Groupes

Groupe 2
30/07 18:00 Turk Sport Turk Sport 1-1 Schilde SK Schilde SK
30/07 18:00 Wilrijk SK Wilrijk SK 2-2 Maria-Ter-Heide Maria-Ter-Heide
30/07 18:00 Brecht SK Brecht SK 0-0 Kalmthout SK Kalmthout SK
30/07 18:00 Wildert Wildert 2-0 Schoten SK Schoten SK
30/07 18:00 Loenhout SK Loenhout SK 8-0 Hove Sport Hove Sport
30/07 18:00 Sint Job Sint Job 4-1 Rochus Deurne Rochus Deurne
30/07 18:00 Brasschaat KFC Brasschaat KFC 3-0 Aartselaar Aartselaar
30/07 18:00 Ranst Ranst 1-3 Wuustwezel FC Wuustwezel FC
30/07 18:00 Tubantia Borgerhout Tubantia Borgerhout 4-2 Horendonk FC Horendonk FC
30/07 18:00 Merksem Merksem 4-1 Zwijndrecht Zwijndrecht
04/08 19:00 Excelsior Kaart Excelsior Kaart 1-0 Maria-Ter-Heide Maria-Ter-Heide
06/08 18:00 Kalmthout SK Kalmthout SK 1-5 Loenhout SK Loenhout SK
06/08 18:00 Schoten SK Schoten SK 4-0 Turk Sport Turk Sport
06/08 18:00 Rochus Deurne Rochus Deurne 2-1 Brasschaat KFC Brasschaat KFC
06/08 18:00 Wuustwezel FC Wuustwezel FC 4-1 Wildert Wildert
06/08 18:00 Schilde SK Schilde SK 1-2 Excelsior Kaart Excelsior Kaart
06/08 18:00 Wilrijk SK Wilrijk SK 0-2 Merksem Merksem
06/08 18:00 Aartselaar Aartselaar 3-2 Tubantia Borgerhout Tubantia Borgerhout
06/08 18:00 Horendonk FC Horendonk FC 3-1 Brecht SK Brecht SK
06/08 18:00 Hove Sport Hove Sport 1-3 Sint Job Sint Job
06/08 18:00 Zwijndrecht Zwijndrecht 1-1 Ranst Ranst
13/08 18:00 Merksem Merksem 4-2 Wuustwezel FC Wuustwezel FC
13/08 18:00 Wildert Wildert 2-0 Schilde SK Schilde SK
13/08 18:00 Tubantia Borgerhout Tubantia Borgerhout 2-1 Kalmthout SK Kalmthout SK
13/08 18:00 Loenhout SK Loenhout SK 2-3 Rochus Deurne Rochus Deurne
13/08 18:00 Sint Job Sint Job 3-2 Aartselaar Aartselaar
13/08 18:00 Maria-Ter-Heide Maria-Ter-Heide 1-1 Zwijndrecht Zwijndrecht
13/08 18:00 Brecht SK Brecht SK 5-2 Hove Sport Hove Sport
13/08 18:00 Excelsior Kaart Excelsior Kaart 1-1 Wilrijk SK Wilrijk SK
13/08 18:00 Brasschaat KFC Brasschaat KFC 3-5 Horendonk FC Horendonk FC
13/08 18:00 Ranst Ranst 2-2 Schoten SK Schoten SK
18/08 19:00 Turk Sport Turk Sport 0-3 Merksem Merksem
20/08 16:00 Horendonk FC Horendonk FC 1-3 Loenhout SK Loenhout SK
20/08 18:00 Aartselaar Aartselaar 5-1 Brecht SK Brecht SK
20/08 18:00 Wilrijk SK Wilrijk SK 1-3 Ranst Ranst
20/08 18:00 Zwijndrecht Zwijndrecht 4-1 Wildert Wildert
