Deviens fan! 157

Saison 2017 - 2018 FA Cup


04/08 20:45 Sholing Sholing 1-2 Alresford Town Alresford Town
04/08 20:45 Heanor Town Heanor Town 0-1 Aylestone Park Aylestone Park
04/08 20:45 Flackwell Heath FC Flackwell Heath FC 5-0 Burnham Burnham
04/08 20:45 Potton United Potton United 0-0 Biggleswade United FC Biggleswade United FC
04/08 21:00 Crowborough Athletic Crowborough Athletic 2-0 Lingfield Lingfield
05/08 13:30 Inconnu ...-... AFC Liverpool AFC Liverpool
05/08 15:00 Bracknell Town Bracknell Town 3-0 Cowes Sports FC Cowes Sports FC
05/08 16:00 Inconnu ...-... Inconnu
05/08 16:00 Inconnu ...-... Inconnu
05/08 16:00 Inconnu ...-... Inconnu
05/08 16:00 Inconnu ...-... Crawley Down Crawley Down
05/08 16:00 Inconnu ...-... Wisbech Town Wisbech Town
05/08 16:00 Inconnu ...-... Blaby & Whetstone Athletic Blaby & Whetstone Athletic
05/08 16:00 Inconnu ...-... Long Melford Long Melford
05/08 16:00 Inconnu ...-... Hengrove Athletic Hengrove Athletic
05/08 16:00 Inconnu ...-... Eastbourne United Eastbourne United
05/08 16:00 Inconnu ...-... Penistone Church Penistone Church
05/08 16:00 Inconnu ...-... South Normanton Athletic South Normanton Athletic
05/08 16:00 Inconnu ...-... Tuffley Rovers Tuffley Rovers
05/08 16:00 Inconnu ...-... Harpenden Town Harpenden Town
05/08 16:00 Histon Histon 0-1 Northampton ON Chenecks Northampton ON Chenecks
05/08 16:00 Rainworth Miners Welfare Rainworth Miners Welfare 0-1 Shepshed Dynamo Shepshed Dynamo
05/08 16:00 Eastbourne Town Eastbourne Town ...-... Inconnu
05/08 16:00 Ilford Ilford 1-0 Woodbridge Town Woodbridge Town
05/08 16:00 Whitstable Town Whitstable Town 2-3 Croydon Croydon
05/08 16:00 Horsham YMCA Horsham YMCA 0-2 Three Bridges Three Bridges
05/08 16:00 Godalming Town Godalming Town 2-1 Westfield Westfield
05/08 16:00 Redbridge Redbridge 3-1 Stansted Stansted
05/08 16:00 Chatham Town Chatham Town 1-1 Littlehampton Town Littlehampton Town
05/08 16:00 Leighton Town Leighton Town 4-0 Oxhey Jets FC Oxhey Jets FC
05/08 16:00 Clevedon Town Clevedon Town 2-2 Bitton AFC Bitton AFC
05/08 16:00 Bridgwater Town Bridgwater Town 5-2 Keynsham Town Keynsham Town
05/08 16:00 Walton & Hersham Walton & Hersham 7-0 Mile Oak Mile Oak
05/08 16:00 Thatcham Town Thatcham Town 5-0 Petersfield Town Petersfield Town
05/08 16:00 Retford United Retford United 1-1 Quorn Quorn
05/08 16:00 Northwich Northwich 2-2 1874 Northwich 1874 Northwich
05/08 16:00 Bashley Bashley 2-4 Fareham Town Fareham Town
05/08 16:00 Cammell Laird Cammell Laird 4-1 Maltby Main Maltby Main
05/08 16:00 Worksop Town Worksop Town 1-2 Hinckley AFC Hinckley AFC
05/08 16:00 Daventry Town Daventry Town 0-1 Worcester City Worcester City
05/08 16:00 Shildon AFC Shildon AFC 2-0 Morpeth Town Morpeth Town
05/08 16:00 Ashington AFC Ashington AFC 1-0 Sunderland Ryhope CW Sunderland Ryhope CW
05/08 16:00 Newcastle Benfield FC Newcastle Benfield FC 1-0 West Allotment Celtic West Allotment Celtic
05/08 16:00 Thackley Thackley 3-4 Harrogate Railway Harrogate Railway
05/08 16:00 Marske United Marske United 4-4 North Shields North Shields
05/08 16:00 Parkgate Parkgate 4-2 Barnton Barnton
05/08 16:00 Coleshill Town Coleshill Town 6-2 Wellington Wellington
05/08 16:00 Oadby Town Oadby Town 1-1 St Andrews St Andrews
05/08 16:00 Coventry Sphinx Coventry Sphinx 0-2 Boldmere St Michaels Boldmere St Michaels
05/08 16:00 Dunkirk Dunkirk 2-1 Thurnby Nirvana Thurnby Nirvana
05/08 16:00 Ely City Ely City 0-2 Holbeach United Holbeach United
05/08 16:00 Felixstowe & Walton United Felixstowe & Walton United 2-7 Brantham Athletic Brantham Athletic
05/08 16:00 Colney Heath Colney Heath 1-0 Tring Athletic Tring Athletic
05/08 16:00 Stanway Rovers FC Stanway Rovers FC 2-4 Gorleston Gorleston
05/08 16:00 Hassocks Hassocks 2-3 Hollands & Blair Hollands & Blair
05/08 16:00 Erith & Belvedere Erith & Belvedere 4-0 Wick Wick
05/08 16:00 Tunbridge Wells Tunbridge Wells 1-0 Beckenham Town Beckenham Town
05/08 16:00 Binfield Binfield 4-3 Chichester City Chichester City
05/08 16:00 Newport Isle of Wight FC Newport Isle of Wight FC 2-2 Guildford City Guildford City
05/08 16:00 Wootton Bassett Town Wootton Bassett Town 1-2 Crawley Green Crawley Green
05/08 16:00 Ringwood Town Ringwood Town 0-6 Ascot United Ascot United
05/08 16:00 Brislington Brislington 6-1 Sherborne Town Sherborne Town
05/08 16:00 Wells City Wells City 2-1 Cribbs Cribbs
05/08 16:00 Horndean Horndean 2-1 Melksham Town Melksham Town
05/08 16:00 Horley Town Horley Town 5-1 Raynes Park Vale Raynes Park Vale
05/08 16:00 Stotfold FC Stotfold FC 1-12 Berkhamsted Berkhamsted
05/08 16:00 Runcorn Town Runcorn Town 3-2 AFC Darwen AFC Darwen
05/08 16:00 Armthorpe Welfare Armthorpe Welfare 1-1 Liversedge Liversedge
05/08 16:00 Cadbury Heath Cadbury Heath 4-1 Longwell Green Sports Longwell Green Sports
05/08 16:00 Whitchurch United Whitchurch United 0-3 Laverstock & Ford Laverstock & Ford
05/08 16:00 Hanworth Villa Hanworth Villa 5-0 Bedfont & Feltham Bedfont & Feltham
05/08 16:00 Southend Manor Southend Manor 1-0 Wroxham FC Wroxham FC
05/08 16:00 AFC Wulfrunians AFC Wulfrunians 3-0 Shawbury United Shawbury United
05/08 16:00 Maine Road Maine Road 3-2 Winsford United Winsford United
05/08 16:00 Squires Gate Squires Gate 0-4 Ashton Athletic Ashton Athletic
05/08 16:00 Runcorn Linnets Runcorn Linnets 2-0 Hemsworth MW Hemsworth MW
05/08 16:00 Staveley MW Staveley MW 2-1 Loughborough University Loughborough University
05/08 16:00 Penrith AFC Penrith AFC 2-1 West Auckland Town West Auckland Town
05/08 16:00 Huntingdon Town Huntingdon Town 1-4 Newport Pagnell Town FC Newport Pagnell Town FC
05/08 16:00 Guisborough Town Guisborough Town ...-... Inconnu
05/08 16:00 Washington Washington 0-3 Dunston Dunston
05/08 16:00 Pontefract Collieries Pontefract Collieries 1-0 Alsager Town Alsager Town
05/08 16:00 Bridlington Town Bridlington Town 2-0 Billingham Synthonia Billingham Synthonia
05/08 16:00 Irlam Irlam 1-2 Abbey Hey Abbey Hey
05/08 16:00 Padiham Padiham ...-... Inconnu
05/08 16:00 Congleton Town FC Congleton Town FC 4-2 New Mills New Mills
05/08 16:00 Barnoldswick Town Barnoldswick Town 3-1 Jarrow Roofing Boldon Jarrow Roofing Boldon
05/08 16:00 Kirby Muxloe Kirby Muxloe 4-2 Barton Town Old Boys Barton Town Old Boys
05/08 16:00 Boston Town FC Boston Town FC 2-2 Radford Radford
05/08 16:00 Brocton Brocton 3-0 Cadbury Athletic Cadbury Athletic
05/08 16:00 Wolverhampton Casuals Wolverhampton Casuals 7-0 Malvern Town Malvern Town
05/08 16:00 Westfields Westfields 3-1 Bewdley Town Bewdley Town
05/08 16:00 Tividale Tividale 1-1 Highgate United Highgate United
05/08 16:00 Sporting Khalsa Sporting Khalsa 2-2 Stourport Swifts Stourport Swifts
05/08 16:00 Peterborough Northern Star Peterborough Northern Star 2-3 Deeping Rangers Deeping Rangers
05/08 16:00 Wellingborough Whitworths Wellingborough Whitworths 0-4 Desborough Town Desborough Town
05/08 16:00 Fakenham Town Fakenham Town 0-2 Wellingborough Town Wellingborough Town
05/08 16:00 Cogenhoe United Cogenhoe United 3-0 Godmanchester Rovers Godmanchester Rovers
05/08 16:00 FC Clacton FC Clacton 0-1 Clapton Clapton
05/08 16:00 Walsham Le Willows Walsham Le Willows 2-2 Basildon United Basildon United
05/08 16:00 Great Yarmouth Town Great Yarmouth Town 5-0 Diss Town Diss Town
05/08 16:00 Kirkley & Pakefield Kirkley & Pakefield 1-2 Saffron Walden Town FC Saffron Walden Town FC
05/08 16:00 Sawbridgeworth Town Sawbridgeworth Town ...-... Inconnu
05/08 16:00 Takeley Takeley 3-1 Wivenhoe Town Wivenhoe Town
05/08 16:00 Newmarket Town Newmarket Town 5-1 Great Wakering Rovers Great Wakering Rovers
05/08 16:00 Hullbridge Sports Hullbridge Sports 5-1 Ipswich Wanderers Ipswich Wanderers
05/08 16:00 Hadleigh United Hadleigh United 3-2 Sporting Bengal United Sporting Bengal United
05/08 16:00 Hoddesdon Town Hoddesdon Town 1-2 Haverhill Rovers Haverhill Rovers
05/08 16:00 Langford Langford 1-9 Hadley Hadley
