Deviens fan! 156

Saison 2015 - 2016 FA Cup


14/08 20:45 1874 Northwich 1874 Northwich 3-0 West Didsbury & Chorlton West Didsbury & Chorlton
14/08 20:45 Hoddesdon Town Hoddesdon Town 4-0 Sawbridgeworth Town Sawbridgeworth Town
14/08 20:45 Lingfield Lingfield 0-3 Canterbury City Canterbury City
14/08 21:00 Coleshill Town Coleshill Town 11-0 Ellesmere Rangers FC Ellesmere Rangers FC
15/08 16:00 Chinnor Chinnor 0-2 Hartley Wintney Hartley Wintney
15/08 16:00 Wivenhoe Town Wivenhoe Town 1-5 Tower Hamlets Tower Hamlets
15/08 16:00 Abingdon United Abingdon United 0-3 Brimscombe & Thrupp Brimscombe & Thrupp
15/08 16:00 Cheltenham Saracens Cheltenham Saracens 1-0 Winterbourne United Winterbourne United
15/08 16:00 Hebburn Town Hebburn Town 1-3 Tadcaster Tadcaster
15/08 16:00 Cleethorpes Town Cleethorpes Town 5-1 Brigg Town Brigg Town
15/08 16:00 Tadley Calleva Tadley Calleva 2-3 Guildford City Guildford City
15/08 16:00 Banstead Banstead 1-1 Rochester United Rochester United
15/08 16:00 Hailsham Town Hailsham Town 2-3 Eastbourne United Eastbourne United
15/08 16:00 Worthing United Worthing United 0-0 Deal Town Deal Town
15/08 16:00 Horsham YMCA Horsham YMCA 2-0 AFC Croydon Athletic AFC Croydon Athletic
15/08 16:00 Tunbridge Wells Tunbridge Wells Annulé Glebe Glebe
15/08 16:00 Holmesdale Holmesdale 2-0 Mile Oak Mile Oak
15/08 16:00 Sevenoaks Town Sevenoaks Town 1-1 Seven Acre & Sidcup Seven Acre & Sidcup
15/08 16:00 Cray Valley (PM) Cray Valley (PM) 5-1 Ashford United Ashford United
15/08 16:00 Horley Town Horley Town 7-0 Wick & Barnham United Wick & Barnham United
15/08 16:00 Longwell Green Sports Longwell Green Sports 2-1 Folland Sports Folland Sports
15/08 16:00 Andover Town Andover Town 3-0 Gillingham Town Gillingham Town
15/08 16:00 Amesbury Town Amesbury Town 1-2 Bemerton Heath Harlequins Bemerton Heath Harlequins
15/08 16:00 Hythe & Dibden Hythe & Dibden 1-4 Moneyfields Moneyfields
15/08 16:00 Team Solent Team Solent 3-4 Blackfield & Langley Blackfield & Langley
15/08 16:00 Bradford Town Bradford Town 2-0 United Services United Services
15/08 16:00 Cribbs Cribbs 5-0 Bristol Manor Farm Bristol Manor Farm
15/08 16:00 Whitchurch United Whitchurch United 1-1 Wincanton Town Wincanton Town
15/08 16:00 Saltash United Saltash United 0-4 St Austell St Austell
15/08 16:00 Shepton Mallet Shepton Mallet 0-2 Plymouth Parkway Plymouth Parkway
15/08 16:00 Odd Down Odd Down 3-1 Ashton & Backwell United Ashton & Backwell United
15/08 16:00 Barnstaple Town Barnstaple Town 2-0 Willand Rovers Willand Rovers
15/08 16:00 Abbey Hey Abbey Hey 3-1 Worksop Town Worksop Town
15/08 16:00 Wellingborough Town Wellingborough Town 1-8 Ashford Town (Middlesex) Ashford Town (Middlesex)
15/08 16:00 Waltham Forest Waltham Forest 0-3 St Margaretsbury St Margaretsbury
15/08 16:00 Malvern Town Malvern Town 0-5 Sporting Khalsa Sporting Khalsa
15/08 16:00 Tipton Town Tipton Town 0-2 Cadbury Athletic Cadbury Athletic
15/08 16:00 FC Romania FC Romania 0-3 Whitton United Whitton United
15/08 16:00 Hemsworth MW Hemsworth MW 1-2 Armthorpe Welfare Armthorpe Welfare
15/08 16:00 Kirby Muxloe Kirby Muxloe 3-1 Heanor Town Heanor Town
15/08 16:00 Lye Town Lye Town 2-2 Coventry Sphinx Coventry Sphinx
15/08 16:00 Alvechurch Alvechurch 3-0 Heath Hayes Heath Hayes
15/08 16:00 Bardon Hill Sports Bardon Hill Sports 0-1 Dunkirk Dunkirk
15/08 16:00 Loughborough University Loughborough University 4-1 Barrow Town Barrow Town
15/08 16:00 AFC Hayes AFC Hayes 3-2 Flackwell Heath FC Flackwell Heath FC
15/08 16:00 Penrith AFC Penrith AFC 1-2 Jarrow Roofing Boldon Jarrow Roofing Boldon
15/08 16:00 Silsden Silsden 2-1 West Allotment Celtic West Allotment Celtic
15/08 16:00 Ashington AFC Ashington AFC 2-2 Albion Sports Albion Sports
15/08 16:00 Maine Road Maine Road 2-1 St Helens Town St Helens Town
15/08 16:00 Bedlington Terriers FC Bedlington Terriers FC 1-1 West Auckland Town West Auckland Town
15/08 16:00 Barnoldswick Town Barnoldswick Town 0-5 Colne FC Colne FC
15/08 16:00 Billingham Synthonia Billingham Synthonia 0-0 Consett AFC Consett AFC
15/08 16:00 Bishop Auckland Bishop Auckland 1-1 Shildon AFC Shildon AFC
15/08 16:00 Sunderland RCA Sunderland RCA 4-4 Guisborough Town Guisborough Town
15/08 16:00 Crook Town AFC Crook Town AFC 0-6 Dunston Dunston
15/08 16:00 Holker Old Boys Holker Old Boys 4-0 Liversedge Liversedge
15/08 16:00 Bootle FC Bootle FC 0-2 Atherton Collieries Atherton Collieries
15/08 16:00 Oxhey Jets FC Oxhey Jets FC 0-0 Kempston Rovers Kempston Rovers
15/08 16:00 Broxbourne Borough Broxbourne Borough 1-2 Brantham Athletic Brantham Athletic
15/08 16:00 Raunds Town FC Raunds Town FC 1-0 Crawley Green Crawley Green
15/08 16:00 Bexhill United Bexhill United 3-1 Loxwood Loxwood
15/08 16:00 Berkhamsted Berkhamsted 3-2 Hanworth Villa Hanworth Villa
15/08 16:00 Great Yarmouth Town Great Yarmouth Town 0-3 Norwich United Norwich United
15/08 16:00 Shepshed Dynamo Shepshed Dynamo 1-0 Retford United Retford United
15/08 16:00 Buckland Athletic Buckland Athletic 3-0 Clevedon Town Clevedon Town
15/08 16:00 Peterborough Northern Star Peterborough Northern Star 1-2 Newmarket Town Newmarket Town
15/08 16:00 Wootton Bassett Town Wootton Bassett Town 0-2 Bracknell Town Bracknell Town
15/08 16:00 Highmoor Ibis Highmoor Ibis 1-2 Thatcham Town Thatcham Town
15/08 16:00 South Normanton Athletic South Normanton Athletic 2-1 AFC Mansfield AFC Mansfield
15/08 16:00 Witheridge Witheridge 2-0 Welton Rovers Welton Rovers
15/08 16:00 Quorn Quorn 1-3 Oadby Town Oadby Town
15/08 16:00 Newcastle Benfield FC Newcastle Benfield FC 4-2 Yorkshire Amateur Yorkshire Amateur
15/08 16:00 Nelson Nelson 0-4 Newton Aycliffe Newton Aycliffe
15/08 16:00 Seaham Red Star Seaham Red Star 2-2 Marske United Marske United
15/08 16:00 Heaton Stannington Heaton Stannington 3-1 Norton & Stockton Ancients Norton & Stockton Ancients
15/08 16:00 Whitley Bay FC Whitley Bay FC 1-1 Sunderland Ryhope CW Sunderland Ryhope CW
15/08 16:00 Alsager Town Alsager Town 1-0 Athersley Recreation Athersley Recreation
15/08 16:00 Penistone Church Penistone Church 0-2 Pontefract Collieries Pontefract Collieries
15/08 16:00 Winsford United Winsford United 1-1 AFC Blackpool AFC Blackpool
15/08 16:00 Worksop Parramore Worksop Parramore 6-0 Staveley MW Staveley MW
15/08 16:00 Lymington Town Lymington Town 0-3 Bitton AFC Bitton AFC
15/08 16:00 Hanley Town Hanley Town 4-2 Shawbury United Shawbury United
15/08 16:00 Hinckley AFC Hinckley AFC 0-0 Walsall Wood Walsall Wood
15/08 16:00 AFC Bridgnorth AFC Bridgnorth 1-0 Wolverhampton Casuals Wolverhampton Casuals
15/08 16:00 Gornal Athletic FC Gornal Athletic FC 1-2 Bromsgrove Sporting Bromsgrove Sporting
15/08 16:00 Harborough Town Harborough Town 3-2 Shirebrook Town Shirebrook Town
15/08 16:00 Long Eaton United FC Long Eaton United FC 2-1 Harrowby United Harrowby United
15/08 16:00 St Andrews St Andrews 2-3 Clipstone Clipstone
15/08 16:00 Radford Radford 3-2 Sleaford Town FC Sleaford Town FC
15/08 16:00 Ellistown & Ibstock Utd. Ellistown & Ibstock Utd. 0-5 Holwell Sports Holwell Sports
15/08 16:00 Redhill Redhill 1-2 Pagham Pagham
15/08 16:00 Eynesbury Rovers Eynesbury Rovers 0-1 Peterborough Sports Peterborough Sports
15/08 16:00 Swaffham Town Swaffham Town 2-4 Thetford Town Thetford Town
