Deviens fan! 7

Saison 2015 - 2016 Flandre Orientale (4B)


 Journée 1
29/08 18:00 Nazareth - Eke Nazareth - Eke 6-3 Standaard Muide Standaard Muide
29/08 19:00 Laarne-Kalken Laarne-Kalken 8-1 Yildiz Gent Yildiz Gent
29/08 19:30 Wichelen Wichelen 1-0 Heusden Heusden
30/08 15:00 Bavegem Bavegem 0-3 FC Smetlede FC Smetlede
30/08 15:00 Vlierzele Vlierzele 1-2 Bottelare Bottelare
30/08 15:00 Overmere Overmere 4-0 VKN Beervelde VKN Beervelde
30/08 15:00 Lochristi Lochristi 3-0 VS Destelbergen VS Destelbergen
30/08 16:30 Landskouter Landskouter 0-6 Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken
 Journée 2
05/09 17:30 Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken 6-0 Laarne-Kalken Laarne-Kalken
05/09 19:00 Standaard Muide Standaard Muide 1-0 Vlierzele Vlierzele
05/09 20:00 VKN Beervelde VKN Beervelde 1-1 Wichelen Wichelen
06/09 15:00 Yildiz Gent Yildiz Gent 0-3 Overmere Overmere
06/09 15:00 Bottelare Bottelare 2-0 Landskouter Landskouter
06/09 15:00 VS Destelbergen VS Destelbergen 2-0 Bavegem Bavegem
06/09 15:00 FC Smetlede FC Smetlede 1-1 Nazareth - Eke Nazareth - Eke
06/09 15:00 Heusden Heusden 2-2 Lochristi Lochristi
 Journée 3
12/09 18:00 Nazareth - Eke Nazareth - Eke 1-4 VS Destelbergen VS Destelbergen
12/09 19:30 Wichelen Wichelen 1-1 Lochristi Lochristi
12/09 19:30 Laarne-Kalken Laarne-Kalken 3-3 Bottelare Bottelare
12/09 20:00 VKN Beervelde VKN Beervelde 3-0 Yildiz Gent Yildiz Gent
13/09 15:00 Landskouter Landskouter 1-5 Standaard Muide Standaard Muide
13/09 15:00 Overmere Overmere 6-3 Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken
13/09 15:00 Vlierzele Vlierzele 2-2 FC Smetlede FC Smetlede
13/09 15:00 Bavegem Bavegem 1-3 Heusden Heusden
 Journée 4
19/09 17:30 Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken 2-0 VKN Beervelde VKN Beervelde
19/09 19:00 Standaard Muide Standaard Muide 1-5 Laarne-Kalken Laarne-Kalken
20/09 15:00 Bottelare Bottelare 2-2 Overmere Overmere
20/09 15:00 Heusden Heusden 4-1 Nazareth - Eke Nazareth - Eke
20/09 15:00 Yildiz Gent Yildiz Gent 3-8 Wichelen Wichelen
20/09 15:00 Lochristi Lochristi 6-0 Bavegem Bavegem
20/09 15:00 FC Smetlede FC Smetlede 5-0 FF Landskouter Landskouter
20/09 15:00 VS Destelbergen VS Destelbergen 1-3 Vlierzele Vlierzele
 Journée 5
26/09 19:00 Nazareth - Eke Nazareth - Eke 1-4 Lochristi Lochristi
26/09 19:30 Laarne-Kalken Laarne-Kalken 6-5 FC Smetlede FC Smetlede
26/09 19:30 Wichelen Wichelen 6-1 Bavegem Bavegem
26/09 20:00 VKN Beervelde VKN Beervelde 0-5 Bottelare Bottelare
27/09 15:00 Overmere Overmere 3-1 Standaard Muide Standaard Muide
27/09 15:00 Vlierzele Vlierzele 2-1 Heusden Heusden
27/09 15:00 Yildiz Gent Yildiz Gent 0-7 Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken
27/09 15:00 Landskouter Landskouter 1-2 VS Destelbergen VS Destelbergen
 Journée 6
