Saison 2014 - 2015


 JournĂ©e 1
26/07 17:00 Lichtervelde Lichtervelde 2-1 Desselgem Desselgem
26/07 18:00 Hertsberge Hertsberge 7-1 Moorsele Moorsele
26/07 18:30 Veldegem Veldegem 0-0 Nieuwpoort Nieuwpoort
26/07 18:30 Zerkegem Zerkegem 1-0 Moorslede Moorslede
27/07 15:00 Beveren-Leie Beveren-Leie 8-1 Heuvelland Heuvelland
27/07 17:00 Alveringem Alveringem 2-1 Lendelede Sport Lendelede Sport
27/07 17:00 Doomkerke Doomkerke 6-2 Dentergem Dentergem
27/07 17:00 Zeemeeuw-Zeebrugge Zeemeeuw-Zeebrugge 0-3 Aarsele Aarsele
27/07 17:00 Oostrozebeke Oostrozebeke 3-0 HO Oostveld-Oedelem HO Oostveld-Oedelem
27/07 17:00 dixmude dixmude 3-0 Cercle Oedelem Cercle Oedelem
27/07 17:00 Elverdinge Elverdinge 2-2 Beernem Beernem
27/07 17:00 Lombardsijde Lombardsijde 3-1 Dudzele Dudzele
27/07 17:00 Luingnois Luingnois 3-1 Westrozebeke Westrozebeke
27/07 17:00 Club Roulers Club Roulers 3-0 Woudsport Houthulst Woudsport Houthulst
27/07 17:00 Dosko Kanegem Dosko Kanegem 4-3 KFC Heist KFC Heist
27/07 17:00 Keiem Keiem 0-5 Spermalie Spermalie
27/07 17:00 Hulste Sportief Hulste Sportief 3-3 Jong Vijve Jong Vijve
27/07 17:00 Leke-Vladslo Leke-Vladslo 1-2 Jong Male VV Jong Male VV
27/07 17:00 Lissewege Lissewege 1-6 Veurne Veurne
27/07 17:00 Moerkerke Moerkerke 2-1 Patronaat Gits Patronaat Gits
27/07 17:00 GL Ruiselede GL Ruiselede 4-4 KSK Wenduine KSK Wenduine
27/07 17:00 Zillebeke Zillebeke 0-5 SK Steenbrugge SK Steenbrugge
27/07 17:00 Sparta Kruiseke Sparta Kruiseke 0-1 Dadizele Dadizele
27/07 17:00 Passendale Passendale 1-2 Dosko Sint-Kruis Dosko Sint-Kruis
27/07 17:00 Heule Heule 2-1 Zonnebeke Zonnebeke
27/07 17:00 SV Courtrai SV Courtrai 3-2 Bellegem Bellegem
27/07 17:00 Koekelare Koekelare 1-2 Zandvoorde Zandvoorde
27/07 17:00 Wikings Kortrijk Wikings Kortrijk 2-4 NSVD Handzame NSVD Handzame
27/07 17:00 La Panne La Panne 4-1 Daring Brugge VV Daring Brugge VV
27/07 17:00 Ardooie Ardooie 6-1 Houtem Houtem
27/07 17:00 VKW Vleteren VKW Vleteren 1-1 TSC Proven TSC Proven
27/07 17:00 Stormvogels Loppem Stormvogels Loppem 2-1 WS Zarren WS Zarren
27/07 17:00 Westouter Westouter 0-0 _AALBEKE SP. _AALBEKE SP.