15/08 16:00 Welwyn Garden City Welwyn Garden City 3-1 Haverhill Borough Haverhill Borough
15/08 16:00 Southend Manor Southend Manor 3-1 Codicote Codicote
15/08 16:00 Long Melford Long Melford 3-0 London Bari London Bari
15/08 16:00 Spelthorne Sports Spelthorne Sports 2-1 Stotfold FC Stotfold FC
15/08 16:00 Ampthill Town Ampthill Town 0-3 Risborough Rangers Risborough Rangers
15/08 16:00 Sileby Rangers Sileby Rangers 2-1 Sun Postal Sports Sun Postal Sports
15/08 16:00 Potton United Potton United 0-2 Bedfont Sports Bedfont Sports
15/08 16:00 London Tigers London Tigers 1-1 Bedfont & Feltham Bedfont & Feltham
15/08 16:00 Bedford Bedford 0-6 Cogenhoe United Cogenhoe United
15/08 16:00 Ardley United Ardley United 1-4 Tuffley Rovers Tuffley Rovers
15/08 16:00 Holyport Holyport 1-3 Milton United Milton United
15/08 16:00 Hook Norton Hook Norton 5-0 Frimley Green Frimley Green
15/08 16:00 Knaphill Knaphill 1-3 Highworth Town Highworth Town
16/08 16:00 Pickering Town CFC Pickering Town CFC 4-0 Thornaby Thornaby
16/08 16:00 Whickham Whickham 1-2 Padiham Padiham
16/08 16:00 Continental Star Continental Star 2-2 Bolehall Swifts Bolehall Swifts
16/08 16:00 Thame United Thame United 1-1 Farnham Town Farnham Town
16/08 16:00 Horsham Horsham 1-0 Lancing Lancing
18/08 20:30 Sunderland Ryhope CW Sunderland Ryhope CW 2-3 Whitley Bay FC Whitley Bay FC
18/08 20:30 West Auckland Town West Auckland Town 4-0 Bedlington Terriers FC Bedlington Terriers FC
18/08 20:30 Consett AFC Consett AFC 8-0 Billingham Synthonia Billingham Synthonia
18/08 20:30 Marske United Marske United 3-1 Seaham Red Star Seaham Red Star
18/08 20:45 Walsall Wood Walsall Wood 1-3 Hinckley AFC Hinckley AFC
18/08 20:45 Bedfont & Feltham Bedfont & Feltham P2-2 London Tigers London Tigers
18/08 20:45 Rochester United Rochester United 2-1 Banstead Banstead
18/08 20:45 Deal Town Deal Town 7-1 Worthing United Worthing United
18/08 20:45 Wincanton Town Wincanton Town 3-1 Whitchurch United Whitchurch United
18/08 20:45 Bolehall Swifts Bolehall Swifts 1-3 Continental Star Continental Star
18/08 20:45 Rainworth Miners Welfare Rainworth Miners Welfare 1-5 Bottesford Town Bottesford Town
18/08 20:45 Kempston Rovers Kempston Rovers 3-2 Oxhey Jets FC Oxhey Jets FC
19/08 20:45 Albion Sports Albion Sports 2-3 Ashington AFC Ashington AFC
19/08 20:45 Seven Acre & Sidcup Seven Acre & Sidcup P1-1 Sevenoaks Town Sevenoaks Town
31/08 16:00 Atherton Collieries Atherton Collieries 1-2 Brighouse Town Brighouse Town
31/08 16:00 Tower Hamlets Tower Hamlets 1-5 Cockfosters Cockfosters
31/08 16:00 Horsham Horsham 1-2 Deal Town Deal Town
01/09 20:45 Kendal Town Kendal Town 2-0 North Shields North Shields
01/09 20:45 Lancaster City Lancaster City 1-0 Marske United Marske United
01/09 20:45 Spennymoor Town Spennymoor Town 2-0 Harrogate Railway Harrogate Railway
01/09 20:45 Bamber Bridge Bamber Bridge 3-1 Mossley Mossley
01/09 20:45 Farsley Farsley 3-0 Stocksbridge Park Steels Stocksbridge Park Steels
01/09 20:45 Sheffield Sheffield 0-3 Goole Goole
01/09 20:45 Rocester Rocester 1-2 Leek Town Leek Town
01/09 20:45 Holwell Sports Holwell Sports 1-0 Kirby Muxloe Kirby Muxloe
01/09 20:45 Lincoln United Lincoln United 2-1 South Normanton Athletic South Normanton Athletic
01/09 20:45 Coalville Town Coalville Town 5-0 Gresley Gresley
01/09 20:45 Haringey Borough Haringey Borough 2-1 Barking Barking
01/09 20:45 Tilbury Tilbury 3-0 Stansted Stansted
01/09 20:45 Royston Town Royston Town 1-3 Thurrock Thurrock
01/09 20:45 Brightlingsea Regent Brightlingsea Regent 2-3 Witham Town Witham Town
01/09 20:45 North Greenford United North Greenford United 5-1 Wembley Wembley
01/09 20:45 AFC Hayes AFC Hayes 1-3 Bedfont & Feltham Bedfont & Feltham
01/09 20:45 AFC Dunstable AFC Dunstable 2-1 Newport Pagnell Town FC Newport Pagnell Town FC
01/09 20:45 Godalming Town Godalming Town 2-1* Marlow Marlow
01/09 20:45 Bracknell Town Bracknell Town 1-0 Brimscombe & Thrupp Brimscombe & Thrupp
01/09 20:45 Slimbridge Slimbridge 3-2* Egham Egham
01/09 20:45 Burnham Burnham 2-4* Hook Norton Hook Norton
01/09 20:45 Arundel FC Arundel FC 1-4 Eastbourne United Eastbourne United
01/09 20:45 Horley Town Horley Town 2-3 Shoreham Shoreham
01/09 20:45 Whyteleafe Whyteleafe 2-3 Eastbourne Town Eastbourne Town
02/09 20:30 Sherborne Town Sherborne Town 0-0 Bridport FC Bridport FC
02/09 20:45 Kidsgrove Athletic Kidsgrove Athletic 5-6* Westfields Westfields
02/09 20:45 Norwich United Norwich United 2-6 St Ives Town St Ives Town
02/09 20:45 Romford Romford 1-1P Hoddesdon Town Hoddesdon Town
02/09 20:45 Croydon Croydon 2-1 Tunbridge Wells Tunbridge Wells
02/09 20:45 Guernsey Guernsey 1-2 Phoenix Sports Phoenix Sports
11/09 20:45 Frome Town Frome Town 0-0 Chippenham Town Chippenham Town
11/09 20:45 Northwich Northwich 4-0 AFC Blackpool AFC Blackpool
12/09 16:00 Brighouse Town Brighouse Town 0-2 Newton Aycliffe Newton Aycliffe
12/09 16:00 Bury Town Bury Town 2-1 Cockfosters Cockfosters
12/09 16:00 Whitstable Town Whitstable Town 1-1 Deal Town Deal Town
12/09 16:00 Padiham Padiham 0-2 Lancaster City Lancaster City
12/09 16:00 Spennymoor Town Spennymoor Town 2-1 Blyth Blyth
12/09 16:00 Kendal Town Kendal Town 5-2 Dunston Dunston
12/09 16:00 Witton Albion Witton Albion 2-1 Farsley Farsley
12/09 16:00 Goole Goole 2-2 Bamber Bridge Bamber Bridge
12/09 16:00 Clipstone Clipstone 1-2 Lincoln United Lincoln United
12/09 16:00 Holwell Sports Holwell Sports 2-2 Bedworth United Bedworth United
12/09 16:00 Stratford Town FC Stratford Town FC 0-2 Coalville Town Coalville Town
12/09 16:00 Thurrock Thurrock 1-2 Witham Town Witham Town
12/09 16:00 Potters Bar Town Potters Bar Town 3-0 Haringey Borough Haringey Borough
12/09 16:00 Leiston Leiston 1-0 AFC Dunstable AFC Dunstable
12/09 16:00 Bedfont & Feltham Bedfont & Feltham 1-2 AFC Rushden & Diamonds AFC Rushden & Diamonds
12/09 16:00 North Greenford United North Greenford United 0-0 Mildenhall Town FC Mildenhall Town FC
12/09 16:00 Eastbourne United Eastbourne United 0-1 Hook Norton Hook Norton
12/09 16:00 Godalming Town Godalming Town 0-1 Kidlington Kidlington
12/09 16:00 Shoreham Shoreham 2-3 Eastbourne Town Eastbourne Town
12/09 16:00 Shortwood United Shortwood United 4-3 Bracknell Town Bracknell Town
12/09 16:00 Leek Town Leek Town 2-2 Deeping Rangers Deeping Rangers
12/09 16:00 Buxton Buxton 2-1 Ramsbottom United Ramsbottom United
12/09 16:00 Barwell Barwell 4-1 Westfields Westfields
12/09 16:00 Salford City Salford City 1-1 Whitby Town Whitby Town
12/09 16:00 Hoddesdon Town Hoddesdon Town 3-1 Ashford Town (Middlesex) Ashford Town (Middlesex)
12/09 16:00 Darlington 1883 Darlington 1883 1-3 Hyde Hyde
12/09 16:00 Welwyn Garden City Welwyn Garden City 0-1 St Ives Town St Ives Town
12/09 16:00 Leamington Leamington 1-1 Stamford Stamford
12/09 16:00 Croydon Croydon 1-0 Molesey FC Molesey FC
12/09 16:00 Halesowen Town Halesowen Town 2-1 Mickleover Sports Mickleover Sports
12/09 16:00 Phoenix Sports Phoenix Sports 2-0 Lewes Lewes
12/09 16:00 Billericay Town Billericay Town 1-1 Enfield Town Enfield Town
12/09 16:00 Bridport FC Bridport FC 2-5 Larkhall Athletic FC Larkhall Athletic FC
12/09 16:00 Bognor Regis Town Bognor Regis Town 2-1 Merstham Merstham
