Deviens fan! 156

Saison 2016 - 2017 FA Cup


05/08 20:45 Hinckley AFC Hinckley AFC 0-0 Heanor Town Heanor Town
05/08 20:45 Ascot United Ascot United 2-0 Milton United Milton United
05/08 20:45 Thame United Thame United 3-0 Abbey Rangers Abbey Rangers
05/08 20:45 Sholing Sholing 4-1 Bournemouth FC Bournemouth FC
05/08 20:45 Lymington Town Lymington Town 0-0 Hamworthy United FC Hamworthy United FC
06/08 16:00 Ashington AFC Ashington AFC 1-2 Nelson Nelson
06/08 16:00 Heaton Stannington Heaton Stannington 2-3 West Auckland Town West Auckland Town
06/08 16:00 Harrogate Railway Harrogate Railway 1-1 Albion Sports Albion Sports
06/08 16:00 Easington Colliery Easington Colliery 0-1 Northallerton Town Northallerton Town
06/08 16:00 Shildon AFC Shildon AFC 6-1 Bedlington Terriers FC Bedlington Terriers FC
06/08 16:00 Seaham Red Star Seaham Red Star 1-3 Morpeth Town Morpeth Town
06/08 16:00 Thornaby Thornaby 0-4 Bishop Auckland Bishop Auckland
06/08 16:00 Liversedge Liversedge 2-5 Guisborough Town Guisborough Town
06/08 16:00 North Shields North Shields 0-0 Jarrow Roofing Boldon Jarrow Roofing Boldon
06/08 16:00 Bridlington Town Bridlington Town 1-1 Silsden Silsden
06/08 16:00 Newcastle Benfield FC Newcastle Benfield FC 2-0 Thackley Thackley
06/08 16:00 Whitley Bay FC Whitley Bay FC 2-2 Norton & Stockton Ancients Norton & Stockton Ancients
06/08 16:00 Chester-le-Street Town Chester-le-Street Town 3-0 Garforth Town Garforth Town
06/08 16:00 Sunderland Ryhope CW Sunderland Ryhope CW 2-2 Pickering Town CFC Pickering Town CFC
06/08 16:00 Padiham Padiham 1-0 Team Northumbria Team Northumbria
06/08 16:00 Marske United Marske United 3-1 South Shields South Shields
06/08 16:00 Penrith AFC Penrith AFC 1-0 Sunderland RCA Sunderland RCA
06/08 16:00 Washington Washington 2-2 Newton Aycliffe Newton Aycliffe
06/08 16:00 Durham City Durham City 0-4 Billingham Synthonia Billingham Synthonia
06/08 16:00 Barnoldswick Town Barnoldswick Town 2-2 Dunston Dunston
06/08 16:00 Armthorpe Welfare Armthorpe Welfare 0-2 Worksop Parramore Worksop Parramore
06/08 16:00 Maltby Main Maltby Main 0-1 Squires Gate Squires Gate
06/08 16:00 Penistone Church Penistone Church 1-3 Cheadle Town Cheadle Town
06/08 16:00 Alsager Town Alsager Town 4-1 Barton Town Old Boys Barton Town Old Boys
06/08 16:00 Pontefract Collieries Pontefract Collieries 3-2 Runcorn Town Runcorn Town
06/08 16:00 Parkgate Parkgate 2-1 Irlam Irlam
06/08 16:00 Maine Road Maine Road 3-3 Nostell MW Nostell MW
06/08 16:00 Congleton Town FC Congleton Town FC 3-0 New Mills New Mills
06/08 16:00 West Didsbury & Chorlton West Didsbury & Chorlton 0-0 AFC Liverpool AFC Liverpool
06/08 16:00 Hemsworth MW Hemsworth MW 2-1 Runcorn Linnets Runcorn Linnets
06/08 16:00 AFC Blackpool AFC Blackpool 0-1 Ashton Athletic Ashton Athletic
06/08 16:00 Atherton Collieries Atherton Collieries 3-2 Bacup Borough FC Bacup Borough FC
06/08 16:00 AFC Darwen AFC Darwen 3-3 Cammell Laird Cammell Laird
06/08 16:00 Abbey Hey Abbey Hey 1-3 Bootle FC Bootle FC
06/08 16:00 1874 Northwich 1874 Northwich 2-1 Barnton Barnton
06/08 16:00 Worksop Town Worksop Town 4-2 Hallam Hallam
06/08 16:00 Staveley MW Staveley MW 1-2 Winsford United Winsford United
06/08 16:00 Lichfield City Lichfield City 0-0 Wolverhampton Casuals Wolverhampton Casuals
06/08 16:00 Haughmond Haughmond 0-2 Alvechurch Alvechurch
06/08 16:00 AFC Bridgnorth AFC Bridgnorth 0-3 Boldmere St Michaels Boldmere St Michaels
06/08 16:00 Heath Hayes Heath Hayes 0-3 Bromsgrove Sporting Bromsgrove Sporting
06/08 16:00 Coleshill Town Coleshill Town 2-2 Cradley Town FC Cradley Town FC
06/08 16:00 Brocton Brocton 2-1 Walsall Wood Walsall Wood
06/08 16:00 Lye Town Lye Town 3-2 AFC Wulfrunians AFC Wulfrunians
06/08 16:00 Sporting Khalsa Sporting Khalsa 1-1 Hanley Town Hanley Town
06/08 16:00 Tividale Tividale 2-1 Wolves Sporting Wolves Sporting
06/08 16:00 Coventry Sphinx Coventry Sphinx 0-5 Highgate United Highgate United
06/08 16:00 Stourport Swifts Stourport Swifts 3-4 Westfields Westfields
06/08 16:00 Dudley Sports Dudley Sports 1-1 Nuneaton Griff Nuneaton Griff
06/08 16:00 Malvern Town Malvern Town 1-2 Rocester Rocester
06/08 16:00 Brigg Town Brigg Town 2-1 Clipstone Clipstone
06/08 16:00 Oadby Town Oadby Town 1-2 Long Eaton United FC Long Eaton United FC
06/08 16:00 Loughborough University Loughborough University 4-4 Shirebrook Town Shirebrook Town
06/08 16:00 Bottesford Town Bottesford Town 1-0 Radford Radford
06/08 16:00 South Normanton Athletic South Normanton Athletic 2-0 Aylestone Park Aylestone Park
06/08 16:00 Shepshed Dynamo Shepshed Dynamo 0-4 AFC Mansfield AFC Mansfield
06/08 16:00 Blaby & Whetstone Athletic Blaby & Whetstone Athletic 2-0 St Andrews St Andrews
06/08 16:00 Thurnby Nirvana Thurnby Nirvana 1-2 Dunkirk Dunkirk
06/08 16:00 Anstey Nomads Anstey Nomads 1-3 Harborough Town Harborough Town
06/08 16:00 Retford United Retford United 1-1 Leicester Road Leicester Road
06/08 16:00 Ashby Ivanhoe Ashby Ivanhoe 4-3 Quorn Quorn
06/08 16:00 Bardon Hill Sports Bardon Hill Sports Annulé Kirby Muxloe Kirby Muxloe
06/08 16:00 Rainworth Miners Welfare Rainworth Miners Welfare 1-3 Cleethorpes Town Cleethorpes Town
06/08 16:00 Holbeach United Holbeach United 4-1 Swaffham Town Swaffham Town
06/08 16:00 Boston Town FC Boston Town FC 1-4 Wisbech Town Wisbech Town
06/08 16:00 Kirkley & Pakefield Kirkley & Pakefield 0-0 Walsham Le Willows Walsham Le Willows
06/08 16:00 Peterborough Sports Peterborough Sports 8-0 Gorleston Gorleston
06/08 16:00 Harrowby United Harrowby United 2-1 Thetford Town Thetford Town
06/08 16:00 Yaxley FC Yaxley FC 12-0 Huntingdon Town Huntingdon Town
06/08 16:00 Ely City Ely City 1-4 Deeping Rangers Deeping Rangers
06/08 16:00 Fakenham Town Fakenham Town 0-1 Sleaford Town FC Sleaford Town FC
06/08 16:00 Godmanchester Rovers Godmanchester Rovers 2-0 Great Yarmouth Town Great Yarmouth Town
06/08 16:00 Eynesbury Rovers Eynesbury Rovers 3-1 Peterborough Northern Star Peterborough Northern Star
06/08 16:00 Haverhill Rovers Haverhill Rovers 1-2 Hertford Town Hertford Town
06/08 16:00 Redbridge Redbridge 1-5 Waltham Forest Waltham Forest
06/08 16:00 Brantham Athletic Brantham Athletic 0-1 Hadley Hadley
06/08 16:00 Enfield 1893 Enfield 1893 2-4 Tower Hamlets Tower Hamlets
06/08 16:00 FC Clacton FC Clacton 3-5 Eton Manor Eton Manor
06/08 16:00 Wivenhoe Town Wivenhoe Town 0-2 Hullbridge Sports Hullbridge Sports
06/08 16:00 Whitton United Whitton United 0-0 Basildon United Basildon United
06/08 16:00 London Bari London Bari 1-3 Clapton Clapton
06/08 16:00 Barking Barking 2-0 Takeley Takeley
06/08 16:00 Sawbridgeworth Town Sawbridgeworth Town 0-0 Southend Manor Southend Manor
06/08 16:00 Stanway Rovers FC Stanway Rovers FC 1-0 FC Romania FC Romania
06/08 16:00 Ilford Ilford 9-0 Burnham Ramblers Burnham Ramblers
06/08 16:00 Broxbourne Borough Broxbourne Borough 1-5 Felixstowe & Walton United Felixstowe & Walton United
06/08 16:00 Hoddesdon Town Hoddesdon Town 1-0 Stansted Stansted