27/07 17:00 Voormezele Voormezele 1-5 Rekkem Sport Rekkem Sport
27/07 17:00 Sint-Joris Sportief Sint-Joris Sportief 2-8 Zwevezele Zwevezele
27/07 17:00 Beselare Beselare 1-1 Stasegem Stasegem
27/07 17:00 SC Blankenberge SC Blankenberge 1-1 Verbroedering Sijsele Verbroedering Sijsele
27/07 17:00 Poperinge Poperinge 2-0 Aartrijke Aartrijke
27/07 17:00 FC Moen FC Moen 3-2 Marke Marke
27/07 17:00 Fc Eendacht Kuurne Fc Eendacht Kuurne 3-0 Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem
27/07 17:00 Ingooigem Ingooigem 2-0 Ploegsteert Ploegsteert
27/07 17:00 DAVO Westende DAVO Westende 1-0 Ichtegem Ichtegem
27/07 17:00 Bissegem Bissegem 2-2 Avelgem Avelgem
27/07 17:00 Comines -Warneton Comines -Warneton 2-3 Merkem Sport Merkem Sport
27/07 17:00 Snaaskerke Snaaskerke 5-1 Bulskamp Bulskamp
27/07 17:00 Staden Staden 1-0 Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede
27/07 17:00 Zwevezele Zwevezele 1-3 Sparta Dikkebus Sparta Dikkebus
27/07 17:00 Ruddervoorde Ruddervoorde 1-2 Geluveld Geluveld
27/07 17:00 Lo-Reninge Lo-Reninge 0-4 Eendracht Jonkershove Eendracht Jonkershove
27/07 17:00 Brielen Sport Brielen Sport 0-4 Gistel Gistel
27/07 17:00 Tielt Tielt 1-1 Excelsior Zedelgem Excelsior Zedelgem
27/07 17:00 Sparta Heestert Sparta Heestert 4-7 Eendracht De Haan Eendracht De Haan
27/07 17:00 Ledegem Ledegem 1-1 Bredene Bredene
27/07 17:00 Wevelgem City Wevelgem City 2-1 Anzegem Anzegem
29/07 19:00 Eendracht Wervik Eendracht Wervik 1-0 Dottignies Sport Dottignies Sport
30/07 19:00 Oudenburg Oudenburg 2-1 Oostduinkerke Oostduinkerke
30/07 19:00 Kortemark Kortemark 0-1 Wielsbeke Wielsbeke
30/07 19:00 Varsenare Varsenare 1-0 Jong Helkijn Jong Helkijn
30/07 19:00 Westkapelle Westkapelle 1-2 Wingene Wingene
30/07 19:00 SV Oostkamp SV Oostkamp 4-0 Langemark Langemark
30/07 19:00 SV Rumbeke SV Rumbeke 4-2 Dosko Beveren Dosko Beveren
30/07 19:00 Jabbeke Jabbeke 0-5 Oostnieuwkerke Oostnieuwkerke
30/07 19:00 Nieuwkerke Nieuwkerke 7-2 Reningelst Reningelst
30/07 19:00 DR Roeselare DR Roeselare 0-3 Otegem Otegem
30/07 19:00 KSK Vlamertinge KSK Vlamertinge 4-1 Zwevegem Sport Zwevegem Sport
30/07 19:00 Eendracht Bruges Eendracht Bruges 2-0 VV Koekelare VV Koekelare
30/07 19:00 Pittem Pittem 2-3 RC Lauwe RC Lauwe
30/07 19:30 White Star Adinkerke White Star Adinkerke 4-3 Geluwe Geluwe
30/07 19:30 K.FC.Meulebeke K.FC.Meulebeke 2-4 Deerlijk Sport Deerlijk Sport
 JournĂ©e 2
02/08 17:00 Rekkem Sport Rekkem Sport 6-2 Sint-Joris Sportief Sint-Joris Sportief
02/08 17:00 Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede 0-2 Nieuwkerke Nieuwkerke
02/08 17:00 Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem 3-1 Brielen Sport Brielen Sport
02/08 18:00 Dentergem Dentergem 5-1 Lissewege Lissewege
02/08 19:00 Bulskamp Bulskamp 1-2 Zwevezele Zwevezele
02/08 19:00 Dottignies Sport Dottignies Sport 0-1 Wevelgem City Wevelgem City
02/08 19:00 Cercle Oedelem Cercle Oedelem 2-2 Beveren-Leie Beveren-Leie