12/09 16:00 Dorchester Town Dorchester Town 1-1 Cirencester Town Cirencester Town
12/09 16:00 Kingstonian Kingstonian 1-1 Farnborough Farnborough
12/09 16:00 Hampton & Richmond Hampton & Richmond 0-1 Dulwich Hamlet Dulwich Hamlet
12/09 16:00 Workington Workington 5-0 Colwyn Bay Colwyn Bay
12/09 16:00 Jarrow Roofing Boldon Jarrow Roofing Boldon 3-4 Congleton Town FC Congleton Town FC
12/09 16:00 Washington Washington 1-0 Runcorn Linnets Runcorn Linnets
12/09 16:00 Droylsden Droylsden 2-1 Ossett Albion Ossett Albion
12/09 16:00 Consett AFC Consett AFC 3-1 Colne FC Colne FC
12/09 16:00 Matlock Town Matlock Town 0-0 Whitley Bay FC Whitley Bay FC
12/09 16:00 Glossop North End FC Glossop North End FC 1-1 Skelmersdale United Skelmersdale United
12/09 16:00 Maltby Main Maltby Main 0-2 Frickley Athletic Frickley Athletic
12/09 16:00 Ashton United Ashton United 0-0 Guisborough Town Guisborough Town
12/09 16:00 Thackley Thackley 2-2 Abbey Hey Abbey Hey
12/09 16:00 Alsager Town Alsager Town 1-2 Burscough Burscough
12/09 16:00 Marine Marine 2-0 Clitheroe Clitheroe
12/09 16:00 Spalding United Spalding United 1-0 Nantwich Town Nantwich Town
12/09 16:00 Hinckley AFC Hinckley AFC 2-1 Redditch United Redditch United
12/09 16:00 Ilkeston Town Ilkeston Town 2-3 Rugby Town Rugby Town
12/09 16:00 Tividale Tividale 0-1 Stourbridge Stourbridge
12/09 16:00 Market Drayton Town Market Drayton Town 0-5 Kettering Kettering
12/09 16:00 Coleshill Town Coleshill Town 3-3 Newcastle Town Newcastle Town
12/09 16:00 Sutton Coldfield Town Sutton Coldfield Town 0-1 Oadby Town Oadby Town
12/09 16:00 Sporting Khalsa Sporting Khalsa 3-2 AFC Wulfrunians AFC Wulfrunians
12/09 16:00 Shepshed Dynamo Shepshed Dynamo 0-0 Rushall Olympic Rushall Olympic
12/09 16:00 Basford United Basford United 1-0 Long Eaton United FC Long Eaton United FC
12/09 16:00 Chasetown Chasetown 3-0 Grantham Town Grantham Town
12/09 16:00 Holbeach United Holbeach United 2-2 Stourport Swifts Stourport Swifts
12/09 16:00 Belper Town Belper Town 1-3 Dunkirk Dunkirk
12/09 16:00 Beaconsfield SYCOB Beaconsfield SYCOB 1-2 Kirkley & Pakefield Kirkley & Pakefield
12/09 16:00 Long Buckby Long Buckby 0-4 Wingate & Finchley Wingate & Finchley
12/09 16:00 Hanwell Town Hanwell Town 1-0 Saffron Walden Town FC Saffron Walden Town FC
12/09 16:00 Cogenhoe United Cogenhoe United 3-2 Leighton Town Leighton Town
12/09 16:00 Heybridge Swifts Heybridge Swifts 1-3 Uxbridge Uxbridge
12/09 16:00 Northwood Northwood 0-0 Harrow Borough Harrow Borough
12/09 16:00 Peterborough Sports Peterborough Sports 1-1 Hitchin Town Hitchin Town
12/09 16:00 Harlow Town Harlow Town 5-1 Bedford Town Bedford Town
12/09 16:00 AFC Sudbury AFC Sudbury 3-1 Hendon Hendon
12/09 16:00 Basildon United Basildon United 0-1 Hullbridge Sports Hullbridge Sports
12/09 16:00 AFC Hornchurch AFC Hornchurch 2-1 Cambridge City Cambridge City
12/09 16:00 Ipswich Wanderers Ipswich Wanderers 1-0 Canvey Island Canvey Island
12/09 16:00 Dunstable Town Dunstable Town 2-1 Barton Rovers Barton Rovers
12/09 16:00 Brantham Athletic Brantham Athletic 1-2 Biggleswade Town Biggleswade Town
12/09 16:00 Brentwood Town Brentwood Town 2-0 Arlesey Town Arlesey Town
12/09 16:00 Histon Histon 1-5 Aveley Aveley
12/09 16:00 King's Lynn Town King's Lynn Town 4-1 Wroxham FC Wroxham FC
12/09 16:00 Chesham United Chesham United 0-0 Aylesbury FC Aylesbury FC
12/09 16:00 Needham Market Needham Market 1-1 Stanway Rovers FC Stanway Rovers FC
12/09 16:00 Grays Athletic Grays Athletic 5-0 Biggleswade United FC Biggleswade United FC
12/09 16:00 Tooting & Mitcham United Tooting & Mitcham United 2-1 Farnham Town Farnham Town
12/09 16:00 Worthing Worthing 2-1 Thamesmead Town Thamesmead Town
12/09 16:00 Metropolitan Police Metropolitan Police 0-0 Sittingbourne Sittingbourne
12/09 16:00 Pagham Pagham 1-2 Carshalton Athletic Carshalton Athletic
12/09 16:00 Rochester United Rochester United 1-3 Herne Bay Herne Bay
12/09 16:00 Horsham YMCA Horsham YMCA 2-1 Burgess Hill Town Burgess Hill Town
12/09 16:00 South Park South Park 1-1 Leatherhead Leatherhead
12/09 16:00 Tonbridge Angels Tonbridge Angels 1-1 Folkestone Invicta Folkestone Invicta
12/09 16:00 Dorking Wanderers Dorking Wanderers 0-1 Slough Town Slough Town
12/09 16:00 VCD Athletic VCD Athletic 1-1 Didcot Town Didcot Town
12/09 16:00 Staines Town Staines Town 2-2 Faversham Town Faversham Town
12/09 16:00 Chessington & Hook United Chessington & Hook United 2-3 North Leigh North Leigh
12/09 16:00 Hartley Wintney Hartley Wintney 1-1 Fleet Town Fleet Town
12/09 16:00 Hastings United Hastings United 1-0 Thatcham Town Thatcham Town
12/09 16:00 Chatham Town Chatham Town 1-0 Cray Wanderers Cray Wanderers
12/09 16:00 Swindon Supermarine Swindon Supermarine 0-4 Winchester City Winchester City
12/09 16:00 Wimborne Town Wimborne Town 3-2 Witheridge Witheridge
12/09 16:00 Cinderford Town Cinderford Town 1-2 Paulton Rovers Paulton Rovers
12/09 16:00 Taunton Town Taunton Town 3-0 Tuffley Rovers Tuffley Rovers
12/09 16:00 Bristol Manor Farm Bristol Manor Farm 0-3 AFC Portchester AFC Portchester
12/09 16:00 Hungerford Town Hungerford Town 1-1 Bradford Town Bradford Town
12/09 16:00 Poole Town Poole Town 1-0 Barnstaple Town Barnstaple Town
12/09 16:00 Brockenhurst Brockenhurst 3-0 Mangotsfield United Mangotsfield United
12/09 16:00 Plymouth Parkway Plymouth Parkway 0-2 Merthyr Town Merthyr Town
12/09 16:00 Cheltenham Saracens Cheltenham Saracens 1-2 Blackfield & Langley Blackfield & Langley
12/09 16:00 Bodmin Town Bodmin Town 2-0 Almondsbury UWE Almondsbury UWE
12/09 16:00 Petersfield Town Petersfield Town 3-1 Weymouth FC Weymouth FC
13/09 16:00 Greenwich Borough Greenwich Borough 2-3 Slimbridge Slimbridge
13/09 16:00 AFC Liverpool AFC Liverpool 3-4 Armthorpe Welfare Armthorpe Welfare
14/09 20:45 Hitchin Town Hitchin Town 4-2* Peterborough Sports Peterborough Sports
14/09 20:45 Farnborough Farnborough 2-3 Kingstonian Kingstonian
15/09 20:45 Yaxley FC Yaxley FC 1-3 East Thurrock United East Thurrock United
15/09 20:45 Whitley Bay FC Whitley Bay FC P3-3 Matlock Town Matlock Town
15/09 20:45 Skelmersdale United Skelmersdale United 2-1* Glossop North End FC Glossop North End FC
15/09 20:45 Abbey Hey Abbey Hey 1-0 Thackley Thackley
15/09 20:45 Bamber Bridge Bamber Bridge 4-2 Goole Goole
15/09 20:45 Stamford Stamford 2-1 Leamington Leamington
15/09 20:45 Newcastle Town Newcastle Town 1-3 Coleshill Town Coleshill Town
15/09 20:45 Rushall Olympic Rushall Olympic 4-1 Shepshed Dynamo Shepshed Dynamo
15/09 20:45 Bedworth United Bedworth United 0-0 Holwell Sports Holwell Sports
15/09 20:45 Stourport Swifts Stourport Swifts 0-0 Holbeach United Holbeach United
15/09 20:45 Deeping Rangers Deeping Rangers 4-2 Leek Town Leek Town
15/09 20:45 Enfield Town Enfield Town 2-0 Billericay Town Billericay Town
15/09 20:45 Harrow Borough Harrow Borough 0-1 Northwood Northwood
15/09 20:45 Mildenhall Town FC Mildenhall Town FC 1-0 North Greenford United North Greenford United
15/09 20:45 Aylesbury FC Aylesbury FC 1-2 Chesham United Chesham United
15/09 20:45 Stanway Rovers FC Stanway Rovers FC 3-0 Needham Market Needham Market
15/09 20:45 Sittingbourne Sittingbourne 1-0 Metropolitan Police Metropolitan Police
15/09 20:45 Folkestone Invicta Folkestone Invicta 1-2 Tonbridge Angels Tonbridge Angels
