Groupes

Groupe 1
30/07 16:00 Mortsel OG Mortsel OG 1-1 Olympic Essen Olympic Essen
30/07 18:00 Heibos SV Heibos SV 0-5 Olympic Pirates Deurne Olympic Pirates Deurne
30/07 18:00 Borsbeek Sport Borsbeek Sport 0-1 Berendrecht Berendrecht
30/07 18:00 Beerschot Beerschot 6-2 Putte SK Putte SK
30/07 18:00 FC Zandvliet FC Zandvliet 0-6 Mariaburg VK Mariaburg VK
30/07 18:00 Achterbroek VV Achterbroek VV 1-4 VE Stabroek VE Stabroek
30/07 18:00 Sparta Linkeroever Sparta Linkeroever 1-0 Excelsior Essen Excelsior Essen
30/07 18:00 FC Merksem FC Merksem 3-0 KSK Ekeren Donk KSK Ekeren Donk
04/08 19:00 s Gravenwezel-Schilde s Gravenwezel-Schilde 7-1 Burcht Burcht
04/08 19:00 Ekeren Ekeren 3-2 Belgica Edegem Belgica Edegem
04/08 19:00 K. F.C. Nieuwmoer K. F.C. Nieuwmoer 1-1 Nieuwmoer Nieuwmoer
04/08 19:30 Gooreind Gooreind 5-0 Maccabi Maccabi
06/08 18:00 Mariaburg VK Mariaburg VK 0-3 Borsbeek Sport Borsbeek Sport
06/08 18:00 Olympic Pirates Deurne Olympic Pirates Deurne 3-3 Sparta Linkeroever Sparta Linkeroever
06/08 18:00 Burcht Burcht 4-2 KSK Ekeren Donk KSK Ekeren Donk
06/08 18:00 FC Merksem FC Merksem 3-0 Mortsel OG Mortsel OG
06/08 18:00 VE Stabroek VE Stabroek 2-1 s Gravenwezel-Schilde s Gravenwezel-Schilde
06/08 18:00 Beerschot Beerschot 3-1 Belgica Edegem Belgica Edegem
06/08 18:00 Putte SK Putte SK 2-1 Heibos SV Heibos SV
06/08 18:00 Olympic Essen Olympic Essen 0-6 K. F.C. Nieuwmoer K. F.C. Nieuwmoer
06/08 19:30 Nieuwmoer Nieuwmoer 3-2 Gooreind Gooreind
06/08 19:30 Excelsior Essen Excelsior Essen 0-1 FC Zandvliet FC Zandvliet
07/08 18:00 Maccabi Maccabi 1-3 Achterbroek VV Achterbroek VV
11/08 19:00 Berendrecht Berendrecht 0-4 Ekeren Ekeren
13/08 18:00 KSK Ekeren Donk KSK Ekeren Donk 3-3 Olympic Essen Olympic Essen
13/08 18:00 Mortsel OG Mortsel OG 1-6 Nieuwmoer Nieuwmoer
13/08 18:00 Gooreind Gooreind 6-1 VE Stabroek VE Stabroek
13/08 18:00 Sparta Linkeroever Sparta Linkeroever 0-2 Mariaburg VK Mariaburg VK
13/08 18:00 FC Zandvliet FC Zandvliet 2-3 Berendrecht Berendrecht
13/08 18:00 Borsbeek Sport Borsbeek Sport 2-0 Belgica Edegem Belgica Edegem
13/08 18:00 Ekeren Ekeren 6-1 Putte SK Putte SK
13/08 18:00 Beerschot Beerschot 3-1 Olympic Pirates Deurne Olympic Pirates Deurne
13/08 18:00 Heibos SV Heibos SV 2-3 Excelsior Essen Excelsior Essen
13/08 18:00 Achterbroek VV Achterbroek VV 1-2 Burcht Burcht
13/08 18:00 s Gravenwezel-Schilde s Gravenwezel-Schilde 1-3 FC Merksem FC Merksem
14/08 18:00 K. F.C. Nieuwmoer K. F.C. Nieuwmoer 1-1 Maccabi Maccabi
