Eendracht Wervik Eendracht Wervik
16/10 15:00 Bellegem Bellegem 5-4 Sparta Kruiseke Sparta Kruiseke
16/10 15:00 Marke Marke 4-0 Izegem Izegem
16/10 15:00 Dadizele Dadizele 7-1 Desselgem Desselgem
16/10 15:00 Rekkem Sport Rekkem Sport 2-1 Moorsele Moorsele
 Journée 8
23/10 14:30 _AALBEKE SP. _AALBEKE SP. 3-4 Rekkem Sport Rekkem Sport
23/10 15:00 Jong Vijve Jong Vijve 1-2 Bellegem Bellegem
23/10 15:00 Sparta Kruiseke Sparta Kruiseke 0-1 Dentergem Dentergem
23/10 15:00 Moorsele Moorsele 3-1 Dadizele Dadizele
23/10 15:00 Eendracht Wervik Eendracht Wervik 1-5 Dosko Beveren Dosko Beveren
23/10 15:00 Passendale Passendale 2-0 Marke Marke
23/10 15:00 Wikings Kortrijk Wikings Kortrijk 3-6 Fc Eendacht Kuurne Fc Eendacht Kuurne
23/10 15:00 Desselgem Desselgem 4-1 Stasegem Stasegem
 Journée 9
29/10 20:00 Dosko Beveren Dosko Beveren 1-5 Sparta Kruiseke Sparta Kruiseke
30/10 15:00 Fc Eendacht Kuurne Fc Eendacht Kuurne 0-2 Desselgem Desselgem
30/10 15:00 Marke Marke 0-1 Eendracht Wervik Eendracht Wervik
30/10 15:00 Dentergem Dentergem 1-4 Jong Vijve Jong Vijve
30/10 15:00 Izegem Izegem 2-3 Passendale Passendale
30/10 15:00 Stasegem Stasegem 0-5 Moorsele Moorsele
30/10 15:00 Bellegem Bellegem 3-2 Wikings Kortrijk Wikings Kortrijk
30/10 15:00 Dadizele Dadizele 4-5 _AALBEKE SP. _AALBEKE SP.
 Journée 10
06/11 14:30 Rekkem Sport Rekkem Sport 3-0 Dadizele Dadizele
06/11 14:30 Jong Vijve Jong Vijve 2-0 Dosko Beveren Dosko Beveren
06/11 14:30 Eendracht Wervik Eendracht Wervik 1-5 Izegem Izegem
06/11 14:30 Sparta Kruiseke Sparta Kruiseke 3-2 Marke Marke
06/11 14:30 _AALBEKE SP. _AALBEKE SP. 11-0 Stasegem Stasegem
06/11 14:30 Desselgem Desselgem 3-2 Bellegem Bellegem
06/11 15:00 Wikings Kortrijk Wikings Kortrijk 0-5 Dentergem Dentergem
06/11 15:00 Moorsele Moorsele 4-0 Fc Eendacht Kuurne Fc Eendacht Kuurne
 Journée 11
12/11 19:00 Passendale Passendale 9-1 Eendracht Wervik Eendracht Wervik
12/11 20:00 Dosko Beveren Dosko Beveren 5-1 Wikings Kortrijk Wikings Kortrijk
13/11 14:30 Fc Eendacht Kuurne Fc Eendacht Kuurne 2-3 _AALBEKE SP. _AALBEKE SP.
