Groupes

Groupe 7
28/07 19:00 White Star White Star 1-0 Branddonk Branddonk
30/07 18:00 Vrij Arendonk Vrij Arendonk 2-0 FC Rosselaar Hulsen FC Rosselaar Hulsen
30/07 18:00 Oosterlo Oosterlo 0-5 Kasterlee Kasterlee
30/07 18:00 Weelde Weelde 3-1 Excelsior Forest Excelsior Forest
30/07 18:00 Oosthoven Oosthoven 2-5 Olmen Olmen
30/07 18:00 Standaard Forest Standaard Forest 1-2 Poppel Poppel
30/07 18:00 Flandria Ravels Flandria Ravels 1-2 Meerle Meerle
30/07 18:00 Mol Mol 1-4 Verbroedering Balen Verbroedering Balen
30/07 18:00 Vlimmeren Sport Vlimmeren Sport 0-2 Merksplas Merksplas
30/07 18:00 Netegalm Netegalm 1-1 Dosko Dosko
04/08 19:00 F.C. Arendonk Sport F.C. Arendonk Sport 5-1 Sint-Dimpna Sint-Dimpna
06/08 18:00 Branddonk Branddonk 2-4 Mol Mol
06/08 18:00 Verbroedering Balen Verbroedering Balen 2-2 Flandria Ravels Flandria Ravels
06/08 18:00 Meerle Meerle 0-6 Vrij Arendonk Vrij Arendonk
06/08 18:00 Dosko Dosko 4-0 Oosthoven Oosthoven
06/08 18:00 Olmen Olmen 2-0 Vlimmeren Sport Vlimmeren Sport
06/08 18:00 Kasterlee Kasterlee 1-5 Weelde Weelde
06/08 18:00 Merksplas Merksplas 0-2 F.C. Arendonk Sport F.C. Arendonk Sport
06/08 18:00 Sint-Dimpna Sint-Dimpna 0-1 Standaard Forest Standaard Forest
06/08 18:00 Poppel Poppel 3-1 Netegalm Netegalm
06/08 18:00 FC Rosselaar Hulsen FC Rosselaar Hulsen 3-2 Oosterlo Oosterlo
06/08 18:00 Excelsior Forest Excelsior Forest 1-1 White Star White Star
13/08 15:00 Flandria Ravels Flandria Ravels 5-0 FC Rosselaar Hulsen FC Rosselaar Hulsen
13/08 16:00 Vrij Arendonk Vrij Arendonk 1-6 Kasterlee Kasterlee
13/08 18:00 F.C. Arendonk Sport F.C. Arendonk Sport 2-4 Poppel Poppel
13/08 18:00 Standaard Forest Standaard Forest 3-3 Dosko Dosko
13/08 18:00 Netegalm Netegalm 2-1 Olmen Olmen
13/08 18:00 Weelde Weelde 0-5 Branddonk Branddonk
13/08 18:00 White Star White Star 2-4 Verbroedering Balen Verbroedering Balen
13/08 18:00 Mol Mol 3-1 Meerle Meerle
13/08 18:00 Oosterlo Oosterlo 0-1 Excelsior Forest Excelsior Forest
13/08 18:00 Oosthoven Oosthoven 2-2 Merksplas Merksplas
13/08 18:00 Vlimmeren Sport Vlimmeren Sport 1-1 Sint-Dimpna Sint-Dimpna
20/08 18:00 Meerle Meerle 4-0 Oosterlo Oosterlo
20/08 18:00 Branddonk Branddonk 5-1 Flandria Ravels Flandria Ravels
20/08 18:00 Merksplas Merksplas 11-0 Standaard Forest Standaard Forest
20/08 18:00 Kasterlee Kasterlee 2-3 White Star White Star
