Deviens fan! 16

Saison 2011 - 2012 Flandre Orientale (4E)


 Journée 1
03/09 19:30 Wichelen Wichelen 2-0 VS Destelbergen VS Destelbergen
04/09 15:00 Yildiz Gent Yildiz Gent 0-1 Belzele Belzele
04/09 15:00 Overmere Overmere 3-1 SK Merelbeke SK Merelbeke
04/09 15:00 Oostakker Oostakker 0-0 Standaard Muide Standaard Muide
04/09 15:00 Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken 3-0 Avrasya Gent Avrasya Gent
04/09 15:00 Zaffelare Zaffelare 5-1 VKN Beervelde VKN Beervelde
 Journée 2
10/09 19:00 Belzele Belzele 0-2 Overmere Overmere
10/09 19:30 VKN Beervelde VKN Beervelde 2-5 Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken
11/09 15:00 Gentbrugge Gentbrugge 0-5 Zaffelare Zaffelare
11/09 15:00 VS Destelbergen VS Destelbergen 2-1 Oostakker Oostakker
11/09 15:00 Avrasya Gent Avrasya Gent 1-2 Wichelen Wichelen
11/09 15:00 Zwijnaarde2 Zwijnaarde2 9-0 Yildiz Gent Yildiz Gent
 Journée 3
17/09 19:00 SK Merelbeke SK Merelbeke 1-7 Belzele Belzele
17/09 19:30 Wichelen Wichelen 3-1 VKN Beervelde VKN Beervelde
18/09 15:00 Oostakker Oostakker 2-2 Avrasya Gent Avrasya Gent
18/09 15:00 Yildiz Gent Yildiz Gent 2-0 Standaard Muide Standaard Muide
18/09 15:00 Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken 5-2 Gentbrugge Gentbrugge
18/09 15:00 Overmere Overmere 1-1 Zwijnaarde2 Zwijnaarde2
 Journée 4
24/09 19:00 Standaard Muide Standaard Muide 3-3 Overmere Overmere
25/09 15:00 Zwijnaarde2 Zwijnaarde2 17-1 SK Merelbeke SK Merelbeke
25/09 15:00 VKN Beervelde VKN Beervelde 2-4 Oostakker Oostakker
25/09 15:00 Zaffelare Zaffelare 2-2 Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken
25/09 15:00 Gentbrugge Gentbrugge 0-2 Wichelen Wichelen
25/09 15:00 VS Destelbergen VS Destelbergen 3-1 Yildiz Gent Yildiz Gent
 Journée 5
01/10 19:00 Belzele Belzele 0-5 Zwijnaarde2 Zwijnaarde2
01/10 19:30 Wichelen Wichelen 0-2 Zaffelare Zaffelare
02/10 15:00 SK Merelbeke SK Merelbeke 0-6 Standaard Muide Standaard Muide
02/10 15:00 Yildiz Gent Yildiz Gent 0-5 Avrasya Gent Avrasya Gent
02/10 15:00 Oostakker Oostakker 3-2 Gentbrugge Gentbrugge
02/10 15:00 Overmere Overmere 2-2 VS Destelbergen VS Destelbergen
 Journée 6
08/10 19:00 Standaard Muide Standaard Muide 4-2 Belzele Belzele
09/10 15:00 VKN Beervelde VKN Beervelde 2-1 Yildiz Gent Yildiz Gent
09/10 15:00 VS Destelbergen VS Destelbergen 5-0 SK Merelbeke SK Merelbeke
09/10 15:00 Avrasya Gent Avrasya Gent 0-3 Overmere Overmere
09/10 15:00 Zaffelare Zaffelare 1-1 Oostakker Oostakker
09/10 15:00 Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken 2-2 Wichelen Wichelen
 Journée 7
15/10 19:00 Belzele Belzele 1-0 VS Destelbergen VS Destelbergen