13/11 14:30 Marke Marke 0-2 Jong Vijve Jong Vijve
13/11 14:30 Dentergem Dentergem 2-0 Desselgem Desselgem
13/11 14:30 Izegem Izegem 5-3 Sparta Kruiseke Sparta Kruiseke
13/11 14:30 Bellegem Bellegem 2-2 Moorsele Moorsele
13/11 14:30 Stasegem Stasegem 1-13 Rekkem Sport Rekkem Sport
 Journée 12
20/11 14:30 Sparta Kruiseke Sparta Kruiseke 1-0 Passendale Passendale
20/11 14:30 _AALBEKE SP. _AALBEKE SP. 0-1 Bellegem Bellegem
20/11 14:30 Rekkem Sport Rekkem Sport 4-2 Fc Eendacht Kuurne Fc Eendacht Kuurne
20/11 14:30 Dadizele Dadizele 7-2 Stasegem Stasegem
20/11 14:30 Desselgem Desselgem 3-1 Dosko Beveren Dosko Beveren
20/11 14:30 Jong Vijve Jong Vijve 4-1 Izegem Izegem
20/11 15:00 Wikings Kortrijk Wikings Kortrijk 4-1 Marke Marke
20/11 15:00 Moorsele Moorsele 2-1 Dentergem Dentergem
 Journée 13
26/11 18:00 Izegem Izegem 2-4 Wikings Kortrijk Wikings Kortrijk
26/11 19:00 Passendale Passendale 5-2 Jong Vijve Jong Vijve
26/11 20:00 Dosko Beveren Dosko Beveren 1-2 Moorsele Moorsele
27/11 14:30 Fc Eendacht Kuurne Fc Eendacht Kuurne 0-5 Dadizele Dadizele
27/11 14:30 Dentergem Dentergem 3-2 _AALBEKE SP. _AALBEKE SP.
27/11 14:30 Marke Marke 1-3 Desselgem Desselgem
27/11 14:30 Eendracht Wervik Eendracht Wervik 4-6 Sparta Kruiseke Sparta Kruiseke
27/11 14:30 Bellegem Bellegem 3-0 Rekkem Sport Rekkem Sport
 Journée 14
27/08 17:00 _AALBEKE SP. _AALBEKE SP. 2-5 Dosko Beveren Dosko Beveren
27/08 18:00 Jong Vijve Jong Vijve 2-0 Eendracht Wervik Eendracht Wervik
28/08 15:00 Wikings Kortrijk Wikings Kortrijk 4-2 Passendale Passendale
28/08 15:00 Desselgem Desselgem 3-1 Izegem Izegem
28/08 15:00 Dadizele Dadizele 1-2 Bellegem Bellegem
28/08 15:00 Stasegem Stasegem 1-5 Fc Eendacht Kuurne Fc Eendacht Kuurne
28/08 15:00 Moorsele Moorsele 1-1 Marke Marke
28/08 15:00 Rekkem Sport Rekkem Sport 2-1 Dentergem Dentergem
 Journée 15
10/12 14:30 Izegem Izegem 3-8 Moorsele Moorsele
10/12 19:00 Dosko Beveren Dosko Beveren 0-6 Rekkem Sport Rekkem Sport
10/12 19:00 Passendale Passendale 1-1 Desselgem Desselgem
11/12 14:30 Marke Marke 0-5 _AALBEKE SP. _AALBEKE SP.
11/12 14:30 Bellegem Bellegem 8-0 Stasegem Stasegem
11/12 14:30 Dentergem Dentergem 2-3 Dadizele Dadizele
11/12 14:30 Sparta Kruiseke Sparta Kruiseke 3-1 Jong Vijve Jong Vijve
11/12 14:30 Eendracht Wervik Eendracht Wervik 1-3 Wikings Kortrijk Wikings Kortrijk
 Journée 16
04/12 14:30 Dadizele Dadizele 2-1 Dosko Beveren Dosko Beveren
04/12 14:30 Rekkem Sport Rekkem Sport 2-1 Marke Marke
04/12 14:30 _AALBEKE SP. _AALBEKE SP. 4-1 Izegem Izegem
04/12 14:30 Fc Eendacht Kuurne Fc Eendacht Kuurne 0-2 Bellegem Bellegem
04/12 14:30 Desselgem Desselgem 8-1 Eendracht Wervik Eendracht Wervik
04/12 14:30 Stasegem Stasegem 0-7 Dentergem Dentergem
04/12 15:00 Wikings Kortrijk Wikings Kortrijk 1-8 Sparta Kruiseke Sparta Kruiseke
04/12 15:00 Moorsele Moorsele 6-0 Passendale Passendale
 Journée 17
31/08 18:30 Izegem Izegem 1-3 Rekkem Sport Rekkem Sport
31/08 18:30 Dentergem Dentergem 2-1 Fc Eendacht Kuurne Fc Eendacht Kuurne
31/08 18:30 Marke Marke 1-2 Dadizele Dadizele
31/08 18:30 Jong Vijve Jong Vijve 2-2 Wikings Kortrijk Wikings Kortrijk
31/08 18:30 Sparta Kruiseke Sparta Kruiseke 1-2 Desselgem Desselgem
31/08 19:00 Eendracht Wervik Eendracht Wervik 0-4 Moorsele Moorsele
31/08 19:30 Dosko Beveren Dosko Beveren 3-0 Stasegem Stasegem
31/08 20:00 Passendale Passendale 0-5 _AALBEKE SP. _AALBEKE SP.