03/10 19:30 Standaard Muide Standaard Muide 0-0 VKN Beervelde VKN Beervelde
04/10 15:00 Bottelare Bottelare 2-0 Yildiz Gent Yildiz Gent
04/10 15:00 Heusden Heusden 3-0 Landskouter Landskouter
04/10 15:00 Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken 4-1 Wichelen Wichelen
04/10 15:00 Lochristi Lochristi 2-0 Vlierzele Vlierzele
04/10 15:00 Bavegem Bavegem 1-2 Nazareth - Eke Nazareth - Eke
04/10 15:00 FC Smetlede FC Smetlede 2-2 Overmere Overmere
04/10 15:00 VS Destelbergen VS Destelbergen 2-7 Laarne-Kalken Laarne-Kalken
 Journée 7
10/10 19:30 Wichelen Wichelen 4-2 Nazareth - Eke Nazareth - Eke
10/10 19:30 Laarne-Kalken Laarne-Kalken 2-2 Heusden Heusden
10/10 20:00 VKN Beervelde VKN Beervelde 2-2 FC Smetlede FC Smetlede
11/10 15:00 Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken 0-0 Bottelare Bottelare
11/10 15:00 Landskouter Landskouter 0-7 Lochristi Lochristi
11/10 15:00 Overmere Overmere 2-0 VS Destelbergen VS Destelbergen
11/10 15:00 Vlierzele Vlierzele 5-0 Bavegem Bavegem
11/10 15:00 Yildiz Gent Yildiz Gent 2-3 Standaard Muide Standaard Muide
 Journée 8
17/10 19:00 Nazareth - Eke Nazareth - Eke 0-1 Vlierzele Vlierzele
17/10 19:00 Standaard Muide Standaard Muide 1-3 Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken
18/10 15:00 Bottelare Bottelare 1-1 Wichelen Wichelen
18/10 15:00 Lochristi Lochristi 4-2 Laarne-Kalken Laarne-Kalken
18/10 15:00 Bavegem Bavegem 3-1 Landskouter Landskouter
18/10 15:00 VS Destelbergen VS Destelbergen 1-0 VKN Beervelde VKN Beervelde
18/10 15:00 FC Smetlede FC Smetlede 5-0 Yildiz Gent Yildiz Gent
18/10 15:00 Heusden Heusden 1-0 Overmere Overmere
 Journée 9
24/10 19:30 Wichelen Wichelen 2-3 Vlierzele Vlierzele
24/10 19:30 Laarne-Kalken Laarne-Kalken 4-0 Bavegem Bavegem
25/10 15:00 VKN Beervelde VKN Beervelde 1-2 Heusden Heusden
25/10 15:00 Landskouter Landskouter 1-7 Nazareth - Eke Nazareth - Eke
25/10 15:00 Yildiz Gent Yildiz Gent 0-3 VS Destelbergen VS Destelbergen
25/10 15:00 Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken 2-2 FC Smetlede FC Smetlede
25/10 15:00 Bottelare Bottelare 2-0 Standaard Muide Standaard Muide
03/01 14:30 Overmere Overmere 0-0 Lochristi Lochristi
 Journée 10
31/10 18:00 Nazareth - Eke Nazareth - Eke 2-4 Laarne-Kalken Laarne-Kalken
31/10 19:00 Standaard Muide Standaard Muide 2-3 Wichelen Wichelen
01/11 14:30 Heusden Heusden 4-0 Yildiz Gent Yildiz Gent
01/11 14:30 Vlierzele Vlierzele 17-0 Landskouter Landskouter
01/11 14:30 FC Smetlede FC Smetlede 0-0 Bottelare Bottelare
01/11 14:30 VS Destelbergen VS Destelbergen 0-1 Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken
01/11 14:30 Bavegem Bavegem 1-8 Overmere Overmere
01/11 14:30 Lochristi Lochristi 4-1 VKN Beervelde VKN Beervelde
 Journée 11
07/11 19:00 Standaard Muide Standaard Muide 0-2 FC Smetlede FC Smetlede