20/08 18:00 Sint-Dimpna Sint-Dimpna 0-1 Netegalm Netegalm
20/08 18:00 Excelsior Forest Excelsior Forest 5-0 Mol Mol
20/08 18:00 Poppel Poppel 1-0 Oosthoven Oosthoven
20/08 18:00 FC Rosselaar Hulsen FC Rosselaar Hulsen 0-3 Weelde Weelde
20/08 18:00 Verbroedering Balen Verbroedering Balen 3-2 Vrij Arendonk Vrij Arendonk
21/08 18:00 Olmen Olmen 0-1 F.C. Arendonk Sport F.C. Arendonk Sport
25/08 18:30 Dosko Dosko 0-3 Vlimmeren Sport Vlimmeren Sport
 Classement T P G P P B =
1. Poppel Poppel 4 12 4 0 0 10-4 6
2. Verbroedering Balen Verbroedering Balen 4 10 3 1 0 13-7 6
3. F.C. Arendonk Sport F.C. Arendonk Sport 4 9 3 0 1 10-5 5
4. Weelde Weelde 4 9 3 0 1 11-7 4
5. Merksplas Merksplas 4 7 2 1 1 15-4 11
6. Excelsior Forest Excelsior Forest 4 7 2 1 1 8-4 4
7. White Star White Star 4 7 2 1 1 7-7 0
8. Netegalm Netegalm 4 7 2 1 1 5-5 0
9. Branddonk Branddonk 4 6 2 0 2 12-6 6
10. Kasterlee Kasterlee 4 6 2 0 2 14-9 5
11. Olmen Olmen 4 6 2 0 2 8-5 3
12. Vrij Arendonk Vrij Arendonk 4 6 2 0 2 11-9 2
13. Meerle Meerle 4 6 2 0 2 7-10 -3
14. Mol Mol 4 6 2 0 2 8-12 -4
15. Dosko Dosko 4 5 1 2 1 8-7 1
16. Flandria Ravels Flandria Ravels 4 4 1 1 2 9-9 0
17. Vlimmeren Sport Vlimmeren Sport 4 4 1 1 2 4-5 -1
18. Standaard Forest Standaard Forest 4 4 1 1 2 5-16 -11
19. FC Rosselaar Hulsen FC Rosselaar Hulsen 4 3 1 0 3 3-12 -9
20. Sint-Dimpna Sint-Dimpna 4 1 0 1 3 2-8 -6
21. Oosthoven Oosthoven 4 1 0 1 3 4-12 -8
22. Oosterlo Oosterlo 4 0 0 0 4 2-13 -11
 Groupe 1 T P
1. Beerschot Beerschot 4 12
2. Nieuwmoer Nieuwmoer 4 10
3. Gooreind Gooreind 4 9
4. Ekeren Ekeren 4 9
5. FC Merksem FC Merksem 4 9
6. Mariaburg VK Mariaburg VK 4 9
7. Borsbeek Sport Borsbeek Sport 4 9
8. Burcht Burcht 4 9
9. K. F.C. Nieuwmoer K. F.C. Nieuwmoer 4 8
10. Olympic Pirates Deurne Olympic Pirates Deurne 4 7
11. s Gravenwezel-Schilde s Gravenwezel-Schilde 4 6
12. VE Stabroek VE Stabroek 4 6
13. Berendrecht Berendrecht 4 6
14. Putte SK Putte SK 4 6
15. Sparta Linkeroever Sparta Linkeroever 4 4
16. KSK Ekeren Donk KSK Ekeren Donk 4 4
17. Belgica Edegem Belgica Edegem 4 3
18. Excelsior Essen Excelsior Essen 4 3
19. Achterbroek VV Achterbroek VV 4 3
20. FC Zandvliet FC Zandvliet 4 3
21. Olympic Essen Olympic Essen 4 2
22. Maccabi Maccabi 4 1
23. Mortsel OG Mortsel OG 4 1
24. Heibos SV Heibos SV 4 0
 Groupe 2 T P