05/08 16:00 Enfield 1893 Enfield 1893 1-2 Haverhill Borough Haverhill Borough
05/08 16:00 Cockfosters Cockfosters 1-1 Risborough Rangers Risborough Rangers
05/08 16:00 Ardley United Ardley United 1-3 Baldock Town Baldock Town
05/08 16:00 Holmer Green Holmer Green 4-0 AFC Hayes AFC Hayes
05/08 16:00 Camberley Town Camberley Town 0-0 Blackfield & Langley Blackfield & Langley
05/08 16:00 Fairford Town FC Fairford Town FC 1-1 Longlevens Longlevens
05/08 16:00 Windsor Windsor 1-4 Wembley Wembley
05/08 16:00 Chessington & Hook United Chessington & Hook United 2-2 Lancing Lancing
05/08 16:00 Sevenoaks Town Sevenoaks Town ...-... Inconnu
05/08 16:00 Arundel FC Arundel FC 0-4 Pagham Pagham
05/08 16:00 Hailsham Town Hailsham Town 1-8 Redhill Redhill
05/08 16:00 East Preston East Preston ...-... Inconnu
05/08 16:00 Mole Valley SCR Mole Valley SCR 2-0 Canterbury City Canterbury City
05/08 16:00 Colliers Wood United FC Colliers Wood United FC 2-2 AFC Uckfield AFC Uckfield
05/08 16:00 Corinthian Corinthian 2-2 Deal Town Deal Town
05/08 16:00 Hamworthy United FC Hamworthy United FC 4-1 Bemerton Heath Harlequins Bemerton Heath Harlequins
05/08 16:00 Farnham Town Farnham Town 3-2 Fawley Fawley
05/08 16:00 Bradford Town Bradford Town 3-4 Odd Down Odd Down
05/08 16:00 Christchurch Christchurch 1-5 AFC Portchester AFC Portchester
05/08 16:00 Lymington Town Lymington Town 0-2 Andover Town Andover Town
05/08 16:00 Plymouth Parkway Plymouth Parkway ...-... Inconnu
05/08 16:00 Street Street 1-1 Hallen Hallen
05/08 16:00 Buckland Athletic Buckland Athletic 2-3 Bodmin Town Bodmin Town
05/08 16:00 Consett AFC Consett AFC 3-3 Bishop Auckland Bishop Auckland
05/08 16:00 Sunderland RCA Sunderland RCA 3-1 Garforth Town Garforth Town
05/08 16:00 Billingham Town Billingham Town 0-3 Pickering Town CFC Pickering Town CFC
05/08 16:00 Newton Aycliffe Newton Aycliffe 1-0 Chester-le-Street Town Chester-le-Street Town
05/08 16:00 Seaham Red Star Seaham Red Star 1-1 Whitley Bay FC Whitley Bay FC
05/08 16:00 Team Northumbria Team Northumbria 0-1 Heaton Stannington Heaton Stannington
05/08 16:00 Albion Sports Albion Sports 2-0 Nelson Nelson
05/08 16:00 Walsall Wood Walsall Wood ...-... Inconnu
05/08 16:00 Swaffham Town Swaffham Town 3-1 Rothwell Corinthians Rothwell Corinthians
05/08 16:00 Team Solent Team Solent 2-5 Brockenhurst Brockenhurst
05/08 16:00 Shepton Mallet Shepton Mallet 1-4 Tavistock Tavistock
05/08 16:00 St Austell St Austell 1-1 Bridport FC Bridport FC
05/08 16:00 Eynesbury Rovers Eynesbury Rovers 3-2 Thetford Town Thetford Town
05/08 16:00 Worthing United Worthing United ...-... Inconnu
05/08 16:00 Athersley Recreation Athersley Recreation 0-5 West Didsbury & Chorlton West Didsbury & Chorlton
05/08 16:00 Bromsgrove Sporting Bromsgrove Sporting 2-2 Rocester Rocester
05/08 16:00 Bottesford Town Bottesford Town 6-0 Long Eaton United FC Long Eaton United FC
05/08 16:00 Clipstone Clipstone ...-... Inconnu
05/08 16:00 Harrowby United Harrowby United ...-... Inconnu
05/08 16:00 Welwyn Garden City Welwyn Garden City 2-4 North Greenford United North Greenford United
05/08 16:00 Sileby Rangers Sileby Rangers 0-5 Harborough Town Harborough Town
05/08 16:00 Brimscombe & Thrupp Brimscombe & Thrupp 4-0 Sun Postal Sports Sun Postal Sports
05/08 16:00 Knaphill Knaphill 0-0 Bournemouth FC Bournemouth FC
05/08 16:00 FC Romania FC Romania 2-2 Waltham Forest Waltham Forest
05/08 16:00 Hanley Town Hanley Town 4-1 Atherstone Town Atherstone Town
05/08 16:00 AFC Mansfield AFC Mansfield 2-1 Hall Road Rangers Hall Road Rangers
05/08 16:00 Spelthorne Sports Spelthorne Sports 1-3 Chertsey Town Chertsey Town
05/08 16:00 Raunds Town FC Raunds Town FC 1-1 Yaxley FC Yaxley FC
05/08 16:00 Rochester United Rochester United 1-1 Erith Town Erith Town
05/08 16:00 Glebe Glebe 1-0 Lordswood Lordswood
05/08 16:00 Loxwood Loxwood 3-1 Holmesdale Holmesdale
05/08 16:00 Amesbury Town Amesbury Town ...-... Inconnu
05/08 16:00 Broxbourne Borough Broxbourne Borough 1-1 Tower Hamlets Tower Hamlets
05/08 16:00 Wolves Sporting Wolves Sporting 2-3 Haughmond Haughmond
05/08 16:00 Coventry United Coventry United 1-2 Rugby Town Rugby Town
05/08 16:00 Leicester Road Leicester Road 2-1 Sleaford Town FC Sleaford Town FC
05/08 16:00 Edgware Town Edgware Town 1-1 Leverstock Green Leverstock Green
05/08 16:00 Abbey Rangers Abbey Rangers 1-3 Cray Valley (PM) Cray Valley (PM)
05/08 16:00 Newhaven Newhaven 0-0 Peacehaven & Telscombe Peacehaven & Telscombe
05/08 16:00 Sheppey United Sheppey United 3-2 AFC Croydon Athletic AFC Croydon Athletic
05/08 16:00 Lydney Town Lydney Town 1-3 Wantage Town Wantage Town
05/08 16:00 Cheddar Cheddar 0-2 Willand Rovers Willand Rovers
06/08 15:00 Inconnu ...-... CB Hounslow United CB Hounslow United
06/08 15:00 Barkingside Barkingside ...-... Inconnu
06/08 16:00 Inconnu ...-... Worksop Parramore Worksop Parramore
06/08 16:00 Epsom & Ewell FC Epsom & Ewell FC 1-2 Banstead Banstead
06/08 16:00 Highworth Town Highworth Town 1-1 London Colney London Colney
06/08 16:00 Hallam Hallam 3-0 Bootle FC Bootle FC
06/08 16:00 AFC Emley AFC Emley 0-3 Burscough Burscough
06/08 16:00 St Margaretsbury St Margaretsbury 3-2 Burnham Ramblers Burnham Ramblers
06/08 16:00 Badshot Lea Badshot Lea 1-1 Verwood Town Verwood Town
06/08 16:00 Highmoor Ibis Highmoor Ibis ...-... Inconnu
07/08 20:45 Tower Hamlets Tower Hamlets 1-0 Broxbourne Borough Broxbourne Borough
08/08 20:15 Lancing Lancing 1-3 Chessington & Hook United Chessington & Hook United
08/08 20:30 Whitley Bay FC Whitley Bay FC 4-1 Seaham Red Star Seaham Red Star
08/08 20:30 Hallen Hallen 1-4 Street Street
08/08 20:45 Stourport Swifts Stourport Swifts 2-3* Sporting Khalsa Sporting Khalsa
08/08 20:45 London Colney London Colney 2-4 Highworth Town Highworth Town
08/08 20:45 Bitton AFC Bitton AFC 0-1 Clevedon Town Clevedon Town
08/08 20:45 Blackfield & Langley Blackfield & Langley 1-2* Camberley Town Camberley Town
08/08 20:45 Rocester Rocester 0-3 Bromsgrove Sporting Bromsgrove Sporting
08/08 20:45 Bournemouth FC Bournemouth FC 0-2 Knaphill Knaphill
08/08 20:45 St Andrews St Andrews 2-2P Oadby Town Oadby Town
08/08 20:45 Highgate United Highgate United 2-3 Tividale Tividale
08/08 20:45 Yaxley FC Yaxley FC 4-2* Raunds Town FC Raunds Town FC
08/08 20:45 Basildon United Basildon United 3-0 Walsham Le Willows Walsham Le Willows
08/08 20:45 Biggleswade United FC Biggleswade United FC 1-2 Potton United Potton United
08/08 20:45 Peacehaven & Telscombe Peacehaven & Telscombe 0-2 Newhaven Newhaven
08/08 20:45 Deal Town Deal Town 4-1 Corinthian Corinthian
08/08 20:45 AFC Uckfield AFC Uckfield 0-2 Colliers Wood United FC Colliers Wood United FC
08/08 20:45 Verwood Town Verwood Town 3-3P Badshot Lea Badshot Lea
08/08 20:45 Liversedge Liversedge 5-3 Armthorpe Welfare Armthorpe Welfare
08/08 20:45 Haywards Heath Town Haywards Heath Town 5-2 Bedfont Sports Bedfont Sports
08/08 20:45 1874 Northwich 1874 Northwich 2-0 Northwich Northwich
08/08 20:45 Risborough Rangers Risborough Rangers 2-2P Cockfosters Cockfosters
08/08 20:45 Longlevens Longlevens 5-1 Fairford Town FC Fairford Town FC
08/08 20:45 CB Hounslow United CB Hounslow United ...-... Inconnu
09/08 20:30 Bishop Auckland Bishop Auckland 2-5 Consett AFC Consett AFC
09/08 20:45 Inconnu ...-... Inconnu
09/08 20:45 Inconnu ...-... Inconnu
09/08 20:45 Quorn Quorn 3-0 Retford United Retford United
09/08 20:45 North Shields North Shields 0-1 Marske United Marske United
09/08 20:45 Bridport FC Bridport FC 1-0 St Austell St Austell
15/08 20:30 Leverstock Green Leverstock Green 5-3 Edgware Town Edgware Town
15/08 20:45 Waltham Forest Waltham Forest 1-2 FC Romania FC Romania
15/08 20:45 Erith Town Erith Town 5-0 Rochester United Rochester United
15/08 20:45 Radford Radford 2-2P Boston Town FC Boston Town FC
16/08 20:15 Guildford City Guildford City 3-0 Newport Isle of Wight FC Newport Isle of Wight FC
16/08 20:30 Littlehampton Town Littlehampton Town 2-1 Chatham Town Chatham Town