 Journée 18
17/12 18:00 Izegem Izegem 2-1 Dadizele Dadizele
17/12 19:00 Passendale Passendale 3-5 Rekkem Sport Rekkem Sport
17/12 20:00 Dosko Beveren Dosko Beveren 1-3 Fc Eendacht Kuurne Fc Eendacht Kuurne
18/12 14:30 Sparta Kruiseke Sparta Kruiseke 1-6 Moorsele Moorsele
18/12 14:30 Jong Vijve Jong Vijve 0-3 Desselgem Desselgem
18/12 14:30 Eendracht Wervik Eendracht Wervik 1-4 _AALBEKE SP. _AALBEKE SP.
18/12 14:30 Marke Marke 5-0 Stasegem Stasegem
18/12 14:30 Dentergem Dentergem 2-3 Bellegem Bellegem
 Journée 19
08/01 14:30 Desselgem Desselgem 3-0 Wikings Kortrijk Wikings Kortrijk
08/01 14:30 Bellegem Bellegem 4-1 Dosko Beveren Dosko Beveren
08/01 14:30 Stasegem Stasegem 0-8 Izegem Izegem
08/01 14:30 _AALBEKE SP. _AALBEKE SP. 4-0 Sparta Kruiseke Sparta Kruiseke
08/01 14:30 Fc Eendacht Kuurne Fc Eendacht Kuurne 2-1 Marke Marke
08/01 14:30 Rekkem Sport Rekkem Sport 5-1 Eendracht Wervik Eendracht Wervik
08/01 14:30 Dadizele Dadizele 6-0 Passendale Passendale
08/01 15:00 Moorsele Moorsele 2-0 Jong Vijve Jong Vijve
 Journée 20
14/01 18:00 Izegem Izegem 1-5 Fc Eendacht Kuurne Fc Eendacht Kuurne
14/01 19:00 Passendale Passendale 4-0 Stasegem Stasegem
14/01 20:00 Dosko Beveren Dosko Beveren 3-1 Dentergem Dentergem
15/01 14:30 Sparta Kruiseke Sparta Kruiseke 2-2 Rekkem Sport Rekkem Sport
15/01 14:30 Marke Marke 1-4 Bellegem Bellegem
15/01 14:30 Jong Vijve Jong Vijve 2-4 _AALBEKE SP. _AALBEKE SP.
15/01 14:30 Eendracht Wervik Eendracht Wervik 1-7 Dadizele Dadizele
15/01 15:00 Wikings Kortrijk Wikings Kortrijk 0-5 FF Moorsele Moorsele
 Journée 21
22/01 14:30 _AALBEKE SP. _AALBEKE SP. 8-2 Wikings Kortrijk Wikings Kortrijk
22/01 14:30 Dadizele Dadizele 2-2 Sparta Kruiseke Sparta Kruiseke
22/01 14:30 Stasegem Stasegem 1-6 Eendracht Wervik Eendracht Wervik
22/01 14:30 Rekkem Sport Rekkem Sport 2-1 Jong Vijve Jong Vijve
22/01 14:30 Fc Eendacht Kuurne Fc Eendacht Kuurne 0-2 Passendale Passendale
22/01 14:30 Bellegem Bellegem 3-3 Izegem Izegem
22/01 14:30 Dentergem Dentergem 2-0 Marke Marke
22/01 15:00 Moorsele Moorsele 3-1 Desselgem Desselgem
 Journée 22
28/01 16:00 Wikings Kortrijk Wikings Kortrijk 1-3 Rekkem Sport Rekkem Sport
28/01 19:00 Passendale Passendale 2-3 Bellegem Bellegem
29/01 14:30 Jong Vijve Jong Vijve 4-0 Dadizele Dadizele
29/01 14:30 Desselgem Desselgem 5-3 _AALBEKE SP. _AALBEKE SP.