06/08 16:00 Saffron Walden Town FC Saffron Walden Town FC 1-0 Mildenhall Town FC Mildenhall Town FC
06/08 16:00 Edgware Town Edgware Town 5-1 Holmer Green Holmer Green
06/08 16:00 Flackwell Heath FC Flackwell Heath FC 6-3 Baldock Town Baldock Town
06/08 16:00 London Tigers London Tigers 1-1 Sun Postal Sports Sun Postal Sports
06/08 16:00 Leighton Town Leighton Town 1-2 Sileby Rangers Sileby Rangers
06/08 16:00 Tring Athletic Tring Athletic 0-1 Desborough Town Desborough Town
06/08 16:00 Wellingborough Town Wellingborough Town 1-3 Stotfold FC Stotfold FC
06/08 16:00 Burnham Burnham 0-2 Oxhey Jets FC Oxhey Jets FC
06/08 16:00 Cogenhoe United Cogenhoe United 1-0 Berkhamsted Berkhamsted
06/08 16:00 Bedford Bedford 1-2 Welwyn Garden City Welwyn Garden City
06/08 16:00 Cockfosters Cockfosters 1-2 Harpenden Town Harpenden Town
06/08 16:00 Newport Pagnell Town FC Newport Pagnell Town FC 0-1 Biggleswade United FC Biggleswade United FC
06/08 16:00 Wembley Wembley 4-0 Daventry Town Daventry Town
06/08 16:00 Harefield United Harefield United 1-1 Northampton ON Chenecks Northampton ON Chenecks
06/08 16:00 Leverstock Green Leverstock Green 1-2 London Colney London Colney
06/08 16:00 Abingdon United Abingdon United 0-0 AFC Hayes AFC Hayes
06/08 16:00 Binfield Binfield 0-1 North Greenford United North Greenford United
06/08 16:00 Thatcham Town Thatcham Town 2-3 Bracknell Town Bracknell Town
06/08 16:00 Spelthorne Sports Spelthorne Sports 4-3 Hartley Wintney Hartley Wintney
06/08 16:00 Carterton Carterton 1-2 Highmoor Ibis Highmoor Ibis
06/08 16:00 Camberley Town Camberley Town 6-1 Cove Cove
06/08 16:00 Chertsey Town Chertsey Town 2-0 Hook Norton Hook Norton
06/08 16:00 Brimscombe & Thrupp Brimscombe & Thrupp 3-1 Henley Town Henley Town
06/08 16:00 Longlevens Longlevens 4-2 Bedfont & Feltham Bedfont & Feltham
06/08 16:00 Bedfont Sports Bedfont Sports 3-2 Windsor Windsor
06/08 16:00 Ardley United Ardley United 3-2 Tuffley Rovers Tuffley Rovers
06/08 16:00 Andover Town Andover Town 5-2 Wootton Bassett Town Wootton Bassett Town
06/08 16:00 Hanworth Villa Hanworth Villa 2-2 Knaphill Knaphill
06/08 16:00 Fairford Town FC Fairford Town FC 1-5 CB Hounslow United CB Hounslow United
06/08 16:00 Horsham YMCA Horsham YMCA 2-3 Hollands & Blair Hollands & Blair
06/08 16:00 Sevenoaks Town Sevenoaks Town 2-1 Sporting Club Thamesmead Sporting Club Thamesmead
06/08 16:00 Holmesdale Holmesdale 0-2 Haywards Heath Town Haywards Heath Town
06/08 16:00 Chessington & Hook United Chessington & Hook United 3-1 Wick Wick
06/08 16:00 Hailsham Town Hailsham Town 5-7 Crawley Down Crawley Down
06/08 16:00 Beckenham Town Beckenham Town 1-1 Lancing Lancing
06/08 16:00 Colliers Wood United FC Colliers Wood United FC 5-2 AFC Croydon Athletic AFC Croydon Athletic
06/08 16:00 Croydon Croydon 2-1 AFC Uckfield AFC Uckfield
06/08 16:00 Erith & Belvedere Erith & Belvedere 0-1 Loxwood Loxwood
06/08 16:00 Deal Town Deal Town 0-1 Banstead Banstead
06/08 16:00 Peacehaven & Telscombe Peacehaven & Telscombe 3-3 Lordswood Lordswood
06/08 16:00 Tunbridge Wells Tunbridge Wells 1-1 Eastbourne United Eastbourne United
06/08 16:00 Newhaven Newhaven 0-0 Rochester United Rochester United
06/08 16:00 Mile Oak Mile Oak 0-3 Guildford City Guildford City
06/08 16:00 Bridon Ropes Bridon Ropes 0-3 Canterbury City Canterbury City
06/08 16:00 Raynes Park Vale Raynes Park Vale 0-2 Eastbourne Town Eastbourne Town
06/08 16:00 Worthing United Worthing United 0-3 Shoreham Shoreham
06/08 16:00 East Preston East Preston 4-1 Horley Town Horley Town
06/08 16:00 Whitstable Town Whitstable Town 4-0 Oakwood Oakwood
06/08 16:00 Southwick Southwick 0-4 Cray Valley (PM) Cray Valley (PM)
06/08 16:00 Crowborough Athletic Crowborough Athletic 1-3 Farnham Town Farnham Town
06/08 16:00 Redhill Redhill 4-1 St Francis Rangers St Francis Rangers
06/08 16:00 Sheppey United Sheppey United 0-1 Badshot Lea Badshot Lea
06/08 16:00 Ashford United Ashford United 2-0 Corinthian Corinthian
06/08 16:00 Erith Town Erith Town 2-2 Mole Valley SCR Mole Valley SCR
06/08 16:00 Westfield Westfield 0-1 Walton & Hersham Walton & Hersham
06/08 16:00 Arundel FC Arundel FC 4-3 Chichester City Chichester City
06/08 16:00 Moneyfields Moneyfields 4-3 Christchurch Christchurch
06/08 16:00 Bemerton Heath Harlequins Bemerton Heath Harlequins 1-0 Keynsham Town Keynsham Town
06/08 16:00 Cadbury Heath Cadbury Heath 7-0 Folland Sports Folland Sports
06/08 16:00 Hengrove Athletic Hengrove Athletic 2-2 Verwood Town Verwood Town
06/08 16:00 Oldland Abbotonians Oldland Abbotonians 1-0 Newport Isle of Wight FC Newport Isle of Wight FC
06/08 16:00 Lydney Town Lydney Town 0-6 Team Solent Team Solent
06/08 16:00 Bradford Town Bradford Town 1-3 Fareham Town Fareham Town
06/08 16:00 Whitchurch United Whitchurch United 0-0 Cribbs Cribbs
06/08 16:00 Brockenhurst Brockenhurst 2-1 Laverstock & Ford Laverstock & Ford
06/08 16:00 United Services United Services 2-1 Melksham Town Melksham Town
06/08 16:00 Odd Down Odd Down 2-0 Longwell Green Sports Longwell Green Sports
06/08 16:00 Sherborne Town Sherborne Town 0-2 Amesbury Town Amesbury Town
06/08 16:00 Bashley Bashley 2-1 Horndean Horndean
06/08 16:00 Cowes Sports FC Cowes Sports FC 0-3 Brislington Brislington
06/08 16:00 Bridport FC Bridport FC 1-2 Alresford Town Alresford Town
06/08 16:00 Blackfield & Langley Blackfield & Langley 2-0 Hallen Hallen
06/08 16:00 Bristol Manor Farm Bristol Manor Farm 1-1 Gillingham Town Gillingham Town
06/08 16:00 Welton Rovers Welton Rovers 0-2 Bitton AFC Bitton AFC
06/08 16:00 St Austell St Austell 2-2 Street Street
06/08 16:00 Clevedon Town Clevedon Town 2-1 Ashton & Backwell United Ashton & Backwell United
06/08 16:00 Wells City Wells City 2-2 Portishead Town Portishead Town
06/08 16:00 Shepton Mallet Shepton Mallet 1-1 Willand Rovers Willand Rovers
06/08 16:00 Buckland Athletic Buckland Athletic 2-3 Plymouth Parkway Plymouth Parkway
06/08 16:00 Bodmin Town Bodmin Town 2-2 Cheddar Cheddar
07/08 14:00 West Allotment Celtic West Allotment Celtic 0-2 Consett AFC Consett AFC
07/08 16:00 AFC Emley AFC Emley 2-1 Athersley Recreation Athersley Recreation
07/08 16:00 Coventry United Coventry United 1-1 Shawbury United Shawbury United
07/08 16:00 Sporting Bengal United Sporting Bengal United 0-0 Ipswich Wanderers Ipswich Wanderers
07/08 16:00 Barkingside Barkingside 2-1 Hadleigh United Hadleigh United
07/08 16:00 St Margaretsbury St Margaretsbury 2-5 Long Melford Long Melford
07/08 16:00 Crawley Green Crawley Green 2-1 Rothwell Corinthians Rothwell Corinthians
07/08 16:00 Highworth Town Highworth Town 2-1 Tadley Calleva Tadley Calleva
07/08 16:00 Littlehampton Town Littlehampton Town 1-3 Pagham Pagham
07/08 16:00 Epsom & Ewell FC Epsom & Ewell FC 5-2 Gravesham Borough Gravesham Borough
07/08 16:00 Fawley Fawley 0-3 AFC Portchester AFC Portchester
08/08 20:45 Mole Valley SCR Mole Valley SCR 0-2 Erith Town Erith Town
09/08 20:15 Lancing Lancing 3-4 Beckenham Town Beckenham Town
09/08 20:30 Jarrow Roofing Boldon Jarrow Roofing Boldon 0-2 North Shields North Shields