 premier tour
18/08 20:45 Inconnu ...-... Egham Egham
18/08 20:45 Prescot Cables Prescot Cables 2-2 City of Liverpool City of Liverpool
18/08 20:45 Cambridge City Cambridge City 1-0 Stamford Stamford
18/08 20:45 Potton United Potton United 2-0 AFC Dunstable AFC Dunstable
19/08 13:30 South Shields South Shields 3-1 Bridlington Town Bridlington Town
19/08 16:00 Inconnu ...-... Bishops Cleeve Bishops Cleeve
19/08 16:00 Inconnu ...-... Romford Romford
19/08 16:00 Inconnu ...-... Paulton Rovers Paulton Rovers
19/08 16:00 Inconnu ...-... Mildenhall Town FC Mildenhall Town FC
19/08 16:00 Inconnu ...-... Hadley Hadley
19/08 16:00 Inconnu ...-... Cleethorpes Town Cleethorpes Town
19/08 16:00 Inconnu ...-... Phoenix Sports Phoenix Sports
19/08 16:00 Inconnu ...-... Leicester Road Leicester Road
19/08 16:00 Grays Athletic Grays Athletic 2-0 Redbridge Redbridge
19/08 16:00 Shepshed Dynamo Shepshed Dynamo 3-0 Blaby & Whetstone Athletic Blaby & Whetstone Athletic
19/08 16:00 Bedworth United Bedworth United 0-2 Haughmond Haughmond
19/08 16:00 Ossett Albion Ossett Albion 3-4 Droylsden Droylsden
19/08 16:00 Lincoln United Lincoln United 0-0 Belper Town Belper Town
19/08 16:00 Leek Town Leek Town 2-0 Cammell Laird Cammell Laird
19/08 16:00 Harrogate Railway Harrogate Railway 1-1 Kendal Town Kendal Town
19/08 16:00 Sheffield Sheffield 0-2 Ossett Town Ossett Town
19/08 16:00 Trafford Trafford 2-2 Kidsgrove Athletic Kidsgrove Athletic
19/08 16:00 Barton Rovers Barton Rovers 1-2 Deeping Rangers Deeping Rangers
19/08 16:00 Maldon & Tiptree Maldon & Tiptree 5-1 Waltham Abbey Waltham Abbey
19/08 16:00 Soham Town Rangers Soham Town Rangers 3-2 Cogenhoe United Cogenhoe United
19/08 16:00 Walton Casuals Walton Casuals 3-1 Molesey FC Molesey FC
19/08 16:00 Ilford Ilford 1-1 Haverhill Borough Haverhill Borough
19/08 16:00 Fleet Town Fleet Town 1-1 AFC Totton AFC Totton
19/08 16:00 Chipstead Chipstead 2-0 Horley Town Horley Town
19/08 16:00 Godalming Town Godalming Town 3-0 Farnham Town Farnham Town
19/08 16:00 AFC Sudbury AFC Sudbury 4-0 Aveley Aveley
19/08 16:00 Corinthian-Casuals Corinthian-Casuals 1-1 Hythe Town Hythe Town
19/08 16:00 Potters Bar Town Potters Bar Town ...-... Inconnu
19/08 16:00 Whyteleafe Whyteleafe 1-1 Erith Town Erith Town
19/08 16:00 Bideford Bideford 6-0 Wells City Wells City
19/08 16:00 Leighton Town Leighton Town 2-3 Tuffley Rovers Tuffley Rovers
19/08 16:00 Rugby Town Rugby Town 2-3 Romulus Romulus
19/08 16:00 Bridgwater Town Bridgwater Town 1-0 Brislington Brislington
19/08 16:00 Taunton Town Taunton Town 3-0 Larkhall Athletic FC Larkhall Athletic FC
19/08 16:00 Newcastle Town Newcastle Town 1-1 Evesham United Evesham United
19/08 16:00 Goole Goole 1-2 Newcastle Benfield FC Newcastle Benfield FC
19/08 16:00 Bedford Town Bedford Town 3-1 Swaffham Town Swaffham Town
19/08 16:00 Uxbridge Uxbridge 0-4 Thame United Thame United
19/08 16:00 Ramsgate Ramsgate 3-1 Hanworth Villa Hanworth Villa
19/08 16:00 Hayes & Yeading United Hayes & Yeading United 1-0 Brimscombe & Thrupp Brimscombe & Thrupp
19/08 16:00 Bamber Bridge Bamber Bridge 3-2 Brighouse Town Brighouse Town
19/08 16:00 Radcliffe Borough Radcliffe Borough 1-1 Burscough Burscough
19/08 16:00 Bury Town Bury Town 1-2 Tilbury Tilbury
19/08 16:00 AFC Hornchurch AFC Hornchurch 2-0 Brentwood Town Brentwood Town
19/08 16:00 Carshalton Athletic Carshalton Athletic 1-1 Walton & Hersham Walton & Hersham
19/08 16:00 Ashford Town (Middlesex) Ashford Town (Middlesex) 3-0 Wembley Wembley
19/08 16:00 Hyde Hyde 4-2 Congleton Town FC Congleton Town FC
19/08 16:00 Colwyn Bay Colwyn Bay 3-0 Stocksbridge Park Steels Stocksbridge Park Steels
19/08 16:00 Frickley Athletic Frickley Athletic 2-1 Runcorn Town Runcorn Town
19/08 16:00 Swindon Supermarine Swindon Supermarine 1-0 Northwood Northwood
19/08 16:00 Canvey Island Canvey Island 0-2 Witham Town Witham Town
19/08 16:00 Lewes Lewes 3-3 Newhaven Newhaven
19/08 16:00 Aylesbury FC Aylesbury FC 2-1 Cirencester Town Cirencester Town
19/08 16:00 Tadcaster Tadcaster 0-1 Colne FC Colne FC
19/08 16:00 Parkgate Parkgate 2-4 Worksop Parramore Worksop Parramore
19/08 16:00 Glossop North End FC Glossop North End FC 0-2 Mossley Mossley
19/08 16:00 Ramsbottom United Ramsbottom United 2-3 Liversedge Liversedge
19/08 16:00 Oadby Town Oadby Town 1-3 Loughborough Dynamo Loughborough Dynamo
19/08 16:00 Wellingborough Town Wellingborough Town 0-4 AFC Rushden & Diamonds AFC Rushden & Diamonds
19/08 16:00 Colney Heath Colney Heath 2-0 Shortwood United Shortwood United
19/08 16:00 Newport Pagnell Town FC Newport Pagnell Town FC 3-3 Kempston Rovers Kempston Rovers
19/08 16:00 Tunbridge Wells Tunbridge Wells 3-1 CB Hounslow United CB Hounslow United
19/08 16:00 East Grinstead Town East Grinstead Town 3-2 VCD Athletic VCD Athletic
19/08 16:00 Binfield Binfield 1-1 Horndean Horndean
19/08 16:00 Chertsey Town Chertsey Town 1-3 Horsham Horsham
19/08 16:00 Willand Rovers Willand Rovers 2-1 Bristol Manor Farm Bristol Manor Farm
19/08 16:00 Tavistock Tavistock ...-... Inconnu
19/08 16:00 Redhill Redhill 1-3 Ashford United Ashford United
19/08 16:00 Banstead Banstead 6-3 Loxwood Loxwood
19/08 16:00 Chalfont St Peter Chalfont St Peter 2-2 Beaconsfield SYCOB Beaconsfield SYCOB
19/08 16:00 Haverhill Rovers Haverhill Rovers 1-1 Heybridge Swifts Heybridge Swifts
19/08 16:00 Cadbury Heath Cadbury Heath 1-0 Yate Town Yate Town
19/08 16:00 Brockenhurst Brockenhurst 1-5 Hartley Wintney Hartley Wintney
19/08 16:00 Southend Manor Southend Manor 2-3 Gorleston Gorleston
19/08 16:00 Hertford Town Hertford Town 4-1 Hadleigh United Hadleigh United
19/08 16:00 Wisbech Town Wisbech Town 2-2 Spalding United Spalding United
19/08 16:00 AFC Wulfrunians AFC Wulfrunians 1-1 Westfields Westfields
19/08 16:00 Staveley MW Staveley MW 0-1 Basford United Basford United
19/08 16:00 Penrith AFC Penrith AFC 1-1 Whitley Bay FC Whitley Bay FC
19/08 16:00 Alvechurch Alvechurch 2-0 Hanley Town Hanley Town
19/08 16:00 Guisborough Town Guisborough Town 1-5 Shildon AFC Shildon AFC
19/08 16:00 Scarborough Athletic Scarborough Athletic 1-1 Marske United Marske United
19/08 16:00 Pontefract Collieries Pontefract Collieries 1-2 Skelmersdale United Skelmersdale United
19/08 16:00 Abbey Hey Abbey Hey 2-2 Maine Road Maine Road
19/08 16:00 Ashton Athletic Ashton Athletic 4-2 Runcorn Linnets Runcorn Linnets
19/08 16:00 Barnoldswick Town Barnoldswick Town 2-1 Dunston Dunston
19/08 16:00 Holbeach United Holbeach United 6-1 Northampton ON Chenecks Northampton ON Chenecks
19/08 16:00 Kirby Muxloe Kirby Muxloe 0-2 Dunkirk Dunkirk
19/08 16:00 Boston Town FC Boston Town FC 3-2 Carlton Town Carlton Town
19/08 16:00 Brocton Brocton 2-0 Gresley Gresley
19/08 16:00 Wolverhampton Casuals Wolverhampton Casuals 2-2 Boldmere St Michaels Boldmere St Michaels
19/08 16:00 Sporting Khalsa Sporting Khalsa 1-1 Market Drayton Town Market Drayton Town
19/08 16:00 Dereham Town Dereham Town 3-0 Corby Town Corby Town
19/08 16:00 Yaxley FC Yaxley FC 5-3 Harborough Town Harborough Town
19/08 16:00 Brantham Athletic Brantham Athletic 3-6 Cheshunt Cheshunt
19/08 16:00 Great Yarmouth Town Great Yarmouth Town 1-0 Basildon United Basildon United
19/08 16:00 Newmarket Town Newmarket Town 1-2 Ware Ware
19/08 16:00 Long Melford Long Melford 1-2 FC Romania FC Romania
19/08 16:00 Bowers & Pitsea Bowers & Pitsea 0-2 Haringey Borough Haringey Borough
19/08 16:00 Barking Barking 0-0 Saffron Walden Town FC Saffron Walden Town FC
19/08 16:00 Hanwell Town Hanwell Town 1-0 Longlevens Longlevens
19/08 16:00 Clapton Clapton 2-0 Norwich United Norwich United
19/08 16:00 Cockfosters Cockfosters 3-0 Holmer Green Holmer Green
19/08 16:00 Leverstock Green Leverstock Green 1-1 Aylesbury United Aylesbury United
19/08 16:00 Kidlington Kidlington 1-0 Wantage Town Wantage Town
19/08 16:00 Slimbridge Slimbridge 1-2 Cinderford Town Cinderford Town
19/08 16:00 Flackwell Heath FC Flackwell Heath FC 1-2 Didcot Town Didcot Town
