Deviens fan! 157

Saison 2014 - 2015 FA Cup


15/08 20:30 Staines Lammas Staines Lammas 3-2 Bedfont Sports Bedfont Sports
15/08 20:30 Hebburn Town Hebburn Town 2-2 West Allotment Celtic West Allotment Celtic
15/08 20:45 Heanor Town Heanor Town 1-0 Long Eaton United FC Long Eaton United FC
15/08 20:45 Staveley MW Staveley MW 2-0 Worksop Town Worksop Town
15/08 20:45 Bishop Auckland Bishop Auckland 1-1 Sunderland RCA Sunderland RCA
15/08 20:45 Thetford Town Thetford Town 1-0 Swaffham Town Swaffham Town
15/08 20:45 AFC Dunstable AFC Dunstable 2-0 Ampthill Town Ampthill Town
15/08 21:00 Rushden & Diamonds Rushden & Diamonds 5-1 Oxhey Jets FC Oxhey Jets FC
16/08 15:00 Brantham Athletic Brantham Athletic 1-1 Codicote Codicote
16/08 16:00 Shepshed Dynamo Shepshed Dynamo 1-1 Dunkirk Dunkirk
16/08 16:00 Atherstone Town Atherstone Town 1-1 Brocton Brocton
16/08 16:00 Horsham YMCA Horsham YMCA 3-2 Alton Town Alton Town
16/08 16:00 Stourport Swifts Stourport Swifts 2-0 Lye Town Lye Town
16/08 16:00 Retford United Retford United 2-2 Stapenhill Stapenhill
16/08 16:00 Waltham Forest Waltham Forest 1-2 Hoddesdon Town Hoddesdon Town
16/08 16:00 Ashford Town (Middlesex) Ashford Town (Middlesex) 3-1 Berkhamsted Berkhamsted
16/08 16:00 Cammell Laird Cammell Laird Annulé West Didsbury & Chorlton West Didsbury & Chorlton
16/08 16:00 Quorn Quorn 3-1 Bottesford Town Bottesford Town
16/08 16:00 Tadcaster Tadcaster 5-0 Barnoldswick Town Barnoldswick Town
16/08 16:00 Shildon AFC Shildon AFC 7-0 Crook Town AFC Crook Town AFC
16/08 16:00 Northallerton Town Northallerton Town 3-0 Colne FC Colne FC
16/08 16:00 Newcastle Benfield FC Newcastle Benfield FC 2-2 Penrith AFC Penrith AFC
16/08 16:00 Thackley Thackley 1-2 Albion Sports Albion Sports
16/08 16:00 Marske United Marske United 7-1 Billingham Town Billingham Town
16/08 16:00 Parkgate Parkgate 1-3 Congleton Town FC Congleton Town FC
16/08 16:00 Glossop North End FC Glossop North End FC 3-0 AFC Blackpool AFC Blackpool
16/08 16:00 Coleshill Town Coleshill Town 10-0 Nuneaton Griff Nuneaton Griff
16/08 16:00 Shirebrook Town Shirebrook Town 2-2 Loughborough University Loughborough University
16/08 16:00 Long Buckby Long Buckby 1-1 Hanworth Villa Hanworth Villa
16/08 16:00 Wellingborough Town Wellingborough Town 2-4 Bedfont & Feltham Bedfont & Feltham
16/08 16:00 Tring Athletic Tring Athletic 3-4 Holmer Green Holmer Green
16/08 16:00 Colney Heath Colney Heath 3-2 Southend Manor Southend Manor
16/08 16:00 London Colney London Colney 6-0 Woodbridge Town Woodbridge Town
16/08 16:00 Hassocks Hassocks 1-3 Epsom & Ewell FC Epsom & Ewell FC
16/08 16:00 Erith & Belvedere Erith & Belvedere 2-0 Croydon Athletic Croydon Athletic
16/08 16:00 Guildford City Guildford City 0-2 Ashford United Ashford United
16/08 16:00 Erith Town Erith Town 1-2 St Francis Rangers St Francis Rangers
16/08 16:00 Beckenham Town Beckenham Town 1-3 Eastbourne Town Eastbourne Town
16/08 16:00 Chertsey Town Chertsey Town 1-1 Milton United Milton United
16/08 16:00 Bitton AFC Bitton AFC 1-2 Blackfield & Langley Blackfield & Langley
16/08 16:00 Newport Isle of Wight FC Newport Isle of Wight FC 2-0 Hamworthy United FC Hamworthy United FC
16/08 16:00 Torpoint Athletic Torpoint Athletic 2-4 Odd Down Odd Down
16/08 16:00 Willand Rovers Willand Rovers 3-1 Radstock Town Radstock Town
16/08 16:00 Brislington Brislington 2-2 Street Street
16/08 16:00 Shoreham Shoreham 1-1 Crawley Down Crawley Down
16/08 16:00 Stotfold FC Stotfold FC 1-3 Biggleswade United FC Biggleswade United FC
16/08 16:00 Thurnby Nirvana Thurnby Nirvana 5-1 Lincoln Moorlands Railway Lincoln Moorlands Railway
16/08 16:00 Rocester Rocester 1-1 Stafford Town Stafford Town
16/08 16:00 Arnold Town Arnold Town 1-4 Basford United Basford United
16/08 16:00 Cadbury Heath Cadbury Heath 3-4 Cribbs Cribbs
16/08 16:00 Whitchurch United Whitchurch United 1-1 Hallen Hallen
16/08 16:00 Brockenhurst Brockenhurst 0-3 Wootton Bassett Town Wootton Bassett Town
16/08 16:00 Hatfield Town Hatfield Town 0-3 Baldock Town Baldock Town
16/08 16:00 AFC Wulfrunians AFC Wulfrunians 3-2 Alvechurch Alvechurch
16/08 16:00 Gornal Athletic FC Gornal Athletic FC 1-2 Westfields Westfields
16/08 16:00 Boldmere St Michaels Boldmere St Michaels 4-3 Desborough Town Desborough Town
16/08 16:00 Bournemouth FC Bournemouth FC 4-2 Verwood Town Verwood Town
16/08 16:00 Guisborough Town Guisborough Town 1-1 Armthorpe Welfare Armthorpe Welfare
16/08 16:00 Billingham Synthonia Billingham Synthonia 1-2 Durham City Durham City
16/08 16:00 North Shields North Shields 1-0 Pontefract Collieries Pontefract Collieries
16/08 16:00 Glasshoughton Welfare Glasshoughton Welfare 1-2 Knaresborough Town Knaresborough Town
16/08 16:00 Morpeth Town Morpeth Town 0-2 Dunston Dunston
16/08 16:00 Silsden Silsden 0-2 Consett AFC Consett AFC
16/08 16:00 Bridlington Town Bridlington Town 1-1 Whitley Bay FC Whitley Bay FC
16/08 16:00 AFC Liverpool AFC Liverpool 0-3 Squires Gate Squires Gate
16/08 16:00 Bootle FC Bootle FC 0-1 Runcorn Town Runcorn Town
16/08 16:00 Alsager Town Alsager Town 2-3 Winterton Rangers FC Winterton Rangers FC
16/08 16:00 St Helens Town St Helens Town 2-5 Atherton Collieries Atherton Collieries
16/08 16:00 Wigan Robin Park Wigan Robin Park 1-2 Maltby Main Maltby Main
16/08 16:00 Nostell MW Nostell MW 1-2 Stockport Sports Stockport Sports
16/08 16:00 Winsford United Winsford United 0-1 Athersley Recreation Athersley Recreation
16/08 16:00 Barton Town Old Boys Barton Town Old Boys 7-0 Abbey Hey Abbey Hey
16/08 16:00 Blaby & Whetstone Athletic Blaby & Whetstone Athletic 2-2 Harborough Town Harborough Town
16/08 16:00 Kirby Muxloe Kirby Muxloe 3-0 Wolverhampton Casuals Wolverhampton Casuals
16/08 16:00 Boston Town FC Boston Town FC 1-1 Walsham Le Willows Walsham Le Willows
16/08 16:00 St Andrews St Andrews 2-2 Tipton Town Tipton Town
16/08 16:00 Sleaford Town FC Sleaford Town FC 1-3 Wisbech Town Wisbech Town
16/08 16:00 Holwell Sports Holwell Sports 3-0 Graham St Prims Graham St Prims
16/08 16:00 Causeway United Causeway United 4-1 Cradley Town FC Cradley Town FC
16/08 16:00 Wellington Wellington 2-1 Ellesmere Rangers FC Ellesmere Rangers FC
16/08 16:00 Shawbury United Shawbury United 2-1 Continental Star Continental Star
16/08 16:00 Sporting Khalsa Sporting Khalsa 0-0 Pegasus Juniors Pegasus Juniors
16/08 16:00 Peterborough Northern Star Peterborough Northern Star 3-0 Team Bury Team Bury
16/08 16:00 Cogenhoe United Cogenhoe United 1-1 Wembley Wembley
16/08 16:00 Northampton Spencer Northampton Spencer 0-2 Kempston Rovers Kempston Rovers
16/08 16:00 Yaxley FC Yaxley FC 0-3 Godmanchester Rovers Godmanchester Rovers
16/08 16:00 Mildenhall Town FC Mildenhall Town FC 3-0 Gorleston Gorleston
16/08 16:00 Wivenhoe Town Wivenhoe Town 3-0 Enfield 1893 Enfield 1893
16/08 16:00 Great Yarmouth Town Great Yarmouth Town 1-0 Huntingdon Town Huntingdon Town
16/08 16:00 Kirkley & Pakefield Kirkley & Pakefield 3-0 Ely City Ely City
16/08 16:00 Norwich United Norwich United 1-0 Deeping Rangers Deeping Rangers
16/08 16:00 Takeley Takeley 2-2 London Tigers London Tigers
16/08 16:00 Newmarket Town Newmarket Town 1-1 Fakenham Town Fakenham Town
16/08 16:00 Basildon United Basildon United 3-2 Stanway Rovers FC Stanway Rovers FC
16/08 16:00 Diss Town Diss Town 1-5 Holbeach United Holbeach United
16/08 16:00 Whitton United Whitton United 2-0 Eton Manor Eton Manor
16/08 16:00 Hadleigh United Hadleigh United 2-3 Sawbridgeworth Town Sawbridgeworth Town
16/08 16:00 Haringey Borough Haringey Borough 0-3 Hertford Town Hertford Town
16/08 16:00 Harefield United Harefield United 1-2 Crawley Green Crawley Green
16/08 16:00 Clapton Clapton 1-1 Bowers & Pitsea Bowers & Pitsea
16/08 16:00 Sporting Bengal United Sporting Bengal United 1-2 FC Clacton FC Clacton
16/08 16:00 Cockfosters Cockfosters 5-4 Hullbridge Sports Hullbridge Sports
16/08 16:00 Leverstock Green Leverstock Green 2-1 Newport Pagnell Town FC Newport Pagnell Town FC
16/08 16:00 Ardley United Ardley United 5-1 Ash United Ash United
16/08 16:00 Kidlington Kidlington 3-0 Newbury Newbury
16/08 16:00 Cove Cove 0-1 Thame United Thame United
16/08 16:00 Slimbridge Slimbridge 1-1 Thatcham Town Thatcham Town
16/08 16:00 Reading Town Reading Town 0-1 Shrivenham Shrivenham
16/08 16:00 Ascot United Ascot United 1-1 Tadley Calleva Tadley Calleva