07/11 19:30 Laarne-Kalken Laarne-Kalken 2-3 Vlierzele Vlierzele
07/11 19:30 Wichelen Wichelen 8-0 Landskouter Landskouter
07/11 20:00 VKN Beervelde VKN Beervelde 3-4 Bavegem Bavegem
08/11 14:30 Bottelare Bottelare 2-0 VS Destelbergen VS Destelbergen
08/11 14:30 Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken 1-1 Heusden Heusden
08/11 14:30 Overmere Overmere 5-1 Nazareth - Eke Nazareth - Eke
08/11 14:30 Yildiz Gent Yildiz Gent 1-4 Lochristi Lochristi
 Journée 12
14/11 19:00 Nazareth - Eke Nazareth - Eke 1-2 VKN Beervelde VKN Beervelde
15/11 14:30 Heusden Heusden 1-1 Bottelare Bottelare
15/11 14:30 Vlierzele Vlierzele 2-1 Overmere Overmere
15/11 14:30 FC Smetlede FC Smetlede 2-1 Wichelen Wichelen
15/11 14:30 Lochristi Lochristi 3-0 Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken
15/11 14:30 Bavegem Bavegem 2-3 Yildiz Gent Yildiz Gent
15/11 14:30 Landskouter Landskouter 0-4 Laarne-Kalken Laarne-Kalken
15/11 14:30 VS Destelbergen VS Destelbergen 3-2 Standaard Muide Standaard Muide
 Journée 13
21/11 19:00 Standaard Muide Standaard Muide 1-3 Heusden Heusden
21/11 19:30 Wichelen Wichelen 3-2 Laarne-Kalken Laarne-Kalken
21/11 20:00 VKN Beervelde VKN Beervelde 2-4 Vlierzele Vlierzele
22/11 14:30 Yildiz Gent Yildiz Gent 2-4 Nazareth - Eke Nazareth - Eke
22/11 14:30 Overmere Overmere 4-0 Landskouter Landskouter
22/11 14:30 Bottelare Bottelare 0-4 Lochristi Lochristi
22/11 14:30 FC Smetlede FC Smetlede 3-2 VS Destelbergen VS Destelbergen
22/11 14:30 Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken 4-1 Bavegem Bavegem
 Journée 14
28/11 19:00 Nazareth - Eke Nazareth - Eke 4-4 Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken
28/11 19:30 Wichelen Wichelen 2-0 VS Destelbergen VS Destelbergen
29/11 14:30 Heusden Heusden 2-2 FC Smetlede FC Smetlede
29/11 14:30 Bavegem Bavegem 0-4 Bottelare Bottelare
29/11 14:30 Vlierzele Vlierzele 7-1 Yildiz Gent Yildiz Gent
29/11 14:30 Landskouter Landskouter 0-8 VKN Beervelde VKN Beervelde
29/11 14:30 Lochristi Lochristi 1-0 Standaard Muide Standaard Muide
29/11 15:00 Laarne-Kalken Laarne-Kalken 1-1 Overmere Overmere
 Journée 15
05/12 19:00 Standaard Muide Standaard Muide 4-1 Bavegem Bavegem
05/12 20:00 VKN Beervelde VKN Beervelde 1-1 Laarne-Kalken Laarne-Kalken
06/12 14:30 Overmere Overmere 1-1 Wichelen Wichelen
06/12 14:30 FC Smetlede FC Smetlede 2-2 Lochristi Lochristi
06/12 14:30 Yildiz Gent Yildiz Gent 3-2 Landskouter Landskouter
06/12 14:30 Bottelare Bottelare 0-0 Nazareth - Eke Nazareth - Eke
06/12 14:30 VS Destelbergen VS Destelbergen 3-2 Heusden Heusden
06/12 14:30 Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken 2-1 Vlierzele Vlierzele
 Journée 16
12/12 19:00 Standaard Muide Standaard Muide 0-2 Nazareth - Eke Nazareth - Eke
12/12 20:00 VKN Beervelde VKN Beervelde 1-3 Overmere Overmere