02/08 19:30 Otegem Otegem 4-4 Eendracht Bruges Eendracht Bruges
03/08 15:00 Stasegem Stasegem 0-1 GL Ruiselede GL Ruiselede
03/08 15:00 Moorslede Moorslede 2-2 Snaaskerke Snaaskerke
03/08 15:00 Ichtegem Ichtegem 2-0 Zerkegem Zerkegem
03/08 17:00 WS Zarren WS Zarren 5-1 VKW Vleteren VKW Vleteren
03/08 17:00 Dosko Sint-Kruis Dosko Sint-Kruis 1-2 Poperinge Poperinge
03/08 17:00 Dadizele Dadizele 7-0 Passendale Passendale
03/08 17:00 Sparta Dikkebus Sparta Dikkebus 1-4 DAVO Westende DAVO Westende
03/08 17:00 SK Steenbrugge SK Steenbrugge 3-2 WS Lauwe WS Lauwe
03/08 17:00 Aartrijke Aartrijke 6-1 Zillebeke Zillebeke
03/08 17:00 Merkem Sport Merkem Sport 3-4 Staden Staden
03/08 17:00 Reningelst Reningelst 1-2 Ruddervoorde Ruddervoorde
03/08 17:00 Geluveld Geluveld 5-2 Comines -Warneton Comines -Warneton
03/08 17:00 Zonnebeke Zonnebeke 2-1 Stormvogels Loppem Stormvogels Loppem
03/08 17:00 Bellegem Bellegem 1-2 Westouter Westouter
03/08 17:00 _AALBEKE SP. _AALBEKE SP. 2-2 Heule Heule
03/08 17:00 Eendracht Jonkershove Eendracht Jonkershove 0-4 FC Moen FC Moen
03/08 17:00 Gistel Gistel 1-0 Lo-Reninge Lo-Reninge
03/08 17:00 Spermalie Spermalie 6-0 Leke-Vladslo Leke-Vladslo
03/08 17:00 Moorsele Moorsele 3-4 dixmude dixmude
03/08 17:00 HO Oostveld-Oedelem HO Oostveld-Oedelem 1-2 Hertsberge Hertsberge
03/08 17:00 Beernem Beernem 1-2 Oostrozebeke Oostrozebeke
03/08 17:00 Jong Male VV Jong Male VV 2-4 Hulste Sportief Hulste Sportief
03/08 17:00 Jong Vijve Jong Vijve 8-4 Lombardsijde Lombardsijde
03/08 17:00 Marke Marke 3-2 Fc Eendacht Kuurne Fc Eendacht Kuurne
03/08 17:00 Aarsele Aarsele 2-1 Doomkerke Doomkerke
03/08 17:00 TSC Proven TSC Proven 2-0 SV Courtrai SV Courtrai
03/08 17:00 Zwevezele Zwevezele 4-0 Lichtervelde Lichtervelde
03/08 17:00 KSK Wenduine KSK Wenduine 5-4 Voormezele Voormezele
03/08 17:00 Desselgem Desselgem 2-3 Beselare Beselare
03/08 17:00 Heuvelland Heuvelland 0-5 Elverdinge Elverdinge
03/08 17:00 Patronaat Gits Patronaat Gits 1-0 Zeemeeuw-Zeebrugge Zeemeeuw-Zeebrugge
03/08 17:00 Lendelede Sport Lendelede Sport 3-0 Moerkerke Moerkerke
03/08 17:00 Veurne Veurne 5-1 Alveringem Alveringem
03/08 17:00 Dudzele Dudzele 0-4 Keiem Keiem
03/08 17:00 Zandvoorde Zandvoorde 3-1 Ardooie Ardooie
03/08 17:00 RC Lauwe RC Lauwe 1-4 SC Blankenberge SC Blankenberge
03/08 17:00 Langemark Langemark 4-5 Oudenburg Oudenburg
03/08 17:00 Verbroedering Sijsele Verbroedering Sijsele 0-1 SV Oostkamp SV Oostkamp
03/08 17:00 Bredene Bredene 1-3 Tielt Tielt
03/08 17:00 Oostduinkerke Oostduinkerke 6-0 Pittem Pittem
03/08 17:00 Houtem Houtem 0-1 Wikings Kortrijk Wikings Kortrijk
03/08 17:00 NSVD Handzame NSVD Handzame 1-1 La Panne La Panne
03/08 17:00 VV Koekelare VV Koekelare 0-2 Eendracht Wervik Eendracht Wervik
03/08 17:00 Deerlijk Sport Deerlijk Sport 2-4 Veldegem Veldegem
03/08 17:00 Jong Helkijn Jong Helkijn 3-0 Bissegem Bissegem
03/08 17:00 Ploegsteert Ploegsteert 1-2 Koekelare Koekelare