15/10 19:00 Zwijnaarde2 Zwijnaarde2 2-3 Standaard Muide Standaard Muide
16/10 15:00 Oostakker Oostakker 2-1 Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken
16/10 15:00 SK Merelbeke SK Merelbeke 2-2 Avrasya Gent Avrasya Gent
16/10 15:00 Overmere Overmere 3-1 VKN Beervelde VKN Beervelde
16/10 15:00 Yildiz Gent Yildiz Gent 0-5 Gentbrugge Gentbrugge
 Journée 8
22/10 19:30 Wichelen Wichelen 0-0 Oostakker Oostakker
23/10 15:00 VKN Beervelde VKN Beervelde 0-3 SK Merelbeke SK Merelbeke
23/10 15:00 VS Destelbergen VS Destelbergen 1-3 Zwijnaarde2 Zwijnaarde2
23/10 15:00 Zaffelare Zaffelare 4-1 Yildiz Gent Yildiz Gent
23/10 15:00 Avrasya Gent Avrasya Gent 5-0 Belzele Belzele
23/10 15:00 Gentbrugge Gentbrugge 2-2 Overmere Overmere
 Journée 9
29/10 19:00 Belzele Belzele 3-0 VKN Beervelde VKN Beervelde
30/10 15:00 Standaard Muide Standaard Muide 1-1 VS Destelbergen VS Destelbergen
30/10 15:00 Overmere Overmere 0-2 Zaffelare Zaffelare
30/10 15:00 Zwijnaarde2 Zwijnaarde2 1-2 Avrasya Gent Avrasya Gent
30/10 15:00 SK Merelbeke SK Merelbeke 1-4 Gentbrugge Gentbrugge
30/10 15:00 Yildiz Gent Yildiz Gent 0-3 Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken
 Journée 10
06/11 14:30 Gentbrugge Gentbrugge 3-2 Belzele Belzele
06/11 14:30 Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken 1-3 Overmere Overmere
06/11 14:30 Zaffelare Zaffelare 5-0 SK Merelbeke SK Merelbeke
06/11 14:30 Avrasya Gent Avrasya Gent 3-3 Standaard Muide Standaard Muide
06/11 14:30 Wichelen Wichelen 1-2 Yildiz Gent Yildiz Gent
06/11 15:00 VKN Beervelde VKN Beervelde 0-5 Zwijnaarde2 Zwijnaarde2
 Journée 11
12/11 19:00 Standaard Muide Standaard Muide 7-1 VKN Beervelde VKN Beervelde
13/11 14:30 Belzele Belzele 1-5 Zaffelare Zaffelare
13/11 14:30 Zwijnaarde2 Zwijnaarde2 4-3 Gentbrugge Gentbrugge
13/11 14:30 Yildiz Gent Yildiz Gent 3-0 Oostakker Oostakker
13/11 14:30 VS Destelbergen VS Destelbergen 3-3 Avrasya Gent Avrasya Gent
13/11 14:30 SK Merelbeke SK Merelbeke 0-6 Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken
13/11 14:30 Overmere Overmere 3-0 Wichelen Wichelen
 Journée 12
19/11 19:30 Wichelen Wichelen 6-0 SK Merelbeke SK Merelbeke
20/11 14:30 Gentbrugge Gentbrugge 3-3 Standaard Muide Standaard Muide
20/11 14:30 Oostakker Oostakker 2-1 Overmere Overmere
20/11 14:30 Zaffelare Zaffelare 0-1 Zwijnaarde2 Zwijnaarde2
20/11 14:30 Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken 6-3 Belzele Belzele
20/11 15:00 VKN Beervelde VKN Beervelde 0-2 VS Destelbergen VS Destelbergen
 Journée 13
26/11 19:00 Standaard Muide Standaard Muide 3-4 Zaffelare Zaffelare
26/11 19:00 Belzele Belzele 1-2 Wichelen Wichelen
27/11 14:30 Zwijnaarde2 Zwijnaarde2 2-2 Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken
