Groupes

Groupe 6
30/07 18:00 Kessel Kessel 6-1 Racing Emblem Racing Emblem
30/07 18:00 Booischot Booischot 0-0 Netezonen Netezonen
30/07 18:00 Excelsior Bouwel Excelsior Bouwel 2-2 Pulle Pulle
30/07 18:00 Grobbendonk Grobbendonk 3-3 Hooikt Hooikt
30/07 18:00 Olen United Olen United 1-7 Herenthout Herenthout
30/07 18:00 SKS Herentals SKS Herentals 6-0 Ramsel FC Ramsel FC
30/07 18:00 Zoersel Zoersel 2-0 Blauberg Sport Blauberg Sport
04/08 19:00 Zoerle Zoerle 3-0 Immer-Voort Immer-Voort
04/08 19:00 Westmalle Westmalle 0-3 OG Vorselaar OG Vorselaar
04/08 19:00 VV Laakdal VV Laakdal 0-0 Zandhoven SK Zandhoven SK
04/08 19:00 Broechem Broechem 3-0 Massenhoven Massenhoven
06/08 18:00 Herenthout Herenthout 2-3 Excelsior Bouwel Excelsior Bouwel
06/08 18:00 Pulle Pulle 0-3 Zoersel Zoersel
06/08 18:00 Blauberg Sport Blauberg Sport 1-3 VV Laakdal VV Laakdal
06/08 18:00 Zandhoven SK Zandhoven SK 2-1 Kessel Kessel
06/08 18:00 Immer-Voort Immer-Voort 7-0 Westmalle Westmalle
06/08 18:00 OG Vorselaar OG Vorselaar 5-0 Broechem Broechem
06/08 18:00 Massenhoven Massenhoven 2-2 Grobbendonk Grobbendonk
06/08 18:00 Hooikt Hooikt 3-1 Booischot Booischot
06/08 18:00 Netezonen Netezonen 1-2 SKS Herentals SKS Herentals
06/08 18:00 Racing Emblem Racing Emblem 3-5 Olen United Olen United
11/08 19:00 Ramsel FC Ramsel FC 1-3 Zoerle Zoerle
13/08 18:00 Zoerle Zoerle 1-2 OG Vorselaar OG Vorselaar
13/08 18:00 Booischot Booischot 2-0 Ramsel FC Ramsel FC
13/08 18:00 Olen United Olen United 1-3 Pulle Pulle
13/08 18:00 Kessel Kessel 2-6 Herenthout Herenthout
13/08 18:00 Zoersel Zoersel 3-0 Zandhoven SK Zandhoven SK
13/08 18:00 Grobbendonk Grobbendonk 3-1 Netezonen Netezonen
13/08 18:00 Broechem Broechem 3-4 Hooikt Hooikt
13/08 18:00 VV Laakdal VV Laakdal 3-0 Racing Emblem Racing Emblem
13/08 18:00 SKS Herentals SKS Herentals 5-3 Immer-Voort Immer-Voort
13/08 18:00 Westmalle Westmalle 3-3 Massenhoven Massenhoven
13/08 18:00 Excelsior Bouwel Excelsior Bouwel 11-2 Blauberg Sport Blauberg Sport
19/08 19:30 OG Vorselaar OG Vorselaar 4-0 Grobbendonk Grobbendonk
20/08 18:00 Netezonen Netezonen 0-1 Zoerle Zoerle
20/08 18:00 Massenhoven Massenhoven 5-1 Booischot Booischot
20/08 18:00 Blauberg Sport Blauberg Sport 2-8 Kessel Kessel
20/08 18:00 Zandhoven SK Zandhoven SK 5-2 Olen United Olen United
20/08 18:00 Hooikt Hooikt 2-2 SKS Herentals SKS Herentals
20/08 18:00 Immer-Voort Immer-Voort 1-5 Broechem Broechem
20/08 18:00 Pulle Pulle 3-2 VV Laakdal VV Laakdal
20/08 18:00 Herenthout Herenthout 2-6 Zoersel Zoersel
20/08 18:00 Racing Emblem Racing Emblem 0-8 Excelsior Bouwel Excelsior Bouwel
20/08 18:00 Ramsel FC Ramsel FC 2-3 Westmalle Westmalle
 Classement T P G P P B =
1. OG Vorselaar OG Vorselaar 4 12 4 0 0 14-1 13
2. Zoersel Zoersel 4 12 4 0 0 14-2 12
3. Excelsior Bouwel Excelsior Bouwel 4 10 3 1 0 24-6 18
4. SKS Herentals SKS Herentals 4 10 3 1 0 15-6 9
5. Zoerle Zoerle 4 9 3 0 1 8-3 5
6. Hooikt Hooikt 4 8 2 2 0 12-9 3
7. VV Laakdal VV Laakdal 4 7 2 1 1 8-4 4
8. Zandhoven SK Zandhoven SK 4 7 2 1 1 7-6 1
9. Pulle Pulle 4 7 2 1 1 8-8 0