09/08 20:30 Newton Aycliffe Newton Aycliffe 0-2 Washington Washington
09/08 20:30 Knaphill Knaphill 2-3* Hanworth Villa Hanworth Villa
09/08 20:30 Street Street 3-0 St Austell St Austell
09/08 20:30 Portishead Town Portishead Town 2-1 Wells City Wells City
09/08 20:45 Ipswich Wanderers Ipswich Wanderers 0-2 Sporting Bengal United Sporting Bengal United
09/08 20:45 Halstead Town Halstead Town 2-1 Newmarket Town Newmarket Town
09/08 20:45 Silsden Silsden 1-3 Bridlington Town Bridlington Town
09/08 20:45 Pickering Town CFC Pickering Town CFC P3-3 Sunderland Ryhope CW Sunderland Ryhope CW
09/08 20:45 Dunston Dunston 4-0 Barnoldswick Town Barnoldswick Town
09/08 20:45 Nostell MW Nostell MW 2-3 Maine Road Maine Road
09/08 20:45 Cammell Laird Cammell Laird 3-2 AFC Darwen AFC Darwen
09/08 20:45 Wolverhampton Casuals Wolverhampton Casuals 1-2 Lichfield City Lichfield City
09/08 20:45 Cradley Town FC Cradley Town FC 1-4 Coleshill Town Coleshill Town
09/08 20:45 Hanley Town Hanley Town 1-3 Sporting Khalsa Sporting Khalsa
09/08 20:45 Shirebrook Town Shirebrook Town 0-3 Loughborough University Loughborough University
09/08 20:45 Leicester Road Leicester Road 4-2 Retford United Retford United
09/08 20:45 Basildon United Basildon United 5-0 Whitton United Whitton United
09/08 20:45 Southend Manor Southend Manor 2-2P Sawbridgeworth Town Sawbridgeworth Town
09/08 20:45 Sun Postal Sports Sun Postal Sports 2-0 London Tigers London Tigers
09/08 20:45 AFC Hayes AFC Hayes 6-1 Abingdon United Abingdon United
09/08 20:45 Lordswood Lordswood 1-3 Peacehaven & Telscombe Peacehaven & Telscombe
09/08 20:45 Eastbourne United Eastbourne United 2-1 Tunbridge Wells Tunbridge Wells
09/08 20:45 Hamworthy United FC Hamworthy United FC 1-0 Lymington Town Lymington Town
09/08 20:45 Cribbs Cribbs 0-1 Whitchurch United Whitchurch United
09/08 20:45 Gillingham Town Gillingham Town 4-3 Bristol Manor Farm Bristol Manor Farm
09/08 20:45 Cheddar Cheddar 2-3* Bodmin Town Bodmin Town
10/08 20:30 Willand Rovers Willand Rovers 0-2 Shepton Mallet Shepton Mallet
10/08 20:30 Norton & Stockton Ancients Norton & Stockton Ancients 2-1 Whitley Bay FC Whitley Bay FC
10/08 20:45 Rochester United Rochester United 1-4* Newhaven Newhaven
10/08 20:45 Verwood Town Verwood Town 3-1 Hengrove Athletic Hengrove Athletic
10/08 20:45 Shawbury United Shawbury United 0-3 Coventry United Coventry United
10/08 20:45 Albion Sports Albion Sports 0-3 Harrogate Railway Harrogate Railway
10/08 20:45 AFC Liverpool AFC Liverpool 0-1 West Didsbury & Chorlton West Didsbury & Chorlton
10/08 20:45 Nuneaton Griff Nuneaton Griff 3-3P Dudley Sports Dudley Sports
10/08 20:45 Heanor Town Heanor Town 5-1 Hinckley AFC Hinckley AFC
10/08 20:45 Walsham Le Willows Walsham Le Willows 1-2 Kirkley & Pakefield Kirkley & Pakefield
10/08 20:45 Northampton ON Chenecks Northampton ON Chenecks 1-1P Harefield United Harefield United
22/08 20:45 Brighouse Town Brighouse Town 4-2 Glossop North End FC Glossop North End FC
22/08 20:45 Chatham Town Chatham Town 1-2 Walton Casuals Walton Casuals
23/08 20:30 Tiverton Town Tiverton Town 0-2 Taunton Town Taunton Town
23/08 20:45 Pickering Town CFC Pickering Town CFC 1-2 Washington Washington
23/08 20:45 Radcliffe Borough Radcliffe Borough 2-1 Droylsden Droylsden
23/08 20:45 Ashton Athletic Ashton Athletic P2-2 Worksop Town Worksop Town
23/08 20:45 Dereham Town Dereham Town 1-0 Yaxley FC Yaxley FC
23/08 20:45 Bowers & Pitsea Bowers & Pitsea 2-4 Waltham Abbey Waltham Abbey
23/08 20:45 Stanway Rovers FC Stanway Rovers FC 3-2* Barking Barking
23/08 20:45 Potters Bar Town Potters Bar Town 4-1 Arlesey Town Arlesey Town
23/08 20:45 Marlow Marlow 3-3P Beaconsfield SYCOB Beaconsfield SYCOB
23/08 20:45 Harefield United Harefield United 2-1 Wembley Wembley
23/08 20:45 Camberley Town Camberley Town 2-0 Bishops Cleeve Bishops Cleeve
23/08 20:45 Walton & Hersham Walton & Hersham 0-3 Greenwich Borough Greenwich Borough
23/08 20:45 Whyteleafe Whyteleafe 4-2 Hollands & Blair Hollands & Blair
23/08 20:45 Eastbourne Town Eastbourne Town P1-1 Whitstable Town Whitstable Town
23/08 20:45 Newhaven Newhaven 1-2 Eastbourne United Eastbourne United
23/08 20:45 Thamesmead Town Thamesmead Town P1-1 Guernsey Guernsey
23/08 20:45 Hythe Town Hythe Town 5-0 Sittingbourne Sittingbourne
23/08 20:45 Chessington & Hook United Chessington & Hook United 1-2 Guildford City Guildford City
23/08 20:45 Fareham Town Fareham Town 4-0 Verwood Town Verwood Town
23/08 21:00 1874 Northwich 1874 Northwich 1-3 Colne FC Colne FC
24/08 20:30 Pagham Pagham 2-1* Canterbury City Canterbury City
24/08 20:30 Colliers Wood United FC Colliers Wood United FC 3-0 Banstead Banstead
24/08 20:45 Penrith AFC Penrith AFC 1-2 Dunston Dunston
24/08 20:45 Godmanchester Rovers Godmanchester Rovers 1-3 Eynesbury Rovers Eynesbury Rovers
24/08 20:45 Croydon Croydon 1-2 VCD Athletic VCD Athletic
24/08 20:45 Alresford Town Alresford Town 0-0 Wimborne Town Wimborne Town
24/08 20:45 Bodmin Town Bodmin Town 1-2 Bideford Bideford
02/09 20:45 South Park South Park 2-1 Dorking Wanderers Dorking Wanderers
03/09 16:00 Ashton United Ashton United 0-3 Nantwich Town Nantwich Town
03/09 16:00 Blyth Blyth 3-1 Frickley Athletic Frickley Athletic
03/09 16:00 Workington Workington 3-0 Warrington Town Warrington Town
03/09 16:00 Coalville Town Coalville Town 2-1 Redditch United Redditch United
03/09 16:00 Canvey Island Canvey Island 2-1 Dunstable Town Dunstable Town
03/09 16:00 Leiston Leiston 4-1 Grays Athletic Grays Athletic
03/09 16:00 Dorchester Town Dorchester Town 0-3 Banbury United Banbury United
03/09 16:00 Washington Washington 2-5 Shildon AFC Shildon AFC
03/09 16:00 Bishop Auckland Bishop Auckland 5-1 Ossett Albion Ossett Albion
03/09 16:00 Brighouse Town Brighouse Town 0-3 Lancaster City Lancaster City
03/09 16:00 Whitby Town Whitby Town 3-3 Winsford United Winsford United
03/09 16:00 Hyde Hyde 1-0 Colne FC Colne FC
03/09 16:00 Sheffield Sheffield 0-3 Farsley Farsley
03/09 16:00 Dunston Dunston 2-2 Skelmersdale United Skelmersdale United
03/09 16:00 Marske United Marske United 0-2 Marine Marine
03/09 16:00 Ashton Athletic Ashton Athletic 7-2 Mossley Mossley
03/09 16:00 Newcastle Benfield FC Newcastle Benfield FC 0-2 Bridlington Town Bridlington Town
03/09 16:00 Radcliffe Borough Radcliffe Borough 3-5 Spennymoor Town Spennymoor Town
03/09 16:00 Morpeth Town Morpeth Town 4-1 Colwyn Bay Colwyn Bay
03/09 16:00 Eynesbury Rovers Eynesbury Rovers 1-3 Sutton Coldfield Town Sutton Coldfield Town
03/09 16:00 Harrogate Railway Harrogate Railway 0-5 Consett AFC Consett AFC
03/09 16:00 Kempston Rovers Kempston Rovers 3-2 Harefield United Harefield United
03/09 16:00 Squires Gate Squires Gate 2-5 Worksop Parramore Worksop Parramore
03/09 16:00 Chalfont St Peter Chalfont St Peter 0-3 Potters Bar Town Potters Bar Town
03/09 16:00 Witton Albion Witton Albion 3-0 Buxton Buxton
03/09 16:00 Stanway Rovers FC Stanway Rovers FC 0-1 Barton Rovers Barton Rovers
03/09 16:00 Billingham Synthonia Billingham Synthonia 2-2 Ossett Town Ossett Town