20/08 18:00 Hove Sport Hove Sport 1-3 Brasschaat KFC Brasschaat KFC
20/08 18:00 Schoten SK Schoten SK 0-0 Excelsior Kaart Excelsior Kaart
20/08 18:00 Rochus Deurne Rochus Deurne 5-0 Tubantia Borgerhout Tubantia Borgerhout
20/08 18:00 Schilde SK Schilde SK 1-1 Maria-Ter-Heide Maria-Ter-Heide
20/08 18:00 Kalmthout SK Kalmthout SK 1-4 Sint Job Sint Job
20/08 18:00 Wuustwezel FC Wuustwezel FC 1-2 Turk Sport Turk Sport
 Classement T P G P P B =
1. Merksem Merksem 4 12 4 0 0 13-3 10
2. Sint Job Sint Job 4 12 4 0 0 14-5 9
3. Loenhout SK Loenhout SK 4 9 3 0 1 18-5 13
4. Rochus Deurne Rochus Deurne 4 9 3 0 1 11-7 4
5. Excelsior Kaart Excelsior Kaart 4 8 2 2 0 4-2 2
6. Brasschaat KFC Brasschaat KFC 4 6 2 0 2 10-8 2
7. Wuustwezel FC Wuustwezel FC 4 6 2 0 2 10-8 2
8. Aartselaar Aartselaar 4 6 2 0 2 10-9 1
9. Horendonk FC Horendonk FC 4 6 2 0 2 11-11 0
10. Wildert Wildert 4 6 2 0 2 6-8 -2
11. Tubantia Borgerhout Tubantia Borgerhout 4 6 2 0 2 8-11 -3
12. Schoten SK Schoten SK 4 5 1 2 1 6-4 2
13. Ranst Ranst 4 5 1 2 1 7-7 0
14. Zwijndrecht Zwijndrecht 4 5 1 2 1 7-7 0
15. Brecht SK Brecht SK 4 4 1 1 2 7-10 -3
16. Turk Sport Turk Sport 4 4 1 1 2 3-9 -6
17. Maria-Ter-Heide Maria-Ter-Heide 4 3 0 3 1 4-5 -1
18. Schilde SK Schilde SK 4 2 0 2 2 3-6 -3
19. Wilrijk SK Wilrijk SK 4 2 0 2 2 4-8 -4
20. Kalmthout SK Kalmthout SK 4 1 0 1 3 3-11 -8
21. Hove Sport Hove Sport 4 0 0 0 4 4-19 -15
 Groupe 1 T P
1. Beerschot Beerschot 4 12
2. Nieuwmoer Nieuwmoer 4 10
3. Gooreind Gooreind 4 9
4. Ekeren Ekeren 4 9
5. FC Merksem FC Merksem 4 9
6. Mariaburg VK Mariaburg VK 4 9
7. Borsbeek Sport Borsbeek Sport 4 9
8. Burcht Burcht 4 9
9. K. F.C. Nieuwmoer K. F.C. Nieuwmoer 4 8
10. Olympic Pirates Deurne Olympic Pirates Deurne 4 7
11. s Gravenwezel-Schilde s Gravenwezel-Schilde 4 6
12. VE Stabroek VE Stabroek 4 6
13. Berendrecht Berendrecht 4 6
14. Putte SK Putte SK 4 6
15. Sparta Linkeroever Sparta Linkeroever 4 4
16. KSK Ekeren Donk KSK Ekeren Donk 4 4
17. Belgica Edegem Belgica Edegem 4 3
18. Excelsior Essen Excelsior Essen 4 3
19. Achterbroek VV Achterbroek VV 4 3
20. FC Zandvliet FC Zandvliet 4 3
21. Olympic Essen Olympic Essen 4 2
22. Maccabi Maccabi 4 1
23. Mortsel OG Mortsel OG 4 1
24. Heibos SV Heibos SV 4 0
 Groupe 2 T P
1. Merksem Merksem 4 12
2. Sint Job Sint Job 4 12