10. Kessel Kessel 4 6 2 0 2 17-11 6
11. Herenthout Herenthout 4 6 2 0 2 17-12 5
12. Broechem Broechem 4 6 2 0 2 11-10 1
13. Massenhoven Massenhoven 4 5 1 2 1 10-9 1
14. Grobbendonk Grobbendonk 4 5 1 2 1 8-10 -2
15. Booischot Booischot 4 4 1 1 2 4-8 -4
16. Westmalle Westmalle 4 4 1 1 2 6-15 -9
17. Immer-Voort Immer-Voort 4 3 1 0 3 11-13 -2
18. Olen United Olen United 4 3 1 0 3 9-18 -9
19. Netezonen Netezonen 4 1 0 1 3 2-6 -4
20. Ramsel FC Ramsel FC 4 0 0 0 4 3-14 -11
21. Racing Emblem Racing Emblem 4 0 0 0 4 4-22 -18
22. Blauberg Sport Blauberg Sport 4 0 0 0 4 5-24 -19
 Groupe 1 T P
1. Beerschot Beerschot 4 12
2. Nieuwmoer Nieuwmoer 4 10
3. Gooreind Gooreind 4 9
4. Ekeren Ekeren 4 9
5. FC Merksem FC Merksem 4 9
6. Mariaburg VK Mariaburg VK 4 9
7. Borsbeek Sport Borsbeek Sport 4 9
8. Burcht Burcht 4 9
9. K. F.C. Nieuwmoer K. F.C. Nieuwmoer 4 8
10. Olympic Pirates Deurne Olympic Pirates Deurne 4 7
11. s Gravenwezel-Schilde s Gravenwezel-Schilde 4 6
12. VE Stabroek VE Stabroek 4 6
13. Berendrecht Berendrecht 4 6
14. Putte SK Putte SK 4 6
15. Sparta Linkeroever Sparta Linkeroever 4 4
16. KSK Ekeren Donk KSK Ekeren Donk 4 4
17. Belgica Edegem Belgica Edegem 4 3
18. Excelsior Essen Excelsior Essen 4 3
19. Achterbroek VV Achterbroek VV 4 3
20. FC Zandvliet FC Zandvliet 4 3
21. Olympic Essen Olympic Essen 4 2
22. Maccabi Maccabi 4 1
23. Mortsel OG Mortsel OG 4 1
24. Heibos SV Heibos SV 4 0
 Groupe 2 T P
1. Merksem Merksem 4 12
2. Sint Job Sint Job 4 12
3. Loenhout SK Loenhout SK 4 9
4. Rochus Deurne Rochus Deurne 4 9
5. Excelsior Kaart Excelsior Kaart 4 8
6. Brasschaat KFC Brasschaat KFC 4 6
7. Wuustwezel FC Wuustwezel FC 4 6
8. Aartselaar Aartselaar 4 6
9. Horendonk FC Horendonk FC 4 6
10. Wildert Wildert 4 6
11. Tubantia Borgerhout Tubantia Borgerhout 4 6
12. Schoten SK Schoten SK 4 5
13. Ranst Ranst 4 5
14. Zwijndrecht Zwijndrecht 4 5
15. Brecht SK Brecht SK 4 4
16. Turk Sport Turk Sport 4 4
17. Maria-Ter-Heide Maria-Ter-Heide 4 3
18. Schilde SK Schilde SK 4 2
19. Wilrijk SK Wilrijk SK 4 2
20. Kalmthout SK Kalmthout SK 4 1
21. Hove Sport Hove Sport 4 0
 Groupe 3 T P
1. Wavria Wavria 4 12
2. Ternesse Ternesse 4 12
3. Grasheide vzw Grasheide vzw 4 12
4. Schriek Schriek 4 10
5. Oppuurs Oppuurs 4 10
6. Bonheiden Bonheiden 4 9
7. KGR Katelijne KGR Katelijne 4 9
8. Rapid Leest Rapid Leest 4 8
9. Hallaar Hallaar 4 7
10. Lippelo Lippelo 4 6
11. Oxford Hemiksem Oxford Hemiksem 4 6
12. Sint-Amands Sint-Amands 4 6
13. Lint Lint 4 5
14. SC Mechelen SC Mechelen 4 5
15. Heffen SK Heffen SK 4 4
16. Hombeek Hombeek 4 3
17. Boechoutse V.V. Boechoutse V.V. 4 3
18. Branst Branst 4 0
19. RB Elzestraat RB Elzestraat 4 0
20. Peulis Peulis 4 0
21. Kontich FC Kontich FC 4 0
22. Willebroekse SV Willebroekse SV 4 0
 Groupe 4 T P
1. Turkuaz Antwerpen Turkuaz Antwerpen 4 12
2. Putte Putte 4 10
3. Heindonk Heindonk 4 10
4. Walem Walem 4 9
5. Hemiksem Hemiksem 4 8
6. VC Wijnegem VC Wijnegem 4 8
7. VV Duffel VV Duffel 4 8
8. Schelle Sport Schelle Sport 4 7
9. Reet SK Reet SK 4 7
10. Apollo-Nielse Apollo-Nielse 4 6