19/08 16:00 Pagham Pagham 1-1 Sittingbourne Sittingbourne
19/08 16:00 Deal Town Deal Town 2-2 Glebe Glebe
19/08 16:00 Greenwich Borough Greenwich Borough 4-1 Three Bridges Three Bridges
19/08 16:00 East Preston East Preston 0-8 Thamesmead Town Thamesmead Town
19/08 16:00 Mole Valley SCR Mole Valley SCR 1-2 Eastbourne Town Eastbourne Town
19/08 16:00 Badshot Lea Badshot Lea 0-3 Moneyfields Moneyfields
19/08 16:00 Colliers Wood United FC Colliers Wood United FC 1-1 Shoreham Shoreham
19/08 16:00 Croydon Croydon 0-0 Faversham Town Faversham Town
19/08 16:00 Hamworthy United FC Hamworthy United FC 4-1 Ascot United Ascot United
19/08 16:00 Alresford Town Alresford Town 0-2 Thatcham Town Thatcham Town
19/08 16:00 AFC Portchester AFC Portchester 3-1 Amesbury Town Amesbury Town
19/08 16:00 Barnstaple Town Barnstaple Town 1-0 Clevedon Town Clevedon Town
19/08 16:00 Odd Down Odd Down 1-0 Mangotsfield United Mangotsfield United
19/08 16:00 Bridport FC Bridport FC 3-1 Street Street
19/08 16:00 Consett AFC Consett AFC 4-0 Heaton Stannington Heaton Stannington
19/08 16:00 Sunderland RCA Sunderland RCA 4-0 Ashington AFC Ashington AFC
19/08 16:00 Arlesey Town Arlesey Town 3-1 Desborough Town Desborough Town
19/08 16:00 Bracknell Town Bracknell Town 0-4 Winchester City Winchester City
19/08 16:00 Albion Sports Albion Sports 2-1 Newton Aycliffe Newton Aycliffe
19/08 16:00 Walsall Wood Walsall Wood 0-1 Tividale Tividale
19/08 16:00 Highmoor Ibis Highmoor Ibis 1-3 North Leigh North Leigh
19/08 16:00 Hengrove Athletic Hengrove Athletic 1-4 Bodmin Town Bodmin Town
19/08 16:00 Eynesbury Rovers Eynesbury Rovers 1-1 Peterborough Sports Peterborough Sports
19/08 16:00 Tower Hamlets Tower Hamlets 0-4 Takeley Takeley
19/08 16:00 Bromsgrove Sporting Bromsgrove Sporting 3-4 Coleshill Town Coleshill Town
19/08 16:00 Bottesford Town Bottesford Town 4-1 Clipstone Clipstone
19/08 16:00 Haywards Heath Town Haywards Heath Town 2-0 South Park South Park
19/08 16:00 1874 Northwich 1874 Northwich 3-3 West Didsbury & Chorlton West Didsbury & Chorlton
19/08 16:00 Penistone Church Penistone Church ...-... Inconnu
19/08 16:00 Hinckley AFC Hinckley AFC 4-1 Aylestone Park Aylestone Park
19/08 16:00 Andover Town Andover Town 3-3 Wimborne Town Wimborne Town
19/08 16:00 Hollands & Blair Hollands & Blair 1-4 Crowborough Athletic Crowborough Athletic
19/08 16:00 Sheppey United Sheppey United 0-2 Hastings United Hastings United
19/08 16:00 Laverstock & Ford Laverstock & Ford 2-4 Knaphill Knaphill
19/08 16:00 Salisbury Salisbury 3-2 Fareham Town Fareham Town
20/08 16:00 Cray Wanderers Cray Wanderers 2-3 Sevenoaks Town Sevenoaks Town
20/08 16:00 Quorn Quorn 1-3 AFC Mansfield AFC Mansfield
20/08 16:00 Worcester City Worcester City 1-1 Chasetown Chasetown
20/08 16:00 Crawley Green Crawley Green 2-3 Berkhamsted Berkhamsted
20/08 16:00 Erith & Belvedere Erith & Belvedere 1-4 Cray Valley (PM) Cray Valley (PM)
20/08 16:00 Guildford City Guildford City 4-0 Camberley Town Camberley Town
20/08 16:00 Highworth Town Highworth Town 2-3 Marlow Marlow
20/08 16:00 Herne Bay Herne Bay 2-1 Chessington & Hook United Chessington & Hook United
20/08 16:00 Pickering Town CFC Pickering Town CFC 1-2 Clitheroe Clitheroe
20/08 16:00 Hallam Hallam 1-4 Atherton Collieries Atherton Collieries
20/08 16:00 St Margaretsbury St Margaretsbury 2-2 Hullbridge Sports Hullbridge Sports
20/08 16:00 Littlehampton Town Littlehampton Town 3-2 Eastbourne United Eastbourne United
20/08 16:00 Baldock Town Baldock Town 3-1 North Greenford United North Greenford United
 Match amical
21/08 20:45 Beaconsfield SYCOB Beaconsfield SYCOB 3-1 Chalfont St Peter Chalfont St Peter
22/08 20:45 Inconnu ...-... Prescot Cables Prescot Cables
22/08 20:45 Market Drayton Town Market Drayton Town P1-1 Sporting Khalsa Sporting Khalsa
22/08 20:45 Spalding United Spalding United 0-2 Wisbech Town Wisbech Town
22/08 20:45 Belper Town Belper Town 1-4 Lincoln United Lincoln United
22/08 20:45 Heybridge Swifts Heybridge Swifts 6-1 Haverhill Rovers Haverhill Rovers
22/08 20:45 Sittingbourne Sittingbourne 0-1 Pagham Pagham
22/08 20:45 Wimborne Town Wimborne Town 1-2 Andover Town Andover Town
22/08 20:45 AFC Totton AFC Totton 5-0 Fleet Town Fleet Town
22/08 20:45 Walton & Hersham Walton & Hersham 1-1P Carshalton Athletic Carshalton Athletic
22/08 20:45 Faversham Town Faversham Town 2-1 AFC Croydon Athletic AFC Croydon Athletic
22/08 20:45 Burscough Burscough 0-3 Radcliffe Borough Radcliffe Borough
22/08 20:45 Kendal Town Kendal Town 4-1 Harrogate Railway Harrogate Railway
22/08 20:45 Chasetown Chasetown 2-0 Worcester City Worcester City
22/08 20:45 Whitley Bay FC Whitley Bay FC 3-1 Penrith AFC Penrith AFC
22/08 20:45 Marske United Marske United 1-2* Scarborough Athletic Scarborough Athletic
22/08 20:45 Kempston Rovers Kempston Rovers 4-1 Newport Pagnell Town FC Newport Pagnell Town FC
22/08 20:45 Hythe Town Hythe Town 1-3 Corinthian-Casuals Corinthian-Casuals
22/08 20:45 Horndean Horndean 3-0 Binfield Binfield
22/08 20:45 Shoreham Shoreham 3-1* Colliers Wood United FC Colliers Wood United FC
22/08 20:45 Boldmere St Michaels Boldmere St Michaels 5-0 Wolverhampton Casuals Wolverhampton Casuals
22/08 20:45 Hullbridge Sports Hullbridge Sports 1-1P St Margaretsbury St Margaretsbury
22/08 20:45 West Didsbury & Chorlton West Didsbury & Chorlton 1-3 1874 Northwich 1874 Northwich
22/08 20:45 Saffron Walden Town FC Saffron Walden Town FC 3-4 Barking Barking
22/08 20:45 Haverhill Borough Haverhill Borough 5-2 Ilford Ilford
22/08 20:45 Peterborough Sports Peterborough Sports 2-0 Eynesbury Rovers Eynesbury Rovers
22/08 20:45 Glebe Glebe 3-0 Deal Town Deal Town
22/08 20:45 Newhaven Newhaven 1-4 Lewes Lewes
23/08 20:45 Kidsgrove Athletic Kidsgrove Athletic 2-0 Trafford Trafford
23/08 20:45 Romford Romford ...-... Inconnu
23/08 20:45 Evesham United Evesham United 2-3* Newcastle Town Newcastle Town
23/08 20:45 Aylesbury United Aylesbury United 4-1 Leverstock Green Leverstock Green
23/08 20:45 Erith Town Erith Town P3-3 Whyteleafe Whyteleafe
23/08 20:45 Westfields Westfields 1-0 AFC Wulfrunians AFC Wulfrunians
28/08 20:45 Maine Road Maine Road 1-2 Abbey Hey Abbey Hey
01/09 20:45 Cambridge City Cambridge City 3-1 St Neots Town St Neots Town
01/09 20:45 Kingstonian Kingstonian 3-2 Shoreham Shoreham
01/09 20:45 City of Liverpool City of Liverpool 1-2 Nantwich Town Nantwich Town
02/09 13:30 Billericay Town Billericay Town 5-0 Didcot Town Didcot Town
02/09 16:00 Basingstoke Basingstoke 2-2 Hartley Wintney Hartley Wintney
02/09 16:00 Farnborough Farnborough 2-3 Salisbury Salisbury
02/09 16:00 Loughborough Dynamo Loughborough Dynamo 1-3 Stourbridge Stourbridge
02/09 16:00 Shepshed Dynamo Shepshed Dynamo 6-1 Leek Town Leek Town
02/09 16:00 Warrington Town Warrington Town ...-... Inconnu
02/09 16:00 Witton Albion Witton Albion 0-2 South Shields South Shields
02/09 16:00 Sutton Coldfield Town Sutton Coldfield Town 0-2 Barwell Barwell
02/09 16:00 Market Drayton Town Market Drayton Town 1-5 Alvechurch Alvechurch
02/09 16:00 Lincoln United Lincoln United 0-1 Redditch United Redditch United
02/09 16:00 Skelmersdale United Skelmersdale United 1-2 Worksop Parramore Worksop Parramore
02/09 16:00 Grantham Town Grantham Town 2-1 Holbeach United Holbeach United
02/09 16:00 Mossley Mossley 2-2 1874 Northwich 1874 Northwich
02/09 16:00 Kidsgrove Athletic Kidsgrove Athletic 3-2 Clitheroe Clitheroe
02/09 16:00 Rushall Olympic Rushall Olympic 1-0 Potton United Potton United
02/09 16:00 Soham Town Rangers Soham Town Rangers 0-0 Westfields Westfields
02/09 16:00 Maldon & Tiptree Maldon & Tiptree 3-3 Hayes & Yeading United Hayes & Yeading United
02/09 16:00 Tilbury Tilbury 0-1 Aylesbury United Aylesbury United
02/09 16:00 Thamesmead Town Thamesmead Town 3-0 Lewes Lewes
02/09 16:00 AFC Sudbury AFC Sudbury 1-1 Mildenhall Town FC Mildenhall Town FC
02/09 16:00 Leatherhead Leatherhead 6-0 Cray Valley (PM) Cray Valley (PM)