03/09 16:00 Waltham Abbey Waltham Abbey 0-5 Wingate & Finchley Wingate & Finchley
03/09 16:00 Pontefract Collieries Pontefract Collieries 2-3 Tadcaster Tadcaster
03/09 16:00 Colliers Wood United FC Colliers Wood United FC 2-0 Eastbourne Town Eastbourne Town
03/09 16:00 Burscough Burscough 4-3 Maine Road Maine Road
03/09 16:00 Hythe Town Hythe Town 1-0 Leatherhead Leatherhead
03/09 16:00 Trafford Trafford 5-2 Cheadle Town Cheadle Town
03/09 16:00 Camberley Town Camberley Town 0-2 Hastings United Hastings United
03/09 16:00 Leek Town Leek Town 2-3 Kettering Kettering
03/09 16:00 Walton Casuals Walton Casuals 3-2 Greenwich Borough Greenwich Borough
03/09 16:00 Hednesford Town Hednesford Town 1-2 Belper Town Belper Town
03/09 16:00 Eastbourne United Eastbourne United 0-3 Highworth Town Highworth Town
03/09 16:00 King's Lynn Town King's Lynn Town 6-1 Brigg Town Brigg Town
03/09 16:00 Pagham Pagham 0-3 Dulwich Hamlet Dulwich Hamlet
03/09 16:00 AFC Mansfield AFC Mansfield 2-1 Stratford Town FC Stratford Town FC
03/09 16:00 Wantage Town Wantage Town 1-1 Beaconsfield SYCOB Beaconsfield SYCOB
03/09 16:00 Rushall Olympic Rushall Olympic 2-2 Soham Town Rangers Soham Town Rangers
03/09 16:00 VCD Athletic VCD Athletic 4-1 Kingstonian Kingstonian
03/09 16:00 Bideford Bideford 1-2 AFC Portchester AFC Portchester
03/09 16:00 Matlock Town Matlock Town 4-2 Heanor Town Heanor Town
03/09 16:00 Thamesmead Town Thamesmead Town 1-0 Chertsey Town Chertsey Town
03/09 16:00 Dereham Town Dereham Town 2-1 Holbeach United Holbeach United
03/09 16:00 Chasetown Chasetown 1-1 Grantham Town Grantham Town
03/09 16:00 Bognor Regis Town Bognor Regis Town 5-1 Guildford City Guildford City
03/09 16:00 Evesham United Evesham United 2-2 Barwell Barwell
03/09 16:00 Ramsgate Ramsgate 1-2 Whyteleafe Whyteleafe
03/09 16:00 Peterborough Sports Peterborough Sports 1-3 Stourbridge Stourbridge
03/09 16:00 Taunton Town Taunton Town 2-0 Cinderford Town Cinderford Town
03/09 16:00 Ashby Ivanhoe Ashby Ivanhoe 0-6 Ilkeston Town Ilkeston Town
03/09 16:00 Alresford Town Alresford Town 1-1 Fareham Town Fareham Town
03/09 16:00 St Neots Town St Neots Town 1-1 Stamford Stamford
03/09 16:00 Westfields Westfields 4-0 St Ives Town St Ives Town
03/09 16:00 Lincoln United Lincoln United 6-1 Dunkirk Dunkirk
03/09 16:00 Halesowen Town Halesowen Town 3-0 Coleshill Town Coleshill Town
03/09 16:00 Highgate United Highgate United 3-1 Leamington Leamington
03/09 16:00 Leicester Road Leicester Road 0-0 Kirby Muxloe Kirby Muxloe
03/09 16:00 Mickleover Sports Mickleover Sports 3-2 Spalding United Spalding United
03/09 16:00 Deeping Rangers Deeping Rangers 2-6 Gresley Gresley
03/09 16:00 Romulus Romulus 1-1 Hereford FC Hereford FC
03/09 16:00 Stafford Rangers Stafford Rangers 1-2 Kidsgrove Athletic Kidsgrove Athletic
03/09 16:00 Brightlingsea Regent Brightlingsea Regent 1-2 Billericay Town Billericay Town
03/09 16:00 Hadley Hadley 1-0 London Colney London Colney
03/09 16:00 Haringey Borough Haringey Borough 0-3 Witham Town Witham Town
03/09 16:00 Hanwell Town Hanwell Town 1-0 Enfield Town Enfield Town
03/09 16:00 Sun Postal Sports Sun Postal Sports 0-2 Hayes & Yeading United Hayes & Yeading United
03/09 16:00 Hendon Hendon 5-2 Cheshunt Cheshunt
03/09 16:00 Maldon & Tiptree Maldon & Tiptree 0-1 Biggleswade Town Biggleswade Town
03/09 16:00 Heybridge Swifts Heybridge Swifts 2-2 AFC Dunstable AFC Dunstable
03/09 16:00 Chesham United Chesham United 5-0 Saffron Walden Town FC Saffron Walden Town FC
03/09 16:00 Harrow Borough Harrow Borough 4-1 Sawbridgeworth Town Sawbridgeworth Town
03/09 16:00 AFC Sudbury AFC Sudbury 6-0 Halstead Town Halstead Town
03/09 16:00 Kings Langley Kings Langley 6-1 Sporting Bengal United Sporting Bengal United
03/09 16:00 Felixstowe & Walton United Felixstowe & Walton United 2-1 Tilbury Tilbury
03/09 16:00 Uxbridge Uxbridge 2-0 Needham Market Needham Market
03/09 16:00 Cambridge City Cambridge City 3-1 Flackwell Heath FC Flackwell Heath FC
03/09 16:00 Harlow Town Harlow Town 3-1 Romford Romford
03/09 16:00 Hitchin Town Hitchin Town 4-2 Biggleswade United FC Biggleswade United FC
03/09 16:00 Waltham Forest Waltham Forest 2-1 Stotfold FC Stotfold FC
03/09 16:00 AFC Rushden & Diamonds AFC Rushden & Diamonds 2-0 AFC Hornchurch AFC Hornchurch
03/09 16:00 Lowestoft Town Lowestoft Town 0-2 Histon Histon
03/09 16:00 East Preston East Preston 1-4 Merstham Merstham
03/09 16:00 Burgess Hill Town Burgess Hill Town 2-1 Ashford United Ashford United
03/09 16:00 Fleet Town Fleet Town 1-1 Slimbridge Slimbridge
03/09 16:00 Andover Town Andover Town 0-5 Farnborough Farnborough
03/09 16:00 Brimscombe & Thrupp Brimscombe & Thrupp 3-0 Peacehaven & Telscombe Peacehaven & Telscombe
03/09 16:00 Staines Town Staines Town 4-0 Godalming Town Godalming Town
03/09 16:00 CB Hounslow United CB Hounslow United 1-3 Metropolitan Police Metropolitan Police
03/09 16:00 Herne Bay Herne Bay 3-1 Ashford Town (Middlesex) Ashford Town (Middlesex)
03/09 16:00 Faversham Town Faversham Town 1-0 Cray Wanderers Cray Wanderers
03/09 16:00 Arundel FC Arundel FC 1-5 Egham Egham
03/09 16:00 Worthing Worthing 3-3 Carshalton Athletic Carshalton Athletic
03/09 16:00 Lewes Lewes 0-0 Sevenoaks Town Sevenoaks Town
03/09 16:00 Slough Town Slough Town 6-1 Chipstead Chipstead
03/09 16:00 Corinthian-Casuals Corinthian-Casuals 2-3 North Leigh North Leigh
03/09 16:00 Folkestone Invicta Folkestone Invicta 3-1 North Greenford United North Greenford United
03/09 16:00 Barnstaple Town Barnstaple Town 0-4 Merthyr Town Merthyr Town
03/09 16:00 Winchester City Winchester City 4-2 Street Street
03/09 16:00 Sholing Sholing 0-2 Havant & Waterlooville Havant & Waterlooville
03/09 16:00 Salisbury Salisbury 2-0 Frome Town Frome Town
03/09 16:00 Portishead Town Portishead Town 1-4 Swindon Supermarine Swindon Supermarine
03/09 16:00 Gillingham Town Gillingham Town 0-2 Cirencester Town Cirencester Town
03/09 16:00 Cadbury Heath Cadbury Heath 3-0 Plymouth Parkway Plymouth Parkway
03/09 16:00 Chippenham Town Chippenham Town 9-0 Moneyfields Moneyfields
03/09 16:00 Basingstoke Basingstoke 4-0 Bemerton Heath Harlequins Bemerton Heath Harlequins
03/09 16:00 Brislington Brislington 5-2 Hamworthy United FC Hamworthy United FC
03/09 16:00 Rugby Town Rugby Town 1-0 Corby Town Corby Town
03/09 16:00 Coventry United Coventry United 0-2 Bedworth United Bedworth United
04/09 16:00 Ascot United Ascot United 2-2 Tonbridge Angels Tonbridge Angels
05/09 20:45 Winsford United Winsford United 1-2 Whitby Town Whitby Town
05/09 20:45 Carshalton Athletic Carshalton Athletic 2-6 Worthing Worthing
05/09 20:45 Beaconsfield SYCOB Beaconsfield SYCOB 6-1 Wantage Town Wantage Town
06/09 20:45 Skelmersdale United Skelmersdale United 1-2 Dunston Dunston
06/09 20:45 Ossett Town Ossett Town 3-2 Billingham Synthonia Billingham Synthonia
06/09 20:45 Soham Town Rangers Soham Town Rangers 0-1 Rushall Olympic Rushall Olympic
06/09 20:45 Grantham Town Grantham Town 2-2P Chasetown Chasetown
