Groupes

Groupe 8
30/07 18:00 Wezel Sport Wezel Sport 6-1 Rauw Rauw
30/07 18:00 HIH Turnhout HIH Turnhout 1-5 FC Turnhout FC Turnhout
30/07 18:00 Minderhout VV Minderhout VV 2-0 Sint-Jozef Sint-Jozef
30/07 18:00 Wechelderzande Wechelderzande 0-4 Ezaart Sport Ezaart Sport
30/07 18:00 Retie SK Retie SK 5-0 Wortel Wortel
30/07 18:00 Punt Punt 5-5 Lentezon Beerse Lentezon Beerse
31/07 18:00 Gierle Gierle 7-0 Oud-Turnhout Oud-Turnhout
04/08 19:00 Meer Meer 2-3 KFC Lille KFC Lille
04/08 19:00 Berg en Dal VV Berg en Dal VV 2-1 Zwaneven Zwaneven
04/08 19:00 Zammel Zammel 1-2 Beekhoek Sport Beekhoek Sport
04/08 19:00 Alberta Geel Alberta Geel 1-2 Molenkring Lichtaart Molenkring Lichtaart
06/08 14:00 FC Turnhout FC Turnhout 5-0 Alberta Geel Alberta Geel
06/08 18:00 Molenkring Lichtaart Molenkring Lichtaart 7-0 Wechelderzande Wechelderzande
06/08 18:00 Zwaneven Zwaneven 1-1 Meer Meer
06/08 18:00 Wortel Wortel 0-1 Minderhout VV Minderhout VV
06/08 18:00 Oud-Turnhout Oud-Turnhout 3-1 Punt Punt
06/08 18:00 Lentezon Beerse Lentezon Beerse 4-1 Wezel Sport Wezel Sport
06/08 18:00 KFC Lille KFC Lille 3-1 Zammel Zammel
06/08 18:00 Sint-Jozef Sint-Jozef 3-2 HIH Turnhout HIH Turnhout
06/08 18:00 Ezaart Sport Ezaart Sport 0-5 FF Retie SK Retie SK
06/08 19:30 Rauw Rauw 0-2 Berg en Dal VV Berg en Dal VV
11/08 19:00 Beekhoek Sport Beekhoek Sport 0-5 Gierle Gierle
13/08 18:00 Wechelderzande Wechelderzande 1-7 Wortel Wortel
13/08 18:00 Minderhout VV Minderhout VV 0-1 FC Turnhout FC Turnhout
13/08 18:00 Wezel Sport Wezel Sport 3-4 Zwaneven Zwaneven
13/08 18:00 Retie SK Retie SK 1-1 Sint-Jozef Sint-Jozef
13/08 18:00 Berg en Dal VV Berg en Dal VV 0-0 KFC Lille KFC Lille
13/08 18:00 Punt Punt 5-4 Rauw Rauw
13/08 18:00 Zammel Zammel 0-1 Oud-Turnhout Oud-Turnhout
13/08 18:00 HIH Turnhout HIH Turnhout 1-2 Molenkring Lichtaart Molenkring Lichtaart
13/08 18:00 Alberta Geel Alberta Geel 1-2 Ezaart Sport Ezaart Sport
14/08 15:00 Gierle Gierle 0-2 Lentezon Beerse Lentezon Beerse
18/08 19:00 Meer Meer 3-2 Beekhoek Sport Beekhoek Sport
20/08 18:00 KFC Lille KFC Lille 2-2 Gierle Gierle
20/08 18:00 Sint-Jozef Sint-Jozef 4-2 Alberta Geel Alberta Geel
20/08 18:00 Ezaart Sport Ezaart Sport 3-1 Minderhout VV Minderhout VV
20/08 18:00 Zwaneven Zwaneven 6-0 Zammel Zammel