29/01 14:30 Marke Marke 1-1 Dosko Beveren Dosko Beveren
29/01 14:30 Izegem Izegem 1-4 Dentergem Dentergem
29/01 14:30 Sparta Kruiseke Sparta Kruiseke 9-0 Stasegem Stasegem
29/01 14:30 Eendracht Wervik Eendracht Wervik 0-4 Fc Eendacht Kuurne Fc Eendacht Kuurne
 Journée 23
04/02 20:00 Dosko Beveren Dosko Beveren 1-1 Izegem Izegem
05/02 14:30 _AALBEKE SP. _AALBEKE SP. 1-2 Moorsele Moorsele
05/02 15:00 Bellegem Bellegem 6-1 Eendracht Wervik Eendracht Wervik
05/02 15:00 Dadizele Dadizele 5-0 FF Wikings Kortrijk Wikings Kortrijk
05/02 15:00 Rekkem Sport Rekkem Sport 3-1 Desselgem Desselgem
05/02 15:00 Dentergem Dentergem 3-0 Passendale Passendale
05/02 15:00 Stasegem Stasegem 0-14 Jong Vijve Jong Vijve
05/02 15:00 Fc Eendacht Kuurne Fc Eendacht Kuurne 2-1 Sparta Kruiseke Sparta Kruiseke
 Journée 24
11/02 19:00 Passendale Passendale 4-4 Dosko Beveren Dosko Beveren
12/02 15:00 Moorsele Moorsele 3-1 Rekkem Sport Rekkem Sport
12/02 15:00 Izegem Izegem 0-2 Marke Marke
12/02 15:00 Jong Vijve Jong Vijve 0-1 Fc Eendacht Kuurne Fc Eendacht Kuurne
12/02 15:00 Desselgem Desselgem 3-1 Dadizele Dadizele
12/02 15:00 Eendracht Wervik Eendracht Wervik 1-3 Dentergem Dentergem
12/02 15:00 Sparta Kruiseke Sparta Kruiseke 2-4 Bellegem Bellegem
12/02 15:00 Wikings Kortrijk Wikings Kortrijk 5-2 Stasegem Stasegem
 Journée 25
18/02 20:00 Dosko Beveren Dosko Beveren 1-1 Eendracht Wervik Eendracht Wervik
19/02 15:00 Rekkem Sport Rekkem Sport 6-1 _AALBEKE SP. _AALBEKE SP.