15/09 20:45 Deal Town Deal Town 2-0 Whitstable Town Whitstable Town
15/09 20:45 Didcot Town Didcot Town 4-3 VCD Athletic VCD Athletic
15/09 20:45 Faversham Town Faversham Town 1-3 Staines Town Staines Town
15/09 20:45 Fleet Town Fleet Town 0-4 Hartley Wintney Hartley Wintney
15/09 20:45 Cirencester Town Cirencester Town 3-1 Dorchester Town Dorchester Town
15/09 20:45 Chippenham Town Chippenham Town 1-0 Frome Town Frome Town
15/09 20:45 Bideford Bideford 3-1 Hamworthy United FC Hamworthy United FC
16/09 20:30 Bradford Town Bradford Town 2-0 Hungerford Town Hungerford Town
16/09 20:45 Whitby Town Whitby Town 0-5 Salford City Salford City
16/09 20:45 Guisborough Town Guisborough Town 2-3 Ashton United Ashton United
22/09 20:45 Tilbury Tilbury 2-5 St Neots Town St Neots Town
23/09 20:45 Leatherhead Leatherhead 1-3 South Park South Park
26/09 16:00 Kendal Town Kendal Town 2-3 Stalybridge Celtic Stalybridge Celtic
26/09 16:00 United of Manchester United of Manchester 3-1 Witton Albion Witton Albion
26/09 16:00 Droylsden Droylsden 2-0 Lancaster City Lancaster City
26/09 16:00 Consett AFC Consett AFC 1-2 Bradford Park Avenue Bradford Park Avenue
26/09 16:00 Marine Marine 3-3 Washington Washington
26/09 16:00 Armthorpe Welfare Armthorpe Welfare 1-6 Buxton Buxton
26/09 16:00 AFC Fylde AFC Fylde 1-0 Stockport Stockport
26/09 16:00 Newton Aycliffe Newton Aycliffe 0-0 North Ferriby United North Ferriby United
26/09 16:00 Barwell Barwell 5-0 Cogenhoe United Cogenhoe United
26/09 16:00 Basford United Basford United 2-3 Sporting Khalsa Sporting Khalsa
26/09 16:00 Rugby Town Rugby Town 3-2 Lincoln United Lincoln United
26/09 16:00 Halesowen Town Halesowen Town 0-2 Nuneaton Town Nuneaton Town
26/09 16:00 Kettering Kettering 2-1 AFC Telford United AFC Telford United
26/09 16:00 Gainsborough Trinity Gainsborough Trinity 2-0 Boston Utd Boston Utd
26/09 16:00 Coalville Town Coalville Town 0-3 Spalding United Spalding United
26/09 16:00 Chasetown Chasetown 5-2 Hinckley AFC Hinckley AFC
26/09 16:00 Solihull Moors Solihull Moors 3-1 Oadby Town Oadby Town
26/09 16:00 Tamworth Tamworth 2-3 Alfreton Town Alfreton Town
26/09 16:00 Stourbridge Stourbridge 3-1 Dunkirk Dunkirk
26/09 16:00 Grays Athletic Grays Athletic 6-0 Hullbridge Sports Hullbridge Sports
26/09 16:00 Chelmsford City Chelmsford City 0-0 Ebbsfleet Utd Ebbsfleet Utd
26/09 16:00 Phoenix Sports Phoenix Sports 3-5 AFC Hornchurch AFC Hornchurch
26/09 16:00 Dartford Dartford 0-1 Uxbridge Uxbridge
26/09 16:00 St Ives Town St Ives Town 0-3 Harlow Town Harlow Town
26/09 16:00 Wealdstone Wealdstone 1-1 Biggleswade Town Biggleswade Town
26/09 16:00 Potters Bar Town Potters Bar Town 1-5 Margate Margate
26/09 16:00 Wingate & Finchley Wingate & Finchley 2-1 Concord Rangers Concord Rangers
26/09 16:00 Eastbourne Eastbourne 2-1 AFC Sudbury AFC Sudbury
26/09 16:00 Bognor Regis Town Bognor Regis Town 2-1 Lowestoft Town Lowestoft Town
26/09 16:00 Tooting & Mitcham United Tooting & Mitcham United 1-3 Brackley Town Brackley Town
26/09 16:00 Whitehawk Whitehawk 4-2 Dulwich Hamlet Dulwich Hamlet
26/09 16:00 Bury Town Bury Town 0-3 Hemel Hempstead Town Hemel Hempstead Town
26/09 16:00 Horsham YMCA Horsham YMCA 2-2 Aveley Aveley
26/09 16:00 Chatham Town Chatham Town 1-2 Eastbourne Town Eastbourne Town
26/09 16:00 Brentwood Town Brentwood Town 3-1 Croydon Croydon
26/09 16:00 Bishop's Stortford Bishop's Stortford 0-2 Sutton United Sutton United
26/09 16:00 King's Lynn Town King's Lynn Town 1-0 Witham Town Witham Town
26/09 16:00 Herne Bay Herne Bay 1-1 Hastings United Hastings United
26/09 16:00 North Leigh North Leigh 4-1 Slimbridge Slimbridge
26/09 16:00 Hook Norton Hook Norton 1-2 Weston-super-Mare Weston-super-Mare
26/09 16:00 Larkhall Athletic FC Larkhall Athletic FC 1-1 Havant & Waterlooville Havant & Waterlooville
26/09 16:00 Brockenhurst Brockenhurst 1-0 AFC Portchester AFC Portchester
26/09 16:00 Bodmin Town Bodmin Town 1-2 Bath City Bath City
26/09 16:00 Winchester City Winchester City 1-1 Maidenhead United Maidenhead United
26/09 16:00 Taunton Town Taunton Town 2-2 Truro City Truro City
26/09 16:00 Oxford City Oxford City 3-1 Shortwood United Shortwood United
26/09 16:00 Hayes & Yeading United Hayes & Yeading United 2-3 Poole Town Poole Town
26/09 16:00 Wimborne Town Wimborne Town 1-6 Blackfield & Langley Blackfield & Langley
26/09 16:00 Basingstoke Basingstoke 4-2 Slough Town Slough Town
26/09 16:00 Bamber Bridge Bamber Bridge 2-0 Skelmersdale United Skelmersdale United
26/09 16:00 Corby Town Corby Town 1-1 Rushall Olympic Rushall Olympic
26/09 16:00 Hednesford Town Hednesford Town 2-0 Bedworth United Bedworth United
26/09 16:00 Hanwell Town Hanwell Town 1-0 Mildenhall Town FC Mildenhall Town FC
26/09 16:00 Dunstable Town Dunstable Town 2-0 Kingstonian Kingstonian
26/09 16:00 St Albans City St Albans City 2-1 Deal Town Deal Town
26/09 16:00 Carshalton Athletic Carshalton Athletic 0-5 East Thurrock United East Thurrock United
26/09 16:00 Sittingbourne Sittingbourne 1-2 Hoddesdon Town Hoddesdon Town
26/09 16:00 Kirkley & Pakefield Kirkley & Pakefield 0-2 Hitchin Town Hitchin Town
26/09 16:00 Leiston Leiston 3-1 Tonbridge Angels Tonbridge Angels
26/09 16:00 Northwood Northwood 1-2 Didcot Town Didcot Town
26/09 16:00 Merthyr Town Merthyr Town 0-1 Hartley Wintney Hartley Wintney
26/09 16:00 Bradford Town Bradford Town 2-3 Chippenham Town Chippenham Town
26/09 16:00 Paulton Rovers Paulton Rovers 0-2 Chesham United Chesham United
26/09 16:00 Gosport Borough Gosport Borough 7-0 Bideford Bideford
26/09 16:00 Petersfield Town Petersfield Town 3-1 Cirencester Town Cirencester Town
26/09 16:00 Whitley Bay FC Whitley Bay FC 2-1 Congleton Town FC Congleton Town FC
26/09 16:00 Holbeach United Holbeach United 1-1 Worcester City Worcester City
26/09 16:00 Deeping Rangers Deeping Rangers 0-3 AFC Rushden & Diamonds AFC Rushden & Diamonds
26/09 16:00 Stanway Rovers FC Stanway Rovers FC 0-1 Staines Town Staines Town
26/09 16:00 Enfield Town Enfield Town 1-0 Ipswich Wanderers Ipswich Wanderers
26/09 16:00 Salford City Salford City 2-1 Curzon Ashton Curzon Ashton
26/09 16:00 Abbey Hey Abbey Hey 0-5 Ashton United Ashton United
26/09 16:00 St Neots Town St Neots Town 1-1 Worthing Worthing
26/09 16:00 Maidstone United Maidstone United 6-2 South Park South Park
26/09 16:00 Chorley Chorley 2-0 Frickley Athletic Frickley Athletic
26/09 16:00 Spennymoor Town Spennymoor Town 0-2 Burscough Burscough
26/09 16:00 Workington Workington 0-1 Harrogate Town Harrogate Town
27/09 16:00 Gloucester City Gloucester City 4-2 Kidlington Kidlington
27/09 16:00 Coleshill Town Coleshill Town 2-0 Stamford Stamford
29/09 20:45 Washington Washington 2-3* Marine Marine
29/09 20:45 North Ferriby United North Ferriby United 3-0 Newton Aycliffe Newton Aycliffe
29/09 20:45 Worcester City Worcester City 2-0 Holbeach United Holbeach United
29/09 20:45 Rushall Olympic Rushall Olympic 2-1 Corby Town Corby Town
29/09 20:45 Ebbsfleet Utd Ebbsfleet Utd 1-2 Chelmsford City Chelmsford City
29/09 20:45 Biggleswade Town Biggleswade Town 0-2 Wealdstone Wealdstone
29/09 20:45 Hastings United Hastings United 3-2 Herne Bay Herne Bay
29/09 20:45 Havant & Waterlooville Havant & Waterlooville 4-2 Larkhall Athletic FC Larkhall Athletic FC