20/08 18:00 Olympic Pirates Deurne Olympic Pirates Deurne 3-2 FC Zandvliet FC Zandvliet
20/08 18:00 Burcht Burcht 4-1 Mortsel OG Mortsel OG
20/08 18:00 Mariaburg VK Mariaburg VK 2-1 Ekeren Ekeren
20/08 18:00 Olympic Essen Olympic Essen 1-5 Gooreind Gooreind
20/08 18:00 Putte SK Putte SK 3-2 Sparta Linkeroever Sparta Linkeroever
20/08 18:00 VE Stabroek VE Stabroek 1-2 KSK Ekeren Donk KSK Ekeren Donk
20/08 18:00 Berendrecht Berendrecht 1-4 Beerschot Beerschot
20/08 18:00 FC Merksem FC Merksem 1-2 K. F.C. Nieuwmoer K. F.C. Nieuwmoer
20/08 18:00 Belgica Edegem Belgica Edegem 7-0 Heibos SV Heibos SV
20/08 19:30 Excelsior Essen Excelsior Essen 0-2 Borsbeek Sport Borsbeek Sport
20/08 19:30 Nieuwmoer Nieuwmoer 4-2 Achterbroek VV Achterbroek VV
21/08 18:00 Maccabi Maccabi 0-1 s Gravenwezel-Schilde s Gravenwezel-Schilde
 Classement T P G P P B =
1. Beerschot Beerschot 4 12 4 0 0 16-5 11
2. Nieuwmoer Nieuwmoer 4 10 3 1 0 14-6 8
3. Gooreind Gooreind 4 9 3 0 1 18-5 13
4. Ekeren Ekeren 4 9 3 0 1 14-5 9
5. FC Merksem FC Merksem 4 9 3 0 1 10-3 7
6. Mariaburg VK Mariaburg VK 4 9 3 0 1 10-4 6
7. Borsbeek Sport Borsbeek Sport 4 9 3 0 1 7-1 6
8. Burcht Burcht 4 9 3 0 1 11-11 0
9. K. F.C. Nieuwmoer K. F.C. Nieuwmoer 4 8 2 2 0 10-3 7
10. Olympic Pirates Deurne Olympic Pirates Deurne 4 7 2 1 1 12-8 4
11. s Gravenwezel-Schilde s Gravenwezel-Schilde 4 6 2 0 2 10-6 4
12. VE Stabroek VE Stabroek 4 6 2 0 2 8-10 -2
13. Berendrecht Berendrecht 4 6 2 0 2 5-10 -5
14. Putte SK Putte SK 4 6 2 0 2 8-15 -7
15. Sparta Linkeroever Sparta Linkeroever 4 4 1 1 2 6-8 -2
16. KSK Ekeren Donk KSK Ekeren Donk 4 4 1 1 2 7-11 -4
17. Belgica Edegem Belgica Edegem 4 3 1 0 3 10-8 2
18. Excelsior Essen Excelsior Essen 4 3 1 0 3 3-6 -3
19. Achterbroek VV Achterbroek VV 4 3 1 0 3 7-11 -4
20. FC Zandvliet FC Zandvliet 4 3 1 0 3 5-12 -7
21. Olympic Essen Olympic Essen 4 2 0 2 2 5-15 -10
22. Maccabi Maccabi 4 1 0 1 3 2-10 -8
23. Mortsel OG Mortsel OG 4 1 0 1 3 3-14 -11
24. Heibos SV Heibos SV 4 0 0 0 4 3-17 -14
 Groupe 1 T P
1. Beerschot Beerschot 4 12
2. Nieuwmoer Nieuwmoer 4 10
3. Gooreind Gooreind 4 9
4. Ekeren Ekeren 4 9
5. FC Merksem FC Merksem 4 9
6. Mariaburg VK Mariaburg VK 4 9
7. Borsbeek Sport Borsbeek Sport 4 9
8. Burcht Burcht 4 9
9. K. F.C. Nieuwmoer K. F.C. Nieuwmoer 4 8
10. Olympic Pirates Deurne Olympic Pirates Deurne 4 7
11. s Gravenwezel-Schilde s Gravenwezel-Schilde 4 6
12. VE Stabroek VE Stabroek 4 6
13. Berendrecht Berendrecht 4 6
14. Putte SK Putte SK 4 6
15. Sparta Linkeroever Sparta Linkeroever 4 4