16/08 16:00 Fairford Town FC Fairford Town FC 1-3 Knaphill Knaphill
16/08 16:00 Flackwell Heath FC Flackwell Heath FC 4-0 Bracknell Town Bracknell Town
16/08 16:00 Ringmer Ringmer 2-1 Corinthian Corinthian
16/08 16:00 Molesey FC Molesey FC 11-0 Haywards Heath Town Haywards Heath Town
16/08 16:00 Chessington & Hook United Chessington & Hook United 1-0 Worthing United Worthing United
16/08 16:00 Pagham Pagham 2-0 Woodstock Sports Woodstock Sports
16/08 16:00 Sevenoaks Town Sevenoaks Town 1-2 East Preston East Preston
16/08 16:00 Arundel FC Arundel FC 0-1 Croydon Croydon
16/08 16:00 Deal Town Deal Town 2-2 Phoenix Sports Phoenix Sports
16/08 16:00 Greenwich Borough Greenwich Borough 2-1 Lancing Lancing
16/08 16:00 Badshot Lea Badshot Lea 3-0 Binfield Binfield
16/08 16:00 Holmesdale Holmesdale 4-1 Tunbridge Wells Tunbridge Wells
16/08 16:00 Selsey Selsey 0-3 Fisher Fisher
16/08 16:00 Westfield Westfield 3-2 Horley Town Horley Town
16/08 16:00 Chichester City Chichester City 2-3 Mole Valley SCR Mole Valley SCR
16/08 16:00 Colliers Wood United FC Colliers Wood United FC 0-1 Lordswood Lordswood
16/08 16:00 Bemerton Heath Harlequins Bemerton Heath Harlequins 1-0 Totton & Eling Totton & Eling
16/08 16:00 Winterbourne United Winterbourne United 3-2 Hythe & Dibden Hythe & Dibden
16/08 16:00 Farnham Town Farnham Town 1-4 Highmoor Ibis Highmoor Ibis
16/08 16:00 Alresford Town Alresford Town 1-1 Christchurch Christchurch
16/08 16:00 Corsham Town Corsham Town 2-3 Horndean Horndean
16/08 16:00 Petersfield Town Petersfield Town 2-3 Bristol Manor Farm Bristol Manor Farm
16/08 16:00 Bradford Town Bradford Town 4-3 Moneyfields Moneyfields
16/08 16:00 Cowes Sports FC Cowes Sports FC 1-0 Team Solent Team Solent
16/08 16:00 Romsey Town Romsey Town 1-3 Fareham Town Fareham Town
16/08 16:00 Lymington Town Lymington Town 2-5 Winchester City Winchester City
16/08 16:00 AFC Portchester AFC Portchester 2-1 Fawley Fawley
16/08 16:00 Pewsey Vale Pewsey Vale 1-0 Sherborne Town Sherborne Town
16/08 16:00 Plymouth Parkway Plymouth Parkway 4-1 Buckland Athletic Buckland Athletic
16/08 16:00 Gillingham Town Gillingham Town 4-1 Almondsbury UWE Almondsbury UWE
16/08 16:00 Barnstaple Town Barnstaple Town 0-1 Witheridge Witheridge
16/08 16:00 Saltash United Saltash United 2-1 Welton Rovers Welton Rovers
16/08 16:00 Bridport FC Bridport FC 2-3 Highworth Town Highworth Town
16/08 16:00 Longwell Green Sports Longwell Green Sports 1-1 Melksham Town Melksham Town
16/08 16:00 Jarrow Roofing Boldon Jarrow Roofing Boldon 4-1 Eccleshill United Eccleshill United
16/08 16:00 Newton Aycliffe Newton Aycliffe 1-2 Garforth Town Garforth Town
16/08 16:00 Holker Old Boys Holker Old Boys 2-2 Ashington AFC Ashington AFC
16/08 16:00 Seaham Red Star Seaham Red Star 2-1 Liversedge Liversedge
16/08 16:00 Bolehall Swifts Bolehall Swifts 1-2 Dudley Town Dudley Town
16/08 16:00 Walsall Wood Walsall Wood 1-0 Heath Hayes Heath Hayes
16/08 16:00 Heather St Johns Heather St Johns 0-2 Coventry Sphinx Coventry Sphinx
16/08 16:00 Cheltenham Saracens Cheltenham Saracens 1-0 Camberley Town Camberley Town
16/08 16:00 Hengrove Athletic Hengrove Athletic 0-1 Bodmin Town Bodmin Town
16/08 16:00 Shepton Mallet Shepton Mallet Annulé Ilfracombe Town Ilfracombe Town
16/08 16:00 St Austell St Austell 5-0 Bishop Sutton Bishop Sutton
16/08 16:00 Black Country Rangers Black Country Rangers 1-3 Lichfield City Lichfield City
16/08 16:00 Eastbourne United Eastbourne United 5-2 Hailsham Town Hailsham Town
16/08 16:00 Folland Sports Folland Sports 5-1 Downton FC Downton FC
16/08 16:00 Dorking Wanderers Dorking Wanderers 0-0 Crowborough Athletic Crowborough Athletic
16/08 16:00 Canterbury City Canterbury City 2-1 Lingfield Lingfield
16/08 16:00 Worksop Parramore Worksop Parramore 5-1 Oadby Town Oadby Town
16/08 16:00 Rochdale Town Rochdale Town 0-6 Runcorn Linnets Runcorn Linnets
16/08 16:00 Bromsgrove Sporting Bromsgrove Sporting 2-0 Bewdley Town Bewdley Town
16/08 16:00 Cleethorpes Town Cleethorpes Town 4-1 Borrowash Victoria Borrowash Victoria
16/08 16:00 Clipstone Clipstone 2-0 Harrowby United Harrowby United
16/08 16:00 Welwyn Garden City Welwyn Garden City 1-1 Hadley Hadley
16/08 16:00 Sileby Rangers Sileby Rangers 3-0 Hillingdon Borough Hillingdon Borough
16/08 16:00 Bedford Bedford 2-3 Kings Langley Kings Langley
16/08 16:00 Brimscombe & Thrupp Brimscombe & Thrupp 1-2 Windsor Windsor
16/08 16:00 Haverhill Borough Haverhill Borough 1-0 Barking Barking
16/08 16:00 Nelson Nelson 1-2 West Auckland Town West Auckland Town
16/08 16:00 Ellistown & Ibstock Utd. Ellistown & Ibstock Utd. 2-0 Studley FC Studley FC
17/08 14:00 Ilford Ilford 1-2 Saffron Walden Town FC Saffron Walden Town FC
17/08 16:00 Stansted Stansted 0-2 Ipswich Wanderers Ipswich Wanderers
17/08 16:00 Pickering Town CFC Pickering Town CFC 0-6 Washington Washington
17/08 16:00 AFC Emley AFC Emley 2-1 Ashton Athletic Ashton Athletic
17/08 16:00 Halstead Town Halstead Town 0-0 St Margaretsbury St Margaretsbury
17/08 16:00 Holyport Holyport 2-2 Abingdon United Abingdon United
17/08 16:00 Cray Valley (PM) Cray Valley (PM) 1-3 Raynes Park Vale Raynes Park Vale
17/08 16:00 Epsom Athletic Epsom Athletic 2-5 Littlehampton Town Littlehampton Town
17/08 16:00 Tower Hamlets Tower Hamlets 0-1 Felixstowe & Walton United Felixstowe & Walton United
17/08 16:00 1874 Northwich 1874 Northwich 2-1 Maine Road Maine Road
17/08 16:00 Whickham Whickham 5-0 Bacup Borough FC Bacup Borough FC
17/08 16:00 FC Romania FC Romania 0-0 Haverhill Rovers Haverhill Rovers
18/08 20:30 Melksham Town Melksham Town 0-1 Longwell Green Sports Longwell Green Sports
19/08 20:30 Crawley Down Crawley Down 1-3 Shoreham Shoreham
19/08 20:30 Street Street 1-2* Brislington Brislington
19/08 20:45 Thatcham Town Thatcham Town 1-2 Slimbridge Slimbridge
19/08 20:45 Abingdon United Abingdon United 4-0 Holyport Holyport
19/08 20:45 Whitley Bay FC Whitley Bay FC 0-1 Bridlington Town Bridlington Town
19/08 20:45 Dunkirk Dunkirk 2-2 Shepshed Dynamo Shepshed Dynamo
19/08 20:45 Armthorpe Welfare Armthorpe Welfare P2-2 Guisborough Town Guisborough Town
19/08 20:45 Haverhill Rovers Haverhill Rovers 0-3 FC Romania FC Romania
19/08 20:45 Wembley Wembley 1-3 Cogenhoe United Cogenhoe United
19/08 20:45 Loughborough University Loughborough University 2-1 Shirebrook Town Shirebrook Town
19/08 20:45 Hallen Hallen 2-1 Whitchurch United Whitchurch United
19/08 20:45 Brocton Brocton 2-1 Atherstone Town Atherstone Town
19/08 20:45 Pegasus Juniors Pegasus Juniors 1-2 Sporting Khalsa Sporting Khalsa
19/08 20:45 Bowers & Pitsea Bowers & Pitsea P3-3 Clapton Clapton
19/08 20:45 Crowborough Athletic Crowborough Athletic 0-7 Dorking Wanderers Dorking Wanderers
19/08 20:45 Sunderland RCA Sunderland RCA 0-2 Bishop Auckland Bishop Auckland
19/08 20:45 Harborough Town Harborough Town 1-6 Blaby & Whetstone Athletic Blaby & Whetstone Athletic
19/08 20:45 Codicote Codicote 5-0 Brantham Athletic Brantham Athletic
19/08 20:45 Tadley Calleva Tadley Calleva 2-4 Ascot United Ascot United
19/08 20:45 Stafford Town Stafford Town 2-1 Rocester Rocester
19/08 20:45 London Tigers London Tigers 4-0 Takeley Takeley
19/08 20:45 Milton United Milton United P1-1 Chertsey Town Chertsey Town
19/08 21:00 Ashington AFC Ashington AFC 3-0 Holker Old Boys Holker Old Boys
19/08 21:00 Hanworth Villa Hanworth Villa 4-0 Long Buckby Long Buckby
20/08 20:30 West Allotment Celtic West Allotment Celtic 2-0 Hebburn Town Hebburn Town
20/08 20:45 Tipton Town Tipton Town 2-1 St Andrews St Andrews
20/08 20:45 Fakenham Town Fakenham Town 0-1 Newmarket Town Newmarket Town
20/08 20:45 Walsham Le Willows Walsham Le Willows 1-3 Boston Town FC Boston Town FC
20/08 20:45 Hadley Hadley 1-2 Welwyn Garden City Welwyn Garden City
20/08 20:45 Christchurch Christchurch 1-3 Alresford Town Alresford Town
20/08 20:45 Stapenhill Stapenhill 1-3 Retford United Retford United
20/08 20:45 Phoenix Sports Phoenix Sports 3-3P Deal Town Deal Town
26/08 20:45 St Margaretsbury St Margaretsbury 6-2 Halstead Town Halstead Town
 premier tour
29/08 20:45 Romulus Romulus 3-1 Causeway United Causeway United
29/08 20:45 Mickleover Sports Mickleover Sports 3-1 Thurnby Nirvana Thurnby Nirvana
29/08 20:45 Beaconsfield SYCOB Beaconsfield SYCOB 5-1 Didcot Town Didcot Town