1. Merksem Merksem 4 12
2. Sint Job Sint Job 4 12
3. Loenhout SK Loenhout SK 4 9
4. Rochus Deurne Rochus Deurne 4 9
5. Excelsior Kaart Excelsior Kaart 4 8
6. Brasschaat KFC Brasschaat KFC 4 6
7. Wuustwezel FC Wuustwezel FC 4 6
8. Aartselaar Aartselaar 4 6
9. Horendonk FC Horendonk FC 4 6
10. Wildert Wildert 4 6
11. Tubantia Borgerhout Tubantia Borgerhout 4 6
12. Schoten SK Schoten SK 4 5
13. Ranst Ranst 4 5
14. Zwijndrecht Zwijndrecht 4 5
15. Brecht SK Brecht SK 4 4
16. Turk Sport Turk Sport 4 4
17. Maria-Ter-Heide Maria-Ter-Heide 4 3
18. Schilde SK Schilde SK 4 2
19. Wilrijk SK Wilrijk SK 4 2
20. Kalmthout SK Kalmthout SK 4 1
21. Hove Sport Hove Sport 4 0
 Groupe 3 T P
1. Wavria Wavria 4 12
2. Ternesse Ternesse 4 12
3. Grasheide vzw Grasheide vzw 4 12
4. Schriek Schriek 4 10
5. Oppuurs Oppuurs 4 10
6. Bonheiden Bonheiden 4 9
7. KGR Katelijne KGR Katelijne 4 9
8. Rapid Leest Rapid Leest 4 8
9. Hallaar Hallaar 4 7
10. Lippelo Lippelo 4 6
11. Oxford Hemiksem Oxford Hemiksem 4 6
12. Sint-Amands Sint-Amands 4 6
13. Lint Lint 4 5
14. SC Mechelen SC Mechelen 4 5
15. Heffen SK Heffen SK 4 4
16. Hombeek Hombeek 4 3
17. Boechoutse V.V. Boechoutse V.V. 4 3
18. Branst Branst 4 0
19. RB Elzestraat RB Elzestraat 4 0
20. Peulis Peulis 4 0
21. Kontich FC Kontich FC 4 0
22. Willebroekse SV Willebroekse SV 4 0
 Groupe 4 T P
1. Turkuaz Antwerpen Turkuaz Antwerpen 4 12
2. Putte Putte 4 10
3. Heindonk Heindonk 4 10
4. Walem Walem 4 9
5. Hemiksem Hemiksem 4 8
6. VC Wijnegem VC Wijnegem 4 8
7. VV Duffel VV Duffel 4 8
8. Schelle Sport Schelle Sport 4 7
9. Reet SK Reet SK 4 7
10. Apollo-Nielse Apollo-Nielse 4 6
11. Itegem Itegem 4 6
12. Tisselt Tisselt 4 5
13. Heikant Heikant 4 5
14. Rumstse SK Rumstse SK 4 5
15. Wintam Wintam 4 4
16. Puurs Puurs 4 4
17. BO Beerzel BO Beerzel 4 3
18. Leest United Leest United 4 3
19. _NIELSE SV _NIELSE SV 4 1
20. Blaasveld Blaasveld 4 0
21. Rijmenam Rijmenam 4 0
22. Hingene Hingene 4 0
 Groupe 5 T P
1. Houtvenne Houtvenne 4 12
2. VC Herentals VC Herentals 4 12
3. Antiona Antiona 4 10
4. Oevel Oevel 4 10
5. Herselt Herselt 4 10
6. Nijlen Nijlen 4 10
7. Linda Olen Linda Olen 4 10
8. ZW Eendr. Kessel ZW Eendr. Kessel 4 9
9. VCPOEDERLEE VCPOEDERLEE 4 8
10. Oostmalle Sport Oostmalle Sport 4 6
11. Tongerlo Tongerlo 4 6
12. SK Rita Berlaar SK Rita Berlaar 4 5