16. KSK Ekeren Donk KSK Ekeren Donk 4 4
17. Belgica Edegem Belgica Edegem 4 3
18. Excelsior Essen Excelsior Essen 4 3
19. Achterbroek VV Achterbroek VV 4 3
20. FC Zandvliet FC Zandvliet 4 3
21. Olympic Essen Olympic Essen 4 2
22. Maccabi Maccabi 4 1
23. Mortsel OG Mortsel OG 4 1
24. Heibos SV Heibos SV 4 0
 Groupe 2 T P
1. Merksem Merksem 4 12
2. Sint Job Sint Job 4 12
3. Loenhout SK Loenhout SK 4 9
4. Rochus Deurne Rochus Deurne 4 9
5. Excelsior Kaart Excelsior Kaart 4 8
6. Brasschaat KFC Brasschaat KFC 4 6
7. Wuustwezel FC Wuustwezel FC 4 6
8. Aartselaar Aartselaar 4 6
9. Horendonk FC Horendonk FC 4 6
10. Wildert Wildert 4 6
11. Tubantia Borgerhout Tubantia Borgerhout 4 6
12. Schoten SK Schoten SK 4 5
13. Ranst Ranst 4 5
14. Zwijndrecht Zwijndrecht 4 5
15. Brecht SK Brecht SK 4 4
16. Turk Sport Turk Sport 4 4
17. Maria-Ter-Heide Maria-Ter-Heide 4 3
18. Schilde SK Schilde SK 4 2
19. Wilrijk SK Wilrijk SK 4 2
20. Kalmthout SK Kalmthout SK 4 1
21. Hove Sport Hove Sport 4 0
 Groupe 3 T P
1. Wavria Wavria 4 12
2. Ternesse Ternesse 4 12
3. Grasheide vzw Grasheide vzw 4 12
4. Schriek Schriek 4 10
5. Oppuurs Oppuurs 4 10
6. Bonheiden Bonheiden 4 9
7. KGR Katelijne KGR Katelijne 4 9
8. Rapid Leest Rapid Leest 4 8
9. Hallaar Hallaar 4 7
10. Lippelo Lippelo 4 6
11. Oxford Hemiksem Oxford Hemiksem 4 6
12. Sint-Amands Sint-Amands 4 6
13. Lint Lint 4 5
14. SC Mechelen SC Mechelen 4 5
15. Heffen SK Heffen SK 4 4
16. Hombeek Hombeek 4 3
17. Boechoutse V.V. Boechoutse V.V. 4 3
18. Branst Branst 4 0
19. RB Elzestraat RB Elzestraat 4 0
20. Peulis Peulis 4 0
21. Kontich FC Kontich FC 4 0
22. Willebroekse SV Willebroekse SV 4 0
 Groupe 4 T P
1. Turkuaz Antwerpen Turkuaz Antwerpen 4 12
2. Putte Putte 4 10
3. Heindonk Heindonk 4 10
4. Walem Walem 4 9
5. Hemiksem Hemiksem 4 8
6. VC Wijnegem VC Wijnegem 4 8
7. VV Duffel VV Duffel 4 8
8. Schelle Sport Schelle Sport 4 7
9. Reet SK Reet SK 4 7
10. Apollo-Nielse Apollo-Nielse 4 6
11. Itegem Itegem 4 6
12. Tisselt Tisselt 4 5
13. Heikant Heikant 4 5
14. Rumstse SK Rumstse SK 4 5
15. Wintam Wintam 4 4
16. Puurs Puurs 4 4
17. BO Beerzel BO Beerzel 4 3
18. Leest United Leest United 4 3
19. _NIELSE SV _NIELSE SV 4 1
20. Blaasveld Blaasveld 4 0
21. Rijmenam Rijmenam 4 0
22. Hingene Hingene 4 0
 Groupe 5 T P
1. Houtvenne Houtvenne 4 12
2. VC Herentals VC Herentals 4 12
3. Antiona Antiona 4 10
4. Oevel Oevel 4 10
5. Herselt Herselt 4 10
6. Nijlen Nijlen 4 10
7. Linda Olen Linda Olen 4 10