29/08 20:45 Thetford Town Thetford Town 0-3 Norwich United Norwich United
29/08 20:45 Wantage Town Wantage Town 3-2 Kidlington Kidlington
 Match amical
30/08 16:00 Hartley Wintney Hartley Wintney 2-1 Frimley Green Frimley Green
 premier tour
30/08 16:00 Rushden & Diamonds Rushden & Diamonds 1-1 Bedford Town Bedford Town
30/08 16:00 Loughborough Dynamo Loughborough Dynamo 0-2 Coalville Town Coalville Town
30/08 16:00 Shepshed Dynamo Shepshed Dynamo 2-0 Quorn Quorn
30/08 16:00 Warrington Town Warrington Town 4-1 Barton Town Old Boys Barton Town Old Boys
30/08 16:00 Sutton Coldfield Town Sutton Coldfield Town 3-3 Brocton Brocton
30/08 16:00 Garforth Town Garforth Town 1-2 Harrogate Railway Harrogate Railway
30/08 16:00 Lincoln United Lincoln United 4-0 Brigg Town Brigg Town
30/08 16:00 Clitheroe Clitheroe 3-2 Seaham Red Star Seaham Red Star
30/08 16:00 Leek Town Leek Town 5-1 Lichfield City Lichfield City
30/08 16:00 Spalding United Spalding United 1-0 Heanor Town Heanor Town
30/08 16:00 Rainworth Miners Welfare Rainworth Miners Welfare 0-3 Staveley MW Staveley MW
30/08 16:00 Carlton Town Carlton Town 2-1 Worksop Parramore Worksop Parramore
30/08 16:00 Brentwood Town Brentwood Town 1-0 Potters Bar Town Potters Bar Town
30/08 16:00 Maldon & Tiptree Maldon & Tiptree 1-2 London Colney London Colney
30/08 16:00 Waltham Abbey Waltham Abbey 6-3 Cockfosters Cockfosters
30/08 16:00 Walton Casuals Walton Casuals 1-1 Whitstable Town Whitstable Town
30/08 16:00 Needham Market Needham Market 1-0 Soham Town Rangers Soham Town Rangers
30/08 16:00 Sittingbourne Sittingbourne 0-3 Dorking Wanderers Dorking Wanderers
30/08 16:00 Cheshunt Cheshunt 0-1 Thurrock Thurrock
30/08 16:00 Redbridge Redbridge 1-1 AFC Sudbury AFC Sudbury
30/08 16:00 Chatham Town Chatham Town 1-2 Whyteleafe Whyteleafe
30/08 16:00 Northwood Northwood 1-1 Kings Langley Kings Langley
30/08 16:00 Wimborne Town Wimborne Town 3-2 St Austell St Austell
30/08 16:00 AFC Totton AFC Totton 2-0 Gillingham Town Gillingham Town
30/08 16:00 Cinderford Town Cinderford Town 1-2 Horndean Horndean
30/08 16:00 Mangotsfield United Mangotsfield United 4-1 Cribbs Cribbs
30/08 16:00 Bishops Cleeve Bishops Cleeve 1-0 Ascot United Ascot United
30/08 16:00 Bridgwater Town Bridgwater Town 1-0 Brislington Brislington
30/08 16:00 Taunton Town Taunton Town 4-1 Clevedon Town Clevedon Town
30/08 16:00 North Leigh North Leigh 1-2 Flackwell Heath FC Flackwell Heath FC
30/08 16:00 Sholing Sholing 3-1 Bristol Manor Farm Bristol Manor Farm
30/08 16:00 Walton & Hersham Walton & Hersham 1-2 Herne Bay Herne Bay
30/08 16:00 Faversham Town Faversham Town 2-1 Westfield Westfield
30/08 16:00 Newcastle Town Newcastle Town 0-0 Chasetown Chasetown
30/08 16:00 Ware Ware 0-3 Felixstowe & Walton United Felixstowe & Walton United
30/08 16:00 Tiverton Town Tiverton Town 1-0 Plymouth Parkway Plymouth Parkway
30/08 16:00 Retford United Retford United 1-3 Holwell Sports Holwell Sports
30/08 16:00 Burscough Burscough 1-1 Mossley Mossley
30/08 16:00 Radcliffe Borough Radcliffe Borough 2-2 Atherton Collieries Atherton Collieries
30/08 16:00 Northwich Northwich 4-0 AFC Emley AFC Emley
30/08 16:00 Stocksbridge Park Steels Stocksbridge Park Steels 0-2 Bamber Bridge Bamber Bridge
30/08 16:00 Tooting & Mitcham United Tooting & Mitcham United 0-0 Three Bridges Three Bridges
30/08 16:00 Cray Wanderers Cray Wanderers 3-1 Molesey FC Molesey FC
30/08 16:00 Burgess Hill Town Burgess Hill Town 1-0 Eastbourne Town Eastbourne Town
30/08 16:00 Aveley Aveley 2-0 Basildon United Basildon United
30/08 16:00 Worthing Worthing 2-0 Guernsey Guernsey
30/08 16:00 Horsham Horsham 1-0 Corinthian-Casuals Corinthian-Casuals
30/08 16:00 Bashley Bashley 0-2 Winchester City Winchester City
30/08 16:00 Ashford Town (Middlesex) Ashford Town (Middlesex) 1-1 Daventry Town Daventry Town
30/08 16:00 Evesham United Evesham United 3-1 Kidsgrove Athletic Kidsgrove Athletic
30/08 16:00 AFC Hayes AFC Hayes 1-1 Holmer Green Holmer Green
30/08 16:00 Swindon Supermarine Swindon Supermarine 1-0 Hallen Hallen
30/08 16:00 Abingdon United Abingdon United 1-0 Egham Egham
30/08 16:00 Droylsden Droylsden 4-0 Runcorn Linnets Runcorn Linnets
30/08 16:00 Tadcaster Tadcaster 0-2 Spennymoor Town Spennymoor Town
30/08 16:00 West Auckland Town West Auckland Town 1-1 Darlington 1883 Darlington 1883
30/08 16:00 Newcastle Benfield FC Newcastle Benfield FC 0-0 Kendal Town Kendal Town
30/08 16:00 New Mills New Mills 2-3 Squires Gate Squires Gate
30/08 16:00 Coleshill Town Coleshill Town 2-2 Bromsgrove Sporting Bromsgrove Sporting
30/08 16:00 Coventry Sphinx Coventry Sphinx 0-0 Bedworth United Bedworth United
30/08 16:00 Winterton Rangers FC Winterton Rangers FC 0-3 Ossett Albion Ossett Albion
30/08 16:00 Gresley Gresley 0-0 Cleethorpes Town Cleethorpes Town
30/08 16:00 Kempston Rovers Kempston Rovers 0-3 Sileby Rangers Sileby Rangers
30/08 16:00 Aylesbury United Aylesbury United 2-3 Aylesbury FC Aylesbury FC
30/08 16:00 Burnham Ramblers Burnham Ramblers 1-3 Hadleigh United Hadleigh United
30/08 16:00 Epsom & Ewell FC Epsom & Ewell FC 1-1 Croydon Croydon
30/08 16:00 East Grinstead Town East Grinstead Town 2-2 Raynes Park Vale Raynes Park Vale
30/08 16:00 Newport Isle of Wight FC Newport Isle of Wight FC 5-2 Winterbourne United Winterbourne United
30/08 16:00 Bodmin Town Bodmin Town 4-1 Witheridge Witheridge
30/08 16:00 Dunston Dunston 3-0 Durham City Durham City
30/08 16:00 South Park South Park 2-1 Thamesmead Town Thamesmead Town
30/08 16:00 Blackfield & Langley Blackfield & Langley 4-0 Highworth Town Highworth Town
30/08 16:00 Redhill Redhill 0-0 Horsham YMCA Horsham YMCA
30/08 16:00 Runcorn Town Runcorn Town 1-1 Goole Goole
30/08 16:00 Armthorpe Welfare Armthorpe Welfare 1-4 Marske United Marske United
30/08 16:00 Hanworth Villa Hanworth Villa 1-1 North Greenford United North Greenford United
30/08 16:00 Staines Lammas Staines Lammas 1-8 Barton Rovers Barton Rovers
30/08 16:00 Hertford Town Hertford Town 3-2 Great Wakering Rovers Great Wakering Rovers
30/08 16:00 Wisbech Town Wisbech Town 2-1 Kirkley & Pakefield Kirkley & Pakefield
30/08 16:00 Wroxham FC Wroxham FC 4-1 Great Yarmouth Town Great Yarmouth Town
30/08 16:00 AFC Wulfrunians AFC Wulfrunians 1-2 Boldmere St Michaels Boldmere St Michaels
30/08 16:00 Washington Washington 0-7 Lancaster City Lancaster City
30/08 16:00 Bishop Auckland Bishop Auckland 4-4 Jarrow Roofing Boldon Jarrow Roofing Boldon
30/08 16:00 Bridlington Town Bridlington Town 3-0 Northallerton Town Northallerton Town
30/08 16:00 Padiham Padiham 0-1 Shildon AFC Shildon AFC
30/08 16:00 Congleton Town FC Congleton Town FC 0-0 Salford City Salford City
30/08 16:00 Stockport Sports Stockport Sports 1-5 Ossett Town Ossett Town
30/08 16:00 Maltby Main Maltby Main 0-7 Glossop North End FC Glossop North End FC
30/08 16:00 Blaby & Whetstone Athletic Blaby & Whetstone Athletic 1-0 Stratford Town FC Stratford Town FC
30/08 16:00 Holbeach United Holbeach United 2-4 Boston Town FC Boston Town FC
30/08 16:00 Wellington Wellington 2-3 Stourport Swifts Stourport Swifts
30/08 16:00 Dudley Town Dudley Town 0-6 Market Drayton Town Market Drayton Town
30/08 16:00 Shawbury United Shawbury United 3-3 Tividale Tividale
30/08 16:00 Westfields Westfields 0-2 Rugby Town Rugby Town
30/08 16:00 Sporting Khalsa Sporting Khalsa 0-1 Tipton Town Tipton Town
30/08 16:00 Godmanchester Rovers Godmanchester Rovers 2-3 Newmarket Town Newmarket Town
30/08 16:00 Peterborough Northern Star Peterborough Northern Star 0-2 Mildenhall Town FC Mildenhall Town FC
30/08 16:00 Dereham Town Dereham Town 2-2 St Ives Town St Ives Town
30/08 16:00 Cogenhoe United Cogenhoe United 1-4 Kettering Kettering
30/08 16:00 Barkingside Barkingside 5-0 Wivenhoe Town Wivenhoe Town
30/08 16:00 Whitton United Whitton United 0-2 Haverhill Borough Haverhill Borough
30/08 16:00 Bowers & Pitsea Bowers & Pitsea 1-0 Colney Heath Colney Heath
30/08 16:00 Ipswich Wanderers Ipswich Wanderers 2-1 Hoddesdon Town Hoddesdon Town
30/08 16:00 Hanwell Town Hanwell Town 1-2 Biggleswade United FC Biggleswade United FC
30/08 16:00 Harefield United Harefield United 1-2 Leverstock Green Leverstock Green
30/08 16:00 St Margaretsbury St Margaretsbury 0-4 Romford Romford
30/08 16:00 Shrivenham Shrivenham 1-6 Shortwood United Shortwood United