03/08 17:00 Avelgem Avelgem 2-1 Kortemark Kortemark
03/08 17:00 Westrozebeke Westrozebeke 3-1 Club Roulers Club Roulers
03/08 17:00 Excelsior Zedelgem Excelsior Zedelgem 4-3 Sparta Heestert Sparta Heestert
03/08 17:00 Woudsport Houthulst Woudsport Houthulst 2-3 KSK Vlamertinge KSK Vlamertinge
03/08 17:00 Zwevegem Sport Zwevegem Sport 4-1 Dosko Kanegem Dosko Kanegem
03/08 17:00 KFC Heist KFC Heist 1-2 Luingnois Luingnois
03/08 17:00 Daring Brugge VV Daring Brugge VV 4-9 Ingooigem Ingooigem
05/08 19:30 Nieuwpoort Nieuwpoort 1-3 White Star Adinkerke White Star Adinkerke
05/08 19:30 Wielsbeke Wielsbeke 4-1 Jabbeke Jabbeke
06/08 19:00 Wingene Wingene 1-0 Ledegem Ledegem
06/08 19:00 Eendracht De Haan Eendracht De Haan 3-2 Westkapelle Westkapelle
06/08 19:00 Anzegem Anzegem 1-2 DR Roeselare DR Roeselare
06/08 19:15 Geluwe Geluwe 0-4 SV Rumbeke SV Rumbeke
06/08 19:30 Dosko Beveren Dosko Beveren 0-3 K.FC.Meulebeke K.FC.Meulebeke
06/08 20:00 Oostnieuwkerke Oostnieuwkerke 3-0 Varsenare Varsenare
 JournĂ©e 3
09/08 17:00 Lichtervelde Lichtervelde 4-1 Rekkem Sport Rekkem Sport
09/08 18:00 Beveren-Leie Beveren-Leie 1-3 Moorsele Moorsele
09/08 18:00 Hertsberge Hertsberge 2-2 Beernem Beernem
09/08 19:00 Elverdinge Elverdinge 4-1 Cercle Oedelem Cercle Oedelem
09/08 19:00 Zwevezele Zwevezele 1-2 Moorslede Moorslede
09/08 20:00 Lo-Reninge Lo-Reninge 1-3 Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem
10/08 15:00 Voormezele Voormezele 3-0 Stasegem Stasegem
10/08 15:00 Zerkegem Zerkegem 2-1 Sparta Dikkebus Sparta Dikkebus
10/08 16:00 VKW Vleteren VKW Vleteren 2-4 Zonnebeke Zonnebeke
10/08 17:00 Veldegem Veldegem 4-0 Dosko Beveren Dosko Beveren
10/08 17:00 Dosko Kanegem Dosko Kanegem 4-2 Woudsport Houthulst Woudsport Houthulst
10/08 17:00 Leke-Vladslo Leke-Vladslo 0-2 Dudzele Dudzele
10/08 17:00 Lombardsijde Lombardsijde 5-3 Jong Male VV Jong Male VV
10/08 17:00 Keiem Keiem 3-6 Jong Vijve Jong Vijve
10/08 17:00 Luingnois Luingnois 0-3 Zwevegem Sport Zwevegem Sport
10/08 17:00 Club Roulers Club Roulers 1-0 KFC Heist KFC Heist
10/08 17:00 KSK Vlamertinge KSK Vlamertinge 2-1 Westrozebeke Westrozebeke
10/08 17:00 Oostrozebeke Oostrozebeke 4-0 Heuvelland Heuvelland
10/08 17:00 dixmude dixmude 4-0 HO Oostveld-Oedelem HO Oostveld-Oedelem
10/08 17:00 Kortemark Kortemark 4-0 Jong Helkijn Jong Helkijn
10/08 17:00 Lissewege Lissewege 2-3 Aarsele Aarsele
10/08 17:00 Hulste Sportief Hulste Sportief 1-2 Spermalie Spermalie
10/08 17:00 Jabbeke Jabbeke 0-4 Avelgem Avelgem
10/08 17:00 Moerkerke Moerkerke 5-0 Veurne Veurne
10/08 17:00 Doomkerke Doomkerke 3-1 Patronaat Gits Patronaat Gits
10/08 17:00 Zeemeeuw-Zeebrugge Zeemeeuw-Zeebrugge 0-1 Lendelede Sport Lendelede Sport
10/08 17:00 Varsenare Varsenare 0-1 Wielsbeke Wielsbeke
10/08 17:00 Bissegem Bissegem 2-0 Oostnieuwkerke Oostnieuwkerke
10/08 17:00 Nieuwkerke Nieuwkerke 7-1 Merkem Sport Merkem Sport
10/08 17:00 Alveringem Alveringem 0-3 Dentergem Dentergem