27/11 14:30 SK Merelbeke SK Merelbeke 2-3 Oostakker Oostakker
27/11 14:30 VS Destelbergen VS Destelbergen 2-1 Gentbrugge Gentbrugge
27/11 14:30 Avrasya Gent Avrasya Gent 7-0 VKN Beervelde VKN Beervelde
 Journée 14
03/12 19:30 Wichelen Wichelen 2-1 Zwijnaarde2 Zwijnaarde2
04/12 14:30 Oostakker Oostakker 2-2 Belzele Belzele
04/12 14:30 Yildiz Gent Yildiz Gent 0-2 Overmere Overmere
04/12 14:30 Zaffelare Zaffelare 3-0 VS Destelbergen VS Destelbergen
04/12 14:30 Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken 4-2 Standaard Muide Standaard Muide
04/12 14:30 Gentbrugge Gentbrugge 0-4 Avrasya Gent Avrasya Gent
 Journée 15
10/12 18:00 Standaard Muide Standaard Muide 1-1 Wichelen Wichelen
11/12 14:30 Zwijnaarde2 Zwijnaarde2 4-0 Oostakker Oostakker
11/12 14:30 VS Destelbergen VS Destelbergen 1-1 Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken
11/12 14:30 SK Merelbeke SK Merelbeke 3-0 Yildiz Gent Yildiz Gent
11/12 14:30 Avrasya Gent Avrasya Gent 0-3 Zaffelare Zaffelare
11/12 15:00 VKN Beervelde VKN Beervelde 1-0 Gentbrugge Gentbrugge
 Journée 16
17/12 19:00 Standaard Muide Standaard Muide 4-0 Oostakker Oostakker
17/12 19:30 Belzele Belzele 3-0 Yildiz Gent Yildiz Gent
17/12 19:30 VKN Beervelde VKN Beervelde 1-1 Zaffelare Zaffelare
18/12 14:30 VS Destelbergen VS Destelbergen 0-2 Wichelen Wichelen
18/12 14:30 SK Merelbeke SK Merelbeke 0-5 Overmere Overmere
18/12 14:30 Avrasya Gent Avrasya Gent 3-1 Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken
 Journée 17
07/01 19:30 Wichelen Wichelen 5-0 Avrasya Gent Avrasya Gent
08/01 14:30 Yildiz Gent Yildiz Gent 1-10 Zwijnaarde2 Zwijnaarde2
08/01 14:30 Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken 1-1 VKN Beervelde VKN Beervelde
08/01 14:30 Overmere Overmere 5-0 Belzele Belzele
08/01 14:30 Zaffelare Zaffelare 5-1 Gentbrugge Gentbrugge
08/01 14:30 Oostakker Oostakker 4-2 VS Destelbergen VS Destelbergen
 Journée 18
14/01 19:00 Standaard Muide Standaard Muide 3-1 Yildiz Gent Yildiz Gent
15/01 14:30 Belzele Belzele 2-4 SK Merelbeke SK Merelbeke
15/01 15:00 VKN Beervelde VKN Beervelde 2-0 Wichelen Wichelen
15/01 15:00 Gentbrugge Gentbrugge 0-2 Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken
15/01 15:00 Zwijnaarde2 Zwijnaarde2 3-3 Overmere Overmere
15/01 15:00 Avrasya Gent Avrasya Gent 2-1 Oostakker Oostakker
 Journée 19
21/01 19:30 Wichelen Wichelen 0-2 Gentbrugge Gentbrugge
22/01 15:00 Oostakker Oostakker 3-2 VKN Beervelde VKN Beervelde
22/01 15:00 Overmere Overmere 2-1 Standaard Muide Standaard Muide
22/01 15:00 Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken 0-5 Zaffelare Zaffelare