30/08 16:00 Slimbridge Slimbridge 0-1 Chalfont St Peter Chalfont St Peter
30/08 16:00 Windsor Windsor 0-2 Godalming Town Godalming Town
30/08 16:00 Ringmer Ringmer 0-4 Merstham Merstham
30/08 16:00 Lordswood Lordswood 2-2 Hythe Town Hythe Town
30/08 16:00 Deal Town Deal Town 1-1 Chessington & Hook United Chessington & Hook United
30/08 16:00 Ashford United Ashford United 0-1 Chipstead Chipstead
30/08 16:00 East Preston East Preston 2-1 Holmesdale Holmesdale
30/08 16:00 Mole Valley SCR Mole Valley SCR 1-5 Carshalton Athletic Carshalton Athletic
30/08 16:00 Bemerton Heath Harlequins Bemerton Heath Harlequins 0-0 Bournemouth FC Bournemouth FC
30/08 16:00 Alresford Town Alresford Town 2-2 Sherborne Town Sherborne Town
30/08 16:00 Fareham Town Fareham Town 0-3 Longwell Green Sports Longwell Green Sports
30/08 16:00 Bradford Town Bradford Town 2-1 Wootton Bassett Town Wootton Bassett Town
30/08 16:00 Cowes Sports FC Cowes Sports FC 0-1 Yate Town Yate Town
30/08 16:00 AFC Portchester AFC Portchester 1-4 Folland Sports Folland Sports
30/08 16:00 Odd Down Odd Down 0-2 Willand Rovers Willand Rovers
30/08 16:00 Consett AFC Consett AFC 2-0 Whickham Whickham
30/08 16:00 Fisher Fisher 2-4 Ramsgate Ramsgate
30/08 16:00 Royston Town Royston Town 2-3 Brightlingsea Regent Brightlingsea Regent
30/08 16:00 Thame United Thame United 3-2 Highmoor Ibis Highmoor Ibis
30/08 16:00 West Didsbury & Chorlton West Didsbury & Chorlton 0-3 Brighouse Town Brighouse Town
30/08 16:00 Walsall Wood Walsall Wood 0-3 Stafford Rangers Stafford Rangers
30/08 16:00 Basford United Basford United 3-3 Sheffield Sheffield
30/08 16:00 Codicote Codicote 1-1 Tilbury Tilbury
30/08 16:00 Cheltenham Saracens Cheltenham Saracens 1-3 Fleet Town Fleet Town
30/08 16:00 Shepton Mallet Shepton Mallet 0-0 Saltash United Saltash United
30/08 16:00 Stafford Town Stafford Town 1-4 Norton United Norton United
30/08 16:00 Saffron Walden Town FC Saffron Walden Town FC 1-1 Welwyn Garden City Welwyn Garden City
30/08 16:00 Eastbourne United Eastbourne United 2-3 Hastings United Hastings United
30/08 16:00 London Tigers London Tigers 2-0 FC Clacton FC Clacton
30/08 16:00 Merthyr Town Merthyr Town 0-1 Larkhall Athletic FC Larkhall Athletic FC
30/08 16:00 Farsley Farsley 4-1 Athersley Recreation Athersley Recreation
30/08 16:00 Knaresborough Town Knaresborough Town 0-1 West Allotment Celtic West Allotment Celtic
30/08 16:00 Clipstone Clipstone 2-1 Loughborough University Loughborough University
30/08 16:00 Bedfont & Feltham Bedfont & Feltham 3-2 Leighton Town Leighton Town
30/08 16:00 Milton United Milton United 2-1 Marlow Marlow
30/08 16:00 Ellistown & Ibstock Utd. Ellistown & Ibstock Utd. 1-0 Kirby Muxloe Kirby Muxloe
30/08 16:00 Knaphill Knaphill 2-1 Badshot Lea Badshot Lea
30/08 16:00 1874 Northwich 1874 Northwich 3-3 Prescot Cables Prescot Cables
31/08 16:00 Erith & Belvedere Erith & Belvedere 2-2 Folkestone Invicta Folkestone Invicta
31/08 16:00 Scarborough Athletic Scarborough Athletic 1-1 North Shields North Shields
31/08 16:00 Littlehampton Town Littlehampton Town 4-2 Shoreham Shoreham
31/08 16:00 Greenwich Borough Greenwich Borough 5-2 St Francis Rangers St Francis Rangers
31/08 16:00 Albion Sports Albion Sports 1-2 Ashington AFC Ashington AFC
31/08 16:00 AFC Dunstable AFC Dunstable 2-3 Uxbridge Uxbridge
31/08 16:00 Canterbury City Canterbury City 0-2 Pagham Pagham
31/08 16:00 Baldock Town Baldock Town 0-3 Harlow Town Harlow Town
31/08 16:00 FC Romania FC Romania 2-1 Heybridge Swifts Heybridge Swifts
 Match amical
01/09 20:45 Atherton Collieries Atherton Collieries 2-2P Radcliffe Borough Radcliffe Borough
 premier tour
02/09 16:00 Ardley United Ardley United 1-1 Hartley Wintney Hartley Wintney
 Match amical
02/09 20:30 Brocton Brocton 0-0 Sutton Coldfield Town Sutton Coldfield Town
02/09 20:30 Jarrow Roofing Boldon Jarrow Roofing Boldon 3-4* Bishop Auckland Bishop Auckland
02/09 20:45 Prescot Cables Prescot Cables 2-1 1874 Northwich 1874 Northwich
02/09 20:45 Bedworth United Bedworth United 3-1* Coventry Sphinx Coventry Sphinx
02/09 20:45 Salford City Salford City 6-3* Congleton Town FC Congleton Town FC
02/09 20:45 Sheffield Sheffield 2-1* Basford United Basford United
02/09 20:45 Mossley Mossley 1-2* Burscough Burscough
02/09 20:45 Whitstable Town Whitstable Town 3-1 Walton Casuals Walton Casuals
02/09 20:45 Tilbury Tilbury 2-0 Codicote Codicote
02/09 20:45 AFC Sudbury AFC Sudbury 3-2* Redbridge Redbridge
02/09 20:45 Goole Goole 0-1 Runcorn Town Runcorn Town
02/09 20:45 North Greenford United North Greenford United 2-1 Hanworth Villa Hanworth Villa
02/09 20:45 Bedford Town Bedford Town 0-3 Rushden & Diamonds Rushden & Diamonds
02/09 20:45 Folkestone Invicta Folkestone Invicta 3-1* Erith & Belvedere Erith & Belvedere
02/09 20:45 Kendal Town Kendal Town 0-4 Newcastle Benfield FC Newcastle Benfield FC
02/09 20:45 Chasetown Chasetown 2-1 Newcastle Town Newcastle Town
02/09 20:45 Daventry Town Daventry Town 2-1 Ashford Town (Middlesex) Ashford Town (Middlesex)
02/09 20:45 Hythe Town Hythe Town 2-0 Lordswood Lordswood
02/09 20:45 Bournemouth FC Bournemouth FC 2-3 Bemerton Heath Harlequins Bemerton Heath Harlequins
02/09 20:45 Tividale Tividale 5-2 Shawbury United Shawbury United
02/09 20:45 St Ives Town St Ives Town 3-3* Dereham Town Dereham Town
02/09 20:45 Kings Langley Kings Langley 1-3* Northwood Northwood
02/09 20:45 Holmer Green Holmer Green 0-4 AFC Hayes AFC Hayes
02/09 20:45 Chessington & Hook United Chessington & Hook United 2-1 Deal Town Deal Town
02/09 20:45 Raynes Park Vale Raynes Park Vale 2-1* East Grinstead Town East Grinstead Town
02/09 20:45 Three Bridges Three Bridges 1-4 Tooting & Mitcham United Tooting & Mitcham United
02/09 20:45 Bromsgrove Sporting Bromsgrove Sporting 2-3* Coleshill Town Coleshill Town
03/09 20:30 Darlington 1883 Darlington 1883 3-1 West Auckland Town West Auckland Town
03/09 20:45 Horsham YMCA Horsham YMCA 0-2 Redhill Redhill
03/09 20:45 Sherborne Town Sherborne Town 4-0 Alresford Town Alresford Town
03/09 20:45 North Shields North Shields 4-4P Scarborough Athletic Scarborough Athletic
03/09 20:45 Croydon Croydon 4-1 Epsom & Ewell FC Epsom & Ewell FC
03/09 20:45 Saltash United Saltash United 1-0 Shepton Mallet Shepton Mallet
03/09 20:45 Cleethorpes Town Cleethorpes Town 5-4* Gresley Gresley
03/09 20:45 Welwyn Garden City Welwyn Garden City 0-0 Saffron Walden Town FC Saffron Walden Town FC
09/09 20:30 Hartley Wintney Hartley Wintney 0-0P Ardley United Ardley United
13/09 16:00 Stafford Rangers Stafford Rangers 0-0 Tividale Tividale
13/09 16:00 Grays Athletic Grays Athletic 2-2 Harlow Town Harlow Town
13/09 16:00 Warrington Town Warrington Town 1-0 Trafford Trafford
13/09 16:00 Market Drayton Town Market Drayton Town 1-3 Stourbridge Stourbridge
13/09 16:00 Ossett Albion Ossett Albion 0-4 Droylsden Droylsden
13/09 16:00 Salford City Salford City 2-0 Nantwich Town Nantwich Town
13/09 16:00 Lincoln United Lincoln United 2-3 Stamford Stamford
13/09 16:00 Skelmersdale United Skelmersdale United 4-3 Radcliffe Borough Radcliffe Borough
13/09 16:00 Leek Town Leek Town 2-1 Stourport Swifts Stourport Swifts
13/09 16:00 Spalding United Spalding United 4-0 Holwell Sports Holwell Sports
13/09 16:00 Belper Town Belper Town 3-3 Coalville Town Coalville Town
13/09 16:00 Harrogate Railway Harrogate Railway 3-1 Clitheroe Clitheroe
13/09 16:00 Sheffield Sheffield 3-2 Shepshed Dynamo Shepshed Dynamo
13/09 16:00 Grantham Town Grantham Town 4-1 Clipstone Clipstone
13/09 16:00 Rushall Olympic Rushall Olympic 3-2 Romulus Romulus
13/09 16:00 Brentwood Town Brentwood Town 1-0 London Colney London Colney
13/09 16:00 Barton Rovers Barton Rovers 1-1 Northwood Northwood
13/09 16:00 Waltham Abbey Waltham Abbey 3-1 Barkingside Barkingside
13/09 16:00 Hitchin Town Hitchin Town 2-1 Daventry Town Daventry Town
13/09 16:00 Tilbury Tilbury 0-4 Aveley Aveley
13/09 16:00 Wingate & Finchley Wingate & Finchley 2-2 Ipswich Wanderers Ipswich Wanderers
13/09 16:00 Godalming Town Godalming Town 0-0 Beaconsfield SYCOB Beaconsfield SYCOB
13/09 16:00 Merstham Merstham 2-2 Chipstead Chipstead
13/09 16:00 AFC Sudbury AFC Sudbury 1-3 FC Romania FC Romania
13/09 16:00 Leatherhead Leatherhead 1-2 Faversham Town Faversham Town
13/09 16:00 Enfield Town Enfield Town 5-0 Felixstowe & Walton United Felixstowe & Walton United