02/09 16:00 Enfield Town Enfield Town 2-1 Harrow Borough Harrow Borough
02/09 16:00 Potters Bar Town Potters Bar Town 1-0 Bishop's Stortford Bishop's Stortford
02/09 16:00 Metropolitan Police Metropolitan Police 3-2 Staines Town Staines Town
02/09 16:00 Cheshunt Cheshunt 2-0 Takeley Takeley
02/09 16:00 Bideford Bideford 5-1 Bishops Cleeve Bishops Cleeve
02/09 16:00 Frome Town Frome Town 2-1 AFC Totton AFC Totton
02/09 16:00 Gosport Borough Gosport Borough 1-0 Bridgwater Town Bridgwater Town
02/09 16:00 Cinderford Town Cinderford Town 2-1 Moneyfields Moneyfields
02/09 16:00 North Leigh North Leigh 2-2 Biggleswade Town Biggleswade Town
02/09 16:00 Faversham Town Faversham Town 3-1 Tonbridge Angels Tonbridge Angels
02/09 16:00 Bedford Town Bedford Town 0-2 Lowestoft Town Lowestoft Town
02/09 16:00 Ware Ware 2-1 Witham Town Witham Town
02/09 16:00 Ramsgate Ramsgate 3-3 Egham Egham
02/09 16:00 Folkestone Invicta Folkestone Invicta 3-2 Greenwich Borough Greenwich Borough
02/09 16:00 Marine Marine 1-3 Ashton United Ashton United
02/09 16:00 Ossett Town Ossett Town 2-1 Consett AFC Consett AFC
02/09 16:00 Buxton Buxton 3-2 Frickley Athletic Frickley Athletic
02/09 16:00 Mickleover Sports Mickleover Sports 2-1 Hinckley AFC Hinckley AFC
02/09 16:00 Hendon Hendon 1-1 Wingate & Finchley Wingate & Finchley
02/09 16:00 Dulwich Hamlet Dulwich Hamlet 3-1 Hastings United Hastings United
02/09 16:00 Tooting & Mitcham United Tooting & Mitcham United 2-0 Merstham Merstham
02/09 16:00 Carshalton Athletic Carshalton Athletic 5-3 Pagham Pagham
02/09 16:00 Margate Margate 3-1 East Grinstead Town East Grinstead Town
02/09 16:00 Horsham Horsham 6-0 Ashford United Ashford United
02/09 16:00 Beaconsfield SYCOB Beaconsfield SYCOB 0-2 Marlow Marlow
02/09 16:00 Ashford Town (Middlesex) Ashford Town (Middlesex) 2-0 Corinthian-Casuals Corinthian-Casuals
02/09 16:00 Banbury United Banbury United 4-2 Tiverton Town Tiverton Town
02/09 16:00 Halesowen Town Halesowen Town 0-3 Basford United Basford United
02/09 16:00 Paulton Rovers Paulton Rovers 1-0 Winchester City Winchester City
02/09 16:00 Hyde Hyde 1-0 Kendal Town Kendal Town
02/09 16:00 Stalybridge Celtic Stalybridge Celtic 2-1 Farsley Farsley
02/09 16:00 Droylsden Droylsden 4-3 Colwyn Bay Colwyn Bay
02/09 16:00 Thurrock Thurrock 1-1 Harlow Town Harlow Town
02/09 16:00 Aylesbury FC Aylesbury FC 1-3 Leiston Leiston
02/09 16:00 Whitley Bay FC Whitley Bay FC 0-2 Newcastle Benfield FC Newcastle Benfield FC
02/09 16:00 Kempston Rovers Kempston Rovers 2-1 Wisbech Town Wisbech Town
02/09 16:00 Colney Heath Colney Heath 3-0 Cockfosters Cockfosters
02/09 16:00 Guildford City Guildford City 1-3 Knaphill Knaphill
02/09 16:00 Erith Town Erith Town 0-3 Burgess Hill Town Burgess Hill Town
02/09 16:00 Tavistock Tavistock 2-2 Taunton Town Taunton Town
02/09 16:00 Horndean Horndean 0-2 Bodmin Town Bodmin Town
02/09 16:00 Banstead Banstead 0-4 Glebe Glebe
02/09 16:00 Herne Bay Herne Bay 3-1 Walton Casuals Walton Casuals
02/09 16:00 Gorleston Gorleston 0-4 Barking Barking
02/09 16:00 Stratford Town FC Stratford Town FC 4-0 Newcastle Town Newcastle Town
02/09 16:00 Hertford Town Hertford Town 1-1 Grays Athletic Grays Athletic
02/09 16:00 Boldmere St Michaels Boldmere St Michaels 0-3 Chasetown Chasetown
02/09 16:00 Scarborough Athletic Scarborough Athletic 1-0 Workington Workington
02/09 16:00 Abbey Hey Abbey Hey 3-3 Altrincham Altrincham
02/09 16:00 Colne FC Colne FC 0-1 Lancaster City Lancaster City
02/09 16:00 Ashton Athletic Ashton Athletic 2-1 Bamber Bridge Bamber Bridge
02/09 16:00 Boston Town FC Boston Town FC 2-0 Hednesford Town Hednesford Town
02/09 16:00 Brocton Brocton 2-4 Deeping Rangers Deeping Rangers
02/09 16:00 Tividale Tividale 2-3 AFC Rushden & Diamonds AFC Rushden & Diamonds
02/09 16:00 St Ives Town St Ives Town 1-0 Coalville Town Coalville Town
02/09 16:00 Yaxley FC Yaxley FC 0-1 Dereham Town Dereham Town
02/09 16:00 Great Yarmouth Town Great Yarmouth Town 0-2 Chesham United Chesham United
02/09 16:00 Haringey Borough Haringey Borough 1-1 Hitchin Town Hitchin Town
02/09 16:00 Hadley Hadley 2-3 FC Romania FC Romania
02/09 16:00 Hanwell Town Hanwell Town 4-1 Brightlingsea Regent Brightlingsea Regent
02/09 16:00 St Margaretsbury St Margaretsbury 1-6 Kidlington Kidlington
02/09 16:00 Clapton Clapton 0-3 Needham Market Needham Market
02/09 16:00 Crowborough Athletic Crowborough Athletic 2-0 Sevenoaks Town Sevenoaks Town
02/09 16:00 Hamworthy United FC Hamworthy United FC 1-5 Thatcham Town Thatcham Town
02/09 16:00 AFC Portchester AFC Portchester 1-0 Dorchester Town Dorchester Town
02/09 16:00 Odd Down Odd Down 0-5 Weymouth FC Weymouth FC
02/09 16:00 Bridport FC Bridport FC 1-0 Barnstaple Town Barnstaple Town
02/09 16:00 Sunderland RCA Sunderland RCA 0-0 Liversedge Liversedge
02/09 16:00 Royston Town Royston Town 2-0 Dunstable Town Dunstable Town
02/09 16:00 King's Lynn Town King's Lynn Town 4-1 Coleshill Town Coleshill Town
02/09 16:00 Arlesey Town Arlesey Town 0-7 Heybridge Swifts Heybridge Swifts
02/09 16:00 Albion Sports Albion Sports 3-2 Barnoldswick Town Barnoldswick Town
02/09 16:00 Dorking Wanderers Dorking Wanderers 3-2 Worthing Worthing
02/09 16:00 Merthyr Town Merthyr Town 6-1 Willand Rovers Willand Rovers
02/09 16:00 Berkhamsted Berkhamsted 1-3 Slough Town Slough Town
02/09 16:00 Bottesford Town Bottesford Town 0-1 Shildon AFC Shildon AFC
02/09 16:00 Cleethorpes Town Cleethorpes Town 1-2 Atherton Collieries Atherton Collieries
02/09 16:00 Phoenix Sports Phoenix Sports 2-0 Eastbourne Town Eastbourne Town
02/09 16:00 Haywards Heath Town Haywards Heath Town 2-2 Tunbridge Wells Tunbridge Wells
02/09 16:00 Haverhill Borough Haverhill Borough 0-8 Kings Langley Kings Langley
02/09 16:00 Penistone Church Penistone Church 3-2 Whitby Town Whitby Town
02/09 16:00 AFC Mansfield AFC Mansfield 4-0 Dunkirk Dunkirk
02/09 16:00 Peterborough Sports Peterborough Sports 3-4 Stafford Rangers Stafford Rangers
02/09 16:00 Tuffley Rovers Tuffley Rovers 0-5 Swindon Supermarine Swindon Supermarine
02/09 16:00 Andover Town Andover Town 1-2 Cadbury Heath Cadbury Heath
02/09 16:00 SL Aquaforce SL Aquaforce 3-1 Radcliffe Borough Radcliffe Borough
02/09 16:00 Haughmond Haughmond 3-2 Matlock Town Matlock Town
02/09 16:00 Hereford FC Hereford FC 8-0 Godalming Town Godalming Town
03/09 15:00 Romulus Romulus 0-3 Kettering Kettering
03/09 16:00 Romford Romford 0-1 AFC Hornchurch AFC Hornchurch
03/09 16:00 Littlehampton Town Littlehampton Town 2-2 Chipstead Chipstead
03/09 16:00 Baldock Town Baldock Town 4-3 Thame United Thame United
04/09 20:45 Hitchin Town Hitchin Town 1-1P Haringey Borough Haringey Borough
05/09 20:30 Hartley Wintney Hartley Wintney 1-0 Basingstoke Basingstoke
05/09 20:45 Wingate & Finchley Wingate & Finchley 4-2* Hendon Hendon
05/09 20:45 Chipstead Chipstead 4-0 Littlehampton Town Littlehampton Town
05/09 20:45 Biggleswade Town Biggleswade Town 3-2 North Leigh North Leigh
05/09 20:45 Taunton Town Taunton Town 1-2 Tavistock Tavistock
05/09 20:45 Hayes & Yeading United Hayes & Yeading United 4-3* Maldon & Tiptree Maldon & Tiptree
05/09 20:45 Harlow Town Harlow Town 2-1 Thurrock Thurrock
05/09 20:45 Altrincham Altrincham 2-1 Abbey Hey Abbey Hey
05/09 20:45 Tunbridge Wells Tunbridge Wells 0-0 Haywards Heath Town Haywards Heath Town
05/09 20:45 Mildenhall Town FC Mildenhall Town FC 2-4 AFC Sudbury AFC Sudbury
05/09 20:45 Egham Egham 2-4 Ramsgate Ramsgate
05/09 20:45 Liversedge Liversedge 0-4 Sunderland RCA Sunderland RCA
05/09 20:45 1874 Northwich 1874 Northwich 2-0 Mossley Mossley
06/09 20:45 Grays Athletic Grays Athletic 2-3* Hertford Town Hertford Town
06/09 21:00 Westfields Westfields 1-0 Soham Town Rangers Soham Town Rangers
16/09 13:30 Deeping Rangers Deeping Rangers 2-4 Kidderminster Kidderminster
16/09 16:00 Stockport Stockport 1-0 Curzon Ashton Curzon Ashton
16/09 16:00 Boston Utd Boston Utd 1-1 Haughmond Haughmond