13/12 14:30 FC Smetlede FC Smetlede 7-2 Bavegem Bavegem
13/12 14:30 Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken 5-0 FF Landskouter Landskouter
13/12 14:30 VS Destelbergen VS Destelbergen 2-4 Lochristi Lochristi
13/12 14:30 Yildiz Gent Yildiz Gent 0-4 Laarne-Kalken Laarne-Kalken
13/12 14:30 Bottelare Bottelare 2-2 Vlierzele Vlierzele
13/12 14:30 Heusden Heusden 3-3 Wichelen Wichelen
 Journée 17
19/12 18:00 Nazareth - Eke Nazareth - Eke 1-2 FC Smetlede FC Smetlede
19/12 19:30 Laarne-Kalken Laarne-Kalken 1-2 Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken
19/12 19:30 Wichelen Wichelen 4-1 VKN Beervelde VKN Beervelde
20/12 14:30 Lochristi Lochristi 1-0 Heusden Heusden
20/12 14:30 Vlierzele Vlierzele 4-1 Standaard Muide Standaard Muide
20/12 14:30 Landskouter Landskouter - Bottelare Bottelare
20/12 14:30 Overmere Overmere 13-0 Yildiz Gent Yildiz Gent
20/12 14:30 Bavegem Bavegem 1-7 VS Destelbergen VS Destelbergen
 Journée 18
09/01 19:00 Standaard Muide Standaard Muide - Landskouter Landskouter
10/01 14:30 VS Destelbergen VS Destelbergen - Nazareth - Eke Nazareth - Eke
10/01 14:30 Heusden Heusden - Bavegem Bavegem
10/01 14:30 FC Smetlede FC Smetlede 3-4 Vlierzele Vlierzele
10/01 14:30 Yildiz Gent Yildiz Gent - VKN Beervelde VKN Beervelde
10/01 14:30 Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken - Overmere Overmere
10/01 14:30 Bottelare Bottelare - Laarne-Kalken Laarne-Kalken
10/01 14:30 Lochristi Lochristi - Wichelen Wichelen
 Journée 19
16/01 18:00 Nazareth - Eke Nazareth - Eke - Heusden Heusden
16/01 19:30 Wichelen Wichelen 9-1 Yildiz Gent Yildiz Gent
16/01 19:30 Laarne-Kalken Laarne-Kalken - Standaard Muide Standaard Muide
16/01 20:00 VKN Beervelde VKN Beervelde - Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken
17/01 15:00 Bavegem Bavegem - Lochristi Lochristi
17/01 15:00 Landskouter Landskouter - FC Smetlede FC Smetlede
17/01 15:00 Overmere Overmere 3-0 Bottelare Bottelare
17/01 15:00 Vlierzele Vlierzele 3-0 VS Destelbergen VS Destelbergen
 Journée 20
23/01 19:00 Standaard Muide Standaard Muide - Overmere Overmere
24/01 15:00 Lochristi Lochristi - Nazareth - Eke Nazareth - Eke
24/01 15:00 Heusden Heusden - Vlierzele Vlierzele
24/01 15:00 Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken - Yildiz Gent Yildiz Gent
24/01 15:00 Bavegem Bavegem 1-4 Wichelen Wichelen
24/01 15:00 FC Smetlede FC Smetlede - Laarne-Kalken Laarne-Kalken
24/01 15:00 Bottelare Bottelare - VKN Beervelde VKN Beervelde
24/01 15:00 VS Destelbergen VS Destelbergen - Landskouter Landskouter
 Journée 21
30/01 18:00 Nazareth - Eke Nazareth - Eke - Bavegem Bavegem
30/01 19:30 Laarne-Kalken Laarne-Kalken - VS Destelbergen VS Destelbergen
30/01 19:30 Wichelen Wichelen - Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken
30/01 20:00 VKN Beervelde VKN Beervelde - Standaard Muide Standaard Muide