13/09 16:00 Biggleswade Town Biggleswade Town 2-1 Arlesey Town Arlesey Town
13/09 16:00 Bognor Regis Town Bognor Regis Town 0-0 Lewes Lewes
13/09 16:00 Whyteleafe Whyteleafe 1-2 Hastings United Hastings United
13/09 16:00 Slough Town Slough Town 1-2 Ardley United Ardley United
13/09 16:00 Rugby Town Rugby Town 1-1 Chasetown Chasetown
13/09 16:00 Frome Town Frome Town 2-0 Wimborne Town Wimborne Town
13/09 16:00 AFC Totton AFC Totton 0-2 Swindon Supermarine Swindon Supermarine
13/09 16:00 Yate Town Yate Town 1-2 Dorchester Town Dorchester Town
13/09 16:00 Mangotsfield United Mangotsfield United 0-3 Weymouth FC Weymouth FC
13/09 16:00 Bishops Cleeve Bishops Cleeve 0-1 Banbury United Banbury United
13/09 16:00 Sholing Sholing 0-1 Chippenham Town Chippenham Town
13/09 16:00 Ramsgate Ramsgate 1-2 Raynes Park Vale Raynes Park Vale
13/09 16:00 Workington Workington 2-0 Consett AFC Consett AFC
13/09 16:00 Folkestone Invicta Folkestone Invicta 0-0 Margate Margate
13/09 16:00 Tiverton Town Tiverton Town 0-0 Bideford Bideford
13/09 16:00 Marine Marine 2-1 Ossett Town Ossett Town
13/09 16:00 Matlock Town Matlock Town 1-2 Ilkeston Town Ilkeston Town
13/09 16:00 Bamber Bridge Bamber Bridge 2-2 Squires Gate Squires Gate
13/09 16:00 Burscough Burscough 0-1 Curzon Ashton Curzon Ashton
13/09 16:00 Buxton Buxton 3-2 Ramsbottom United Ramsbottom United
13/09 16:00 Mickleover Sports Mickleover Sports 3-0 Staveley MW Staveley MW
13/09 16:00 Northwich Northwich 0-0 Glossop North End FC Glossop North End FC
13/09 16:00 Hendon Hendon 1-0 Rushden & Diamonds Rushden & Diamonds
13/09 16:00 Dulwich Hamlet Dulwich Hamlet 0-3 Worthing Worthing
13/09 16:00 Maidstone United Maidstone United 10-0 Littlehampton Town Littlehampton Town
13/09 16:00 Cray Wanderers Cray Wanderers 1-2 Tooting & Mitcham United Tooting & Mitcham United
13/09 16:00 Tonbridge Angels Tonbridge Angels 6-0 Herne Bay Herne Bay
13/09 16:00 Cambridge City Cambridge City 2-4 Needham Market Needham Market
13/09 16:00 AFC Hornchurch AFC Hornchurch 1-1 East Thurrock United East Thurrock United
13/09 16:00 Billericay Town Billericay Town 4-0 Hadleigh United Hadleigh United
13/09 16:00 Truro City Truro City 0-2 Larkhall Athletic FC Larkhall Athletic FC
13/09 16:00 Halesowen Town Halesowen Town 3-0 Sutton Coldfield Town Sutton Coldfield Town
13/09 16:00 Paulton Rovers Paulton Rovers 3-1 Taunton Town Taunton Town
13/09 16:00 Evesham United Evesham United 0-0 Redditch United Redditch United
13/09 16:00 AFC Hayes AFC Hayes 2-3 Harrow Borough Harrow Borough
13/09 16:00 Abingdon United Abingdon United 3-0 Milton United Milton United
13/09 16:00 Corby Town Corby Town 3-3 Norton United Norton United
13/09 16:00 Thurrock Thurrock 2-0 Welwyn Garden City Welwyn Garden City
13/09 16:00 Aylesbury FC Aylesbury FC 1-2 Kettering Kettering
13/09 16:00 Shildon AFC Shildon AFC 1-1 Whitby Town Whitby Town
13/09 16:00 Ashington AFC Ashington AFC 2-2 Scarborough Athletic Scarborough Athletic
13/09 16:00 Newcastle Benfield FC Newcastle Benfield FC 3-1 Bridlington Town Bridlington Town
13/09 16:00 Marske United Marske United 2-2 Dunston Dunston
13/09 16:00 Coleshill Town Coleshill Town 1-2 Barwell Barwell
13/09 16:00 St Neots Town St Neots Town 1-1 Dereham Town Dereham Town
13/09 16:00 Hythe Town Hythe Town 4-0 Whitstable Town Whitstable Town
13/09 16:00 Bodmin Town Bodmin Town 3-3 Bridgwater Town Bridgwater Town
13/09 16:00 Poole Town Poole Town 4-0 Bradford Town Bradford Town
13/09 16:00 Willand Rovers Willand Rovers 2-1 Saltash United Saltash United
13/09 16:00 South Park South Park 2-2 Metropolitan Police Metropolitan Police
13/09 16:00 Blackfield & Langley Blackfield & Langley 3-2 Sherborne Town Sherborne Town
13/09 16:00 Horndean Horndean 0-1 Newport Isle of Wight FC Newport Isle of Wight FC
13/09 16:00 Redhill Redhill 1-0 Carshalton Athletic Carshalton Athletic
13/09 16:00 VCD Athletic VCD Athletic 3-2 Hampton & Richmond Hampton & Richmond
13/09 16:00 Chalfont St Peter Chalfont St Peter 2-1 Hungerford Town Hungerford Town
13/09 16:00 Runcorn Town Runcorn Town 5-3 Witton Albion Witton Albion
13/09 16:00 Dunstable Town Dunstable Town 2-2 Chesham United Chesham United
13/09 16:00 Hertford Town Hertford Town 1-4 Canvey Island Canvey Island
13/09 16:00 Boldmere St Michaels Boldmere St Michaels 0-3 Bedworth United Bedworth United
13/09 16:00 Bishop Auckland Bishop Auckland 2-3 Spennymoor Town Spennymoor Town
13/09 16:00 Brighouse Town Brighouse Town 1-2 Ashton United Ashton United
13/09 16:00 West Allotment Celtic West Allotment Celtic 0-5 Lancaster City Lancaster City
13/09 16:00 Blaby & Whetstone Athletic Blaby & Whetstone Athletic 4-1 Tipton Town Tipton Town
13/09 16:00 Mildenhall Town FC Mildenhall Town FC 1-3 Wroxham FC Wroxham FC
13/09 16:00 Norwich United Norwich United 1-0 Wisbech Town Wisbech Town
13/09 16:00 Newmarket Town Newmarket Town 0-3 Histon Histon
13/09 16:00 Bowers & Pitsea Bowers & Pitsea 0-4 Witham Town Witham Town
13/09 16:00 Biggleswade United FC Biggleswade United FC 1-2 Leverstock Green Leverstock Green
13/09 16:00 Flackwell Heath FC Flackwell Heath FC 3-3 Wantage Town Wantage Town
13/09 16:00 Peacehaven & Telscombe Peacehaven & Telscombe 0-0 East Preston East Preston
13/09 16:00 Greenwich Borough Greenwich Borough 1-0 Chessington & Hook United Chessington & Hook United
13/09 16:00 Croydon Croydon 2-3 Burgess Hill Town Burgess Hill Town
13/09 16:00 Longwell Green Sports Longwell Green Sports 0-1 Folland Sports Folland Sports
13/09 16:00 Winchester City Winchester City 3-0 Bemerton Heath Harlequins Bemerton Heath Harlequins
13/09 16:00 Shortwood United Shortwood United 1-1 Cirencester Town Cirencester Town
13/09 16:00 King's Lynn Town King's Lynn Town 7-0 Boston Town FC Boston Town FC
13/09 16:00 Thame United Thame United 1-2 Burnham Burnham
13/09 16:00 Dorking Wanderers Dorking Wanderers 4-2 Pagham Pagham
13/09 16:00 London Tigers London Tigers 1-0 Brightlingsea Regent Brightlingsea Regent
13/09 16:00 Farsley Farsley 2-1 Frickley Athletic Frickley Athletic
13/09 16:00 Cleethorpes Town Cleethorpes Town 3-2 Carlton Town Carlton Town
13/09 16:00 Bedfont & Feltham Bedfont & Feltham 0-6 Uxbridge Uxbridge
13/09 16:00 Haverhill Borough Haverhill Borough 0-2 Leiston Leiston
13/09 16:00 Ellistown & Ibstock Utd. Ellistown & Ibstock Utd. 3-2 Hereford Hereford
13/09 16:00 Knaphill Knaphill 1-2 Fleet Town Fleet Town
13/09 16:30 Horsham Horsham 0-4 Kingstonian Kingstonian
14/09 14:00 Romford Romford 1-0 Bury Town Bury Town
14/09 16:00 United of Manchester United of Manchester 4-1 Prescot Cables Prescot Cables
14/09 16:00 Darlington 1883 Darlington 1883 0-0 Blyth Blyth
15/09 20:45 Redditch United Redditch United 0-1 Evesham United Evesham United
15/09 20:45 Beaconsfield SYCOB Beaconsfield SYCOB 2-1 Godalming Town Godalming Town
16/09 20:45 Blyth Blyth 3-0 Darlington 1883 Darlington 1883
16/09 20:45 East Thurrock United East Thurrock United P2-2 AFC Hornchurch AFC Hornchurch
16/09 20:45 Chipstead Chipstead 3-4* Merstham Merstham
16/09 20:45 Metropolitan Police Metropolitan Police 3-0 South Park South Park
16/09 20:45 Northwood Northwood 2-3 Barton Rovers Barton Rovers
16/09 20:45 Bideford Bideford 1-0 Tiverton Town Tiverton Town
16/09 20:45 Bridgwater Town Bridgwater Town 2-1 Bodmin Town Bodmin Town
16/09 20:45 Harlow Town Harlow Town 2-4 Grays Athletic Grays Athletic
16/09 20:45 Margate Margate 3-1 Folkestone Invicta Folkestone Invicta
16/09 20:45 Cirencester Town Cirencester Town 0-0 Shortwood United Shortwood United
16/09 20:45 Chasetown Chasetown 1-3* Rugby Town Rugby Town
16/09 20:45 Chesham United Chesham United 1-2 Dunstable Town Dunstable Town
16/09 20:45 Glossop North End FC Glossop North End FC P2-2 Northwich Northwich
16/09 20:45 Norton United Norton United 2-1 Corby Town Corby Town
16/09 20:45 Coalville Town Coalville Town 2-0 Belper Town Belper Town
16/09 20:45 Dunston Dunston 2-0 Marske United Marske United
16/09 20:45 Squires Gate Squires Gate 2-3* Bamber Bridge Bamber Bridge
16/09 20:45 Scarborough Athletic Scarborough Athletic 1-0 Ashington AFC Ashington AFC
16/09 20:45 Tividale Tividale 4-0 Stafford Rangers Stafford Rangers
16/09 20:45 Dereham Town Dereham Town P1-1 St Neots Town St Neots Town
16/09 20:45 Wantage Town Wantage Town 1-2* Flackwell Heath FC Flackwell Heath FC