06/09 20:45 Barwell Barwell 2-0 Evesham United Evesham United
06/09 20:45 Stamford Stamford 4-1 St Neots Town St Neots Town
06/09 20:45 Kirby Muxloe Kirby Muxloe 3-2* Leicester Road Leicester Road
06/09 20:45 Hereford FC Hereford FC 3-0 Romulus Romulus
06/09 20:45 Fareham Town Fareham Town 2-4 Alresford Town Alresford Town
06/09 20:45 Tonbridge Angels Tonbridge Angels 7-0 Ascot United Ascot United
06/09 20:45 Weymouth FC Weymouth FC 2-1 Paulton Rovers Paulton Rovers
07/09 20:30 Sevenoaks Town Sevenoaks Town 2-1 Lewes Lewes
07/09 20:45 AFC Dunstable AFC Dunstable 2-1 Heybridge Swifts Heybridge Swifts
07/09 20:45 Slimbridge Slimbridge 0-0 Fleet Town Fleet Town
17/09 16:00 Dunston Dunston 0-2 Chorley Chorley
17/09 16:00 Ossett Town Ossett Town 1-7 United of Manchester United of Manchester
17/09 16:00 Rushall Olympic Rushall Olympic 1-2 Kettering Kettering
17/09 16:00 Kirby Muxloe Kirby Muxloe 1-2 Boston Utd Boston Utd
17/09 16:00 Sutton Coldfield Town Sutton Coldfield Town 2-3 Hereford FC Hereford FC
17/09 16:00 Gresley Gresley 1-1 Stamford Stamford
17/09 16:00 Barwell Barwell 0-1 Ilkeston Town Ilkeston Town
17/09 16:00 Chasetown Chasetown 0-1 Bedworth United Bedworth United
17/09 16:00 Sevenoaks Town Sevenoaks Town 2-2 Chesham United Chesham United
17/09 16:00 Wingate & Finchley Wingate & Finchley 0-3 Tonbridge Angels Tonbridge Angels
17/09 16:00 AFC Dunstable AFC Dunstable 1-7 Hampton & Richmond Hampton & Richmond
17/09 16:00 Weymouth FC Weymouth FC 3-2 Gosport Borough Gosport Borough
17/09 16:00 Alresford Town Alresford Town 1-3 Cadbury Heath Cadbury Heath
17/09 16:00 Taunton Town Taunton Town 2-0 Slimbridge Slimbridge
17/09 16:00 Bridlington Town Bridlington Town 1-1 Harrogate Town Harrogate Town
17/09 16:00 Worksop Parramore Worksop Parramore 2-0 Burscough Burscough
17/09 16:00 Witton Albion Witton Albion 1-1 Stalybridge Celtic Stalybridge Celtic
17/09 16:00 Blyth Blyth 2-4 Morpeth Town Morpeth Town
17/09 16:00 Bishop Auckland Bishop Auckland 1-0 Trafford Trafford
17/09 16:00 Nantwich Town Nantwich Town 2-2 Marine Marine
17/09 16:00 Ashton Athletic Ashton Athletic 0-5 Halifax Town Halifax Town
17/09 16:00 Curzon Ashton Curzon Ashton 1-1 Consett AFC Consett AFC
17/09 16:00 Altrincham Altrincham 3-2 Gainsborough Trinity Gainsborough Trinity
17/09 16:00 Kidsgrove Athletic Kidsgrove Athletic 1-2 Matlock Town Matlock Town
17/09 16:00 Lancaster City Lancaster City 2-1 Darlington 1883 Darlington 1883
17/09 16:00 Alfreton Town Alfreton Town 1-0 AFC Fylde AFC Fylde
17/09 16:00 Tadcaster Tadcaster 0-2 Farsley Farsley
17/09 16:00 Bradford Park Avenue Bradford Park Avenue 0-1 Salford City Salford City
17/09 16:00 Workington Workington 3-1 Shildon AFC Shildon AFC
17/09 16:00 Stockport Stockport 2-0 Hyde Hyde
17/09 16:00 Brackley Town Brackley Town 6-0 Rugby Town Rugby Town
17/09 16:00 Coalville Town Coalville Town 0-1 AFC Mansfield AFC Mansfield
17/09 16:00 Mickleover Sports Mickleover Sports 1-2 Stourbridge Stourbridge
17/09 16:00 Westfields Westfields 4-2 Highgate United Highgate United
17/09 16:00 Kidderminster Kidderminster 4-0 Tamworth Tamworth
17/09 16:00 Nuneaton Town Nuneaton Town 1-2 Lincoln United Lincoln United
17/09 16:00 Halesowen Town Halesowen Town 1-0 Belper Town Belper Town
17/09 16:00 Worcester City Worcester City 0-0 AFC Telford United AFC Telford United
17/09 16:00 Concord Rangers Concord Rangers 1-3 AFC Rushden & Diamonds AFC Rushden & Diamonds
17/09 16:00 Egham Egham 2-1 VCD Athletic VCD Athletic
17/09 16:00 Dulwich Hamlet Dulwich Hamlet 0-2 Hendon Hendon
17/09 16:00 Hythe Town Hythe Town 2-4 Walton Casuals Walton Casuals
17/09 16:00 Dereham Town Dereham Town 1-2 St Albans City St Albans City
17/09 16:00 Spennymoor Town Spennymoor Town 1-0 Whitby Town Whitby Town
17/09 16:00 Beaconsfield SYCOB Beaconsfield SYCOB 3-1 Witham Town Witham Town
17/09 16:00 Hayes & Yeading United Hayes & Yeading United 0-2 Worthing Worthing
17/09 16:00 Wealdstone Wealdstone 4-0 Histon Histon
17/09 16:00 Chelmsford City Chelmsford City 2-3 Dartford Dartford
17/09 16:00 Staines Town Staines Town 1-0 Maidenhead United Maidenhead United
17/09 16:00 Hemel Hempstead Town Hemel Hempstead Town 1-1 Herne Bay Herne Bay
17/09 16:00 Eastbourne Eastbourne 2-1 Metropolitan Police Metropolitan Police
17/09 16:00 Kempston Rovers Kempston Rovers 1-1 Burgess Hill Town Burgess Hill Town
17/09 16:00 South Park South Park 1-4 Leiston Leiston
17/09 16:00 Hadley Hadley 2-1 Kings Langley Kings Langley
17/09 16:00 Ebbsfleet Utd Ebbsfleet Utd 5-0 AFC Sudbury AFC Sudbury
17/09 16:00 Felixstowe & Walton United Felixstowe & Walton United 2-1 Bishop's Stortford Bishop's Stortford
17/09 16:00 Cambridge City Cambridge City 1-3 Slough Town Slough Town
17/09 16:00 Folkestone Invicta Folkestone Invicta 3-1 Waltham Forest Waltham Forest
17/09 16:00 Uxbridge Uxbridge 1-2 Harrow Borough Harrow Borough
17/09 16:00 East Thurrock United East Thurrock United 2-3 Whitehawk Whitehawk
17/09 16:00 Canvey Island Canvey Island 2-2 Potters Bar Town Potters Bar Town
17/09 16:00 Whyteleafe Whyteleafe 0-2 Welling United Welling United
17/09 16:00 King's Lynn Town King's Lynn Town 1-0 Harlow Town Harlow Town
17/09 16:00 Billericay Town Billericay Town 2-1 Bognor Regis Town Bognor Regis Town
17/09 16:00 Faversham Town Faversham Town 2-2 Hitchin Town Hitchin Town
17/09 16:00 Hanwell Town Hanwell Town 1-1 Thamesmead Town Thamesmead Town
17/09 16:00 Merstham Merstham 0-0 Colliers Wood United FC Colliers Wood United FC
17/09 16:00 Margate Margate 2-0 Biggleswade Town Biggleswade Town
17/09 16:00 Barton Rovers Barton Rovers 0-1 Hastings United Hastings United
17/09 16:00 Swindon Supermarine Swindon Supermarine 0-1 Farnborough Farnborough
17/09 16:00 Winchester City Winchester City 4-0 Truro City Truro City
17/09 16:00 Havant & Waterlooville Havant & Waterlooville 5-1 Highworth Town Highworth Town
17/09 16:00 Chippenham Town Chippenham Town 4-1 Poole Town Poole Town
17/09 16:00 Salisbury Salisbury 1-2 Gloucester City Gloucester City
17/09 16:00 Cirencester Town Cirencester Town 1-6 Banbury United Banbury United
17/09 16:00 Basingstoke Basingstoke 0-1 Hungerford Town Hungerford Town
17/09 16:00 AFC Portchester AFC Portchester 0-2 Merthyr Town Merthyr Town
17/09 16:00 Brislington Brislington 1-2 Brimscombe & Thrupp Brimscombe & Thrupp
17/09 16:00 Bath City Bath City 1-1 Oxford City Oxford City
17/09 16:00 North Leigh North Leigh 2-1 Weston-super-Mare Weston-super-Mare
19/09 20:45 Hitchin Town Hitchin Town 0-1 Faversham Town Faversham Town
20/09 20:45 Oxford City Oxford City 1-2* Bath City Bath City
20/09 20:45 Stamford Stamford 1-0 Gresley Gresley
20/09 20:45 AFC Telford United AFC Telford United 1-3 Worcester City Worcester City
20/09 20:45 Marine Marine 2-3 Nantwich Town Nantwich Town
20/09 20:45 Potters Bar Town Potters Bar Town 3-2 Canvey Island Canvey Island
20/09 20:45 Stalybridge Celtic Stalybridge Celtic 2-1 Witton Albion Witton Albion
20/09 20:45 Thamesmead Town Thamesmead Town 4-2* Hanwell Town Hanwell Town