10/08 17:00 Sint-Joris Sportief Sint-Joris Sportief 4-1 KSK Wenduine KSK Wenduine
10/08 17:00 GL Ruiselede GL Ruiselede 1-0 Desselgem Desselgem
10/08 17:00 Ledegem Ledegem 0-3 Eendracht De Haan Eendracht De Haan
10/08 17:00 Westkapelle Westkapelle 1-1 Excelsior Zedelgem Excelsior Zedelgem
10/08 17:00 Tielt Tielt 0-1 Wingene Wingene
10/08 17:00 Eendracht Wervik Eendracht Wervik 3-0 Otegem Otegem
10/08 17:00 Poperinge Poperinge 1-2 Dadizele Dadizele
10/08 17:00 WS Lauwe WS Lauwe 2-0 Aartrijke Aartrijke
10/08 17:00 Zillebeke Zillebeke 2-4 Dosko Sint-Kruis Dosko Sint-Kruis
10/08 17:00 Sparta Kruiseke Sparta Kruiseke 6-4 SK Steenbrugge SK Steenbrugge
10/08 17:00 Wikings Kortrijk Wikings Kortrijk 0-4 Zandvoorde Zandvoorde
10/08 17:00 Ardooie Ardooie 3-0 Ploegsteert Ploegsteert
10/08 17:00 Koekelare Koekelare 1-2 Daring Brugge VV Daring Brugge VV
10/08 17:00 La Panne La Panne 5-3 Houtem Houtem
10/08 17:00 Ingooigem Ingooigem 4-2 NSVD Handzame NSVD Handzame
10/08 17:00 Ruddervoorde Ruddervoorde 2-4 Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede
10/08 17:00 Comines -Warneton Comines -Warneton 1-1 Reningelst Reningelst
10/08 17:00 DAVO Westende DAVO Westende 1-0 Bulskamp Bulskamp
10/08 17:00 Snaaskerke Snaaskerke 0-1 Ichtegem Ichtegem
10/08 17:00 Staden Staden 4-0 Geluveld Geluveld
10/08 17:00 FC Moen FC Moen 1-2 Gistel Gistel
10/08 17:00 Brielen Sport Brielen Sport 2-0 Marke Marke
10/08 17:00 Westouter Westouter 1-3 TSC Proven TSC Proven
10/08 17:00 Fc Eendacht Kuurne Fc Eendacht Kuurne 1-1 Eendracht Jonkershove Eendracht Jonkershove
10/08 17:00 Beselare Beselare 0-3 Zwevezele Zwevezele
10/08 17:00 Eendracht Bruges Eendracht Bruges 2-2 Anzegem Anzegem
10/08 17:00 SV Courtrai SV Courtrai 3-0 WS Zarren WS Zarren
10/08 17:00 Heule Heule 4-1 Bellegem Bellegem
10/08 17:00 Stormvogels Loppem Stormvogels Loppem 4-2 _AALBEKE SP. _AALBEKE SP.
10/08 17:00 SC Blankenberge SC Blankenberge 3-0 Oostduinkerke Oostduinkerke
10/08 17:00 SV Oostkamp SV Oostkamp 1-3 RC Lauwe RC Lauwe
10/08 17:00 Oudenburg Oudenburg 2-3 Verbroedering Sijsele Verbroedering Sijsele
10/08 17:00 Wevelgem City Wevelgem City 2-0 VV Koekelare VV Koekelare
10/08 18:30 Pittem Pittem 0-3 Langemark Langemark
10/08 19:00 K.FC.Meulebeke K.FC.Meulebeke 2-0 Geluwe Geluwe
13/08 19:00 DR Roeselare DR Roeselare 5-0 FF Dottignies Sport Dottignies Sport
13/08 19:30 White Star Adinkerke White Star Adinkerke 2-0 Deerlijk Sport Deerlijk Sport
13/08 19:30 SV Rumbeke SV Rumbeke 3-2 Nieuwpoort Nieuwpoort
15/08 17:00 Sparta Heestert Sparta Heestert 5-0 FF Bredene Bredene
 JournĂ©e 4
12/08 19:30 WS Lauwe WS Lauwe 6-0 Sparta Kruiseke Sparta Kruiseke
15/08 16:30 Jong Helkijn Jong Helkijn 3-4 Jabbeke Jabbeke
15/08 18:30 Passendale Passendale 3-5 Poperinge Poperinge
17/08 15:00 Stasegem Stasegem 1-0 Sint-Joris Sportief Sint-Joris Sportief
17/08 15:00 Eendracht Jonkershove Eendracht Jonkershove 2-0 Brielen Sport Brielen Sport
17/08 16:00 Nieuwpoort Nieuwpoort 0-3 K.FC.Meulebeke K.FC.Meulebeke