16/09 20:45 East Preston East Preston 2-0 Peacehaven & Telscombe Peacehaven & Telscombe
17/09 20:45 Whitby Town Whitby Town 1-2 Shildon AFC Shildon AFC
17/09 20:45 Lewes Lewes 1-0 Bognor Regis Town Bognor Regis Town
17/09 20:45 Ipswich Wanderers Ipswich Wanderers 3-4 Wingate & Finchley Wingate & Finchley
23/09 20:45 Sileby Rangers Sileby Rangers 1-3 North Greenford United North Greenford United
27/09 16:00 Boston Utd Boston Utd 3-1 Dereham Town Dereham Town
27/09 16:00 Tamworth Tamworth 2-1 Rushall Olympic Rushall Olympic
27/09 16:00 Havant & Waterlooville Havant & Waterlooville 3-0 Swindon Supermarine Swindon Supermarine
27/09 16:00 Kettering Kettering 0-1 Chalfont St Peter Chalfont St Peter
27/09 16:00 Barrow Barrow 0-1 Runcorn Town Runcorn Town
27/09 16:00 Histon Histon 0-0 Evesham United Evesham United
27/09 16:00 Weymouth FC Weymouth FC 4-1 Bideford Bideford
27/09 16:00 Grays Athletic Grays Athletic 1-0 Hastings United Hastings United
27/09 16:00 Warrington Town Warrington Town 0-0 Sheffield Sheffield
27/09 16:00 Stamford Stamford 1-2 Grantham Town Grantham Town
27/09 16:00 Bedworth United Bedworth United 1-1 Mickleover Sports Mickleover Sports
27/09 16:00 Barwell Barwell 0-0 Norwich United Norwich United
27/09 16:00 Skelmersdale United Skelmersdale United 1-4 Blyth Blyth
27/09 16:00 Waltham Abbey Waltham Abbey 1-0 North Greenford United North Greenford United
27/09 16:00 Needham Market Needham Market 5-2 London Tigers London Tigers
27/09 16:00 Hitchin Town Hitchin Town 0-3 Wingate & Finchley Wingate & Finchley
27/09 16:00 Fleet Town Fleet Town 0-4 Burgess Hill Town Burgess Hill Town
27/09 16:00 Metropolitan Police Metropolitan Police 3-4 East Thurrock United East Thurrock United
27/09 16:00 Burnham Burnham 0-1 Canvey Island Canvey Island
27/09 16:00 Bridgwater Town Bridgwater Town 0-2 Basingstoke Basingstoke
27/09 16:00 Whitehawk Whitehawk 2-1 Merstham Merstham
27/09 16:00 Staines Town Staines Town 5-0 Leverstock Green Leverstock Green
27/09 16:00 Weston-super-Mare Weston-super-Mare 3-0 Banbury United Banbury United
27/09 16:00 Ilkeston Town Ilkeston Town 1-0 Solihull Moors Solihull Moors
27/09 16:00 Workington Workington 0-1 Bamber Bridge Bamber Bridge
27/09 16:00 Harrogate Town Harrogate Town 1-2 Stockport Stockport
27/09 16:00 Ebbsfleet Utd Ebbsfleet Utd 7-1 Hythe Town Hythe Town
27/09 16:00 Chorley Chorley 1-0 Glossop North End FC Glossop North End FC
27/09 16:00 Curzon Ashton Curzon Ashton 1-0 Scarborough Athletic Scarborough Athletic
27/09 16:00 Buxton Buxton 2-0 Newcastle Benfield FC Newcastle Benfield FC
27/09 16:00 Wealdstone Wealdstone 1-1 Concord Rangers Concord Rangers
27/09 16:00 Hendon Hendon 4-1 Leiston Leiston
27/09 16:00 Maidstone United Maidstone United 2-1 Brentwood Town Brentwood Town
27/09 16:00 Romford Romford 0-0 Kingstonian Kingstonian
27/09 16:00 Margate Margate 1-2 Barton Rovers Barton Rovers
27/09 16:00 Billericay Town Billericay Town 2-1 Raynes Park Vale Raynes Park Vale
27/09 16:00 Beaconsfield SYCOB Beaconsfield SYCOB 1-3 Greenwich Borough Greenwich Borough
27/09 16:00 Brackley Town Brackley Town 2-2 Farnborough Farnborough
27/09 16:00 Chippenham Town Chippenham Town 1-0 Ardley United Ardley United
27/09 16:00 Paulton Rovers Paulton Rovers 1-1 Gloucester City Gloucester City
27/09 16:00 Hemel Hempstead Town Hemel Hempstead Town 2-0 Dunstable Town Dunstable Town
27/09 16:00 Hyde Hyde 4-5 Marine Marine
27/09 16:00 United of Manchester United of Manchester 0-1 Lancaster City Lancaster City
27/09 16:00 Ashton United Ashton United 1-1 Salford City Salford City
27/09 16:00 Colwyn Bay Colwyn Bay 3-2 Harrogate Railway Harrogate Railway
27/09 16:00 Bradford Park Avenue Bradford Park Avenue 2-2 AFC Fylde AFC Fylde
27/09 16:00 Abingdon United Abingdon United 0-2 Dorchester Town Dorchester Town
27/09 16:00 Leamington Leamington 4-1 Wroxham FC Wroxham FC
27/09 16:00 Gainsborough Trinity Gainsborough Trinity 4-1 Farsley Farsley
27/09 16:00 Droylsden Droylsden 0-1 Guiseley Guiseley
27/09 16:00 Worcester City Worcester City 3-1 Rugby Town Rugby Town
27/09 16:00 Maidenhead United Maidenhead United 4-0 Faversham Town Faversham Town
27/09 16:00 Bromley Bromley 5-1 Uxbridge Uxbridge
27/09 16:00 Boreham Wood Boreham Wood 3-2 East Preston East Preston
27/09 16:00 Bishop's Stortford Bishop's Stortford 0-0 Tooting & Mitcham United Tooting & Mitcham United
27/09 16:00 Chelmsford City Chelmsford City 6-0 Worthing Worthing
27/09 16:00 Eastbourne Eastbourne 1-1 Enfield Town Enfield Town
27/09 16:00 Bath City Bath City 1-1 Poole Town Poole Town
27/09 16:00 Shildon AFC Shildon AFC 1-0 Stalybridge Celtic Stalybridge Celtic
27/09 16:00 Norton United Norton United 2-1 Spalding United Spalding United
27/09 16:00 Coalville Town Coalville Town 0-0 Lowestoft Town Lowestoft Town
27/09 16:00 Dunston Dunston 1-4 Spennymoor Town Spennymoor Town
27/09 16:00 Larkhall Athletic FC Larkhall Athletic FC 3-3 Gosport Borough Gosport Borough
27/09 16:00 Blackfield & Langley Blackfield & Langley 0-0 Willand Rovers Willand Rovers
27/09 16:00 Redhill Redhill 2-1 Tonbridge Angels Tonbridge Angels
27/09 16:00 VCD Athletic VCD Athletic 0-4 Harrow Borough Harrow Borough
27/09 16:00 Blaby & Whetstone Athletic Blaby & Whetstone Athletic 1-1 Stourbridge Stourbridge
27/09 16:00 Tividale Tividale 2-2 Leek Town Leek Town
27/09 16:00 Winchester City Winchester City 3-3 Newport Isle of Wight FC Newport Isle of Wight FC
27/09 16:00 Witham Town Witham Town 4-2 Lewes Lewes
27/09 16:00 Shortwood United Shortwood United 2-1 Oxford City Oxford City
27/09 16:00 King's Lynn Town King's Lynn Town 1-0 Hednesford Town Hednesford Town
27/09 16:00 Folland Sports Folland Sports 1-1 Frome Town Frome Town
27/09 16:00 Dorking Wanderers Dorking Wanderers 2-2 Biggleswade Town Biggleswade Town
27/09 16:00 Cleethorpes Town Cleethorpes Town 1-2 North Ferriby United North Ferriby United
27/09 16:00 Ellistown & Ibstock Utd. Ellistown & Ibstock Utd. 1-7 Halesowen Town Halesowen Town
27/09 16:00 FC Romania FC Romania 2-3 Sutton United Sutton United
28/09 15:00 Thurrock Thurrock 0-2 Aveley Aveley
28/09 16:00 Hayes & Yeading United Hayes & Yeading United 0-1 St Albans City St Albans City
29/09 20:45 Farnborough Farnborough 0-1 Brackley Town Brackley Town
29/09 20:45 Kingstonian Kingstonian 5-3* Romford Romford
30/09 20:45 AFC Fylde AFC Fylde 2-1* Bradford Park Avenue Bradford Park Avenue
30/09 20:45 Salford City Salford City 0-1 Ashton United Ashton United
30/09 20:45 Sheffield Sheffield 1-3 Warrington Town Warrington Town
30/09 20:45 Enfield Town Enfield Town 4-4P Eastbourne Eastbourne
30/09 20:45 Biggleswade Town Biggleswade Town 1-0 Dorking Wanderers Dorking Wanderers
30/09 20:45 Gosport Borough Gosport Borough 7-0 Larkhall Athletic FC Larkhall Athletic FC
30/09 20:45 Mickleover Sports Mickleover Sports 3-0 Bedworth United Bedworth United
30/09 20:45 Lowestoft Town Lowestoft Town 5-0 Coalville Town Coalville Town
30/09 20:45 Tooting & Mitcham United Tooting & Mitcham United 3-1 Bishop's Stortford Bishop's Stortford
30/09 20:45 Stourbridge Stourbridge 4-1 Blaby & Whetstone Athletic Blaby & Whetstone Athletic
30/09 20:45 Concord Rangers Concord Rangers 2-0 Wealdstone Wealdstone
30/09 20:45 Gloucester City Gloucester City 2-1 Paulton Rovers Paulton Rovers
30/09 20:45 Newport Isle of Wight FC Newport Isle of Wight FC 0-1 Winchester City Winchester City
30/09 20:45 Poole Town Poole Town 0-2 Bath City Bath City
30/09 20:45 Norwich United Norwich United 0-2 Barwell Barwell
01/10 20:45 Leek Town Leek Town 1-0 Tividale Tividale
01/10 20:45 Frome Town Frome Town 1-0 Folland Sports Folland Sports
01/10 20:45 Evesham United Evesham United 3-1 Histon Histon
01/10 20:45 Willand Rovers Willand Rovers 1-0 Blackfield & Langley Blackfield & Langley
11/10 16:00 Stockport Stockport 1-0 Ilkeston Town Ilkeston Town
11/10 16:00 Tamworth Tamworth 1-0 Lowestoft Town Lowestoft Town
11/10 16:00 Grays Athletic Grays Athletic 0-0 Bromley Bromley
11/10 16:00 AFC Fylde AFC Fylde 1-0 Buxton Buxton
11/10 16:00 Barwell Barwell 2-1 Curzon Ashton Curzon Ashton
11/10 16:00 Leek Town Leek Town 2-0 Boston Utd Boston Utd
11/10 16:00 East Thurrock United East Thurrock United 2-1 Tooting & Mitcham United Tooting & Mitcham United
11/10 16:00 Barton Rovers Barton Rovers 0-1 Canvey Island Canvey Island
11/10 16:00 Needham Market Needham Market 1-2 Witham Town Witham Town