20/09 20:45 Burgess Hill Town Burgess Hill Town 3-1 Kempston Rovers Kempston Rovers
20/09 20:45 Consett AFC Consett AFC 0-1 Curzon Ashton Curzon Ashton
20/09 20:45 Chesham United Chesham United 2-1 Sevenoaks Town Sevenoaks Town
20/09 20:45 Herne Bay Herne Bay 1-5 Hemel Hempstead Town Hemel Hempstead Town
20/09 21:00 Harrogate Town Harrogate Town 3-2 Bridlington Town Bridlington Town
21/09 20:30 Colliers Wood United FC Colliers Wood United FC 1-2* Merstham Merstham
01/10 16:00 Halesowen Town Halesowen Town 1-1 Nantwich Town Nantwich Town
01/10 16:00 Ilkeston Town Ilkeston Town 1-2 Stourbridge Stourbridge
01/10 16:00 Lancaster City Lancaster City 2-3 Kidderminster Kidderminster
01/10 16:00 Matlock Town Matlock Town 1-1 Workington Workington
01/10 16:00 Stockport Stockport 2-0 Salford City Salford City
01/10 16:00 United of Manchester United of Manchester 3-3 Harrogate Town Harrogate Town
01/10 16:00 Altrincham Altrincham 3-0 Morpeth Town Morpeth Town
01/10 16:00 AFC Mansfield AFC Mansfield 1-2 Stamford Stamford
01/10 16:00 Faversham Town Faversham Town 1-1 Egham Egham
01/10 16:00 North Leigh North Leigh 3-1 Folkestone Invicta Folkestone Invicta
01/10 16:00 Ebbsfleet Utd Ebbsfleet Utd 7-0 Havant & Waterlooville Havant & Waterlooville
01/10 16:00 Hungerford Town Hungerford Town 1-4 Leiston Leiston
01/10 16:00 Hendon Hendon 3-0 AFC Rushden & Diamonds AFC Rushden & Diamonds
01/10 16:00 Weymouth FC Weymouth FC 6-0 Brimscombe & Thrupp Brimscombe & Thrupp
01/10 16:00 Farsley Farsley 0-1 Bishop Auckland Bishop Auckland
01/10 16:00 Harrow Borough Harrow Borough 2-1 Winchester City Winchester City
01/10 16:00 Merstham Merstham 5-1 Thamesmead Town Thamesmead Town
01/10 16:00 Eastbourne Eastbourne 0-0 Hadley Hadley
01/10 16:00 Westfields Westfields 4-0 Walton Casuals Walton Casuals
01/10 16:00 Welling United Welling United 7-1 Swindon Supermarine Swindon Supermarine
01/10 16:00 Billericay Town Billericay Town 3-2 Chippenham Town Chippenham Town
01/10 16:00 Burgess Hill Town Burgess Hill Town 6-1 Cadbury Heath Cadbury Heath
01/10 16:00 Chesham United Chesham United 2-0 Staines Town Staines Town
01/10 16:00 Whitehawk Whitehawk 2-0 Merthyr Town Merthyr Town
01/10 16:00 Beaconsfield SYCOB Beaconsfield SYCOB 3-0 Felixstowe & Walton United Felixstowe & Walton United
01/10 16:00 Tonbridge Angels Tonbridge Angels 4-2 Hereford FC Hereford FC
01/10 16:00 Wealdstone Wealdstone 2-1 Banbury United Banbury United
01/10 16:00 St Albans City St Albans City 6-0 Worthing Worthing
01/10 16:00 Potters Bar Town Potters Bar Town 0-0 Bath City Bath City
01/10 16:00 Spennymoor Town Spennymoor Town 1-0 Chorley Chorley
01/10 16:00 King's Lynn Town King's Lynn Town 0-2 Alfreton Town Alfreton Town
01/10 16:00 Kettering Kettering 2-0 Boston Utd Boston Utd
01/10 16:00 Slough Town Slough Town 2-3 Dartford Dartford
01/10 16:00 Taunton Town Taunton Town 2-1 Hampton & Richmond Hampton & Richmond
01/10 16:00 Lincoln United Lincoln United 3-1 Worksop Parramore Worksop Parramore
01/10 16:00 Halifax Town Halifax Town 2-1 Stalybridge Celtic Stalybridge Celtic
01/10 16:00 Worcester City Worcester City 0-3 Brackley Town Brackley Town
01/10 16:00 Curzon Ashton Curzon Ashton 4-0 Bedworth United Bedworth United
02/10 16:00 Gloucester City Gloucester City 2-2 Hemel Hempstead Town Hemel Hempstead Town
04/10 20:45 Nantwich Town Nantwich Town 2-1 Halesowen Town Halesowen Town
04/10 20:45 Workington Workington 1-3 Matlock Town Matlock Town
04/10 20:45 Harrogate Town Harrogate Town 2-0 United of Manchester United of Manchester
04/10 20:45 Egham Egham 1-0 Faversham Town Faversham Town
04/10 20:45 Bath City Bath City 1-1P Potters Bar Town Potters Bar Town
04/10 20:45 Hemel Hempstead Town Hemel Hempstead Town 2-0 Gloucester City Gloucester City
04/10 20:45 Margate Margate 2-2 Hastings United Hastings United
05/10 20:45 Hadley Hadley 1-4 Eastbourne Eastbourne
11/10 20:45 Hastings United Hastings United 1-2* Margate Margate
15/10 16:00 Sourbrodt Sourbrodt 1-0 Chester Chester
15/10 16:00 Alfreton Town Alfreton Town 2-2 Gateshead Gateshead
15/10 16:00 North Ferriby United North Ferriby United 1-4 Macclesfield Town Macclesfield Town
15/10 16:00 Stockport Stockport 2-0 Bishop Auckland Bishop Auckland
15/10 16:00 Barrow Barrow 2-1 Tranmere Rovers Tranmere Rovers
15/10 16:00 Lincoln Lincoln 0-0 Guiseley Guiseley
15/10 16:00 Lincoln United Lincoln United 0-3 Spennymoor Town Spennymoor Town
15/10 16:00 Stamford Stamford 1-1 Wrexham Wrexham
15/10 16:00 York City York City 1-1 Curzon Ashton Curzon Ashton
15/10 16:00 Welling United Welling United 0-1 Whitehawk Whitehawk
15/10 16:00 Westfields Westfields 2-1 Leiston Leiston
15/10 16:00 Sutton United Sutton United 2-1 Forest Green Rovers Forest Green Rovers
15/10 16:00 Dagenham & Redbridge Dagenham & Redbridge 3-1 Wealdstone Wealdstone
15/10 16:00 Torquay Torquay 1-1 Woking Woking
15/10 16:00 Braintree Town Braintree Town 4-2 Bromley Bromley
15/10 16:00 Beaconsfield SYCOB Beaconsfield SYCOB 0-5 Brackley Town Brackley Town
15/10 16:00 Tonbridge Angels Tonbridge Angels 0-3 Dartford Dartford
15/10 16:00 Boreham Wood Boreham Wood 3-0 Hendon Hendon
15/10 16:00 Maidstone United Maidstone United 3-1 Billericay Town Billericay Town
15/10 16:00 Kidderminster Kidderminster 6-0 Weymouth FC Weymouth FC
15/10 16:00 Solihull Moors Solihull Moors 3-1 Kettering Kettering
15/10 16:00 Burgess Hill Town Burgess Hill Town 0-5 Dover Athletic Dover Athletic
15/10 16:00 Merstham Merstham 2-1 Ebbsfleet Utd Ebbsfleet Utd
15/10 16:00 Eastleigh Eastleigh 6-0 North Leigh North Leigh
15/10 16:00 Harrogate Town Harrogate Town 0-2 Halifax Town Halifax Town
15/10 16:00 Nantwich Town Nantwich Town 1-3 Stourbridge Stourbridge
15/10 16:00 Altrincham Altrincham 3-1 Matlock Town Matlock Town
15/10 16:00 Taunton Town Taunton Town 0-0 Hemel Hempstead Town Hemel Hempstead Town
15/10 16:00 Egham Egham 0-1 St Albans City St Albans City
15/10 16:00 Chesham United Chesham United 1-0 Potters Bar Town Potters Bar Town
15/10 16:00 Aldershot Town Aldershot Town 1-2 Eastbourne Eastbourne
15/10 16:00 Harrow Borough Harrow Borough 2-2 Margate Margate
17/10 20:45 Curzon Ashton Curzon Ashton 2-1 York City York City
18/10 20:45 Guiseley Guiseley 1-2 Lincoln Lincoln
18/10 20:45 Wrexham Wrexham 2-3* Stamford Stamford
18/10 20:45 Woking Woking 2-1 Torquay Torquay
18/10 20:45 Hemel Hempstead Town Hemel Hempstead Town 0-1 Taunton Town Taunton Town
18/10 20:45 Margate Margate 1-3 Harrow Borough Harrow Borough
19/10 20:45 Gateshead Gateshead 2-3* Alfreton Town Alfreton Town
 premier tour
19/08 20:45 Aveley Aveley 0-1 AFC Hornchurch AFC Hornchurch
19/08 20:45 Heanor Town Heanor Town 3-2 Long Eaton United FC Long Eaton United FC
20/08 14:00 Guernsey Guernsey 2-2 Thamesmead Town Thamesmead Town
20/08 15:00 Sittingbourne Sittingbourne 1-1 Hythe Town Hythe Town
20/08 16:00 Amesbury Town Amesbury Town 1-3 Bemerton Heath Harlequins Bemerton Heath Harlequins
20/08 16:00 Blackfield & Langley Blackfield & Langley 1-2 Paulton Rovers Paulton Rovers