17/08 16:00 Dosko Beveren Dosko Beveren 0-4 White Star Adinkerke White Star Adinkerke
17/08 17:00 TSC Proven TSC Proven 3-2 Heule Heule
17/08 17:00 Oostduinkerke Oostduinkerke 1-3 SV Oostkamp SV Oostkamp
17/08 17:00 Wingene Wingene 2-3 Sparta Heestert Sparta Heestert
17/08 17:00 Bredene Bredene 0-1 Westkapelle Westkapelle
17/08 17:00 WS Zarren WS Zarren 1-1 Westouter Westouter
17/08 17:00 Excelsior Zedelgem Excelsior Zedelgem 2-0 Ledegem Ledegem
17/08 17:00 Eendracht De Haan Eendracht De Haan 2-2 Tielt Tielt
17/08 17:00 Marke Marke 2-1 Lo-Reninge Lo-Reninge
17/08 17:00 Gistel Gistel 0-0 Fc Eendacht Kuurne Fc Eendacht Kuurne
17/08 17:00 Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem 1-2 FC Moen FC Moen
17/08 17:00 _AALBEKE SP. _AALBEKE SP. 2-2 VKW Vleteren VKW Vleteren
17/08 17:00 Langemark Langemark 3-4 SC Blankenberge SC Blankenberge
17/08 17:00 Verbroedering Sijsele Verbroedering Sijsele 1-0 Pittem Pittem
17/08 17:00 Geluveld Geluveld 0-2 Nieuwkerke Nieuwkerke
17/08 17:00 Merkem Sport Merkem Sport 2-3 Ruddervoorde Ruddervoorde
17/08 17:00 Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede 2-1 Comines -Warneton Comines -Warneton
17/08 17:00 Houtem Houtem 3-4 Ingooigem Ingooigem
17/08 17:00 Zandvoorde Zandvoorde 1-1 La Panne La Panne
17/08 17:00 Ploegsteert Ploegsteert 7-1 Wikings Kortrijk Wikings Kortrijk
17/08 17:00 Daring Brugge VV Daring Brugge VV 3-3 Ardooie Ardooie
17/08 17:00 NSVD Handzame NSVD Handzame 0-1 Koekelare Koekelare
17/08 17:00 Sparta Dikkebus Sparta Dikkebus 1-1 Snaaskerke Snaaskerke
17/08 17:00 RC Lauwe RC Lauwe 0-5 Oudenburg Oudenburg
17/08 17:00 Bulskamp Bulskamp 0-2 Zerkegem Zerkegem
17/08 17:00 Ichtegem Ichtegem 2-1 Zwevezele Zwevezele
17/08 17:00 Bellegem Bellegem 3-0 Stormvogels Loppem Stormvogels Loppem
17/08 17:00 Reningelst Reningelst 2-3 Staden Staden
17/08 17:00 Deerlijk Sport Deerlijk Sport 3-2 SV Rumbeke SV Rumbeke
17/08 17:00 KFC Heist KFC Heist 0-0 KSK Vlamertinge KSK Vlamertinge
17/08 17:00 Zwevegem Sport Zwevegem Sport 4-1 Club Roulers Club Roulers
17/08 17:00 Veurne Veurne 2-0 Zeemeeuw-Zeebrugge Zeemeeuw-Zeebrugge
17/08 17:00 Dentergem Dentergem 3-1 Moerkerke Moerkerke
17/08 17:00 Aarsele Aarsele 5-3 Alveringem Alveringem
17/08 17:00 Wielsbeke Wielsbeke 6-1 Bissegem Bissegem
17/08 17:00 Moorsele Moorsele 2-3 Elverdinge Elverdinge
17/08 17:00 Cercle Oedelem Cercle Oedelem 1-3 Oostrozebeke Oostrozebeke
17/08 17:00 Heuvelland Heuvelland 4-1 Hertsberge Hertsberge
17/08 17:00 Beernem Beernem 4-1 dixmude dixmude
17/08 17:00 HO Oostveld-Oedelem HO Oostveld-Oedelem 4-1 Beveren-Leie Beveren-Leie
17/08 17:00 Patronaat Gits Patronaat Gits 0-0 Lissewege Lissewege
17/08 17:00 Lendelede Sport Lendelede Sport 3-0 Doomkerke Doomkerke
17/08 17:00 Oostnieuwkerke Oostnieuwkerke 3-2 Kortemark Kortemark
17/08 17:00 Westrozebeke Westrozebeke 0-0 Dosko Kanegem Dosko Kanegem
17/08 17:00 Woudsport Houthulst Woudsport Houthulst 2-3 Luingnois Luingnois