11/10 16:00 Wingate & Finchley Wingate & Finchley 0-2 Havant & Waterlooville Havant & Waterlooville
11/10 16:00 Biggleswade Town Biggleswade Town 0-2 Maidstone United Maidstone United
11/10 16:00 Frome Town Frome Town 2-2 Boreham Wood Boreham Wood
11/10 16:00 Whitehawk Whitehawk 4-4 Chelmsford City Chelmsford City
11/10 16:00 Staines Town Staines Town 1-1 Gloucester City Gloucester City
11/10 16:00 Ebbsfleet Utd Ebbsfleet Utd 1-2 Basingstoke Basingstoke
11/10 16:00 North Ferriby United North Ferriby United 2-1 Grantham Town Grantham Town
11/10 16:00 Bamber Bridge Bamber Bridge 1-4 Chorley Chorley
11/10 16:00 Mickleover Sports Mickleover Sports 1-2 Blyth Blyth
11/10 16:00 Harrow Borough Harrow Borough 2-1 Waltham Abbey Waltham Abbey
11/10 16:00 Sutton United Sutton United 1-3 Burgess Hill Town Burgess Hill Town
11/10 16:00 Billericay Town Billericay Town 0-1 Weymouth FC Weymouth FC
11/10 16:00 Chippenham Town Chippenham Town 0-5 Hemel Hempstead Town Hemel Hempstead Town
11/10 16:00 Evesham United Evesham United 4-1 Chalfont St Peter Chalfont St Peter
11/10 16:00 Colwyn Bay Colwyn Bay 1-1 Warrington Town Warrington Town
11/10 16:00 Leamington Leamington 1-1 Worcester City Worcester City
11/10 16:00 Concord Rangers Concord Rangers 3-2 Winchester City Winchester City
11/10 16:00 Gainsborough Trinity Gainsborough Trinity 4-0 Marine Marine
11/10 16:00 Guiseley Guiseley 3-0 Halesowen Town Halesowen Town
11/10 16:00 Maidenhead United Maidenhead United 1-1 Gosport Borough Gosport Borough
11/10 16:00 Dorchester Town Dorchester Town 1-0 Hendon Hendon
11/10 16:00 St Albans City St Albans City 2-0 Brackley Town Brackley Town
11/10 16:00 Bath City Bath City 2-2 Shortwood United Shortwood United
11/10 16:00 Shildon AFC Shildon AFC 0-0 Stourbridge Stourbridge
11/10 16:00 Willand Rovers Willand Rovers 3-2 Aveley Aveley
11/10 16:00 Runcorn Town Runcorn Town 2-5 Norton United Norton United
11/10 16:00 Flackwell Heath FC Flackwell Heath FC 1-4 Weston-super-Mare Weston-super-Mare
11/10 16:00 King's Lynn Town King's Lynn Town 3-2 Lancaster City Lancaster City
11/10 16:00 Spennymoor Town Spennymoor Town 1-0 Ashton United Ashton United
12/10 14:00 Greenwich Borough Greenwich Borough 1-0 Redhill Redhill
12/10 16:00 Kingstonian Kingstonian 2-3 Eastbourne Eastbourne
13/10 20:30 Chelmsford City Chelmsford City 4-1 Whitehawk Whitehawk
13/10 20:45 Boreham Wood Boreham Wood 1-0 Frome Town Frome Town
14/10 20:45 Warrington Town Warrington Town 1-0 Colwyn Bay Colwyn Bay
14/10 20:45 Gosport Borough Gosport Borough 3-0 Maidenhead United Maidenhead United
14/10 20:45 Stourbridge Stourbridge 0-2 Shildon AFC Shildon AFC
14/10 20:45 Worcester City Worcester City 2-0 Leamington Leamington
14/10 20:45 Bromley Bromley 5-0 Grays Athletic Grays Athletic
14/10 20:45 Gloucester City Gloucester City 3-2 Staines Town Staines Town
14/10 20:45 Shortwood United Shortwood United 1-3 Bath City Bath City
24/10 20:45 Macclesfield Town Macclesfield Town 1-1 Wrexham Wrexham
25/10 16:00 Grimsby Town Grimsby Town 3-0 Guiseley Guiseley
25/10 16:00 Stockport Stockport 2-4 Chester Chester
25/10 16:00 Aldershot Town Aldershot Town 2-0 Torquay Torquay
25/10 16:00 Basingstoke Basingstoke 1-1 Harrow Borough Harrow Borough
25/10 16:00 Tamworth Tamworth 1-1 Sourbrodt Sourbrodt
25/10 16:00 Kidderminster Kidderminster 0-1 Eastleigh Eastleigh
25/10 16:00 Weymouth FC Weymouth FC 0-0 Braintree Town Braintree Town
25/10 16:00 Warrington Town Warrington Town 1-0 North Ferriby United North Ferriby United
25/10 16:00 Barwell Barwell 0-3 Altrincham Altrincham
25/10 16:00 Leek Town Leek Town 3-4 Blyth Blyth
25/10 16:00 East Thurrock United East Thurrock United 7-1 Bath City Bath City
25/10 16:00 Woking Woking 2-1 Boreham Wood Boreham Wood
25/10 16:00 Chorley Chorley 0-0 Halifax Town Halifax Town
25/10 16:00 Maidstone United Maidstone United 2-1 Welling United Welling United
25/10 16:00 Evesham United Evesham United 1-2 Bromley Bromley
25/10 16:00 Canvey Island Canvey Island 0-0 Havant & Waterlooville Havant & Waterlooville
25/10 16:00 Alfreton Town Alfreton Town 1-1 Lincoln Lincoln
25/10 16:00 Nuneaton Town Nuneaton Town 0-0 Hemel Hempstead Town Hemel Hempstead Town
25/10 16:00 Dorchester Town Dorchester Town 1-7 Bristol Rovers Bristol Rovers
25/10 16:00 Dartford Dartford 3-1 Burgess Hill Town Burgess Hill Town
25/10 16:00 St Albans City St Albans City 0-1 Concord Rangers Concord Rangers
25/10 16:00 Gloucester City Gloucester City 1-4 Forest Green Rovers Forest Green Rovers
25/10 16:00 Chelmsford City Chelmsford City 0-0 Barnet Barnet
25/10 16:00 Gateshead Gateshead 4-0 Gainsborough Trinity Gainsborough Trinity
25/10 16:00 Eastbourne Eastbourne 0-0 Dover Athletic Dover Athletic
25/10 16:00 Norton United Norton United 1-1 Shildon AFC Shildon AFC
25/10 16:00 Willand Rovers Willand Rovers 1-3 Gosport Borough Gosport Borough
25/10 16:00 Witham Town Witham Town 1-2 Weston-super-Mare Weston-super-Mare
25/10 16:00 King's Lynn Town King's Lynn Town 3-4 AFC Fylde AFC Fylde
25/10 16:00 Spennymoor Town Spennymoor Town 2-2 AFC Telford United AFC Telford United
26/10 16:00 Worcester City Worcester City 2-1 Greenwich Borough Greenwich Borough
28/10 20:45 Lincoln Lincoln 5-1 Alfreton Town Alfreton Town
28/10 20:45 Wrexham Wrexham 5-2 Macclesfield Town Macclesfield Town
28/10 20:45 Havant & Waterlooville Havant & Waterlooville 3-0 Canvey Island Canvey Island
28/10 20:45 Halifax Town Halifax Town 5-0 Chorley Chorley
28/10 20:45 Harrow Borough Harrow Borough 1-4* Basingstoke Basingstoke
28/10 20:45 Hemel Hempstead Town Hemel Hempstead Town 0-0 Nuneaton Town Nuneaton Town
28/10 20:45 AFC Telford United AFC Telford United 3-0 Spennymoor Town Spennymoor Town
28/10 20:45 Dover Athletic Dover Athletic 1-0 Eastbourne Eastbourne
28/10 20:45 Braintree Town Braintree Town 5-3* Weymouth FC Weymouth FC
28/10 21:00 Barnet Barnet 4-1 Chelmsford City Chelmsford City
28/10 21:00 Sourbrodt Sourbrodt P1-1 Tamworth Tamworth
29/10 20:45 Shildon AFC Shildon AFC 1-2 Norton United Norton United
 premier tour
07/11 20:55 Warrington Town Warrington Town 1-0 Exeter City Exeter City
08/11 16:00 Gillingham Gillingham 1-2 Bristol City Bristol City
08/11 16:00 Walsall Walsall 2-2 Shrewsbury Shrewsbury
08/11 16:00 Crewe Alexandra Crewe Alexandra 0-0 Sheffield United Sheffield United
08/11 16:00 Plymouth Argyle Plymouth Argyle 2-0 AFC Fylde AFC Fylde
08/11 16:00 Luton Town Luton Town 4-2 Newport County Newport County
08/11 16:00 Barnsley Barnsley 5-0 Burton Albion Burton Albion
08/11 16:00 Southend United Southend United 1-2 Chester Chester
08/11 16:00 Hartlepool Hartlepool 2-0 East Thurrock United East Thurrock United
08/11 16:00 Barnet Barnet 1-3 Wycombe Wanderers Wycombe Wanderers
08/11 16:00 Bury Bury 3-1 Hemel Hempstead Town Hemel Hempstead Town
08/11 16:00 Cheltenham Town Cheltenham Town 5-0 Swindon Town Swindon Town
08/11 16:00 Grimsby Town Grimsby Town 1-3 Oxford Utd Oxford Utd
08/11 16:00 Tranmere Rovers Tranmere Rovers 1-0 Bristol Rovers Bristol Rovers
08/11 16:00 Northampton Town Northampton Town 0-0 Rochdale Rochdale
08/11 16:00 Oldham Oldham 1-0 Leyton Orient Leyton Orient
08/11 16:00 Peterborough United Peterborough United 2-1 Carlisle Carlisle
08/11 16:00 Yeovil Town Yeovil Town 1-0 Crawley Town Crawley Town
08/11 16:00 Port Vale Port Vale 3-4 Milton Keynes Dons Milton Keynes Dons
08/11 16:00 Basingstoke Basingstoke 1-1 AFC Telford United AFC Telford United
08/11 16:00 Dagenham & Redbridge Dagenham & Redbridge 0-0 Sourbrodt Sourbrodt
08/11 16:00 York City York City 1-1 AFC Wimbledon AFC Wimbledon
08/11 16:00 Cambridge United Cambridge United 1-0 Fleetwood Town Fleetwood Town
08/11 16:00 Eastleigh Eastleigh 2-1 Lincoln Lincoln
08/11 16:00 Dover Athletic Dover Athletic 1-0 Morecambe Morecambe
08/11 16:00 Bromley Bromley 3-4 Dartford Dartford
09/11 13:00 Halifax Town Halifax Town 1-2 Bradford City Bradford City
09/11 15:00 Portsmouth Portsmouth 2-2 Aldershot Town Aldershot Town
09/11 15:00 Coventry City Coventry City 1-2 Worcester City Worcester City
09/11 15:00 Wrexham Wrexham 3-0 Woking Woking
09/11 15:00 Forest Green Rovers Forest Green Rovers 0-2 Scunthorpe Scunthorpe
09/11 15:00 Blyth Blyth 4-1 Altrincham Altrincham
09/11 15:00 Stevenage Stevenage 0-0 Maidstone United Maidstone United