16/09 16:00 Stafford Rangers Stafford Rangers 1-0 Tamworth Tamworth
16/09 16:00 Havant & Waterlooville Havant & Waterlooville 2-1 Merthyr Town Merthyr Town
16/09 16:00 Sourbrodt Sourbrodt 0-3 Bradford Park Avenue Bradford Park Avenue
16/09 16:00 Kettering Kettering 2-0 Kidsgrove Athletic Kidsgrove Athletic
16/09 16:00 Blyth Blyth 1-2 SL Aquaforce SL Aquaforce
16/09 16:00 Weymouth FC Weymouth FC 2-0 Chippenham Town Chippenham Town
16/09 16:00 Shepshed Dynamo Shepshed Dynamo 0-1 Nantwich Town Nantwich Town
16/09 16:00 Warrington Town Warrington Town 1-1 Hyde Hyde
16/09 16:00 Lancaster City Lancaster City 4-0 Droylsden Droylsden
16/09 16:00 Salford City Salford City 1-2 York City York City
16/09 16:00 Grantham Town Grantham Town 3-4 Alvechurch Alvechurch
16/09 16:00 Needham Market Needham Market 2-0 Chesham United Chesham United
16/09 16:00 AFC Sudbury AFC Sudbury 3-0 Chipstead Chipstead
16/09 16:00 Metropolitan Police Metropolitan Police 2-2 Heybridge Swifts Heybridge Swifts
16/09 16:00 Biggleswade Town Biggleswade Town 0-1 East Thurrock United East Thurrock United
16/09 16:00 Bognor Regis Town Bognor Regis Town 2-1 Weston-super-Mare Weston-super-Mare
16/09 16:00 Cheshunt Cheshunt 1-3 Dorking Wanderers Dorking Wanderers
16/09 16:00 Slough Town Slough Town 3-2 Dulwich Hamlet Dulwich Hamlet
16/09 16:00 Marlow Marlow 0-2 Ashford Town (Middlesex) Ashford Town (Middlesex)
16/09 16:00 Gosport Borough Gosport Borough 1-2 Swindon Supermarine Swindon Supermarine
16/09 16:00 Cinderford Town Cinderford Town 1-0 Hartley Wintney Hartley Wintney
16/09 16:00 Ware Ware 2-5 Leatherhead Leatherhead
16/09 16:00 Whitehawk Whitehawk 1-3 Oxford City Oxford City
16/09 16:00 Harrogate Town Harrogate Town 3-0 Penistone Church Penistone Church
16/09 16:00 Folkestone Invicta Folkestone Invicta 3-1 Tooting & Mitcham United Tooting & Mitcham United
16/09 16:00 Ossett Town Ossett Town 1-0 Atherton Collieries Atherton Collieries
16/09 16:00 Buxton Buxton 4-1 Chasetown Chasetown
16/09 16:00 Wealdstone Wealdstone 4-0 Faversham Town Faversham Town
16/09 16:00 Lowestoft Town Lowestoft Town 0-1 Harlow Town Harlow Town
16/09 16:00 Horsham Horsham 2-5 Herne Bay Herne Bay
16/09 16:00 Truro City Truro City 2-0 AFC Portchester AFC Portchester
16/09 16:00 Banbury United Banbury United 2-0 Thatcham Town Thatcham Town
16/09 16:00 Paulton Rovers Paulton Rovers 3-2 Kidlington Kidlington
16/09 16:00 Hemel Hempstead Town Hemel Hempstead Town 0-0 Wingate & Finchley Wingate & Finchley
16/09 16:00 Concord Rangers Concord Rangers 4-0 Tunbridge Wells Tunbridge Wells
16/09 16:00 Kingstonian Kingstonian 0-3 Brackley Town Brackley Town
16/09 16:00 Alfreton Town Alfreton Town 2-2 AFC Rushden & Diamonds AFC Rushden & Diamonds
16/09 16:00 Stalybridge Celtic Stalybridge Celtic 1-3 Chorley Chorley
16/09 16:00 AFC Telford United AFC Telford United 2-0 Barwell Barwell
16/09 16:00 Nuneaton Town Nuneaton Town 3-1 King's Lynn Town King's Lynn Town
16/09 16:00 Braintree Town Braintree Town 2-2 Royston Town Royston Town
16/09 16:00 Dartford Dartford 3-1 Barking Barking
16/09 16:00 Welling United Welling United 1-2 Haringey Borough Haringey Borough
16/09 16:00 St Albans City St Albans City 3-3 Cambridge City Cambridge City
16/09 16:00 Hampton & Richmond Hampton & Richmond 1-1 Potters Bar Town Potters Bar Town
16/09 16:00 Gloucester City Gloucester City 0-3 Hungerford Town Hungerford Town
16/09 16:00 Chelmsford City Chelmsford City 7-0 Ramsgate Ramsgate
16/09 16:00 Bath City Bath City 6-0 Knaphill Knaphill
16/09 16:00 Eastbourne Eastbourne 4-3 Carshalton Athletic Carshalton Athletic
16/09 16:00 Shildon AFC Shildon AFC 1-0 Altrincham Altrincham
16/09 16:00 Newcastle Benfield FC Newcastle Benfield FC 2-1 Ashton United Ashton United
16/09 16:00 Kempston Rovers Kempston Rovers 0-4 Hereford FC Hereford FC
16/09 16:00 Leiston Leiston 4-2 Crowborough Athletic Crowborough Athletic
16/09 16:00 Colney Heath Colney Heath 3-3 Burgess Hill Town Burgess Hill Town
16/09 16:00 Tavistock Tavistock 1-2 Frome Town Frome Town
16/09 16:00 Stratford Town FC Stratford Town FC 4-1 Redditch United Redditch United
16/09 16:00 Hertford Town Hertford Town 1-2 AFC Hornchurch AFC Hornchurch
16/09 16:00 Scarborough Athletic Scarborough Athletic 2-0 Sunderland RCA Sunderland RCA
16/09 16:00 Westfields Westfields 0-2 Leamington Leamington
16/09 16:00 Dereham Town Dereham Town 1-2 Boston Town FC Boston Town FC
16/09 16:00 Hanwell Town Hanwell Town 0-0 Enfield Town Enfield Town
16/09 16:00 Kings Langley Kings Langley 0-1 Margate Margate
16/09 16:00 Bridport FC Bridport FC 2-2 Cadbury Heath Cadbury Heath
16/09 16:00 Basford United Basford United 1-0 Mickleover Sports Mickleover Sports
16/09 16:00 Spennymoor Town Spennymoor Town 1-2 Gainsborough Trinity Gainsborough Trinity
16/09 16:00 Worksop Parramore Worksop Parramore 1-1 United of Manchester United of Manchester
16/09 16:00 Baldock Town Baldock Town 1-2 Aylesbury United Aylesbury United
16/09 16:00 Darlington 1883 Darlington 1883 0-3 South Shields South Shields
16/09 16:00 AFC Mansfield AFC Mansfield 0-0 Rushall Olympic Rushall Olympic
16/09 16:00 Glebe Glebe 2-2 Phoenix Sports Phoenix Sports
16/09 16:00 Salisbury Salisbury 0-2 Poole Town Poole Town
17/09 14:00 FC Romania FC Romania 2-2 Hayes & Yeading United Hayes & Yeading United
17/09 15:00 Thamesmead Town Thamesmead Town 1-1 Billericay Town Billericay Town
17/09 16:00 Stourbridge Stourbridge 2-0 St Ives Town St Ives Town
17/09 16:00 Albion Sports Albion Sports 0-4 Ashton Athletic Ashton Athletic
17/09 16:00 1874 Northwich 1874 Northwich 1-0 North Ferriby United North Ferriby United
18/09 20:45 Cambridge City Cambridge City 0-2 St Albans City St Albans City
19/09 20:30 Burgess Hill Town Burgess Hill Town 3-0 Colney Heath Colney Heath
19/09 20:45 Rushall Olympic Rushall Olympic 1-2 AFC Mansfield AFC Mansfield
19/09 20:45 Wingate & Finchley Wingate & Finchley 1-2* Hemel Hempstead Town Hemel Hempstead Town
19/09 20:45 Potters Bar Town Potters Bar Town 0-3 Hampton & Richmond Hampton & Richmond
19/09 20:45 Enfield Town Enfield Town 5-0 Hanwell Town Hanwell Town
19/09 20:45 Hayes & Yeading United Hayes & Yeading United 0-0 FC Romania FC Romania
19/09 20:45 Billericay Town Billericay Town 5-0 Thamesmead Town Thamesmead Town
19/09 20:45 Hyde Hyde 2-0 Warrington Town Warrington Town
19/09 20:45 United of Manchester United of Manchester 6-2 Worksop Parramore Worksop Parramore
19/09 20:45 Royston Town Royston Town 1-2 Braintree Town Braintree Town
19/09 20:45 Phoenix Sports Phoenix Sports P1-1 Glebe Glebe
19/09 20:45 Haughmond Haughmond 0-5 Boston Utd Boston Utd
19/09 20:45 AFC Rushden & Diamonds AFC Rushden & Diamonds 1-3 Alfreton Town Alfreton Town
20/09 20:30 Cadbury Heath Cadbury Heath 2-3* Bridport FC Bridport FC
20/09 20:45 Bodmin Town Bodmin Town 1-1 Bideford Bideford
26/09 20:45 Heybridge Swifts Heybridge Swifts P1-1 Metropolitan Police Metropolitan Police
26/09 20:45 Bideford Bideford 1-0 Bodmin Town Bodmin Town
30/09 13:30 Ashton Athletic Ashton Athletic 0-1 Chorley Chorley
30/09 16:00 Stockport Stockport 3-3 United of Manchester United of Manchester
30/09 16:00 Stafford Rangers Stafford Rangers 1-1 AFC Telford United AFC Telford United
30/09 16:00 East Thurrock United East Thurrock United 2-2 Harlow Town Harlow Town
30/09 16:00 Needham Market Needham Market 1-6 Dartford Dartford
30/09 16:00 Heybridge Swifts Heybridge Swifts 2-1 Frome Town Frome Town
30/09 16:00 Enfield Town Enfield Town 3-0 Phoenix Sports Phoenix Sports
30/09 16:00 Slough Town Slough Town 2-1 Poole Town Poole Town
30/09 16:00 Cinderford Town Cinderford Town 2-3 Hampton & Richmond Hampton & Richmond
30/09 16:00 Hungerford Town Hungerford Town 1-1 Billericay Town Billericay Town
30/09 16:00 Hayes & Yeading United Hayes & Yeading United 0-4 Havant & Waterlooville Havant & Waterlooville
30/09 16:00 Harrogate Town Harrogate Town 0-0 Bradford Park Avenue Bradford Park Avenue