17/08 17:00 Desselgem Desselgem 6-5 Voormezele Voormezele
17/08 17:00 Geluwe Geluwe 2-2 Veldegem Veldegem
17/08 17:00 Dottignies Sport Dottignies Sport 3-0 Eendracht Bruges Eendracht Bruges
17/08 17:00 Anzegem Anzegem 1-3 Eendracht Wervik Eendracht Wervik
17/08 17:00 Otegem Otegem 0-5 Wevelgem City Wevelgem City
17/08 17:00 VV Koekelare VV Koekelare 0-3 DR Roeselare DR Roeselare
17/08 17:00 Zwevezele Zwevezele 3-0 GL Ruiselede GL Ruiselede
17/08 17:00 Rekkem Sport Rekkem Sport 2-3 Beselare Beselare
17/08 17:00 Jong Vijve Jong Vijve 8-0 Leke-Vladslo Leke-Vladslo
17/08 17:00 Avelgem Avelgem 0-4 Varsenare Varsenare
17/08 17:00 Jong Male VV Jong Male VV 1-1 Keiem Keiem
17/08 17:00 KSK Wenduine KSK Wenduine 3-3 Lichtervelde Lichtervelde
17/08 17:00 Dudzele Dudzele 1-3 Hulste Sportief Hulste Sportief
17/08 17:00 Spermalie Spermalie 3-0 Lombardsijde Lombardsijde
17/08 18:00 Zonnebeke Zonnebeke 2-1 SV Courtrai SV Courtrai
17/08 18:00 Moorslede Moorslede 0-1 DAVO Westende DAVO Westende
 JournĂ©e 5
17/08 17:00 Dadizele Dadizele 4-1 Zillebeke Zillebeke
17/08 17:00 SK Steenbrugge SK Steenbrugge 3-4 Passendale Passendale
17/08 17:00 Dosko Sint-Kruis Dosko Sint-Kruis 1-5 WS Lauwe WS Lauwe
17/08 17:00 Aartrijke Aartrijke 1-3 Sparta Kruiseke Sparta Kruiseke
 Groupe A T P
1. Eendracht De Haan Eendracht De Haan 4 10
2. Wingene Wingene 4 9
3. Excelsior Zedelgem Excelsior Zedelgem 4 8
4. Sparta Heestert Sparta Heestert 4 6
5. Tielt Tielt 4 5
6. Westkapelle Westkapelle 4 4
7. Ledegem Ledegem 4 1
8. Bredene Bredene 4 1
 Groupe B T P
1. Wevelgem City Wevelgem City 4 12
2. Eendracht Wervik Eendracht Wervik 4 12
3. DR Roeselare DR Roeselare 4 9
4. Eendracht Bruges Eendracht Bruges 4 5
5. Otegem Otegem 4 4
6. Dottignies Sport Dottignies Sport 4 3
7. Anzegem Anzegem 4 1
8. VV Koekelare VV Koekelare 4 0
 Groupe C T P
1. Wielsbeke Wielsbeke 4 12
2. Oostnieuwkerke Oostnieuwkerke 4 9
3. Avelgem Avelgem 4 7
4. Varsenare Varsenare 4 6
5. Bissegem Bissegem 4 4
6. Kortemark Kortemark 4 3
7. Jong Helkijn Jong Helkijn 4 3
8. Jabbeke Jabbeke 4 3
 Groupe D T P
1. KSK Vlamertinge KSK Vlamertinge 4 10
2. Zwevegem Sport Zwevegem Sport 4 9
3. Luingnois Luingnois 4 9
4. Dosko Kanegem Dosko Kanegem 4 7
5. Club Roulers Club Roulers 4 6
6. Westrozebeke Westrozebeke 4 4
7. KFC Heist KFC Heist 4 1
8. Woudsport Houthulst Woudsport Houthulst 4 0
 Groupe E T P
1. White Star Adinkerke White Star Adinkerke 4 12
2. SV Rumbeke SV Rumbeke 4 9
3. K.FC.Meulebeke K.FC.Meulebeke 4 9
4. Veldegem Veldegem 4 8
5. Deerlijk Sport Deerlijk Sport 4 6
6. Nieuwpoort Nieuwpoort 4 1
7. Geluwe Geluwe 4 1
8. Dosko Beveren Dosko Beveren 4 0
 Groupe F T P
1. SC Blankenberge SC Blankenberge 4 10
2. Oudenburg Oudenburg 4 9
3. SV Oostkamp SV Oostkamp 4 9
4. Verbroedering Sijsele Verbroedering Sijsele 4 7
5. RC Lauwe RC Lauwe 4 6
6. Oostduinkerke Oostduinkerke 4 3
7. Langemark Langemark 4 3
8. Pittem Pittem 4 0
 Groupe G T P