8. ZW Eendr. Kessel ZW Eendr. Kessel 4 9
9. VCPOEDERLEE VCPOEDERLEE 4 8
10. Oostmalle Sport Oostmalle Sport 4 6
11. Tongerlo Tongerlo 4 6
12. SK Rita Berlaar SK Rita Berlaar 4 5
13. KFC Halle KFC Halle 4 3
14. Bevel Bevel 4 3
15. Hezewijk Hezewijk 4 3
16. Noordstar VV Noordstar VV 4 3
17. AC Olen AC Olen 4 2
18. Oelegem SK Oelegem SK 4 1
19. Wiekevorst Wiekevorst 4 0
20. Pulderbos Pulderbos 4 0
21. KFC heultje KFC heultje 4 0
22. Westmeerbeek Westmeerbeek 4 0
 Groupe 6 T P
1. OG Vorselaar OG Vorselaar 4 12
2. Zoersel Zoersel 4 12
3. Excelsior Bouwel Excelsior Bouwel 4 10
4. SKS Herentals SKS Herentals 4 10
5. Zoerle Zoerle 4 9
6. Hooikt Hooikt 4 8
7. VV Laakdal VV Laakdal 4 7
8. Zandhoven SK Zandhoven SK 4 7
9. Pulle Pulle 4 7
10. Kessel Kessel 4 6
11. Herenthout Herenthout 4 6
12. Broechem Broechem 4 6
13. Massenhoven Massenhoven 4 5
14. Grobbendonk Grobbendonk 4 5
15. Booischot Booischot 4 4
16. Westmalle Westmalle 4 4
17. Immer-Voort Immer-Voort 4 3
18. Olen United Olen United 4 3
19. Netezonen Netezonen 4 1
20. Ramsel FC Ramsel FC 4 0
21. Racing Emblem Racing Emblem 4 0
22. Blauberg Sport Blauberg Sport 4 0
 Groupe 7 T P
1. Poppel Poppel 4 12
2. Verbroedering Balen Verbroedering Balen 4 10
3. F.C. Arendonk Sport F.C. Arendonk Sport 4 9
4. Weelde Weelde 4 9
5. Merksplas Merksplas 4 7
6. Excelsior Forest Excelsior Forest 4 7
7. White Star White Star 4 7
8. Netegalm Netegalm 4 7
9. Branddonk Branddonk 4 6
10. Kasterlee Kasterlee 4 6
11. Olmen Olmen 4 6
12. Vrij Arendonk Vrij Arendonk 4 6
13. Meerle Meerle 4 6
14. Mol Mol 4 6
15. Dosko Dosko 4 5
16. Flandria Ravels Flandria Ravels 4 4
17. Vlimmeren Sport Vlimmeren Sport 4 4
18. Standaard Forest Standaard Forest 4 4
19. FC Rosselaar Hulsen FC Rosselaar Hulsen 4 3
20. Sint-Dimpna Sint-Dimpna 4 1
21. Oosthoven Oosthoven 4 1
22. Oosterlo Oosterlo 4 0
 Groupe 8 T P
1. FC Turnhout FC Turnhout 4 12
2. Retie SK Retie SK 4 10
3. Lentezon Beerse Lentezon Beerse 4 10
4. Molenkring Lichtaart Molenkring Lichtaart 4 9
5. Ezaart Sport Ezaart Sport 4 9
6. Oud-Turnhout Oud-Turnhout 4 9
7. KFC Lille KFC Lille 4 8
8. Gierle Gierle 4 7
9. Zwaneven Zwaneven 4 7
10. Berg en Dal VV Berg en Dal VV 4 7
11. Sint-Jozef Sint-Jozef 4 7
12. Wortel Wortel 4 6
13. Beekhoek Sport Beekhoek Sport 4 6
14. Minderhout VV Minderhout VV 4 6
15. Meer Meer 4 4
16. Punt Punt 4 4
17. Wezel Sport Wezel Sport 4 3
18. Rauw Rauw 4 3
19. HIH Turnhout HIH Turnhout 4 0
20. Alberta Geel Alberta Geel 4 0
21. Zammel Zammel 4 0
22. Wechelderzande Wechelderzande 4 0