19/02 15:00 Bellegem Bellegem 1-2 Jong Vijve Jong Vijve
19/02 15:00 Dentergem Dentergem 8-2 Sparta Kruiseke Sparta Kruiseke
19/02 15:00 Fc Eendacht Kuurne Fc Eendacht Kuurne 3-1 Wikings Kortrijk Wikings Kortrijk
19/02 15:00 Marke Marke 2-1 Passendale Passendale
19/02 15:00 Dadizele Dadizele 1-3 Moorsele Moorsele
19/02 15:00 Stasegem Stasegem 0-2 Desselgem Desselgem
 Journée 26
25/02 16:00 Wikings Kortrijk Wikings Kortrijk 3-4 Bellegem Bellegem
25/02 19:00 Passendale Passendale 1-1 Izegem Izegem
26/02 14:30 _AALBEKE SP. _AALBEKE SP. 6-2 Dadizele Dadizele
26/02 15:00 Moorsele Moorsele 4-0 Stasegem Stasegem
26/02 15:00 Sparta Kruiseke Sparta Kruiseke 4-0 Dosko Beveren Dosko Beveren
26/02 15:00 Desselgem Desselgem 2-0 Fc Eendacht Kuurne Fc Eendacht Kuurne
26/02 15:00 Jong Vijve Jong Vijve 0-0 Dentergem Dentergem
26/02 15:00 Eendracht Wervik Eendracht Wervik 0-2 Marke Marke
 Journée 27
04/03 19:00 Dosko Beveren Dosko Beveren 1-1 Jong Vijve Jong Vijve
05/03 15:00 Dadizele Dadizele 3-0 Rekkem Sport Rekkem Sport
05/03 15:00 Fc Eendacht Kuurne Fc Eendacht Kuurne 2-4 Moorsele Moorsele
05/03 15:00 Dentergem Dentergem 3-1 Wikings Kortrijk Wikings Kortrijk
05/03 15:00 Bellegem Bellegem 1-1 Desselgem Desselgem
05/03 15:00 Izegem Izegem 6-2 Eendracht Wervik Eendracht Wervik
15/04 19:30 Marke Marke 2-7 Sparta Kruiseke Sparta Kruiseke
17/04 15:00 Stasegem Stasegem 0-7 _AALBEKE SP. _AALBEKE SP.
 Journée 28
11/03 16:00 Wikings Kortrijk Wikings Kortrijk 2-3 Dosko Beveren Dosko Beveren
12/03 14:30 _AALBEKE SP. _AALBEKE SP. 1-1 Fc Eendacht Kuurne Fc Eendacht Kuurne
12/03 15:00 Jong Vijve Jong Vijve 5-0 Marke Marke
12/03 15:00 Rekkem Sport Rekkem Sport 5-0 Stasegem Stasegem
12/03 15:00 Moorsele Moorsele 2-0 Bellegem Bellegem
12/03 15:00 Desselgem Desselgem 3-3 Dentergem Dentergem
12/03 15:00 Eendracht Wervik Eendracht Wervik 1-8 Passendale Passendale
12/03 15:00 Sparta Kruiseke Sparta Kruiseke 2-4 Izegem Izegem
 Journée 29
18/03 19:00 Passendale Passendale 2-6 Sparta Kruiseke Sparta Kruiseke
18/03 19:00 Dosko Beveren Dosko Beveren 0-5 Desselgem Desselgem
19/03 15:00 Fc Eendacht Kuurne Fc Eendacht Kuurne 2-2 Rekkem Sport Rekkem Sport
19/03 15:00 Izegem Izegem 3-1 Jong Vijve Jong Vijve
19/03 15:00 Bellegem Bellegem 2-4 _AALBEKE SP. _AALBEKE SP.
19/03 15:00 Marke Marke 5-2 Wikings Kortrijk Wikings Kortrijk
19/03 15:00 Stasegem Stasegem 1-3 Dadizele Dadizele
19/03 15:00 Dentergem Dentergem 0-0 Moorsele Moorsele
 Journée 30
25/03 16:00 Wikings Kortrijk Wikings Kortrijk 1-2 Izegem Izegem
25/03 16:00 Moorsele Moorsele 4-0 Dosko Beveren Dosko Beveren
26/03 14:30 _AALBEKE SP. _AALBEKE SP. 4-3 Dentergem Dentergem
26/03 15:00 Rekkem Sport Rekkem Sport 3-2 Bellegem Bellegem
26/03 15:00 Desselgem Desselgem 3-0 Marke Marke
26/03 15:00 Sparta Kruiseke Sparta Kruiseke 3-3 Eendracht Wervik Eendracht Wervik
26/03 15:00 Jong Vijve Jong Vijve 0-1 Passendale Passendale
26/03 15:00 Dadizele Dadizele 4-1 Fc Eendacht Kuurne Fc Eendacht Kuurne
 Journée 31
07/09 18:30 Bellegem Bellegem 3-0 Dadizele Dadizele
07/09 18:30 Izegem Izegem 2-3 Desselgem Desselgem
07/09 18:30 Fc Eendacht Kuurne Fc Eendacht Kuurne 11-1 Stasegem Stasegem
07/09 18:30 Marke Marke 1-5 Moorsele Moorsele
07/09 19:00 Eendracht Wervik Eendracht Wervik 2-6 Jong Vijve Jong Vijve
07/09 19:00 Dentergem Dentergem 4-2 Rekkem Sport Rekkem Sport
07/09 20:00 Passendale Passendale 1-1 Wikings Kortrijk Wikings Kortrijk
07/09 20:00 Dosko Beveren Dosko Beveren 6-2 _AALBEKE SP. _AALBEKE SP.