22/01 15:00 Yildiz Gent Yildiz Gent 4-0 VS Destelbergen VS Destelbergen
22/01 15:00 SK Merelbeke SK Merelbeke 1-6 Zwijnaarde2 Zwijnaarde2
 Journée 20
28/01 19:00 Standaard Muide Standaard Muide 8-0 SK Merelbeke SK Merelbeke
29/01 15:00 Zaffelare Zaffelare 1-0 Wichelen Wichelen
29/01 15:00 Zwijnaarde2 Zwijnaarde2 13-0 Belzele Belzele
29/01 15:00 Gentbrugge Gentbrugge 3-2 Oostakker Oostakker
29/01 15:00 Avrasya Gent Avrasya Gent 6-1 Yildiz Gent Yildiz Gent
29/01 15:00 VS Destelbergen VS Destelbergen 0-1 Overmere Overmere
 Journée 21
18/02 19:00 Belzele Belzele 2-5 Standaard Muide Standaard Muide
18/02 19:30 Wichelen Wichelen 5-2 Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken
18/02 20:00 Oostakker Oostakker 2-3 Zaffelare Zaffelare
19/02 15:00 Overmere Overmere 6-0 Avrasya Gent Avrasya Gent
19/02 15:00 Yildiz Gent Yildiz Gent 1-3 VKN Beervelde VKN Beervelde
19/02 15:00 SK Merelbeke SK Merelbeke 0-1 VS Destelbergen VS Destelbergen
 Journée 23
25/02 19:00 Belzele Belzele 0-1 Avrasya Gent Avrasya Gent
26/02 15:00 Oostakker Oostakker 3-2 Wichelen Wichelen
26/02 15:00 Yildiz Gent Yildiz Gent 0-3 Zaffelare Zaffelare
26/02 15:00 Overmere Overmere 2-1 Gentbrugge Gentbrugge
26/02 15:00 Zwijnaarde2 Zwijnaarde2 5-3 VS Destelbergen VS Destelbergen
26/02 15:00 SK Merelbeke SK Merelbeke 1-2 VKN Beervelde VKN Beervelde
 Journée 24
04/03 15:00 VKN Beervelde VKN Beervelde 4-2 Belzele Belzele
04/03 15:00 VS Destelbergen VS Destelbergen 1-3 Standaard Muide Standaard Muide
04/03 15:00 Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken 3-2 Yildiz Gent Yildiz Gent
04/03 15:00 Gentbrugge Gentbrugge 6-0 SK Merelbeke SK Merelbeke
04/03 15:00 Zaffelare Zaffelare 4-2 Overmere Overmere
04/03 15:00 Avrasya Gent Avrasya Gent 0-2 Zwijnaarde2 Zwijnaarde2
 Journée 22
11/03 13:00 Standaard Muide Standaard Muide 1-2 Zwijnaarde2 Zwijnaarde2
11/03 15:00 Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken 3-1 Oostakker Oostakker
11/03 15:00 Avrasya Gent Avrasya Gent 5-0 SK Merelbeke SK Merelbeke
11/03 15:00 VKN Beervelde VKN Beervelde 2-3 Overmere Overmere
11/03 15:00 VS Destelbergen VS Destelbergen 2-2 Belzele Belzele
11/03 15:00 Gentbrugge Gentbrugge 11-1 Yildiz Gent Yildiz Gent
 Journée 25
17/03 19:00 Standaard Muide Standaard Muide 2-0 Avrasya Gent Avrasya Gent
17/03 19:00 Belzele Belzele 1-3 Gentbrugge Gentbrugge
18/03 15:00 Overmere Overmere 1-3 Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken
18/03 15:00 Zwijnaarde2 Zwijnaarde2 5-1 VKN Beervelde VKN Beervelde
18/03 15:00 SK Merelbeke SK Merelbeke 0-2 Zaffelare Zaffelare
18/03 15:00 Yildiz Gent Yildiz Gent 1-7 Wichelen Wichelen
 Journée 26
23/03 20:00 Wichelen Wichelen 1-4 Overmere Overmere