20/08 18:00 Oud-Turnhout Oud-Turnhout 3-2 Wezel Sport Wezel Sport
20/08 18:00 Lentezon Beerse Lentezon Beerse 2-1 Berg en Dal VV Berg en Dal VV
20/08 18:00 Wortel Wortel 4-1 HIH Turnhout HIH Turnhout
20/08 18:00 FC Turnhout FC Turnhout 11-0 Wechelderzande Wechelderzande
20/08 18:00 Molenkring Lichtaart Molenkring Lichtaart 1-2 Retie SK Retie SK
20/08 19:30 Rauw Rauw 3-0 Meer Meer
25/08 19:00 Beekhoek Sport Beekhoek Sport 6-1 Punt Punt
 Classement T P G P P B =
1. FC Turnhout FC Turnhout 4 12 4 0 0 22-1 21
2. Retie SK Retie SK 4 10 3 1 0 13-2 11
3. Lentezon Beerse Lentezon Beerse 4 10 3 1 0 13-7 6
4. Molenkring Lichtaart Molenkring Lichtaart 4 9 3 0 1 12-4 8
5. Ezaart Sport Ezaart Sport 4 9 3 0 1 9-7 2
6. Oud-Turnhout Oud-Turnhout 4 9 3 0 1 7-10 -3
7. KFC Lille KFC Lille 4 8 2 2 0 8-5 3
8. Gierle Gierle 4 7 2 1 1 14-4 10
9. Zwaneven Zwaneven 4 7 2 1 1 12-6 6
10. Berg en Dal VV Berg en Dal VV 4 7 2 1 1 5-3 2
11. Sint-Jozef Sint-Jozef 4 7 2 1 1 8-7 1
12. Wortel Wortel 4 6 2 0 2 11-8 3
13. Beekhoek Sport Beekhoek Sport 4 6 2 0 2 10-10 0
14. Minderhout VV Minderhout VV 4 6 2 0 2 4-4 0
15. Meer Meer 4 4 1 1 2 6-9 -3
16. Punt Punt 4 4 1 1 2 12-18 -6
17. Wezel Sport Wezel Sport 4 3 1 0 3 12-12 0
18. Rauw Rauw 4 3 1 0 3 8-13 -5
19. HIH Turnhout HIH Turnhout 4 0 0 0 4 5-14 -9
20. Alberta Geel Alberta Geel 4 0 0 0 4 4-13 -9
21. Zammel Zammel 4 0 0 0 4 2-12 -10
22. Wechelderzande Wechelderzande 4 0 0 0 4 1-29 -28
 Groupe 1 T P
1. Beerschot Beerschot 4 12
2. Nieuwmoer Nieuwmoer 4 10
3. Gooreind Gooreind 4 9
4. Ekeren Ekeren 4 9
5. FC Merksem FC Merksem 4 9
6. Mariaburg VK Mariaburg VK 4 9
7. Borsbeek Sport Borsbeek Sport 4 9
8. Burcht Burcht 4 9
9. K. F.C. Nieuwmoer K. F.C. Nieuwmoer 4 8
10. Olympic Pirates Deurne Olympic Pirates Deurne 4 7
11. s Gravenwezel-Schilde s Gravenwezel-Schilde 4 6
12. VE Stabroek VE Stabroek 4 6
13. Berendrecht Berendrecht 4 6
14. Putte SK Putte SK 4 6
15. Sparta Linkeroever Sparta Linkeroever 4 4
16. KSK Ekeren Donk KSK Ekeren Donk 4 4
17. Belgica Edegem Belgica Edegem 4 3
18. Excelsior Essen Excelsior Essen 4 3
19. Achterbroek VV Achterbroek VV 4 3
20. FC Zandvliet FC Zandvliet 4 3
21. Olympic Essen Olympic Essen 4 2
22. Maccabi Maccabi 4 1
23. Mortsel OG Mortsel OG 4 1
24. Heibos SV Heibos SV 4 0
 Groupe 2 T P
1. Merksem Merksem 4 12
2. Sint Job Sint Job 4 12