 Journée 32
01/04 14:30 _AALBEKE SP. _AALBEKE SP. 2-0 Marke Marke
01/04 16:00 Wikings Kortrijk Wikings Kortrijk 2-1 Eendracht Wervik Eendracht Wervik
01/04 17:00 Rekkem Sport Rekkem Sport 4-1 Dosko Beveren Dosko Beveren
01/04 17:00 Dadizele Dadizele 2-1 Dentergem Dentergem
01/04 17:30 Jong Vijve Jong Vijve 2-2 Sparta Kruiseke Sparta Kruiseke
01/04 18:00 Desselgem Desselgem 4-0 Passendale Passendale
01/04 19:00 Moorsele Moorsele 1-0 Izegem Izegem
02/04 15:00 Stasegem Stasegem 0-3 Bellegem Bellegem
 Journée 33
08/04 17:00 Dentergem Dentergem 5-1 Stasegem Stasegem
08/04 17:30 Izegem Izegem 1-0 _AALBEKE SP. _AALBEKE SP.
08/04 18:30 Eendracht Wervik Eendracht Wervik 0-5 FF Desselgem Desselgem
08/04 19:00 Passendale Passendale 2-4 Moorsele Moorsele
08/04 19:00 Dosko Beveren Dosko Beveren 2-5 Dadizele Dadizele
09/04 15:00 Sparta Kruiseke Sparta Kruiseke 1-2 Wikings Kortrijk Wikings Kortrijk
09/04 15:00 Marke Marke 0-0 Rekkem Sport Rekkem Sport
09/04 15:00 Bellegem Bellegem 0-4 Fc Eendacht Kuurne Fc Eendacht Kuurne
 Journée 34
23/04 14:30 _AALBEKE SP. _AALBEKE SP. 1-1 Passendale Passendale
23/04 15:00 Dadizele Dadizele 4-1 Marke Marke
23/04 15:00 Stasegem Stasegem 1-3 Dosko Beveren Dosko Beveren
23/04 15:00 Wikings Kortrijk Wikings Kortrijk 1-4 Jong Vijve Jong Vijve
23/04 15:00 Rekkem Sport Rekkem Sport 3-0 Izegem Izegem
23/04 15:00 Moorsele Moorsele 6-1 Eendracht Wervik Eendracht Wervik
23/04 15:00 Desselgem Desselgem 2-2 Sparta Kruiseke Sparta Kruiseke
23/04 15:00 Fc Eendacht Kuurne Fc Eendacht Kuurne 1-1 Dentergem Dentergem
 Classement T P
1. Moorsele Moorsele 32 84
2. Rekkem Sport Rekkem Sport 32 73
3. Bellegem Bellegem 32 70
4. Desselgem Desselgem 32 66
5. Dentergem Dentergem 32 61
6. Dadizele Dadizele 31 56
7. _AALBEKE SP. _AALBEKE SP. 32 55
8. Fc Eendacht Kuurne Fc Eendacht Kuurne 32 47
9. Jong Vijve Jong Vijve 32 47
10. Sparta Kruiseke Sparta Kruiseke 32 42
11. Passendale Passendale 31 37
12. Izegem Izegem 32 36
13. Dosko Beveren Dosko Beveren 32 33
14. Wikings Kortrijk Wikings Kortrijk 32 31
15. Marke Marke 32 27
16. Eendracht Wervik Eendracht Wervik 32 10
17. Stasegem Stasegem 32 1