30/09 16:00 Folkestone Invicta Folkestone Invicta 2-1 Aylesbury United Aylesbury United
30/09 16:00 Nantwich Town Nantwich Town 3-1 Nuneaton Town Nuneaton Town
30/09 16:00 Buxton Buxton 2-1 Alvechurch Alvechurch
30/09 16:00 Burgess Hill Town Burgess Hill Town 1-0 Wealdstone Wealdstone
30/09 16:00 Margate Margate 2-0 Herne Bay Herne Bay
30/09 16:00 Truro City Truro City 4-1 AFC Sudbury AFC Sudbury
30/09 16:00 Stourbridge Stourbridge 3-1 Alfreton Town Alfreton Town
30/09 16:00 Ashford Town (Middlesex) Ashford Town (Middlesex) 1-2 Leatherhead Leatherhead
30/09 16:00 Brackley Town Brackley Town 4-1 Braintree Town Braintree Town
30/09 16:00 Banbury United Banbury United 2-3 Shildon AFC Shildon AFC
30/09 16:00 Oxford City Oxford City 4-2 Leiston Leiston
30/09 16:00 Swindon Supermarine Swindon Supermarine 2-3 Paulton Rovers Paulton Rovers
30/09 16:00 Leamington Leamington 0-0 Gainsborough Trinity Gainsborough Trinity
30/09 16:00 Concord Rangers Concord Rangers 3-0 Dorking Wanderers Dorking Wanderers
30/09 16:00 St Albans City St Albans City 2-1 Bridport FC Bridport FC
30/09 16:00 Chelmsford City Chelmsford City 2-1 Weymouth FC Weymouth FC
30/09 16:00 Eastbourne Eastbourne 0-2 Bognor Regis Town Bognor Regis Town
30/09 16:00 Bath City Bath City 3-0 Hemel Hempstead Town Hemel Hempstead Town
30/09 16:00 Newcastle Benfield FC Newcastle Benfield FC 0-1 Kidderminster Kidderminster
30/09 16:00 South Shields South Shields 3-2 York City York City
30/09 16:00 Scarborough Athletic Scarborough Athletic 2-2 Stratford Town FC Stratford Town FC
30/09 16:00 Boston Town FC Boston Town FC 2-3 Hyde Hyde
30/09 16:00 Haringey Borough Haringey Borough 4-1 Bideford Bideford
30/09 16:00 Basford United Basford United 2-3 Kettering Kettering
30/09 16:00 1874 Northwich 1874 Northwich 2-2 Ossett Town Ossett Town
30/09 16:00 AFC Mansfield AFC Mansfield 0-2 Boston Utd Boston Utd
30/09 16:00 SL Aquaforce SL Aquaforce 2-1 Lancaster City Lancaster City
30/09 16:00 Hereford FC Hereford FC 2-0 AFC Hornchurch AFC Hornchurch
02/10 20:45 Bradford Park Avenue Bradford Park Avenue 0-2 Harrogate Town Harrogate Town
03/10 20:45 Ossett Town Ossett Town P0-0 1874 Northwich 1874 Northwich
03/10 20:45 Harlow Town Harlow Town 1-2 East Thurrock United East Thurrock United
03/10 20:45 Billericay Town Billericay Town 6-1 Hungerford Town Hungerford Town
03/10 20:45 United of Manchester United of Manchester 1-0 Stockport Stockport
03/10 20:45 AFC Telford United AFC Telford United 4-1 Stafford Rangers Stafford Rangers
03/10 20:45 Gainsborough Trinity Gainsborough Trinity 2-0 Leamington Leamington
03/10 21:00 Stratford Town FC Stratford Town FC 1-4* Scarborough Athletic Scarborough Athletic
14/10 13:30 St Albans City St Albans City 1-3 Boreham Wood Boreham Wood
14/10 16:00 Aldershot Town Aldershot Town 1-0 Torquay Torquay
14/10 16:00 Dagenham & Redbridge Dagenham & Redbridge 0-0 Leyton Orient Leyton Orient
14/10 16:00 Kidderminster Kidderminster 2-0 Chester Chester
14/10 16:00 Halifax Town Halifax Town 1-3 Tranmere Rovers Tranmere Rovers
14/10 16:00 AFC Fylde AFC Fylde 1-0 Wrexham Wrexham
14/10 16:00 East Thurrock United East Thurrock United 0-0 Ebbsfleet Utd Ebbsfleet Utd
14/10 16:00 Slough Town Slough Town 1-0 Folkestone Invicta Folkestone Invicta
14/10 16:00 Eastleigh Eastleigh 1-2 Hereford FC Hereford FC
14/10 16:00 Woking Woking 1-1 Concord Rangers Concord Rangers
14/10 16:00 Harrogate Town Harrogate Town 1-2 Gainsborough Trinity Gainsborough Trinity
14/10 16:00 Solihull Moors Solihull Moors 1-1 Ossett Town Ossett Town
14/10 16:00 Nantwich Town Nantwich Town 1-1 Kettering Kettering
14/10 16:00 Chorley Chorley 0-0 Boston Utd Boston Utd
14/10 16:00 Buxton Buxton 1-2 Gateshead Gateshead
14/10 16:00 Maidstone United Maidstone United 2-2 Enfield Town Enfield Town
14/10 16:00 Burgess Hill Town Burgess Hill Town 0-1 Dartford Dartford
14/10 16:00 Margate Margate 1-2 Leatherhead Leatherhead
14/10 16:00 Stourbridge Stourbridge 0-5 Macclesfield Town Macclesfield Town
14/10 16:00 Brackley Town Brackley Town 3-3 Billericay Town Billericay Town
14/10 16:00 Paulton Rovers Paulton Rovers 2-3 Sutton United Sutton United
14/10 16:00 Oxford City Oxford City 1-0 Bognor Regis Town Bognor Regis Town
14/10 16:00 AFC Telford United AFC Telford United 3-1 United of Manchester United of Manchester
14/10 16:00 Guiseley Guiseley 6-0 Shildon AFC Shildon AFC
14/10 16:00 Dover Athletic Dover Athletic 0-0 Bromley Bromley
14/10 16:00 Maidenhead United Maidenhead United 2-1 Havant & Waterlooville Havant & Waterlooville
14/10 16:00 Hampton & Richmond Hampton & Richmond 0-2 Truro City Truro City
14/10 16:00 Bath City Bath City 0-0 Chelmsford City Chelmsford City
14/10 16:00 South Shields South Shields 1-2 Hartlepool Hartlepool
14/10 16:00 Scarborough Athletic Scarborough Athletic 0-2 Hyde Hyde
14/10 16:00 Haringey Borough Haringey Borough 2-4 Heybridge Swifts Heybridge Swifts
15/10 16:00 SL Aquaforce SL Aquaforce 2-1 Barrow Barrow
16/10 20:30 Chelmsford City Chelmsford City 1-0 Bath City Bath City
17/10 20:45 Boston Utd Boston Utd 3-4* Chorley Chorley
17/10 20:45 Leyton Orient Leyton Orient 1-0 Dagenham & Redbridge Dagenham & Redbridge
17/10 20:45 Kettering Kettering 0-1 Nantwich Town Nantwich Town
17/10 20:45 Enfield Town Enfield Town 1-3* Maidstone United Maidstone United
17/10 20:45 Ebbsfleet Utd Ebbsfleet Utd 3-0 East Thurrock United East Thurrock United
17/10 20:45 Ossett Town Ossett Town 1-2 Solihull Moors Solihull Moors
17/10 20:45 Billericay Town Billericay Town 2-1 Brackley Town Brackley Town
17/10 20:45 Concord Rangers Concord Rangers 1-2* Woking Woking
17/10 20:45 Bromley Bromley 3-0 Dover Athletic Dover Athletic
 premier tour
03/11 20:45 Notts County Notts County 4-2 Bristol Rovers Bristol Rovers
03/11 20:45 Port Vale Port Vale 2-0 Oxford Utd Oxford Utd
03/11 20:55 Hyde Hyde 0-4 Milton Keynes Dons Milton Keynes Dons
04/11 13:30 SL Aquaforce SL Aquaforce 1-3 Mansfield Town Mansfield Town
04/11 16:00 Blackburn Blackburn 3-1 Barnet Barnet
04/11 16:00 Bradford City Bradford City 2-0 Chesterfield Chesterfield
04/11 16:00 Gillingham Gillingham 2-1 Leyton Orient Leyton Orient
04/11 16:00 Wigan Wigan 2-1 Crawley Town Crawley Town
04/11 16:00 Crewe Alexandra Crewe Alexandra 2-1 Rotherham United Rotherham United
04/11 16:00 Plymouth Argyle Plymouth Argyle 1-0 Grimsby Town Grimsby Town
04/11 16:00 Luton Town Luton Town 1-0 Portsmouth Portsmouth
04/11 16:00 Colchester United Colchester United 0-1 Oxford City Oxford City
04/11 16:00 Shrewsbury Shrewsbury 5-0 Aldershot Town Aldershot Town
04/11 16:00 Cheltenham Town Cheltenham Town 2-4 Maidstone United Maidstone United
04/11 16:00 Rochdale Rochdale 4-0 Bromley Bromley
04/11 16:00 Northampton Town Northampton Town 0-0 Scunthorpe Scunthorpe
04/11 16:00 Peterborough United Peterborough United 1-1 Tranmere Rovers Tranmere Rovers
04/11 16:00 Carlisle Carlisle 3-2 Oldham Oldham
04/11 16:00 Yeovil Town Yeovil Town 1-0 Southend United Southend United
04/11 16:00 Morecambe Morecambe 3-0 Hartlepool Hartlepool
04/11 16:00 Forest Green Rovers Forest Green Rovers 1-0 Macclesfield Town Macclesfield Town
04/11 16:00 AFC Wimbledon AFC Wimbledon 1-0 Lincoln Lincoln
04/11 16:00 Stevenage Stevenage 5-0 Nantwich Town Nantwich Town
04/11 16:00 AFC Fylde AFC Fylde 4-2 Kidderminster Kidderminster
04/11 16:00 Ebbsfleet Utd Ebbsfleet Utd 2-6 Doncaster Rovers Doncaster Rovers
04/11 16:00 Gainsborough Trinity Gainsborough Trinity 0-6 Slough Town Slough Town
04/11 16:00 Boreham Wood Boreham Wood 2-1 Blackpool Blackpool
04/11 16:00 Gateshead Gateshead 2-0 Chelmsford City Chelmsford City
04/11 16:00 Hereford FC Hereford FC 1-0 AFC Telford United AFC Telford United
04/11 18:15 Newport County Newport County 2-1 Walsall Walsall
05/11 15:00 Charlton Athletic Charlton Athletic 3-1 Truro City Truro City
05/11 15:00 Coventry City Coventry City 2-0 Maidenhead United Maidenhead United
05/11 15:00 Exeter City Exeter City 3-1 Heybridge Swifts Heybridge Swifts