3. Loenhout SK Loenhout SK 4 9
4. Rochus Deurne Rochus Deurne 4 9
5. Excelsior Kaart Excelsior Kaart 4 8
6. Brasschaat KFC Brasschaat KFC 4 6
7. Wuustwezel FC Wuustwezel FC 4 6
8. Aartselaar Aartselaar 4 6
9. Horendonk FC Horendonk FC 4 6
10. Wildert Wildert 4 6
11. Tubantia Borgerhout Tubantia Borgerhout 4 6
12. Schoten SK Schoten SK 4 5
13. Ranst Ranst 4 5
14. Zwijndrecht Zwijndrecht 4 5
15. Brecht SK Brecht SK 4 4
16. Turk Sport Turk Sport 4 4
17. Maria-Ter-Heide Maria-Ter-Heide 4 3
18. Schilde SK Schilde SK 4 2
19. Wilrijk SK Wilrijk SK 4 2
20. Kalmthout SK Kalmthout SK 4 1
21. Hove Sport Hove Sport 4 0
 Groupe 3 T P
1. Wavria Wavria 4 12
2. Ternesse Ternesse 4 12
3. Grasheide vzw Grasheide vzw 4 12
4. Schriek Schriek 4 10
5. Oppuurs Oppuurs 4 10
6. Bonheiden Bonheiden 4 9
7. KGR Katelijne KGR Katelijne 4 9
8. Rapid Leest Rapid Leest 4 8
9. Hallaar Hallaar 4 7
10. Lippelo Lippelo 4 6
11. Oxford Hemiksem Oxford Hemiksem 4 6
12. Sint-Amands Sint-Amands 4 6
13. Lint Lint 4 5
14. SC Mechelen SC Mechelen 4 5
15. Heffen SK Heffen SK 4 4
16. Hombeek Hombeek 4 3
17. Boechoutse V.V. Boechoutse V.V. 4 3
18. Branst Branst 4 0
19. RB Elzestraat RB Elzestraat 4 0
20. Peulis Peulis 4 0
21. Kontich FC Kontich FC 4 0
22. Willebroekse SV Willebroekse SV 4 0
 Groupe 4 T P
1. Turkuaz Antwerpen Turkuaz Antwerpen 4 12
2. Putte Putte 4 10
3. Heindonk Heindonk 4 10
4. Walem Walem 4 9
5. Hemiksem Hemiksem 4 8
6. VC Wijnegem VC Wijnegem 4 8
7. VV Duffel VV Duffel 4 8
8. Schelle Sport Schelle Sport 4 7
9. Reet SK Reet SK 4 7
10. Apollo-Nielse Apollo-Nielse 4 6
11. Itegem Itegem 4 6
12. Tisselt Tisselt 4 5
13. Heikant Heikant 4 5
14. Rumstse SK Rumstse SK 4 5
15. Wintam Wintam 4 4
16. Puurs Puurs 4 4
17. BO Beerzel BO Beerzel 4 3
18. Leest United Leest United 4 3
19. _NIELSE SV _NIELSE SV 4 1
20. Blaasveld Blaasveld 4 0
21. Rijmenam Rijmenam 4 0
22. Hingene Hingene 4 0
 Groupe 5 T P
1. Houtvenne Houtvenne 4 12
2. VC Herentals VC Herentals 4 12
3. Antiona Antiona 4 10
4. Oevel Oevel 4 10
5. Herselt Herselt 4 10
6. Nijlen Nijlen 4 10
7. Linda Olen Linda Olen 4 10
8. ZW Eendr. Kessel ZW Eendr. Kessel 4 9
9. VCPOEDERLEE VCPOEDERLEE 4 8
10. Oostmalle Sport Oostmalle Sport 4 6
11. Tongerlo Tongerlo 4 6
12. SK Rita Berlaar SK Rita Berlaar 4 5
13. KFC Halle KFC Halle 4 3