13. KFC Halle KFC Halle 4 3
14. Bevel Bevel 4 3
15. Hezewijk Hezewijk 4 3
16. Noordstar VV Noordstar VV 4 3
17. AC Olen AC Olen 4 2
18. Oelegem SK Oelegem SK 4 1
19. Wiekevorst Wiekevorst 4 0
20. Pulderbos Pulderbos 4 0
21. KFC heultje KFC heultje 4 0
22. Westmeerbeek Westmeerbeek 4 0
 Groupe 6 T P
1. OG Vorselaar OG Vorselaar 4 12
2. Zoersel Zoersel 4 12
3. Excelsior Bouwel Excelsior Bouwel 4 10
4. SKS Herentals SKS Herentals 4 10
5. Zoerle Zoerle 4 9
6. Hooikt Hooikt 4 8
7. VV Laakdal VV Laakdal 4 7
8. Zandhoven SK Zandhoven SK 4 7
9. Pulle Pulle 4 7
10. Kessel Kessel 4 6
11. Herenthout Herenthout 4 6
12. Broechem Broechem 4 6
13. Massenhoven Massenhoven 4 5
14. Grobbendonk Grobbendonk 4 5
15. Booischot Booischot 4 4
16. Westmalle Westmalle 4 4
17. Immer-Voort Immer-Voort 4 3
18. Olen United Olen United 4 3
19. Netezonen Netezonen 4 1
20. Ramsel FC Ramsel FC 4 0
21. Racing Emblem Racing Emblem 4 0
22. Blauberg Sport Blauberg Sport 4 0
 Groupe 7 T P
1. Poppel Poppel 4 12
2. Verbroedering Balen Verbroedering Balen 4 10
3. F.C. Arendonk Sport F.C. Arendonk Sport 4 9
4. Weelde Weelde 4 9
5. Merksplas Merksplas 4 7
6. Excelsior Forest Excelsior Forest 4 7
7. White Star White Star 4 7
8. Netegalm Netegalm 4 7
9. Branddonk Branddonk 4 6
10. Kasterlee Kasterlee 4 6
11. Olmen Olmen 4 6
12. Vrij Arendonk Vrij Arendonk 4 6
13. Meerle Meerle 4 6
14. Mol Mol 4 6
15. Dosko Dosko 4 5
16. Flandria Ravels Flandria Ravels 4 4
17. Vlimmeren Sport Vlimmeren Sport 4 4
18. Standaard Forest Standaard Forest 4 4
19. FC Rosselaar Hulsen FC Rosselaar Hulsen 4 3
20. Sint-Dimpna Sint-Dimpna 4 1
21. Oosthoven Oosthoven 4 1
22. Oosterlo Oosterlo 4 0
 Groupe 8 T P
1. FC Turnhout FC Turnhout 4 12
2. Retie SK Retie SK 4 10
3. Lentezon Beerse Lentezon Beerse 4 10
4. Molenkring Lichtaart Molenkring Lichtaart 4 9
5. Ezaart Sport Ezaart Sport 4 9
6. Oud-Turnhout Oud-Turnhout 4 9
7. KFC Lille KFC Lille 4 8
8. Gierle Gierle 4 7
9. Zwaneven Zwaneven 4 7
10. Berg en Dal VV Berg en Dal VV 4 7
11. Sint-Jozef Sint-Jozef 4 7
12. Wortel Wortel 4 6
13. Beekhoek Sport Beekhoek Sport 4 6
14. Minderhout VV Minderhout VV 4 6
15. Meer Meer 4 4
16. Punt Punt 4 4
17. Wezel Sport Wezel Sport 4 3
18. Rauw Rauw 4 3
19. HIH Turnhout HIH Turnhout 4 0
20. Alberta Geel Alberta Geel 4 0
21. Zammel Zammel 4 0
22. Wechelderzande Wechelderzande 4 0