20/08 16:00 Cadbury Heath Cadbury Heath 4-1 Team Solent Team Solent
20/08 16:00 Billingham Synthonia Billingham Synthonia 6-0 Northallerton Town Northallerton Town
20/08 16:00 AFC Portchester AFC Portchester 2-0 Mangotsfield United Mangotsfield United
20/08 16:00 Shildon AFC Shildon AFC 2-0 Kendal Town Kendal Town
20/08 16:00 Wimborne Town Wimborne Town 1-1 Alresford Town Alresford Town
20/08 16:00 Padiham Padiham 1-2 Newcastle Benfield FC Newcastle Benfield FC
20/08 16:00 United Services United Services 0-3 Winchester City Winchester City
20/08 16:00 Nelson Nelson 1-4 Bishop Auckland Bishop Auckland
20/08 16:00 Swindon Supermarine Swindon Supermarine 5-1 Odd Down Odd Down
20/08 16:00 Chester-le-Street Town Chester-le-Street Town 0-4 Marske United Marske United
20/08 16:00 Salisbury Salisbury 5-0 Bitton AFC Bitton AFC
20/08 16:00 West Auckland Town West Auckland Town 1-5 Lancaster City Lancaster City
20/08 16:00 Bridgwater Town Bridgwater Town 0-6 Plymouth Parkway Plymouth Parkway
20/08 16:00 Clitheroe Clitheroe 0-1 Consett AFC Consett AFC
20/08 16:00 Clevedon Town Clevedon Town 0-1 Barnstaple Town Barnstaple Town
20/08 16:00 Parkgate Parkgate 1-4 Burscough Burscough
20/08 16:00 Oldland Abbotonians Oldland Abbotonians 2-3 Brislington Brislington
20/08 16:00 Worksop Parramore Worksop Parramore 4-1 Stocksbridge Park Steels Stocksbridge Park Steels
20/08 16:00 Congleton Town FC Congleton Town FC 0-6 Farsley Farsley
20/08 16:00 Alsager Town Alsager Town 1-6 Winsford United Winsford United
20/08 16:00 Atherton Collieries Atherton Collieries 1-3 Witton Albion Witton Albion
20/08 16:00 Mossley Mossley 4-0 Hemsworth MW Hemsworth MW
20/08 16:00 Colne FC Colne FC 2-2 1874 Northwich 1874 Northwich
20/08 16:00 Northwich Northwich 2-4 Cheadle Town Cheadle Town
20/08 16:00 Pontefract Collieries Pontefract Collieries 2-1 Bootle FC Bootle FC
20/08 16:00 Bedworth United Bedworth United 3-2 Rocester Rocester
20/08 16:00 Kidsgrove Athletic Kidsgrove Athletic 2-0 Lye Town Lye Town
20/08 16:00 Hereford FC Hereford FC 4-2 Alvechurch Alvechurch
20/08 16:00 Rugby Town Rugby Town 1-0 Bromsgrove Sporting Bromsgrove Sporting
20/08 16:00 Highgate United Highgate United 1-0 Boldmere St Michaels Boldmere St Michaels
20/08 16:00 Chasetown Chasetown 9-0 Brocton Brocton
20/08 16:00 Westfields Westfields 5-1 Tividale Tividale
20/08 16:00 Dunkirk Dunkirk 2-0 Cleethorpes Town Cleethorpes Town
20/08 16:00 Loughborough Dynamo Loughborough Dynamo 1-3 Ashby Ivanhoe Ashby Ivanhoe
20/08 16:00 AFC Mansfield AFC Mansfield 2-0 South Normanton Athletic South Normanton Athletic
20/08 16:00 Brigg Town Brigg Town 2-1 Blaby & Whetstone Athletic Blaby & Whetstone Athletic
20/08 16:00 Brentwood Town Brentwood Town 1-2 Tilbury Tilbury
20/08 16:00 Bottesford Town Bottesford Town 1-2 Kirby Muxloe Kirby Muxloe
20/08 16:00 Brightlingsea Regent Brightlingsea Regent 2-1 Great Wakering Rovers Great Wakering Rovers
20/08 16:00 Sleaford Town FC Sleaford Town FC 0-3 Stamford Stamford
20/08 16:00 Yaxley FC Yaxley FC 4-4 Dereham Town Dereham Town
20/08 16:00 Royston Town Royston Town 1-4 Heybridge Swifts Heybridge Swifts
20/08 16:00 Soham Town Rangers Soham Town Rangers 4-1 Harrowby United Harrowby United
20/08 16:00 Bedford Town Bedford Town 1-2 AFC Dunstable AFC Dunstable
20/08 16:00 Deeping Rangers Deeping Rangers 2-1 Wroxham FC Wroxham FC
20/08 16:00 Arlesey Town Arlesey Town 1-1 Potters Bar Town Potters Bar Town
20/08 16:00 Wisbech Town Wisbech Town 1-4 Peterborough Sports Peterborough Sports
20/08 16:00 Eynesbury Rovers Eynesbury Rovers 1-1 Godmanchester Rovers Godmanchester Rovers
20/08 16:00 Aylesbury FC Aylesbury FC 1-3 Hanwell Town Hanwell Town
20/08 16:00 Witham Town Witham Town 3-0 Eton Manor Eton Manor
20/08 16:00 Yate Town Yate Town 1-2 Fleet Town Fleet Town
20/08 16:00 Waltham Forest Waltham Forest 4-0 Hoddesdon Town Hoddesdon Town
20/08 16:00 Shortwood United Shortwood United 0-2 Ashford Town (Middlesex) Ashford Town (Middlesex)
20/08 16:00 Haringey Borough Haringey Borough 7-2 Barkingside Barkingside
20/08 16:00 Harrogate Railway Harrogate Railway 3-1 Norton & Stockton Ancients Norton & Stockton Ancients
20/08 16:00 South Park South Park 2-0 Phoenix Sports Phoenix Sports
20/08 16:00 Long Melford Long Melford 0-2 Saffron Walden Town FC Saffron Walden Town FC
20/08 16:00 Dunston Dunston 3-3 Penrith AFC Penrith AFC
20/08 16:00 Herne Bay Herne Bay 1-0 East Grinstead Town East Grinstead Town
20/08 16:00 Guisborough Town Guisborough Town 2-3 Bridlington Town Bridlington Town
20/08 16:00 Molesey FC Molesey FC 0-2 Godalming Town Godalming Town
20/08 16:00 Barking Barking 0-0 Stanway Rovers FC Stanway Rovers FC
20/08 16:00 Washington Washington 2-2 Pickering Town CFC Pickering Town CFC
20/08 16:00 Coventry United Coventry United 5-1 Lichfield City Lichfield City
20/08 16:00 Ilford Ilford 0-2 Felixstowe & Walton United Felixstowe & Walton United
20/08 16:00 North Shields North Shields 0-1 Morpeth Town Morpeth Town
20/08 16:00 Walton Casuals Walton Casuals 3-3 Chatham Town Chatham Town
20/08 16:00 Hertford Town Hertford Town 0-1 Hadley Hadley
20/08 16:00 West Didsbury & Chorlton West Didsbury & Chorlton 2-3 Squires Gate Squires Gate
20/08 16:00 Hyde Hyde 4-0 Cammell Laird Cammell Laird
20/08 16:00 Taunton Town Taunton Town 4-4 Tiverton Town Tiverton Town
20/08 16:00 Maine Road Maine Road 3-2 AFC Emley AFC Emley
20/08 16:00 Coleshill Town Coleshill Town 4-0 Dudley Sports Dudley Sports
20/08 16:00 Sporting Khalsa Sporting Khalsa 1-2 Romulus Romulus
20/08 16:00 Leicester Road Leicester Road 3-1 Harborough Town Harborough Town
20/08 16:00 Loughborough University Loughborough University 1-4 Gresley Gresley
20/08 16:00 Kirkley & Pakefield Kirkley & Pakefield 3-4 Holbeach United Holbeach United
20/08 16:00 Thurrock Thurrock 2-3 Halstead Town Halstead Town
20/08 16:00 Sporting Bengal United Sporting Bengal United 2-0 Clapton Clapton
20/08 16:00 Sawbridgeworth Town Sawbridgeworth Town 4-2 Tower Hamlets Tower Hamlets
20/08 16:00 Cheshunt Cheshunt 8-0 Basildon United Basildon United
20/08 16:00 Sun Postal Sports Sun Postal Sports 2-0 Northwood Northwood
20/08 16:00 Wembley Wembley 1-1 Harefield United Harefield United
20/08 16:00 Wantage Town Wantage Town 4-2 Hanworth Villa Hanworth Villa
20/08 16:00 Chertsey Town Chertsey Town 3-0 AFC Hayes AFC Hayes
20/08 16:00 Chipstead Chipstead 2-1 Beckenham Town Beckenham Town
20/08 16:00 Eastbourne United Eastbourne United 2-2 Newhaven Newhaven
20/08 16:00 Ramsgate Ramsgate 1-0 Erith Town Erith Town
20/08 16:00 Gillingham Town Gillingham Town 2-0 AFC Totton AFC Totton
20/08 16:00 Whitchurch United Whitchurch United 0-3 Moneyfields Moneyfields
20/08 16:00 Verwood Town Verwood Town 2-2 Fareham Town Fareham Town
20/08 16:00 Hamworthy United FC Hamworthy United FC 2-1 Brockenhurst Brockenhurst
20/08 16:00 Street Street 4-2 Larkhall Athletic FC Larkhall Athletic FC
20/08 16:00 Bideford Bideford 1-1 Bodmin Town Bodmin Town
20/08 16:00 Portishead Town Portishead Town 2-0 Shepton Mallet Shepton Mallet