09/11 15:00 Gosport Borough Gosport Borough 3-6 Colchester United Colchester United
09/11 15:00 Braintree Town Braintree Town 0-6 Chesterfield Chesterfield
09/11 15:00 Norton United Norton United 0-4 Gateshead Gateshead
09/11 16:00 Notts County Notts County 0-0 Accrington Stanley Accrington Stanley
10/11 21:00 Havant & Waterlooville Havant & Waterlooville 0-3 Preston North End Preston North End
18/11 20:45 Mansfield Town Mansfield Town 1-1 Concord Rangers Concord Rangers
18/11 20:45 Weston-super-Mare Weston-super-Mare 1-4 Doncaster Rovers Doncaster Rovers
 premier tour (r)
18/11 20:45 Sheffield United Sheffield United 2-0 Crewe Alexandra Crewe Alexandra
18/11 20:45 Accrington Stanley Accrington Stanley 2-1 Notts County Notts County
18/11 20:45 Shrewsbury Shrewsbury 1-0 Walsall Walsall
18/11 20:45 Rochdale Rochdale 2-1 Northampton Town Northampton Town
18/11 20:45 Sourbrodt Sourbrodt 2-0 Dagenham & Redbridge Dagenham & Redbridge
18/11 20:45 AFC Wimbledon AFC Wimbledon 3-1 York City York City
18/11 20:45 AFC Telford United AFC Telford United 2-1 Basingstoke Basingstoke
19/11 20:45 Aldershot Town Aldershot Town 1-0 Portsmouth Portsmouth
20/11 20:45 Maidstone United Maidstone United 2-1 Stevenage Stevenage
25/11 20:45 Concord Rangers Concord Rangers 0-1 Mansfield Town Mansfield Town
 Second tour
05/12 20:55 Hartlepool Hartlepool 1-2 Blyth Blyth
06/12 16:00 Preston North End Preston North End 1-0 Shrewsbury Shrewsbury
06/12 16:00 Sheffield United Sheffield United 3-0 Plymouth Argyle Plymouth Argyle
06/12 16:00 Accrington Stanley Accrington Stanley 1-1 Yeovil Town Yeovil Town
06/12 16:00 Bury Bury 1-1 Luton Town Luton Town
06/12 16:00 Milton Keynes Dons Milton Keynes Dons 0-1 Chesterfield Chesterfield
06/12 16:00 Oldham Oldham 0-1 Doncaster Rovers Doncaster Rovers
06/12 16:00 Oxford Utd Oxford Utd 2-2 Tranmere Rovers Tranmere Rovers
06/12 16:00 Cambridge United Cambridge United 2-2 Mansfield Town Mansfield Town
06/12 18:30 Wrexham Wrexham 3-1 Maidstone United Maidstone United
07/12 13:00 Gateshead Gateshead 2-0 Warrington Town Warrington Town
07/12 15:00 Bradford City Bradford City 4-1 Dartford Dartford
07/12 15:00 Barnsley Barnsley 0-0 Chester Chester
07/12 15:00 Scunthorpe Scunthorpe 1-1 Worcester City Worcester City
07/12 15:00 Bristol City Bristol City 1-0 AFC Telford United AFC Telford United
07/12 15:00 Cheltenham Town Cheltenham Town 0-1 Dover Athletic Dover Athletic
07/12 15:00 Wycombe Wanderers Wycombe Wanderers 0-1 AFC Wimbledon AFC Wimbledon
07/12 15:00 Aldershot Town Aldershot Town 0-0 Rochdale Rochdale
07/12 15:00 Sourbrodt Sourbrodt 2-1 Eastleigh Eastleigh
07/12 17:30 Colchester United Colchester United 1-0 Peterborough United Peterborough United
 Second tour (r)
16/12 20:45 Luton Town Luton Town 1-0 Bury Bury
16/12 20:45 Mansfield Town Mansfield Town 0-1 Cambridge United Cambridge United
16/12 20:45 Rochdale Rochdale 4-1 Aldershot Town Aldershot Town
16/12 20:45 Tranmere Rovers Tranmere Rovers 2-1 Oxford Utd Oxford Utd
16/12 20:45 Yeovil Town Yeovil Town 2-0 Accrington Stanley Accrington Stanley
16/12 20:45 Chester Chester 0-3 Barnsley Barnsley
17/12 20:45 Worcester City Worcester City 1-1P Scunthorpe Scunthorpe
 Second tour
02/01 20:45 Milton Keynes Dons Milton Keynes Dons 0-1 Chesterfield Chesterfield
 Troisième tour
02/01 20:45 Cardiff City Cardiff City 3-1 Colchester United Colchester United
03/01 16:00 Charlton Athletic Charlton Athletic 1-2 Blackburn Blackburn
03/01 16:00 Derby County Derby County 1-0 Sourbrodt Sourbrodt
03/01 16:00 Millwall Millwall 3-3 Bradford City Bradford City
03/01 16:00 Fulham Fulham 0-0 Wolverhampton Wolverhampton
03/01 16:00 West Bromwich West Bromwich 7-0 Gateshead Gateshead
03/01 16:00 Leicester City Leicester City 1-0 Newcastle Utd Newcastle Utd
03/01 16:00 Preston North End Preston North End 2-0 Norwich City Norwich City
03/01 16:00 Rotherham United Rotherham United 1-5 Bournemouth Bournemouth
03/01 16:00 Barnsley Barnsley 0-2 Middlesbrough Middlesbrough
03/01 16:00 Doncaster Rovers Doncaster Rovers 1-1 Bristol City Bristol City
03/01 16:00 Rochdale Rochdale 1-0 Nottingham Forest Nottingham Forest
03/01 16:00 Huddersfield Town Huddersfield Town 0-1 Reading Reading
03/01 16:00 Tranmere Rovers Tranmere Rovers 2-6 Swansea Swansea
03/01 16:00 Brentford Brentford 0-2 Brighton Brighton
03/01 16:00 Blyth Blyth 2-3 Birmingham City Birmingham City
03/01 16:00 Bolton Bolton 1-0 Wigan Wigan
03/01 16:00 Cambridge United Cambridge United 2-1 Luton Town Luton Town
04/01 14:00 Sunderland Sunderland 1-0 Leeds United Leeds United
04/01 14:00 QPR QPR 0-3 Sheffield United Sheffield United
04/01 14:00 Dover Athletic Dover Athletic 0-4 Crystal Palace Crystal Palace
04/01 16:00 Manchester City Manchester City 2-1 Sheffield Wednesday Sheffield Wednesday
04/01 16:00 Southampton Southampton 1-1 Ipswich Town Ipswich Town
04/01 16:00 Aston Villa Aston Villa 1-0 Blackpool Blackpool
04/01 16:00 Stoke City Stoke City 3-1 Wrexham Wrexham
04/01 16:30 Yeovil Town Yeovil Town 0-2 Manchester United Manchester United
04/01 17:00 Chelsea Chelsea 3-0 Watford Watford
04/01 18:30 Arsenal Arsenal 2-0 Hull City Hull City
05/01 20:45 Burnley Burnley 1-1 Tottenham Tottenham
05/01 20:55 AFC Wimbledon AFC Wimbledon 1-2 Liverpool Liverpool
06/01 20:45 Everton Everton 1-1 West Ham Utd West Ham Utd
06/01 20:45 Scunthorpe Scunthorpe 2-2 Chesterfield Chesterfield
 Troisième tour (r)
13/01 20:45 West Ham Utd West Ham Utd P2-2 Everton Everton
13/01 20:45 Wolverhampton Wolverhampton 3-3P Fulham Fulham
13/01 20:45 Bristol City Bristol City 2-0 Doncaster Rovers Doncaster Rovers
13/01 20:45 Chesterfield Chesterfield 0-0 Scunthorpe Scunthorpe
14/01 20:45 Bradford City Bradford City 4-0 Millwall Millwall
14/01 20:55 Ipswich Town Ipswich Town 0-1 Southampton Southampton
14/01 21:00 Tottenham Tottenham 4-2 Burnley Burnley
 Quatrième tour
23/01 20:55 Cambridge United Cambridge United 0-0 Manchester United Manchester United
24/01 13:45 Blackburn Blackburn 3-1 Swansea Swansea
24/01 16:00 Tottenham Tottenham 1-2 Leicester City Leicester City
24/01 16:00 Manchester City Manchester City 0-2 Middlesbrough Middlesbrough
24/01 16:00 Chelsea Chelsea 2-4 Bradford City Bradford City
24/01 16:00 Southampton Southampton 2-3 Crystal Palace Crystal Palace
24/01 16:00 Birmingham City Birmingham City 1-2 West Bromwich West Bromwich
24/01 16:00 Sunderland Sunderland 0-0 Fulham Fulham
24/01 16:00 Cardiff City Cardiff City 1-2 Reading Reading
24/01 16:00 Derby County Derby County 2-0 Chesterfield Chesterfield
24/01 16:00 Preston North End Preston North End 1-1 Sheffield United Sheffield United
24/01 18:30 Liverpool Liverpool 0-0 Bolton Bolton
25/01 15:00 Bristol City Bristol City 0-1 West Ham Utd West Ham Utd
25/01 16:00 Aston Villa Aston Villa 2-1 Bournemouth Bournemouth
25/01 17:00 Brighton Brighton 2-3 Arsenal Arsenal
26/01 21:00 Rochdale Rochdale 1-4 Stoke City Stoke City
 Quatrième tour (r)
03/02 20:45 Fulham Fulham 1-3 Sunderland Sunderland
03/02 20:45 Sheffield United Sheffield United 1-3 Preston North End Preston North End
03/02 21:05 Manchester United Manchester United 3-0 Cambridge United Cambridge United
04/02 20:45 Bolton Bolton 1-2 Liverpool Liverpool
 Cinquième tout
14/02 13:45 West Bromwich West Bromwich 4-0 West Ham Utd West Ham Utd
14/02 16:00 Derby County Derby County 1-2 Reading Reading
14/02 16:00 Blackburn Blackburn 4-1 Stoke City Stoke City
14/02 18:30 Crystal Palace Crystal Palace 1-2 Liverpool Liverpool
15/02 13:30 Aston Villa Aston Villa 2-1 Leicester City Leicester City
15/02 15:30 Bradford City Bradford City 2-0 Sunderland Sunderland
15/02 17:00 Arsenal Arsenal 2-0 Middlesbrough Middlesbrough
16/02 20:45 Preston North End Preston North End 1-3 Manchester United Manchester United
 Sixième tour
07/03 13:45 Bradford City Bradford City 0-0 Reading Reading
07/03 18:30 Aston Villa Aston Villa 2-0 West Bromwich West Bromwich
08/03 17:00 Liverpool Liverpool 0-0 Blackburn Blackburn
09/03 20:45 Manchester United Manchester United 1-2 Arsenal Arsenal
 Sixième tout (r)
16/03 20:45 Reading Reading 3-0 Bradford City Bradford City
08/04 20:45 Blackburn Blackburn 0-1 Liverpool Liverpool
 Demi-finales
18/04 18:20 Reading Reading 1-2* Arsenal Arsenal
19/04 16:00 Aston Villa Aston Villa 2-1 Liverpool Liverpool
 Finale
30/05 18:30 Arsenal Arsenal 4-0 Aston Villa Aston Villa