29/09 20:45 Maidenhead United Maidenhead United 4-2 Winchester City Winchester City
29/09 20:45 Truro City Truro City 3-1 Taunton Town Taunton Town
30/09 20:45 Aveley Aveley 4-1 Horsham YMCA Horsham YMCA
06/10 20:45 Worthing Worthing P2-2 St Neots Town St Neots Town
10/10 16:00 Hyde Hyde 1-2 Northwich Northwich
10/10 16:00 Harrogate Town Harrogate Town 3-0 Burscough Burscough
10/10 16:00 Salford City Salford City 1-1 Bradford Park Avenue Bradford Park Avenue
10/10 16:00 Whitley Bay FC Whitley Bay FC 2-3 Chorley Chorley
10/10 16:00 Chasetown Chasetown 1-1 Stalybridge Celtic Stalybridge Celtic
10/10 16:00 AFC Fylde AFC Fylde 9-0 Coleshill Town Coleshill Town
10/10 16:00 Barwell Barwell 1-0 King's Lynn Town King's Lynn Town
10/10 16:00 Hednesford Town Hednesford Town 2-4 Alfreton Town Alfreton Town
10/10 16:00 Droylsden Droylsden 3-4 Gainsborough Trinity Gainsborough Trinity
10/10 16:00 Sporting Khalsa Sporting Khalsa 1-1 Spalding United Spalding United
10/10 16:00 Brackley Town Brackley Town 1-1 Rugby Town Rugby Town
10/10 16:00 Kettering Kettering 1-1 Bamber Bridge Bamber Bridge
10/10 16:00 AFC Rushden & Diamonds AFC Rushden & Diamonds 2-0 Ashton United Ashton United
10/10 16:00 Harlow Town Harlow Town 2-2 Bath City Bath City
10/10 16:00 East Thurrock United East Thurrock United 3-6 Staines Town Staines Town
10/10 16:00 Bognor Regis Town Bognor Regis Town 4-2 Oxford City Oxford City
10/10 16:00 Maidstone United Maidstone United 2-0 Dunstable Town Dunstable Town
10/10 16:00 Eastbourne Eastbourne 3-2 Hartley Wintney Hartley Wintney
10/10 16:00 Leiston Leiston 1-3 Gloucester City Gloucester City
10/10 16:00 Hoddesdon Town Hoddesdon Town 0-0 Brentwood Town Brentwood Town
10/10 16:00 Didcot Town Didcot Town 4-1 Eastbourne Town Eastbourne Town
10/10 16:00 Whitehawk Whitehawk 2-2 Gosport Borough Gosport Borough
10/10 16:00 Enfield Town Enfield Town 0-0 Hitchin Town Hitchin Town
10/10 16:00 Wingate & Finchley Wingate & Finchley 1-3 Weston-super-Mare Weston-super-Mare
10/10 16:00 Chesham United Chesham United 2-0 North Leigh North Leigh
10/10 16:00 Hanwell Town Hanwell Town 1-2 Grays Athletic Grays Athletic
10/10 16:00 Uxbridge Uxbridge 0-3 Chippenham Town Chippenham Town
10/10 16:00 Hemel Hempstead Town Hemel Hempstead Town 1-1 Sutton United Sutton United
10/10 16:00 Petersfield Town Petersfield Town 0-1 St Albans City St Albans City
10/10 16:00 Stourbridge Stourbridge 1-0 Rushall Olympic Rushall Olympic
10/10 16:00 Solihull Moors Solihull Moors 1-1 Worcester City Worcester City
10/10 16:00 North Ferriby United North Ferriby United 2-1 Nuneaton Town Nuneaton Town
10/10 16:00 Basingstoke Basingstoke 4-2 Chelmsford City Chelmsford City
10/10 16:00 Hastings United Hastings United 0-2 Poole Town Poole Town
10/10 16:00 Margate Margate 4-1 Truro City Truro City
10/10 16:00 Brockenhurst Brockenhurst 1-5 Wealdstone Wealdstone
10/10 16:00 Blackfield & Langley Blackfield & Langley 0-1 Maidenhead United Maidenhead United
10/10 16:00 Aveley Aveley 0-2 Havant & Waterlooville Havant & Waterlooville
10/10 16:00 Worthing Worthing 1-4 AFC Hornchurch AFC Hornchurch
11/10 16:00 United of Manchester United of Manchester 1-1 Buxton Buxton
12/10 20:45 Hitchin Town Hitchin Town 1-2 Enfield Town Enfield Town
12/10 20:45 Sutton United Sutton United 2-1 Hemel Hempstead Town Hemel Hempstead Town
13/10 20:45 Marine Marine 2-4 Northwich Northwich
13/10 20:45 Worcester City Worcester City 1-0 Solihull Moors Solihull Moors
13/10 20:45 Stalybridge Celtic Stalybridge Celtic 2-0 Chasetown Chasetown
13/10 20:45 Spalding United Spalding United 1-2 Sporting Khalsa Sporting Khalsa
13/10 20:45 Rugby Town Rugby Town 0-2 Brackley Town Brackley Town
13/10 20:45 Bamber Bridge Bamber Bridge 3-2 Kettering Kettering
13/10 20:45 Brentwood Town Brentwood Town 2-1 Hoddesdon Town Hoddesdon Town
13/10 20:45 Gosport Borough Gosport Borough 1-2 Whitehawk Whitehawk
13/10 20:45 Bath City Bath City 1-2 Harlow Town Harlow Town
14/10 20:45 Bradford Park Avenue Bradford Park Avenue 0-0 Salford City Salford City
14/10 20:45 Buxton Buxton 0-2 United of Manchester United of Manchester
23/10 20:45 Northwich Northwich 0-0 Chorley Chorley
24/10 13:30 Margate Margate 1-2 Forest Green Rovers Forest Green Rovers
24/10 16:00 Aldershot Town Aldershot Town 1-0 Sutton United Sutton United
24/10 16:00 Gateshead Gateshead 1-2 Worcester City Worcester City
24/10 16:00 Stalybridge Celtic Stalybridge Celtic 1-1 North Ferriby United North Ferriby United
24/10 16:00 Brackley Town Brackley Town 3-0 Bamber Bridge Bamber Bridge
24/10 16:00 Whitehawk Whitehawk 2-0 Poole Town Poole Town
24/10 16:00 Didcot Town Didcot Town 4-2 Brentwood Town Brentwood Town
24/10 16:00 Braintree Town Braintree Town 2-0 Harlow Town Harlow Town
24/10 16:00 Salford City Salford City 1-0 Sourbrodt Sourbrodt
24/10 16:00 Sporting Khalsa Sporting Khalsa 1-3 United of Manchester United of Manchester
24/10 16:00 AFC Fylde AFC Fylde 1-0 Barrow Barrow
24/10 16:00 Wrexham Wrexham 0-1 Gainsborough Trinity Gainsborough Trinity
24/10 16:00 Harrogate Town Harrogate Town 1-4 Grimsby Town Grimsby Town
24/10 16:00 Barwell Barwell 2-2 AFC Rushden & Diamonds AFC Rushden & Diamonds
24/10 16:00 Halifax Town Halifax Town 2-2 Guiseley Guiseley
24/10 16:00 Tranmere Rovers Tranmere Rovers 0-0 Lincoln Lincoln
24/10 16:00 Stourbridge Stourbridge 3-0 Kidderminster Kidderminster
24/10 16:00 Macclesfield Town Macclesfield Town 3-2 Alfreton Town Alfreton Town
24/10 16:00 Altrincham Altrincham 1-0 Chester Chester
24/10 16:00 Maidenhead United Maidenhead United 3-0 Woking Woking
24/10 16:00 Basingstoke Basingstoke 3-0 Torquay Torquay
24/10 16:00 Boreham Wood Boreham Wood 2-1 AFC Hornchurch AFC Hornchurch
24/10 16:00 Wealdstone Wealdstone 2-1 Bognor Regis Town Bognor Regis Town
24/10 16:00 Eastbourne Eastbourne 1-2 Dover Athletic Dover Athletic
24/10 16:00 Staines Town Staines Town 2-1 Gloucester City Gloucester City
24/10 16:00 Bromley Bromley 1-2 Eastleigh Eastleigh
24/10 16:00 Havant & Waterlooville Havant & Waterlooville 3-3 Cheltenham Town Cheltenham Town
24/10 16:00 Chippenham Town Chippenham Town 0-2 Maidstone United Maidstone United
24/10 16:00 St Albans City St Albans City 2-1 Weston-super-Mare Weston-super-Mare
24/10 16:00 Chesham United Chesham United 2-1 Enfield Town Enfield Town
25/10 15:00 Grays Athletic Grays Athletic 1-1 Welling United Welling United
27/10 20:45 Chorley Chorley 1-2 Northwich Northwich
27/10 20:45 AFC Rushden & Diamonds AFC Rushden & Diamonds 0-1 Barwell Barwell
27/10 20:45 Guiseley Guiseley 1-2* Halifax Town Halifax Town
27/10 20:45 Lincoln Lincoln 2-0 Tranmere Rovers Tranmere Rovers
27/10 20:45 Cheltenham Town Cheltenham Town 1-0 Havant & Waterlooville Havant & Waterlooville
27/10 20:45 Welling United Welling United 4-0 Grays Athletic Grays Athletic
28/10 20:45 North Ferriby United North Ferriby United 0-0P Stalybridge Celtic Stalybridge Celtic
 premier tour
28/08 20:45 Wantage Town Wantage Town 3-4 Didcot Town Didcot Town
28/08 20:45 AFC Liverpool AFC Liverpool 3-2 Radcliffe Borough Radcliffe Borough
28/08 20:45 St Ives Town St Ives Town 1-1 Norwich United Norwich United
28/08 20:45 Sholing Sholing 2-4 Swindon Supermarine Swindon Supermarine