25/03 15:00 VKN Beervelde VKN Beervelde 1-7 Standaard Muide Standaard Muide
25/03 15:00 Gentbrugge Gentbrugge 3-0 Zwijnaarde2 Zwijnaarde2
25/03 15:00 Oostakker Oostakker 2-0 Yildiz Gent Yildiz Gent
25/03 15:00 Zaffelare Zaffelare 3-0 Belzele Belzele
25/03 15:00 Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken 7-1 SK Merelbeke SK Merelbeke
25/03 15:00 Avrasya Gent Avrasya Gent 1-2 VS Destelbergen VS Destelbergen
 Journée 27
31/03 18:30 SK Merelbeke SK Merelbeke 0-5 Wichelen Wichelen
31/03 19:00 Belzele Belzele 1-4 Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken
31/03 19:00 Standaard Muide Standaard Muide 2-1 Gentbrugge Gentbrugge
01/04 15:00 Overmere Overmere 3-2 Oostakker Oostakker
01/04 15:00 VS Destelbergen VS Destelbergen 2-0 VKN Beervelde VKN Beervelde
01/04 15:00 Zwijnaarde2 Zwijnaarde2 0-4 Zaffelare Zaffelare
 Journée 28
14/04 19:30 Wichelen Wichelen 0-2 Belzele Belzele
15/04 15:00 Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken 1-1 Zwijnaarde2 Zwijnaarde2
15/04 15:00 Oostakker Oostakker 5-1 SK Merelbeke SK Merelbeke
15/04 15:00 Gentbrugge Gentbrugge 3-1 VS Destelbergen VS Destelbergen
15/04 15:00 Zaffelare Zaffelare 8-2 Standaard Muide Standaard Muide
15/04 15:00 VKN Beervelde VKN Beervelde 1-4 Avrasya Gent Avrasya Gent
 Journée 29
21/04 19:00 Belzele Belzele 4-3 Oostakker Oostakker
21/04 19:00 Standaard Muide Standaard Muide 1-1 Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken
22/04 15:00 VS Destelbergen VS Destelbergen 0-3 Zaffelare Zaffelare
22/04 15:00 Avrasya Gent Avrasya Gent 2-4 Gentbrugge Gentbrugge
22/04 15:00 Overmere Overmere 11-3 Yildiz Gent Yildiz Gent
22/04 15:00 Zwijnaarde2 Zwijnaarde2 1-1 Wichelen Wichelen
 Journée 30
27/04 20:00 Oostakker Oostakker 2-2 Zwijnaarde2 Zwijnaarde2
29/04 15:00 Gentbrugge Gentbrugge 4-1 VKN Beervelde VKN Beervelde
29/04 15:00 Yildiz Gent Yildiz Gent 2-1 SK Merelbeke SK Merelbeke
29/04 15:00 Wichelen Wichelen 6-3 Standaard Muide Standaard Muide
29/04 15:00 Zaffelare Zaffelare 7-0 Avrasya Gent Avrasya Gent
29/04 15:00 Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken 4-0 VS Destelbergen VS Destelbergen
 Classement T P
1. Zaffelare Zaffelare 26 69
2. Overmere Overmere 26 56
3. Zwijnaarde2 Zwijnaarde2 26 51
4. Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken 26 49
5. Wichelen Wichelen 26 43
6. Standaard Muide Standaard Muide 26 43
7. Gentbrugge Gentbrugge 26 38
8. Avrasya Gent Avrasya Gent 26 37
9. Oostakker Oostakker 26 36
10. VS Destelbergen VS Destelbergen 26 29
11. Belzele Belzele 26 23
12. VKN Beervelde VKN Beervelde 26 20
13. Yildiz Gent Yildiz Gent 26 15
14. SK Merelbeke SK Merelbeke 26 10