3. Loenhout SK Loenhout SK 4 9
4. Rochus Deurne Rochus Deurne 4 9
5. Excelsior Kaart Excelsior Kaart 4 8
6. Brasschaat KFC Brasschaat KFC 4 6
7. Wuustwezel FC Wuustwezel FC 4 6
8. Aartselaar Aartselaar 4 6
9. Horendonk FC Horendonk FC 4 6
10. Wildert Wildert 4 6
11. Tubantia Borgerhout Tubantia Borgerhout 4 6
12. Schoten SK Schoten SK 4 5
13. Ranst Ranst 4 5
14. Zwijndrecht Zwijndrecht 4 5
15. Brecht SK Brecht SK 4 4
16. Turk Sport Turk Sport 4 4
17. Maria-Ter-Heide Maria-Ter-Heide 4 3
18. Schilde SK Schilde SK 4 2
19. Wilrijk SK Wilrijk SK 4 2
20. Kalmthout SK Kalmthout SK 4 1
21. Hove Sport Hove Sport 4 0
 Groupe 3 T P
1. Wavria Wavria 4 12
2. Ternesse Ternesse 4 12
3. Grasheide vzw Grasheide vzw 4 12
4. Schriek Schriek 4 10
5. Oppuurs Oppuurs 4 10
6. Bonheiden Bonheiden 4 9
7. KGR Katelijne KGR Katelijne 4 9
8. Rapid Leest Rapid Leest 4 8
9. Hallaar Hallaar 4 7
10. Lippelo Lippelo 4 6
11. Oxford Hemiksem Oxford Hemiksem 4 6
12. Sint-Amands Sint-Amands 4 6
13. Lint Lint 4 5
14. SC Mechelen SC Mechelen 4 5
15. Heffen SK Heffen SK 4 4
16. Hombeek Hombeek 4 3
17. Boechoutse V.V. Boechoutse V.V. 4 3
18. Branst Branst 4 0
19. RB Elzestraat RB Elzestraat 4 0
20. Peulis Peulis 4 0
21. Kontich FC Kontich FC 4 0
22. Willebroekse SV Willebroekse SV 4 0
 Groupe 4 T P
1. Turkuaz Antwerpen Turkuaz Antwerpen 4 12
2. Putte Putte 4 10
3. Heindonk Heindonk 4 10
4. Walem Walem 4 9
5. Hemiksem Hemiksem 4 8
6. VC Wijnegem VC Wijnegem 4 8
7. VV Duffel VV Duffel 4 8
8. Schelle Sport Schelle Sport 4 7
9. Reet SK Reet SK 4 7
10. Apollo-Nielse Apollo-Nielse 4 6
11. Itegem Itegem 4 6
12. Tisselt Tisselt 4 5
13. Heikant Heikant 4 5
14. Rumstse SK Rumstse SK 4 5
15. Wintam Wintam 4 4
16. Puurs Puurs 4 4
17. BO Beerzel BO Beerzel 4 3
18. Leest United Leest United 4 3
19. _NIELSE SV _NIELSE SV 4 1
20. Blaasveld Blaasveld 4 0
21. Rijmenam Rijmenam 4 0
22. Hingene Hingene 4 0
 Groupe 5 T P
1. Houtvenne Houtvenne 4 12
2. VC Herentals VC Herentals 4 12
3. Antiona Antiona 4 10
4. Oevel Oevel 4 10
5. Herselt Herselt 4 10
6. Nijlen Nijlen 4 10
7. Linda Olen Linda Olen 4 10
8. ZW Eendr. Kessel ZW Eendr. Kessel 4 9
9. VCPOEDERLEE VCPOEDERLEE 4 8
10. Oostmalle Sport Oostmalle Sport 4 6
11. Tongerlo Tongerlo 4 6
12. SK Rita Berlaar SK Rita Berlaar 4 5
13. KFC Halle KFC Halle 4 3
14. Bevel Bevel 4 3