31/01 15:00 Landskouter Landskouter - Heusden Heusden
31/01 15:00 Vlierzele Vlierzele - Lochristi Lochristi
31/01 15:00 Overmere Overmere 3-1 FC Smetlede FC Smetlede
31/01 15:00 Yildiz Gent Yildiz Gent 2-8 Bottelare Bottelare
 Journée 22
13/02 18:00 Nazareth - Eke Nazareth - Eke - Wichelen Wichelen
13/02 19:00 Standaard Muide Standaard Muide - Yildiz Gent Yildiz Gent
14/02 15:00 Bavegem Bavegem 2-8 Vlierzele Vlierzele
14/02 15:00 Heusden Heusden - Laarne-Kalken Laarne-Kalken
14/02 15:00 Lochristi Lochristi - Landskouter Landskouter
14/02 15:00 VS Destelbergen VS Destelbergen 2-4 Overmere Overmere
14/02 15:00 FC Smetlede FC Smetlede - VKN Beervelde VKN Beervelde
14/02 15:00 Bottelare Bottelare - Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken
 Journée 23
20/02 19:30 Wichelen Wichelen 2-0 Bottelare Bottelare
20/02 19:30 Laarne-Kalken Laarne-Kalken - Lochristi Lochristi
20/02 20:00 VKN Beervelde VKN Beervelde - VS Destelbergen VS Destelbergen
21/02 15:00 Landskouter Landskouter - Bavegem Bavegem
21/02 15:00 Vlierzele Vlierzele - Nazareth - Eke Nazareth - Eke
21/02 15:00 Overmere Overmere - Heusden Heusden
21/02 15:00 Yildiz Gent Yildiz Gent 1-15 FC Smetlede FC Smetlede
21/02 15:00 Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken - Standaard Muide Standaard Muide
 Journée 24
27/02 18:00 Nazareth - Eke Nazareth - Eke - Landskouter Landskouter
27/02 19:00 Standaard Muide Standaard Muide - Bottelare Bottelare
28/02 15:00 Bavegem Bavegem - Laarne-Kalken Laarne-Kalken
28/02 15:00 Lochristi Lochristi - Overmere Overmere
28/02 15:00 Heusden Heusden - VKN Beervelde VKN Beervelde
28/02 15:00 Vlierzele Vlierzele 3-1 Wichelen Wichelen
28/02 15:00 FC Smetlede FC Smetlede - Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken
28/02 15:00 VS Destelbergen VS Destelbergen 7-0 Yildiz Gent Yildiz Gent
 Journée 25
05/03 19:30 Laarne-Kalken Laarne-Kalken - Nazareth - Eke Nazareth - Eke
05/03 19:30 Wichelen Wichelen - Standaard Muide Standaard Muide
05/03 20:00 VKN Beervelde VKN Beervelde - Lochristi Lochristi
06/03 15:00 Bottelare Bottelare 0-0 FC Smetlede FC Smetlede
06/03 15:00 Overmere Overmere 5-0 Bavegem Bavegem
06/03 15:00 Landskouter Landskouter - Vlierzele Vlierzele
06/03 15:00 Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken - VS Destelbergen VS Destelbergen
06/03 15:00 Yildiz Gent Yildiz Gent - Heusden Heusden
 Journée 26
12/03 18:00 Nazareth - Eke Nazareth - Eke - Overmere Overmere
13/03 15:00 FC Smetlede FC Smetlede - Standaard Muide Standaard Muide
13/03 15:00 Landskouter Landskouter - Wichelen Wichelen
13/03 15:00 Bavegem Bavegem - VKN Beervelde VKN Beervelde
13/03 15:00 Heusden Heusden - Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken
13/03 15:00 Vlierzele Vlierzele - Laarne-Kalken Laarne-Kalken