05/11 15:00 Cambridge United Cambridge United 1-0 Sutton United Sutton United
05/11 15:00 Leatherhead Leatherhead 1-1 Billericay Town Billericay Town
05/11 15:00 Woking Woking 1-1 Bury Bury
05/11 15:00 Solihull Moors Solihull Moors 0-2 Wycombe Wanderers Wycombe Wanderers
05/11 15:00 Guiseley Guiseley 0-0 Accrington Stanley Accrington Stanley
05/11 15:00 Dartford Dartford 1-5 Swindon Town Swindon Town
06/11 20:45 Chorley Chorley 1-2 Fleetwood Town Fleetwood Town
 premier tour (r)
14/11 20:45 Accrington Stanley Accrington Stanley 1-1P Guiseley Guiseley
14/11 20:45 Scunthorpe Scunthorpe 1-0 Northampton Town Northampton Town
14/11 20:45 Bury Bury 0-3 Woking Woking
15/11 20:45 Tranmere Rovers Tranmere Rovers 0-5 Peterborough United Peterborough United
16/11 20:45 Billericay Town Billericay Town 1-3 Leatherhead Leatherhead
 Second tour
01/12 20:55 AFC Fylde AFC Fylde 1-1 Wigan Wigan
02/12 13:30 Notts County Notts County 3-2 Oxford City Oxford City
02/12 16:00 Gillingham Gillingham 1-1 Carlisle Carlisle
02/12 16:00 Shrewsbury Shrewsbury 2-0 Morecambe Morecambe
02/12 16:00 Bradford City Bradford City 3-1 Plymouth Argyle Plymouth Argyle
02/12 16:00 Milton Keynes Dons Milton Keynes Dons 4-1 Maidstone United Maidstone United
02/12 16:00 Port Vale Port Vale 1-1 Yeovil Town Yeovil Town
02/12 16:00 Forest Green Rovers Forest Green Rovers 3-3 Exeter City Exeter City
02/12 16:00 Stevenage Stevenage 5-2 Swindon Town Swindon Town
02/12 16:00 Fleetwood Town Fleetwood Town 1-1 Hereford FC Hereford FC
03/12 15:00 Blackburn Blackburn 3-3 Crewe Alexandra Crewe Alexandra
03/12 15:00 Mansfield Town Mansfield Town 3-0 Guiseley Guiseley
03/12 15:00 Coventry City Coventry City 3-0 Boreham Wood Boreham Wood
03/12 15:00 Doncaster Rovers Doncaster Rovers 3-0 Scunthorpe Scunthorpe
03/12 15:00 Wycombe Wanderers Wycombe Wanderers 3-1 Leatherhead Leatherhead
03/12 15:00 AFC Wimbledon AFC Wimbledon 3-1 Charlton Athletic Charlton Athletic
03/12 15:00 Woking Woking 1-1 Peterborough United Peterborough United
03/12 15:00 Newport County Newport County 2-0 Cambridge United Cambridge United
03/12 15:00 Gateshead Gateshead 0-5 Luton Town Luton Town
04/12 20:45 Slough Town Slough Town 0-4 Rochdale Rochdale
 Second tour (r)
12/12 20:45 Wigan Wigan 3-2 AFC Fylde AFC Fylde
12/12 20:45 Peterborough United Peterborough United 5-2 Woking Woking
12/12 20:45 Yeovil Town Yeovil Town 3-2* Port Vale Port Vale
12/12 20:45 Exeter City Exeter City 2-1* Forest Green Rovers Forest Green Rovers
13/12 20:45 Crewe Alexandra Crewe Alexandra 0-1 Blackburn Blackburn
14/12 20:45 Hereford FC Hereford FC 0-2 Fleetwood Town Fleetwood Town
19/12 20:45 Carlisle Carlisle 3-1 Gillingham Gillingham
 Troisième tour
05/01 20:55 Liverpool Liverpool 2-1 Everton Everton
05/01 21:00 Manchester United Manchester United 2-0 Derby County Derby County
06/01 13:45 Fleetwood Town Fleetwood Town 0-0 Leicester City Leicester City
06/01 14:00 Middlesbrough Middlesbrough 2-0 Sunderland Sunderland
06/01 16:00 Birmingham City Birmingham City 1-0 Burton Albion Burton Albion
06/01 16:00 Fulham Fulham 0-1 Southampton Southampton
06/01 16:00 Wolverhampton Wolverhampton 0-0 Swansea Swansea
06/01 16:00 Ipswich Town Ipswich Town 0-1 Sheffield United Sheffield United
06/01 16:00 Manchester City Manchester City 4-1 Burnley Burnley
06/01 16:00 Newcastle Utd Newcastle Utd 3-1 Luton Town Luton Town
06/01 16:00 Blackburn Blackburn 0-1 Hull City Hull City
06/01 16:00 Aston Villa Aston Villa 1-3 Peterborough United Peterborough United
06/01 16:00 Cardiff City Cardiff City 0-0 Mansfield Town Mansfield Town
06/01 16:00 Millwall Millwall 4-1 Barnsley Barnsley
06/01 16:00 Watford Watford 3-0 Bristol City Bristol City
06/01 16:00 QPR QPR 0-1 Milton Keynes Dons Milton Keynes Dons
06/01 16:00 Coventry City Coventry City 2-1 Stoke City Stoke City
06/01 16:00 Bournemouth Bournemouth 2-2 Wigan Wigan
06/01 16:00 Doncaster Rovers Doncaster Rovers 0-1 Rochdale Rochdale
06/01 16:00 Wycombe Wanderers Wycombe Wanderers 1-5 Preston North End Preston North End
06/01 16:00 Brentford Brentford 0-1 Notts County Notts County
06/01 16:00 Yeovil Town Yeovil Town 2-0 Bradford City Bradford City
06/01 16:00 Stevenage Stevenage 0-0 Reading Reading
06/01 16:00 Carlisle Carlisle 0-0 Sheffield Wednesday Sheffield Wednesday
06/01 16:00 Exeter City Exeter City 0-2 West Bromwich West Bromwich
06/01 16:00 Bolton Bolton 1-2 Huddersfield Town Huddersfield Town
06/01 18:30 Norwich City Norwich City 0-0 Chelsea Chelsea
07/01 13:00 Newport County Newport County 2-1 Leeds United Leeds United
07/01 15:00 Shrewsbury Shrewsbury 0-0 West Ham Utd West Ham Utd
07/01 16:00 Tottenham Tottenham 3-0 AFC Wimbledon AFC Wimbledon
07/01 17:00 Nottingham Forest Nottingham Forest 4-2 Arsenal Arsenal
08/01 20:45 Brighton Brighton 2-1 Crystal Palace Crystal Palace
 Troisième tour (r)
16/01 20:45 West Ham Utd West Ham Utd 0-0 Shrewsbury Shrewsbury
16/01 20:45 Leicester City Leicester City 2-0 Fleetwood Town Fleetwood Town
16/01 20:45 Sheffield Wednesday Sheffield Wednesday 2-0 Carlisle Carlisle
16/01 20:45 Mansfield Town Mansfield Town 1-4 Cardiff City Cardiff City
16/01 21:00 Reading Reading 3-0 Stevenage Stevenage
17/01 20:45 Wigan Wigan 3-0 Bournemouth Bournemouth
17/01 20:45 Swansea Swansea 2-1 Wolverhampton Wolverhampton
17/01 21:00 Chelsea Chelsea P1-1 Norwich City Norwich City
 Quatrième tour
26/01 20:45 Sheffield Wednesday Sheffield Wednesday 3-1 Reading Reading
26/01 20:55 Yeovil Town Yeovil Town 0-4 Manchester United Manchester United
27/01 13:30 Peterborough United Peterborough United 1-5 Leicester City Leicester City
27/01 16:00 Southampton Southampton 1-0 Watford Watford
27/01 16:00 Middlesbrough Middlesbrough 0-1 Brighton Brighton
27/01 16:00 Millwall Millwall 2-2 Rochdale Rochdale
27/01 16:00 Wigan Wigan 2-0 West Ham Utd West Ham Utd
27/01 16:00 Sheffield United Sheffield United 1-0 Preston North End Preston North End
27/01 16:00 Hull City Hull City 2-1 Nottingham Forest Nottingham Forest
27/01 16:00 Huddersfield Town Huddersfield Town 1-1 Birmingham City Birmingham City
27/01 16:00 Milton Keynes Dons Milton Keynes Dons 0-1 Coventry City Coventry City
27/01 16:00 Notts County Notts County 1-1 Swansea Swansea
27/01 18:30 Newport County Newport County 1-1 Tottenham Tottenham
27/01 20:45 Liverpool Liverpool 2-3 West Bromwich West Bromwich
28/01 14:30 Chelsea Chelsea 3-0 Newcastle Utd Newcastle Utd
28/01 17:00 Cardiff City Cardiff City 0-2 Manchester City Manchester City
 Quatrième tour (r)
06/02 20:45 Rochdale Rochdale 1-0 Millwall Millwall
06/02 20:45 Birmingham City Birmingham City 1-4* Huddersfield Town Huddersfield Town
06/02 21:05 Swansea Swansea 8-1 Notts County Notts County
07/02 20:45 Tottenham Tottenham 2-0 Newport County Newport County
 Cinquième tout
16/02 20:45 Leicester City Leicester City 1-0 Sheffield United Sheffield United
16/02 21:00 Chelsea Chelsea 4-0 Hull City Hull City
17/02 13:30 Sheffield Wednesday Sheffield Wednesday 0-0 Swansea Swansea
17/02 16:00 West Bromwich West Bromwich 1-2 Southampton Southampton
17/02 16:15 Brighton Brighton 3-1 Coventry City Coventry City
17/02 18:30 Huddersfield Town Huddersfield Town 0-2 Manchester United Manchester United
18/02 17:00 Rochdale Rochdale 2-2 Tottenham Tottenham
19/02 20:55 Wigan Wigan 1-0 Manchester City Manchester City
 Cinquième tout (r)
27/02 21:05 Swansea Swansea 2-0 Sheffield Wednesday Sheffield Wednesday
28/02 20:45 Tottenham Tottenham 6-1 Rochdale Rochdale
 Quarts de finale
17/03 13:15 Swansea Swansea 0-3 Tottenham Tottenham
17/03 20:45 Manchester United Manchester United 2-0 Brighton Brighton
18/03 14:30 Wigan Wigan 0-2 Southampton Southampton
18/03 17:30 Leicester City Leicester City 1-2* Chelsea Chelsea
 Demi-finales
21/04 18:15 Manchester United Manchester United 2-1 Tottenham Tottenham
22/04 16:00 Chelsea Chelsea 2-0 Southampton Southampton
 Finale
19/05 18:15 Chelsea Chelsea 1-0 Manchester United Manchester United