15. Hezewijk Hezewijk 4 3
16. Noordstar VV Noordstar VV 4 3
17. AC Olen AC Olen 4 2
18. Oelegem SK Oelegem SK 4 1
19. Wiekevorst Wiekevorst 4 0
20. Pulderbos Pulderbos 4 0
21. KFC heultje KFC heultje 4 0
22. Westmeerbeek Westmeerbeek 4 0
 Groupe 6 T P
1. OG Vorselaar OG Vorselaar 4 12
2. Zoersel Zoersel 4 12
3. Excelsior Bouwel Excelsior Bouwel 4 10
4. SKS Herentals SKS Herentals 4 10
5. Zoerle Zoerle 4 9
6. Hooikt Hooikt 4 8
7. VV Laakdal VV Laakdal 4 7
8. Zandhoven SK Zandhoven SK 4 7
9. Pulle Pulle 4 7
10. Kessel Kessel 4 6
11. Herenthout Herenthout 4 6
12. Broechem Broechem 4 6
13. Massenhoven Massenhoven 4 5
14. Grobbendonk Grobbendonk 4 5
15. Booischot Booischot 4 4
16. Westmalle Westmalle 4 4
17. Immer-Voort Immer-Voort 4 3
18. Olen United Olen United 4 3
19. Netezonen Netezonen 4 1
20. Ramsel FC Ramsel FC 4 0
21. Racing Emblem Racing Emblem 4 0
22. Blauberg Sport Blauberg Sport 4 0
 Groupe 7 T P
1. Poppel Poppel 4 12
2. Verbroedering Balen Verbroedering Balen 4 10
3. F.C. Arendonk Sport F.C. Arendonk Sport 4 9
4. Weelde Weelde 4 9
5. Merksplas Merksplas 4 7
6. Excelsior Forest Excelsior Forest 4 7
7. White Star White Star 4 7
8. Netegalm Netegalm 4 7
9. Branddonk Branddonk 4 6
10. Kasterlee Kasterlee 4 6
11. Olmen Olmen 4 6
12. Vrij Arendonk Vrij Arendonk 4 6
13. Meerle Meerle 4 6
14. Mol Mol 4 6
15. Dosko Dosko 4 5
16. Flandria Ravels Flandria Ravels 4 4
17. Vlimmeren Sport Vlimmeren Sport 4 4
18. Standaard Forest Standaard Forest 4 4
19. FC Rosselaar Hulsen FC Rosselaar Hulsen 4 3
20. Sint-Dimpna Sint-Dimpna 4 1
21. Oosthoven Oosthoven 4 1
22. Oosterlo Oosterlo 4 0
 Groupe 8 T P
1. FC Turnhout FC Turnhout 4 12
2. Retie SK Retie SK 4 10
3. Lentezon Beerse Lentezon Beerse 4 10
4. Molenkring Lichtaart Molenkring Lichtaart 4 9
5. Ezaart Sport Ezaart Sport 4 9
6. Oud-Turnhout Oud-Turnhout 4 9
7. KFC Lille KFC Lille 4 8
8. Gierle Gierle 4 7
9. Zwaneven Zwaneven 4 7
10. Berg en Dal VV Berg en Dal VV 4 7
11. Sint-Jozef Sint-Jozef 4 7
12. Wortel Wortel 4 6
13. Beekhoek Sport Beekhoek Sport 4 6
14. Minderhout VV Minderhout VV 4 6
15. Meer Meer 4 4
16. Punt Punt 4 4
17. Wezel Sport Wezel Sport 4 3
18. Rauw Rauw 4 3
19. HIH Turnhout HIH Turnhout 4 0
20. Alberta Geel Alberta Geel 4 0
21. Zammel Zammel 4 0
22. Wechelderzande Wechelderzande 4 0