28/08 20:45 Seven Acre & Sidcup Seven Acre & Sidcup 1-2 Sittingbourne Sittingbourne
29/08 15:00 Phoenix Sports Phoenix Sports 2-2 Guernsey Guernsey
29/08 16:00 Newport Pagnell Town FC Newport Pagnell Town FC 1-1 AFC Dunstable AFC Dunstable
29/08 16:00 Bedfont Sports Bedfont Sports 1-2 Hanwell Town Hanwell Town
29/08 16:00 Uxbridge Uxbridge 1-0 Northampton Spencer Northampton Spencer
29/08 16:00 Aylesbury United Aylesbury United 1-2 Northwood Northwood
29/08 16:00 Bedford Town Bedford Town 2-1 Thrapston Town Thrapston Town
29/08 16:00 Cogenhoe United Cogenhoe United 3-0 Spelthorne Sports Spelthorne Sports
29/08 16:00 Tring Athletic Tring Athletic 0-2 Arlesey Town Arlesey Town
29/08 16:00 Kings Langley Kings Langley 0-1 AFC Rushden & Diamonds AFC Rushden & Diamonds
29/08 16:00 Chertsey Town Chertsey Town 1-4 Kidlington Kidlington
29/08 16:00 Badshot Lea Badshot Lea 2-4 Fleet Town Fleet Town
29/08 16:00 Marlow Marlow 1-1 Godalming Town Godalming Town
29/08 16:00 Brimscombe & Thrupp Brimscombe & Thrupp 2-2 Bracknell Town Bracknell Town
29/08 16:00 Tuffley Rovers Tuffley Rovers 1-0 Bishops Cleeve Bishops Cleeve
29/08 16:00 Cheltenham Saracens Cheltenham Saracens 1-0 Milton United Milton United
29/08 16:00 Cove Cove 0-7 North Leigh North Leigh
29/08 16:00 Egham Egham 2-2 Slimbridge Slimbridge
29/08 16:00 Thatcham Town Thatcham Town 3-2 Guildford City Guildford City
29/08 16:00 Hartley Wintney Hartley Wintney 5-2 Banbury United Banbury United
29/08 16:00 Hook Norton Hook Norton 1-1 Burnham Burnham
29/08 16:00 Molesey FC Molesey FC 7-1 East Grinstead Town East Grinstead Town
29/08 16:00 Ramsgate Ramsgate 0-1 Tooting & Mitcham United Tooting & Mitcham United
29/08 16:00 Folkestone Invicta Folkestone Invicta 3-1 Corinthian Corinthian
29/08 16:00 Herne Bay Herne Bay 3-0 Peacehaven & Telscombe Peacehaven & Telscombe
29/08 16:00 Tunbridge Wells Tunbridge Wells 1-1 Croydon Croydon
29/08 16:00 Cray Valley (PM) Cray Valley (PM) 0-3 Hastings United Hastings United
29/08 16:00 Holmesdale Holmesdale 1-10 South Park South Park
29/08 16:00 Whitstable Town Whitstable Town 3-0 Walton Casuals Walton Casuals
29/08 16:00 Three Bridges Three Bridges 0-1 Cray Wanderers Cray Wanderers
29/08 16:00 Bexhill United Bexhill United 0-5 Faversham Town Faversham Town
29/08 16:00 Eastbourne United Eastbourne United 1-1 Arundel FC Arundel FC
29/08 16:00 Littlehampton Town Littlehampton Town 0-1 Thamesmead Town Thamesmead Town
29/08 16:00 Chichester City Chichester City 0-4 Chatham Town Chatham Town
29/08 16:00 Shoreham Shoreham 1-1 Horley Town Horley Town
29/08 16:00 Beckenham Town Beckenham Town 0-4 Greenwich Borough Greenwich Borough
29/08 16:00 Pagham Pagham 3-0 Corinthian-Casuals Corinthian-Casuals
29/08 16:00 Worthing Worthing 4-2 Walton & Hersham Walton & Hersham
29/08 16:00 Eastbourne Town Eastbourne Town 1-1 Whyteleafe Whyteleafe
29/08 16:00 Dorking Wanderers Dorking Wanderers 6-2 Canterbury City Canterbury City
29/08 16:00 Longwell Green Sports Longwell Green Sports 0-1 Cinderford Town Cinderford Town
29/08 16:00 Brockenhurst Brockenhurst 2-1 Yate Town Yate Town
29/08 16:00 Bradford Town Bradford Town 6-3 Christchurch Christchurch
29/08 16:00 Bristol Manor Farm Bristol Manor Farm 3-2 Bitton AFC Bitton AFC
29/08 16:00 AFC Portchester AFC Portchester 3-1 AFC Totton AFC Totton
29/08 16:00 Bashley Bashley 0-4 Mangotsfield United Mangotsfield United
29/08 16:00 Almondsbury UWE Almondsbury UWE 3-1 Verwood Town Verwood Town
29/08 16:00 Moneyfields Moneyfields 1-2 Petersfield Town Petersfield Town
29/08 16:00 Blackfield & Langley Blackfield & Langley 1-0 Bemerton Heath Harlequins Bemerton Heath Harlequins
29/08 16:00 Bridport FC Bridport FC 3-3 Sherborne Town Sherborne Town
29/08 16:00 Plymouth Parkway Plymouth Parkway 4-1 Tiverton Town Tiverton Town
29/08 16:00 Larkhall Athletic FC Larkhall Athletic FC 3-2 Buckland Athletic Buckland Athletic
29/08 16:00 St Austell St Austell 0-1 Bodmin Town Bodmin Town
29/08 16:00 Barnstaple Town Barnstaple Town 2-0 Bridgwater Town Bridgwater Town
29/08 16:00 Street Street 1-2 Witheridge Witheridge
29/08 16:00 Taunton Town Taunton Town 5-1 Odd Down Odd Down
29/08 16:00 Whitley Bay FC Whitley Bay FC 2-1 Heaton Stannington Heaton Stannington
29/08 16:00 West Auckland Town West Auckland Town 2-3 Washington Washington
29/08 16:00 Ashington AFC Ashington AFC 1-2 Thackley Thackley
29/08 16:00 Bishop Auckland Bishop Auckland 1-2 Jarrow Roofing Boldon Jarrow Roofing Boldon
29/08 16:00 Guisborough Town Guisborough Town 4-2 Newcastle Benfield FC Newcastle Benfield FC
29/08 16:00 Marske United Marske United 1-1 Lancaster City Lancaster City
29/08 16:00 Consett AFC Consett AFC 2-0 Scarborough Athletic Scarborough Athletic
29/08 16:00 Congleton Town FC Congleton Town FC 4-3 Worksop Parramore Worksop Parramore
29/08 16:00 Runcorn Linnets Runcorn Linnets 6-0 Pontefract Collieries Pontefract Collieries
29/08 16:00 Barton Town Old Boys Barton Town Old Boys 1-2 Droylsden Droylsden
29/08 16:00 1874 Northwich 1874 Northwich 1-2 Maltby Main Maltby Main
29/08 16:00 AFC Blackpool AFC Blackpool 1-0 Ossett Town Ossett Town
29/08 16:00 Bromsgrove Sporting Bromsgrove Sporting 2-6 Hinckley AFC Hinckley AFC
29/08 16:00 Newcastle Town Newcastle Town 4-0 Continental Star Continental Star
29/08 16:00 Leek Town Leek Town 1-1 Rocester Rocester
29/08 16:00 Dunkirk Dunkirk 4-1 Bottesford Town Bottesford Town
29/08 16:00 Wroxham FC Wroxham FC 3-2 Fakenham Town Fakenham Town
29/08 16:00 Wisbech Town Wisbech Town 0-1 Holbeach United Holbeach United
29/08 16:00 Barking Barking 0-0 Haringey Borough Haringey Borough
29/08 16:00 Whitton United Whitton United 0-3 Kirkley & Pakefield Kirkley & Pakefield
29/08 16:00 Ashford Town (Middlesex) Ashford Town (Middlesex) 1-0 Kempston Rovers Kempston Rovers
29/08 16:00 Long Buckby Long Buckby 2-1 Daventry Town Daventry Town
29/08 16:00 Wembley Wembley 1-1 North Greenford United North Greenford United
29/08 16:00 Bedfont & Feltham Bedfont & Feltham 1-1 AFC Hayes AFC Hayes
29/08 16:00 Binfield Binfield 1-2 Shortwood United Shortwood United
29/08 16:00 Farnham Town Farnham Town 4-2 Highworth Town Highworth Town
29/08 16:00 Chipstead Chipstead 0-1 Rochester United Rochester United
29/08 16:00 Deal Town Deal Town 1-1 Horsham Horsham
29/08 16:00 Hythe Town Hythe Town 0-2 Chessington & Hook United Chessington & Hook United
29/08 16:00 Winchester City Winchester City 5-1 Wincanton Town Wincanton Town
29/08 16:00 Cowes Sports FC Cowes Sports FC 0-5 Wimborne Town Wimborne Town
29/08 16:00 Rugby Town Rugby Town 1-0 Coventry Sphinx Coventry Sphinx
29/08 16:00 North Shields North Shields 1-1 Kendal Town Kendal Town
29/08 16:00 Silsden Silsden 0-2 Padiham Padiham
29/08 16:00 Harrogate Railway Harrogate Railway 0-0 Spennymoor Town Spennymoor Town
29/08 16:00 Holker Old Boys Holker Old Boys 0-2 Dunston Dunston
29/08 16:00 Tadcaster Tadcaster 2-5 Colne FC Colne FC
29/08 16:00 Newton Aycliffe Newton Aycliffe 2-0 Morpeth Town Morpeth Town
29/08 16:00 Armthorpe Welfare Armthorpe Welfare 1-0 New Mills New Mills
29/08 16:00 Runcorn Town Runcorn Town 2-3 Northwich Northwich
29/08 16:00 Alsager Town Alsager Town 2-1 SL Aquaforce SL Aquaforce
29/08 16:00 Ossett Albion Ossett Albion 3-0 Maine Road Maine Road