13/03 15:00 VS Destelbergen VS Destelbergen 1-4 Bottelare Bottelare
13/03 15:00 Lochristi Lochristi - Yildiz Gent Yildiz Gent
 Journée 27
19/03 19:00 Standaard Muide Standaard Muide - VS Destelbergen VS Destelbergen
19/03 19:30 Wichelen Wichelen 2-1 FC Smetlede FC Smetlede
19/03 19:30 Laarne-Kalken Laarne-Kalken - Landskouter Landskouter
19/03 20:00 VKN Beervelde VKN Beervelde - Nazareth - Eke Nazareth - Eke
20/03 15:00 Overmere Overmere 1-3 Vlierzele Vlierzele
20/03 15:00 Yildiz Gent Yildiz Gent 1-2 Bavegem Bavegem
20/03 15:00 Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken - Lochristi Lochristi
20/03 15:00 Bottelare Bottelare - Heusden Heusden
 Journée 28
02/04 18:00 Nazareth - Eke Nazareth - Eke - Yildiz Gent Yildiz Gent
02/04 19:30 Laarne-Kalken Laarne-Kalken - Wichelen Wichelen
03/04 15:00 Heusden Heusden - Standaard Muide Standaard Muide
03/04 15:00 Landskouter Landskouter - Overmere Overmere
03/04 15:00 VS Destelbergen VS Destelbergen 3-2 FC Smetlede FC Smetlede
03/04 15:00 Lochristi Lochristi - Bottelare Bottelare
03/04 15:00 Bavegem Bavegem - Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken
03/04 15:00 Vlierzele Vlierzele - VKN Beervelde VKN Beervelde
 Journée 29
10/04 15:00 FC Smetlede FC Smetlede - Heusden Heusden
10/04 15:00 Standaard Muide Standaard Muide - Lochristi Lochristi
10/04 15:00 Bottelare Bottelare 4-1 Bavegem Bavegem
10/04 15:00 Yildiz Gent Yildiz Gent - Vlierzele Vlierzele
10/04 15:00 Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken - Nazareth - Eke Nazareth - Eke
10/04 15:00 Overmere Overmere - Laarne-Kalken Laarne-Kalken
10/04 15:00 VKN Beervelde VKN Beervelde - Landskouter Landskouter
10/04 15:00 VS Destelbergen VS Destelbergen 1-3 Wichelen Wichelen
 Journée 30
17/04 15:00 Wichelen Wichelen 1-1 Overmere Overmere
17/04 15:00 Nazareth - Eke Nazareth - Eke - Bottelare Bottelare
17/04 15:00 Lochristi Lochristi - FC Smetlede FC Smetlede
17/04 15:00 Landskouter Landskouter - Yildiz Gent Yildiz Gent
17/04 15:00 Heusden Heusden - VS Destelbergen VS Destelbergen
17/04 15:00 Vlierzele Vlierzele - Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken
17/04 15:00 Bavegem Bavegem - Standaard Muide Standaard Muide
17/04 15:00 Laarne-Kalken Laarne-Kalken - VKN Beervelde VKN Beervelde
 Classement T P
1. Vlierzele Vlierzele 22 50
2. Overmere Overmere 23 48
3. Wichelen Wichelen 24 48
4. Lochristi Lochristi 17 43
5. Bottelare Bottelare 22 39
6. Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken 17 37
7. FC Smetlede FC Smetlede 23 36
8. VS Destelbergen VS Destelbergen 23 30
9. Laarne-Kalken Laarne-Kalken 17 28
10. Heusden Heusden 17 27
11. Nazareth - Eke Nazareth - Eke 17 18
12. Standaard Muide Standaard Muide 17 13
13. VKN Beervelde VKN Beervelde 17 13
14. Bavegem Bavegem 22 9
15. Yildiz Gent Yildiz Gent 22 6
16. Landskouter Landskouter 16 0