1. Ingooigem Ingooigem 4 12
2. Zandvoorde Zandvoorde 4 10
3. La Panne La Panne 4 8
4. Ardooie Ardooie 4 7
5. Koekelare Koekelare 4 6
6. NSVD Handzame NSVD Handzame 4 4
7. Daring Brugge VV Daring Brugge VV 4 4
8. Ploegsteert Ploegsteert 4 3
9. Wikings Kortrijk Wikings Kortrijk 4 3
10. Houtem Houtem 4 0
 Groupe H T P
1. Dadizele Dadizele 4 12
2. WS Lauwe WS Lauwe 4 9
3. Poperinge Poperinge 4 9
4. SK Steenbrugge SK Steenbrugge 4 6
5. Dosko Sint-Kruis Dosko Sint-Kruis 4 6
6. Sparta Kruiseke Sparta Kruiseke 4 6
7. Aartrijke Aartrijke 4 3
8. Passendale Passendale 4 3
9. Zillebeke Zillebeke 4 0
 Groupe I T P
1. TSC Proven TSC Proven 4 10
2. Zonnebeke Zonnebeke 4 9
3. Heule Heule 4 7
4. SV Courtrai SV Courtrai 4 6
5. Stormvogels Loppem Stormvogels Loppem 4 6
6. Westouter Westouter 4 5
7. WS Zarren WS Zarren 4 4
8. Bellegem Bellegem 4 3
9. _AALBEKE SP. _AALBEKE SP. 4 3
10. VKW Vleteren VKW Vleteren 4 2
 Groupe J T P
1. Zwevezele Zwevezele 4 12
2. Lichtervelde Lichtervelde 4 7
3. Beselare Beselare 4 7
4. GL Ruiselede GL Ruiselede 4 7
5. Rekkem Sport Rekkem Sport 4 6
6. KSK Wenduine KSK Wenduine 4 5
7. Stasegem Stasegem 4 4
8. Desselgem Desselgem 4 3
9. Voormezele Voormezele 4 3
10. Sint-Joris Sportief Sint-Joris Sportief 4 3
 Groupe K T P
1. Aarsele Aarsele 4 12
2. Veurne Veurne 4 9
3. Lendelede Sport Lendelede Sport 4 9
4. Dentergem Dentergem 4 9
5. Doomkerke Doomkerke 4 6
6. Moerkerke Moerkerke 4 6
7. Patronaat Gits Patronaat Gits 4 4
8. Alveringem Alveringem 4 3
9. Lissewege Lissewege 4 1
10. Zeemeeuw-Zeebrugge Zeemeeuw-Zeebrugge 4 0
 Groupe L T P
1. Oostrozebeke Oostrozebeke 4 12
2. Elverdinge Elverdinge 4 10
3. dixmude dixmude 4 9
4. Hertsberge Hertsberge 4 7
5. Beernem Beernem 4 5
6. Beveren-Leie Beveren-Leie 4 4
7. HO Oostveld-Oedelem HO Oostveld-Oedelem 4 3
8. Moorsele Moorsele 4 3
9. Heuvelland Heuvelland 4 3
10. Cercle Oedelem Cercle Oedelem 4 1
 Groupe M T P
1. Spermalie Spermalie 4 12
2. Jong Vijve Jong Vijve 4 10
3. Hulste Sportief Hulste Sportief 4 7
4. Lombardsijde Lombardsijde 4 6
5. Jong Male VV Jong Male VV 4 4
6. Keiem Keiem 4 4
7. Dudzele Dudzele 4 3
8. Leke-Vladslo Leke-Vladslo 4 0
 Groupe N T P
1. Gistel Gistel 4 10
2. FC Moen FC Moen 4 9
3. Eendracht Jonkershove Eendracht Jonkershove 4 7
4. Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem 4 6
5. Marke Marke 4 6
6. Fc Eendacht Kuurne Fc Eendacht Kuurne 4 5
7. Brielen Sport Brielen Sport 4 3
8. Lo-Reninge Lo-Reninge 4 0
 Groupe O T P
1. DAVO Westende DAVO Westende 4 12
2. Ichtegem Ichtegem 4 9
3. Zerkegem Zerkegem 4 9
4. Snaaskerke Snaaskerke 4 5
5. Moorslede Moorslede 4 4
6. Sparta Dikkebus Sparta Dikkebus 4 4
7. Bulskamp Bulskamp 4 0
 Groupe P T P
1. Nieuwkerke Nieuwkerke 4 12
2. Staden Staden 4 12
3. Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede 4 6
4. Ruddervoorde Ruddervoorde 4 6
5. Geluveld Geluveld 4 6
6. Merkem Sport Merkem Sport 4 3
7. Comines -Warneton Comines -Warneton 4 1
8. Reningelst Reningelst 4 1