29/08 16:00 Mossley Mossley 1-1 Bamber Bridge Bamber Bridge
29/08 16:00 Burscough Burscough 3-1 AFC Emley AFC Emley
29/08 16:00 Abbey Hey Abbey Hey 3-2 Warrington Town Warrington Town
29/08 16:00 Brighouse Town Brighouse Town 1-1 Atherton Collieries Atherton Collieries
29/08 16:00 Stocksbridge Park Steels Stocksbridge Park Steels 1-1 Farsley Farsley
29/08 16:00 Glossop North End FC Glossop North End FC 2-1 Prescot Cables Prescot Cables
29/08 16:00 Goole Goole 1-1 Sheffield Sheffield
29/08 16:00 Trafford Trafford 1-2 Witton Albion Witton Albion
29/08 16:00 Market Drayton Town Market Drayton Town 2-0 AFC Bridgnorth AFC Bridgnorth
29/08 16:00 Coleshill Town Coleshill Town 2-1 Stafford Rangers Stafford Rangers
29/08 16:00 Sporting Khalsa Sporting Khalsa 4-0 Cadbury Athletic Cadbury Athletic
29/08 16:00 Chasetown Chasetown 2-0 Evesham United Evesham United
29/08 16:00 Westfields Westfields 1-1 Kidsgrove Athletic Kidsgrove Athletic
29/08 16:00 Stourport Swifts Stourport Swifts 1-0 Alvechurch Alvechurch
29/08 16:00 AFC Wulfrunians AFC Wulfrunians 2-0 Romulus Romulus
29/08 16:00 Tividale Tividale 1-0 Hanley Town Hanley Town
29/08 16:00 Carlton Town Carlton Town 1-2 Shepshed Dynamo Shepshed Dynamo
29/08 16:00 Harborough Town Harborough Town 0-2 Oadby Town Oadby Town
29/08 16:00 Kirby Muxloe Kirby Muxloe 0-0 Holwell Sports Holwell Sports
29/08 16:00 Loughborough Dynamo Loughborough Dynamo 1-3 Basford United Basford United
29/08 16:00 Radford Radford 1-2 Spalding United Spalding United
29/08 16:00 South Normanton Athletic South Normanton Athletic 1-1 Lincoln United Lincoln United
29/08 16:00 Gresley Gresley 2-2 Coalville Town Coalville Town
29/08 16:00 Thurnby Nirvana Thurnby Nirvana 2-4 Belper Town Belper Town
29/08 16:00 Loughborough University Loughborough University 1-2 Long Eaton United FC Long Eaton United FC
29/08 16:00 Clipstone Clipstone 1-0 Cleethorpes Town Cleethorpes Town
29/08 16:00 Mildenhall Town FC Mildenhall Town FC 5-2 Soham Town Rangers Soham Town Rangers
29/08 16:00 Yaxley FC Yaxley FC 4-1 Godmanchester Rovers Godmanchester Rovers
29/08 16:00 Deeping Rangers Deeping Rangers 1-0 Dereham Town Dereham Town
29/08 16:00 Newmarket Town Newmarket Town 3-5 Peterborough Sports Peterborough Sports
29/08 16:00 London Colney London Colney 1-3 Potters Bar Town Potters Bar Town
29/08 16:00 St Margaretsbury St Margaretsbury 1-5 AFC Hornchurch AFC Hornchurch
29/08 16:00 Welwyn Garden City Welwyn Garden City 1-0 Waltham Abbey Waltham Abbey
29/08 16:00 Ilford Ilford 0-2 Stanway Rovers FC Stanway Rovers FC
29/08 16:00 Hullbridge Sports Hullbridge Sports 2-0 Maldon & Tiptree Maldon & Tiptree
29/08 16:00 Harlow Town Harlow Town 5-1 Southend Manor Southend Manor
29/08 16:00 AFC Sudbury AFC Sudbury 4-0 Ware Ware
29/08 16:00 Hoddesdon Town Hoddesdon Town 0-0 Romford Romford
29/08 16:00 Redbridge Redbridge 1-2 Heybridge Swifts Heybridge Swifts
29/08 16:00 Cockfosters Cockfosters 3-3 Tower Hamlets Tower Hamlets
29/08 16:00 Saffron Walden Town FC Saffron Walden Town FC 2-0 Cheshunt Cheshunt
29/08 16:00 Great Wakering Rovers Great Wakering Rovers 0-2 Brantham Athletic Brantham Athletic
29/08 16:00 Basildon United Basildon United 1-0 Long Melford Long Melford
29/08 16:00 Thurrock Thurrock 2-2 Royston Town Royston Town
29/08 16:00 Witham Town Witham Town 1-1 Brightlingsea Regent Brightlingsea Regent
29/08 16:00 FC Clacton FC Clacton 2-6 Aveley Aveley
29/08 16:00 Barton Rovers Barton Rovers 3-1 Berkhamsted Berkhamsted
29/08 16:00 Biggleswade United FC Biggleswade United FC 5-3 Chalfont St Peter Chalfont St Peter
29/08 16:00 Risborough Rangers Risborough Rangers 0-3 Aylesbury FC Aylesbury FC
29/08 16:00 Sileby Rangers Sileby Rangers 0-3 Leighton Town Leighton Town
30/08 14:00 Barkingside Barkingside 1-2 Ipswich Wanderers Ipswich Wanderers
30/08 16:00 Pickering Town CFC Pickering Town CFC 1-5 Clitheroe Clitheroe
30/08 16:00 Thetford Town Thetford Town 3-5 Bury Town Bury Town
30/08 16:00 Stansted Stansted 0-0 Tilbury Tilbury
30/08 16:00 Erith Town Erith Town 2-4 Horsham YMCA Horsham YMCA
30/08 16:00 Erith & Belvedere Erith & Belvedere 1-2 Carshalton Athletic Carshalton Athletic
30/08 16:00 Beaconsfield SYCOB Beaconsfield SYCOB 3-0 Raunds Town FC Raunds Town FC
12/09 16:00 Hamworthy United FC Hamworthy United FC 2-1 Andover Town Andover Town
06/11 20:55 Salford City Salford City 2-0 Notts County Notts County
07/11 16:00 Burton Albion Burton Albion 0-3 Peterborough United Peterborough United
07/11 16:00 Barnet Barnet 2-0 Blackpool Blackpool
07/11 16:00 Cambridge United Cambridge United 1-0 Basingstoke Basingstoke
07/11 16:00 Mansfield Town Mansfield Town 0-0 Oldham Oldham
07/11 16:00 Altrincham Altrincham 1-0 Barnsley Barnsley
07/11 16:00 Crewe Alexandra Crewe Alexandra 0-1 Eastleigh Eastleigh
07/11 16:00 Coventry City Coventry City 1-2 Northampton Town Northampton Town
07/11 16:00 Grimsby Town Grimsby Town 5-1 St Albans City St Albans City
07/11 16:00 Dover Athletic Dover Athletic 1-2 Stourbridge Stourbridge
07/11 16:00 Stevenage Stevenage 3-0 Gillingham Gillingham
07/11 16:00 Millwall Millwall 3-1 AFC Fylde AFC Fylde
07/11 16:00 Walsall Walsall 2-0 Fleetwood Town Fleetwood Town
07/11 16:00 Bury Bury 4-0 Wigan Wigan
07/11 16:00 Portsmouth Portsmouth 2-1 Macclesfield Town Macclesfield Town
07/11 16:00 Sheffield United Sheffield United 3-0 Worcester City Worcester City
07/11 16:00 Crawley Town Crawley Town 1-2 Luton Town Luton Town
07/11 16:00 Dagenham & Redbridge Dagenham & Redbridge 0-0 Morecambe Morecambe
07/11 16:00 Leyton Orient Leyton Orient 6-1 Staines Town Staines Town
07/11 16:00 Accrington Stanley Accrington Stanley 3-2 York City York City
07/11 16:00 Scunthorpe Scunthorpe 2-1 Southend United Southend United
07/11 16:00 AFC Wimbledon AFC Wimbledon 1-2 Forest Green Rovers Forest Green Rovers
07/11 16:00 Plymouth Argyle Plymouth Argyle 0-2 Carlisle Carlisle
07/11 16:00 Rochdale Rochdale 3-1 Swindon Town Swindon Town
07/11 16:00 Wealdstone Wealdstone 2-6 Colchester United Colchester United
07/11 16:00 Northwich Northwich 1-1 Boreham Wood Boreham Wood
07/11 16:00 Hartlepool Hartlepool 1-0 Cheltenham Town Cheltenham Town
07/11 16:00 Barwell Barwell 0-2 Welling United Welling United
07/11 16:00 Doncaster Rovers Doncaster Rovers 2-0 Stalybridge Celtic Stalybridge Celtic
08/11 13:00 Didcot Town Didcot Town 0-3 Exeter City Exeter City
08/11 15:00 Bristol Rovers Bristol Rovers 0-1 Chesham United Chesham United
08/11 15:00 Brackley Town Brackley Town 2-2 Newport County Newport County
08/11 15:00 Aldershot Town Aldershot Town 0-0 Bradford City Bradford City
08/11 15:00 Gainsborough Trinity Gainsborough Trinity 0-1 Shrewsbury Shrewsbury
08/11 15:00 Maidstone United Maidstone United 0-1 Yeovil Town Yeovil Town
08/11 15:00 Braintree Town Braintree Town 1-1 Oxford Utd Oxford Utd
08/11 15:00 Halifax Town Halifax Town 0-4 Wycombe Wanderers Wycombe Wanderers
08/11 15:00 Whitehawk Whitehawk 5-3 Lincoln Lincoln
08/11 16:00 Port Vale Port Vale 1-1 Maidenhead United Maidenhead United
09/11 20:45 United of Manchester United of Manchester 1-4 Chesterfield Chesterfield
 premier tour (r)
16/11 20:45 Boreham Wood Boreham Wood 1-2 Northwich Northwich
17/11 20:45 Oldham Oldham 2-0 Mansfield Town Mansfield Town
17/11 20:45 Newport County Newport County 4-1 Brackley Town Brackley Town