11. Itegem Itegem 4 6
12. Tisselt Tisselt 4 5
13. Heikant Heikant 4 5
14. Rumstse SK Rumstse SK 4 5
15. Wintam Wintam 4 4
16. Puurs Puurs 4 4
17. BO Beerzel BO Beerzel 4 3
18. Leest United Leest United 4 3
19. _NIELSE SV _NIELSE SV 4 1
20. Blaasveld Blaasveld 4 0
21. Rijmenam Rijmenam 4 0
22. Hingene Hingene 4 0
 Groupe 5 T P
1. Houtvenne Houtvenne 4 12
2. VC Herentals VC Herentals 4 12
3. Antiona Antiona 4 10
4. Oevel Oevel 4 10
5. Herselt Herselt 4 10
6. Nijlen Nijlen 4 10
7. Linda Olen Linda Olen 4 10
8. ZW Eendr. Kessel ZW Eendr. Kessel 4 9
9. VCPOEDERLEE VCPOEDERLEE 4 8
10. Oostmalle Sport Oostmalle Sport 4 6
11. Tongerlo Tongerlo 4 6
12. SK Rita Berlaar SK Rita Berlaar 4 5
13. KFC Halle KFC Halle 4 3
14. Bevel Bevel 4 3
15. Hezewijk Hezewijk 4 3
16. Noordstar VV Noordstar VV 4 3
17. AC Olen AC Olen 4 2
18. Oelegem SK Oelegem SK 4 1
19. Wiekevorst Wiekevorst 4 0
20. Pulderbos Pulderbos 4 0
21. KFC heultje KFC heultje 4 0
22. Westmeerbeek Westmeerbeek 4 0
 Groupe 6 T P
1. OG Vorselaar OG Vorselaar 4 12
2. Zoersel Zoersel 4 12
3. Excelsior Bouwel Excelsior Bouwel 4 10
4. SKS Herentals SKS Herentals 4 10
5. Zoerle Zoerle 4 9
6. Hooikt Hooikt 4 8
7. VV Laakdal VV Laakdal 4 7
8. Zandhoven SK Zandhoven SK 4 7
9. Pulle Pulle 4 7
10. Kessel Kessel 4 6
11. Herenthout Herenthout 4 6
12. Broechem Broechem 4 6
13. Massenhoven Massenhoven 4 5
14. Grobbendonk Grobbendonk 4 5
15. Booischot Booischot 4 4
16. Westmalle Westmalle 4 4
17. Immer-Voort Immer-Voort 4 3
18. Olen United Olen United 4 3
19. Netezonen Netezonen 4 1
20. Ramsel FC Ramsel FC 4 0
21. Racing Emblem Racing Emblem 4 0
22. Blauberg Sport Blauberg Sport 4 0
 Groupe 7 T P
1. Poppel Poppel 4 12
2. Verbroedering Balen Verbroedering Balen 4 10
3. F.C. Arendonk Sport F.C. Arendonk Sport 4 9
4. Weelde Weelde 4 9
5. Merksplas Merksplas 4 7
6. Excelsior Forest Excelsior Forest 4 7
7. White Star White Star 4 7
8. Netegalm Netegalm 4 7
9. Branddonk Branddonk 4 6
10. Kasterlee Kasterlee 4 6
11. Olmen Olmen 4 6
12. Vrij Arendonk Vrij Arendonk 4 6
13. Meerle Meerle 4 6
14. Mol Mol 4 6
15. Dosko Dosko 4 5
16. Flandria Ravels Flandria Ravels 4 4
17. Vlimmeren Sport Vlimmeren Sport 4 4
18. Standaard Forest Standaard Forest 4 4
19. FC Rosselaar Hulsen FC Rosselaar Hulsen 4 3
20. Sint-Dimpna Sint-Dimpna 4 1
21. Oosthoven Oosthoven 4 1
22. Oosterlo Oosterlo 4 0
 Groupe 8 T P
1. FC Turnhout FC Turnhout 4 12
2. Retie SK Retie SK 4 10
3. Lentezon Beerse Lentezon Beerse 4 10
4. Molenkring Lichtaart Molenkring Lichtaart 4 9
5. Ezaart Sport Ezaart Sport 4 9
6. Oud-Turnhout Oud-Turnhout 4 9
7. KFC Lille KFC Lille 4 8
8. Gierle Gierle 4 7
9. Zwaneven Zwaneven 4 7
10. Berg en Dal VV Berg en Dal VV 4 7
11. Sint-Jozef Sint-Jozef 4 7
12. Wortel Wortel 4 6
13. Beekhoek Sport Beekhoek Sport 4 6
14. Minderhout VV Minderhout VV 4 6
15. Meer Meer 4 4
16. Punt Punt 4 4
17. Wezel Sport Wezel Sport 4 3
18. Rauw Rauw 4 3
19. HIH Turnhout HIH Turnhout 4 0
20. Alberta Geel Alberta Geel 4 0
21. Zammel Zammel 4 0
22. Wechelderzande Wechelderzande 4 0