14. Bevel Bevel 4 3
15. Hezewijk Hezewijk 4 3
16. Noordstar VV Noordstar VV 4 3
17. AC Olen AC Olen 4 2
18. Oelegem SK Oelegem SK 4 1
19. Wiekevorst Wiekevorst 4 0
20. Pulderbos Pulderbos 4 0
21. KFC heultje KFC heultje 4 0
22. Westmeerbeek Westmeerbeek 4 0
 Groupe 6 T P
1. OG Vorselaar OG Vorselaar 4 12
2. Zoersel Zoersel 4 12
3. Excelsior Bouwel Excelsior Bouwel 4 10
4. SKS Herentals SKS Herentals 4 10
5. Zoerle Zoerle 4 9
6. Hooikt Hooikt 4 8
7. VV Laakdal VV Laakdal 4 7
8. Zandhoven SK Zandhoven SK 4 7
9. Pulle Pulle 4 7
10. Kessel Kessel 4 6
11. Herenthout Herenthout 4 6
12. Broechem Broechem 4 6
13. Massenhoven Massenhoven 4 5
14. Grobbendonk Grobbendonk 4 5
15. Booischot Booischot 4 4
16. Westmalle Westmalle 4 4
17. Immer-Voort Immer-Voort 4 3
18. Olen United Olen United 4 3
19. Netezonen Netezonen 4 1
20. Ramsel FC Ramsel FC 4 0
21. Racing Emblem Racing Emblem 4 0
22. Blauberg Sport Blauberg Sport 4 0
 Groupe 7 T P
1. Poppel Poppel 4 12
2. Verbroedering Balen Verbroedering Balen 4 10
3. F.C. Arendonk Sport F.C. Arendonk Sport 4 9
4. Weelde Weelde 4 9
5. Merksplas Merksplas 4 7
6. Excelsior Forest Excelsior Forest 4 7
7. White Star White Star 4 7
8. Netegalm Netegalm 4 7
9. Branddonk Branddonk 4 6
10. Kasterlee Kasterlee 4 6
11. Olmen Olmen 4 6
12. Vrij Arendonk Vrij Arendonk 4 6
13. Meerle Meerle 4 6
14. Mol Mol 4 6
15. Dosko Dosko 4 5
16. Flandria Ravels Flandria Ravels 4 4
17. Vlimmeren Sport Vlimmeren Sport 4 4
18. Standaard Forest Standaard Forest 4 4
19. FC Rosselaar Hulsen FC Rosselaar Hulsen 4 3
20. Sint-Dimpna Sint-Dimpna 4 1
21. Oosthoven Oosthoven 4 1
22. Oosterlo Oosterlo 4 0
 Groupe 8 T P
1. FC Turnhout FC Turnhout 4 12
2. Retie SK Retie SK 4 10
3. Lentezon Beerse Lentezon Beerse 4 10
4. Molenkring Lichtaart Molenkring Lichtaart 4 9
5. Ezaart Sport Ezaart Sport 4 9
6. Oud-Turnhout Oud-Turnhout 4 9
7. KFC Lille KFC Lille 4 8
8. Gierle Gierle 4 7
9. Zwaneven Zwaneven 4 7
10. Berg en Dal VV Berg en Dal VV 4 7
11. Sint-Jozef Sint-Jozef 4 7
12. Wortel Wortel 4 6
13. Beekhoek Sport Beekhoek Sport 4 6
14. Minderhout VV Minderhout VV 4 6
15. Meer Meer 4 4
16. Punt Punt 4 4
17. Wezel Sport Wezel Sport 4 3
18. Rauw Rauw 4 3
19. HIH Turnhout HIH Turnhout 4 0
20. Alberta Geel Alberta Geel 4 0
21. Zammel Zammel 4 0
22. Wechelderzande Wechelderzande 4 0