17/11 20:45 Morecambe Morecambe 2-4 Dagenham & Redbridge Dagenham & Redbridge
17/11 20:45 Oxford Utd Oxford Utd 3-1 Braintree Town Braintree Town
18/11 20:45 Bradford City Bradford City 2-0 Aldershot Town Aldershot Town
19/11 20:45 Maidenhead United Maidenhead United 1-3 Port Vale Port Vale
 Second tour
04/12 20:55 Salford City Salford City 1-1 Hartlepool Hartlepool
05/12 16:00 Leyton Orient Leyton Orient 0-0 Scunthorpe Scunthorpe
05/12 16:00 Millwall Millwall 1-2 Wycombe Wanderers Wycombe Wanderers
05/12 16:00 Portsmouth Portsmouth 1-0 Accrington Stanley Accrington Stanley
05/12 16:00 Stourbridge Stourbridge 0-2 Eastleigh Eastleigh
05/12 16:00 Yeovil Town Yeovil Town 1-0 Stevenage Stevenage
05/12 16:00 Chesterfield Chesterfield 1-1 Walsall Walsall
05/12 16:00 Northampton Town Northampton Town 3-2 Northwich Northwich
05/12 16:00 Sheffield United Sheffield United 1-0 Oldham Oldham
05/12 16:00 Barnet Barnet 0-1 Newport County Newport County
06/12 13:00 Rochdale Rochdale 0-1 Bury Bury
06/12 15:00 Welling United Welling United 0-5 Carlisle Carlisle
06/12 15:00 Colchester United Colchester United 3-2 Altrincham Altrincham
06/12 15:00 Peterborough United Peterborough United 2-0 Luton Town Luton Town
06/12 15:00 Cambridge United Cambridge United 1-3 Doncaster Rovers Doncaster Rovers
06/12 15:00 Dagenham & Redbridge Dagenham & Redbridge 1-1 Whitehawk Whitehawk
06/12 15:00 Oxford Utd Oxford Utd 1-0 Forest Green Rovers Forest Green Rovers
06/12 15:00 Bradford City Bradford City 4-0 Chesham United Chesham United
06/12 15:00 Exeter City Exeter City 2-0 Port Vale Port Vale
07/12 20:45 Grimsby Town Grimsby Town 0-0 Shrewsbury Shrewsbury
 Second tour (r)
15/12 20:45 Scunthorpe Scunthorpe 3-0 Leyton Orient Leyton Orient
15/12 20:45 Walsall Walsall P0-0 Chesterfield Chesterfield
15/12 20:45 Hartlepool Hartlepool 0-0 Salford City Salford City
15/12 20:45 Shrewsbury Shrewsbury 1-0 Grimsby Town Grimsby Town
16/12 20:45 Whitehawk Whitehawk 2-3* Dagenham & Redbridge Dagenham & Redbridge
 Troisième tour
08/01 20:55 Exeter City Exeter City 2-2 Liverpool Liverpool
09/01 13:45 Wycombe Wanderers Wycombe Wanderers 1-1 Aston Villa Aston Villa
09/01 16:00 Everton Everton 2-0 Dagenham & Redbridge Dagenham & Redbridge
09/01 16:00 Watford Watford 1-0 Newcastle Utd Newcastle Utd
09/01 16:00 West Bromwich West Bromwich 2-2 Bristol City Bristol City
09/01 16:00 West Ham Utd West Ham Utd 1-0 Wolverhampton Wolverhampton
09/01 16:00 Colchester United Colchester United 2-1 Charlton Athletic Charlton Athletic
09/01 16:00 Peterborough United Peterborough United 2-0 Preston North End Preston North End
09/01 16:00 Arsenal Arsenal 3-1 Sunderland Sunderland
09/01 16:00 Birmingham City Birmingham City 1-2 Bournemouth Bournemouth
09/01 16:00 Ipswich Town Ipswich Town 2-2 Portsmouth Portsmouth
09/01 16:00 Sheffield Wednesday Sheffield Wednesday 2-1 Fulham Fulham
09/01 16:00 Bury Bury 0-0 Bradford City Bradford City
09/01 16:00 Southampton Southampton 1-2 Crystal Palace Crystal Palace
09/01 16:00 Nottingham Forest Nottingham Forest 1-0 QPR QPR
09/01 16:00 Eastleigh Eastleigh 1-1 Bolton Bolton
09/01 16:00 Huddersfield Town Huddersfield Town 2-2 Reading Reading
09/01 16:00 Hull City Hull City 1-0 Brighton Brighton
09/01 16:00 Norwich City Norwich City 0-3 Manchester City Manchester City
09/01 16:00 Middlesbrough Middlesbrough 1-2 Burnley Burnley
09/01 16:00 Doncaster Rovers Doncaster Rovers 1-2 Stoke City Stoke City
09/01 16:00 Leeds United Leeds United 2-0 Rotherham United Rotherham United
09/01 16:00 Northampton Town Northampton Town 2-2 Milton Keynes Dons Milton Keynes Dons
09/01 16:00 Hartlepool Hartlepool 1-2 Derby County Derby County
09/01 16:00 Brentford Brentford 0-1 Walsall Walsall
09/01 18:30 Manchester United Manchester United 1-0 Sheffield United Sheffield United
10/01 13:00 Oxford Utd Oxford Utd 3-2 Swansea Swansea
10/01 15:00 Chelsea Chelsea 2-0 Scunthorpe Scunthorpe
10/01 15:00 Carlisle Carlisle 2-2 Yeovil Town Yeovil Town
10/01 17:00 Tottenham Tottenham 2-2 Leicester City Leicester City
10/01 19:00 Cardiff City Cardiff City 0-1 Shrewsbury Shrewsbury
18/01 20:15 Newport County Newport County 1-2 Blackburn Blackburn
 Troisième tour (r)
19/01 20:45 Bristol City Bristol City 0-1 West Bromwich West Bromwich
19/01 20:45 Milton Keynes Dons Milton Keynes Dons 3-0 Northampton Town Northampton Town
19/01 20:45 Portsmouth Portsmouth 2-1 Ipswich Town Ipswich Town
19/01 20:45 Aston Villa Aston Villa 2-0 Wycombe Wanderers Wycombe Wanderers
19/01 20:45 Bradford City Bradford City 0-0P Bury Bury
19/01 20:45 Yeovil Town Yeovil Town 1-1P Carlisle Carlisle
19/01 21:00 Bolton Bolton 3-2 Eastleigh Eastleigh
19/01 21:00 Reading Reading 5-2 Huddersfield Town Huddersfield Town
20/01 20:45 Leicester City Leicester City 0-2 Tottenham Tottenham
20/01 21:00 Liverpool Liverpool 3-0 Exeter City Exeter City
 Quatrième tour
29/01 20:55 Derby County Derby County 1-3 Manchester United Manchester United
30/01 13:45 Colchester United Colchester United 1-4 Tottenham Tottenham
30/01 16:00 Oxford Utd Oxford Utd 0-3 Blackburn Blackburn
30/01 16:00 West Bromwich West Bromwich 2-2 Peterborough United Peterborough United
30/01 16:00 Bolton Bolton 1-2 Leeds United Leeds United
30/01 16:00 Reading Reading 4-0 Walsall Walsall
30/01 16:00 Portsmouth Portsmouth 1-2 Bournemouth Bournemouth
30/01 16:00 Bury Bury 1-3 Hull City Hull City
30/01 16:00 Aston Villa Aston Villa 0-4 Manchester City Manchester City
30/01 16:00 Arsenal Arsenal 2-1 Burnley Burnley
30/01 16:00 Shrewsbury Shrewsbury 3-2 Sheffield Wednesday Sheffield Wednesday
30/01 16:00 Nottingham Forest Nottingham Forest 0-1 Watford Watford
30/01 16:00 Crystal Palace Crystal Palace 1-0 Stoke City Stoke City
30/01 18:30 Liverpool Liverpool 0-0 West Ham Utd West Ham Utd
31/01 14:30 Carlisle Carlisle 0-3 Everton Everton
31/01 17:00 Milton Keynes Dons Milton Keynes Dons 1-5 Chelsea Chelsea
 Quatrième tour (r)
09/02 20:45 West Ham Utd West Ham Utd 2-1* Liverpool Liverpool
10/02 20:45 Peterborough United Peterborough United 1-1P West Bromwich West Bromwich
 Cinquième tout
20/02 13:45 Arsenal Arsenal 0-0 Hull City Hull City
20/02 16:00 Watford Watford 1-0 Leeds United Leeds United
20/02 16:00 Reading Reading 3-1 West Bromwich West Bromwich
20/02 18:15 Bournemouth Bournemouth 0-2 Everton Everton
21/02 15:00 Blackburn Blackburn 1-5 West Ham Utd West Ham Utd
21/02 16:00 Tottenham Tottenham 0-1 Crystal Palace Crystal Palace
21/02 17:00 Chelsea Chelsea 5-1 Manchester City Manchester City
22/02 20:45 Shrewsbury Shrewsbury 0-3 Manchester United Manchester United
 Cinquième tout (r)
08/03 20:00 Hull City Hull City 0-4 Arsenal Arsenal
 Sixième tour
11/03 20:55 Reading Reading 0-2 Crystal Palace Crystal Palace
12/03 18:30 Everton Everton 2-0 Chelsea Chelsea
13/03 14:30 Arsenal Arsenal 1-2 Watford Watford
13/03 17:00 Manchester United Manchester United 1-1 West Ham Utd West Ham Utd
 Sixième tout (r)
13/04 20:00 West Ham Utd West Ham Utd 1-2 Manchester United Manchester United
 Demi-finales
23/04 18:15 Everton Everton 1-2 Manchester United Manchester United
24/04 17:00 Crystal Palace Crystal Palace 2-1 Watford Watford
 Finale
21/05 18:30 Crystal Palace Crystal Palace 1-2* Manchester United Manchester United