20/08 16:00 Peacehaven & Telscombe Peacehaven & Telscombe 2-0 Haywards Heath Town Haywards Heath Town
20/08 16:00 Kempston Rovers Kempston Rovers 1-0 Oxhey Jets FC Oxhey Jets FC
20/08 16:00 Stotfold FC Stotfold FC 3-2 Welwyn Garden City Welwyn Garden City
20/08 16:00 Crawley Green Crawley Green 0-3 Uxbridge Uxbridge
20/08 16:00 AFC Rushden & Diamonds AFC Rushden & Diamonds 4-3 Sileby Rangers Sileby Rangers
20/08 16:00 Desborough Town Desborough Town 0-1 London Colney London Colney
20/08 16:00 Chalfont St Peter Chalfont St Peter 2-0 Harpenden Town Harpenden Town
20/08 16:00 Edgware Town Edgware Town 1-3 Barton Rovers Barton Rovers
20/08 16:00 Cogenhoe United Cogenhoe United 1-5 Flackwell Heath FC Flackwell Heath FC
20/08 16:00 Bishops Cleeve Bishops Cleeve 1-1 Camberley Town Camberley Town
20/08 16:00 Highmoor Ibis Highmoor Ibis 1-2 Brimscombe & Thrupp Brimscombe & Thrupp
20/08 16:00 Thame United Thame United 1-7 North Leigh North Leigh
20/08 16:00 North Greenford United North Greenford United 4-1 Kidlington Kidlington
20/08 16:00 Tadcaster Tadcaster 3-2 Scarborough Athletic Scarborough Athletic
20/08 16:00 Droylsden Droylsden 4-4 Radcliffe Borough Radcliffe Borough
20/08 16:00 Prescot Cables Prescot Cables 0-1 Trafford Trafford
20/08 16:00 Ramsbottom United Ramsbottom United 1-2 Sheffield Sheffield
20/08 16:00 Ossett Town Ossett Town 2-1 Goole Goole
20/08 16:00 Glossop North End FC Glossop North End FC 2-2 Brighouse Town Brighouse Town
20/08 16:00 SL Aquaforce SL Aquaforce 0-1 Colwyn Bay Colwyn Bay
20/08 16:00 Bamber Bridge Bamber Bridge 2-5 Ossett Albion Ossett Albion
20/08 16:00 Leek Town Leek Town 3-2 Newcastle Town Newcastle Town
20/08 16:00 Market Drayton Town Market Drayton Town 0-2 Evesham United Evesham United
20/08 16:00 Lincoln United Lincoln United 2-1 Carlton Town Carlton Town
20/08 16:00 Basford United Basford United 2-4 Belper Town Belper Town
20/08 16:00 Norwich United Norwich United 1-2 Histon Histon
20/08 16:00 Bury Town Bury Town 0-3 Spalding United Spalding United
20/08 16:00 Ware Ware 0-2 Maldon & Tiptree Maldon & Tiptree
20/08 16:00 Waltham Abbey Waltham Abbey 2-2 Bowers & Pitsea Bowers & Pitsea
20/08 16:00 CB Hounslow United CB Hounslow United 2-1 Petersfield Town Petersfield Town
20/08 16:00 Egham Egham 2-1 Bracknell Town Bracknell Town
20/08 16:00 Spelthorne Sports Spelthorne Sports 2-3 Andover Town Andover Town
20/08 16:00 Farnborough Farnborough 5-1 Longlevens Longlevens
20/08 16:00 Ascot United Ascot United 4-3 Didcot Town Didcot Town
20/08 16:00 Slimbridge Slimbridge 3-0 Bedfont Sports Bedfont Sports
20/08 16:00 Ardley United Ardley United 0-3 Highworth Town Highworth Town
20/08 16:00 Shoreham Shoreham 3-4 Dorking Wanderers Dorking Wanderers
20/08 16:00 Greenwich Borough Greenwich Borough 1-1 Walton & Hersham Walton & Hersham
20/08 16:00 Hollands & Blair Hollands & Blair 1-1 Whyteleafe Whyteleafe
20/08 16:00 Redhill Redhill 1-6 Lewes Lewes
20/08 16:00 Badshot Lea Badshot Lea 0-4 Cray Wanderers Cray Wanderers
20/08 16:00 Crawley Down Crawley Down 2-3 Corinthian-Casuals Corinthian-Casuals
20/08 16:00 Loxwood Loxwood 0-2 Arundel FC Arundel FC
20/08 16:00 Carshalton Athletic Carshalton Athletic 3-0 Farnham Town Farnham Town
20/08 16:00 Whitstable Town Whitstable Town 0-0 Eastbourne Town Eastbourne Town
20/08 16:00 Ashford United Ashford United 1-0 Three Bridges Three Bridges
20/08 16:00 Faversham Town Faversham Town 2-1 Epsom & Ewell FC Epsom & Ewell FC
20/08 16:00 VCD Athletic VCD Athletic 0-0 Croydon Croydon
20/08 16:00 Sevenoaks Town Sevenoaks Town 4-2 Horsham Horsham
20/08 16:00 Tooting & Mitcham United Tooting & Mitcham United 0-1 East Preston East Preston
20/08 16:00 Banstead Banstead 3-3 Colliers Wood United FC Colliers Wood United FC
20/08 16:00 Guildford City Guildford City 1-1 Chessington & Hook United Chessington & Hook United
20/08 16:00 Bashley Bashley 1-2 Sholing Sholing
21/08 14:30 Romford Romford 4-3 Hullbridge Sports Hullbridge Sports
21/08 16:00 Worksop Town Worksop Town 2-2 Ashton Athletic Ashton Athletic
21/08 16:00 Beaconsfield SYCOB Beaconsfield SYCOB 2-2 Marlow Marlow
21/08 16:00 Aylesbury United Aylesbury United 0-1 Biggleswade United FC Biggleswade United FC
21/08 16:00 Canterbury City Canterbury City 1-1 Pagham Pagham
21/08 16:00 Cray Valley (PM) Cray Valley (PM) 0-2 Hastings United Hastings United
04/11 20:45 Millwall Millwall 1-0 Southend United Southend United
04/11 20:55 Eastleigh Eastleigh 1-1 Swindon Town Swindon Town
05/11 13:00 Crawley Town Crawley Town 1-1 Bristol Rovers Bristol Rovers
05/11 13:30 Merstham Merstham 0-5 Oxford Utd Oxford Utd
05/11 16:00 Cambridge United Cambridge United 1-1 Dover Athletic Dover Athletic
05/11 16:00 Westfields Westfields 1-1 Curzon Ashton Curzon Ashton
05/11 16:00 Milton Keynes Dons Milton Keynes Dons 3-2 Spennymoor Town Spennymoor Town
05/11 16:00 Portsmouth Portsmouth 1-2 Wycombe Wanderers Wycombe Wanderers
05/11 16:00 Mansfield Town Mansfield Town 1-2 Plymouth Argyle Plymouth Argyle
05/11 16:00 Braintree Town Braintree Town 7-0 Eastbourne Eastbourne
05/11 16:00 Bradford City Bradford City 1-2 Accrington Stanley Accrington Stanley
05/11 16:00 Oldham Oldham 2-1 Doncaster Rovers Doncaster Rovers
05/11 16:00 Shrewsbury Shrewsbury 3-0 Barnet Barnet
05/11 16:00 Whitehawk Whitehawk 1-1 Stourbridge Stourbridge
05/11 16:00 Colchester United Colchester United 1-2 Chesterfield Chesterfield
05/11 16:00 Exeter City Exeter City 1-3 Luton Town Luton Town
05/11 16:00 Charlton Athletic Charlton Athletic 3-1 Scunthorpe Scunthorpe
05/11 16:00 Cheltenham Town Cheltenham Town 1-1 Crewe Alexandra Crewe Alexandra
05/11 16:00 Peterborough United Peterborough United 2-1 Chesham United Chesham United
05/11 16:00 Bolton Bolton 1-0 Grimsby Town Grimsby Town
05/11 16:00 Gillingham Gillingham 2-2 Brackley Town Brackley Town
05/11 16:00 Stockport Stockport 2-4 Woking Woking
05/11 16:00 Dagenham & Redbridge Dagenham & Redbridge 0-0 Halifax Town Halifax Town
05/11 16:00 Yeovil Town Yeovil Town 2-2 Solihull Moors Solihull Moors
05/11 16:00 Dartford Dartford 3-6 Sutton United Sutton United
05/11 16:00 Port Vale Port Vale 1-0 Stevenage Stevenage
05/11 16:00 Lincoln Lincoln 2-1 Altrincham Altrincham
05/11 16:00 Walsall Walsall 0-1 Macclesfield Town Macclesfield Town
05/11 16:00 Bury Bury 2-2 AFC Wimbledon AFC Wimbledon
05/11 16:00 Northampton Town Northampton Town 6-0 Harrow Borough Harrow Borough
06/11 15:00 St Albans City St Albans City 3-5 Carlisle Carlisle
06/11 15:00 Hartlepool Hartlepool 3-0 Stamford Stamford
06/11 15:00 Taunton Town Taunton Town 2-2 Barrow Barrow
06/11 15:00 Alfreton Town Alfreton Town 1-1 Newport County Newport County
06/11 15:00 Maidstone United Maidstone United 1-1 Rochdale Rochdale
06/11 15:00 Boreham Wood Boreham Wood 2-2 Notts County Notts County
06/11 15:00 Morecambe Morecambe 1-1 Coventry City Coventry City
06/11 15:00 Blackpool Blackpool 2-0 Kidderminster Kidderminster
06/11 15:00 Sheffield United Sheffield United 6-0 Leyton Orient Leyton Orient
07/11 20:45 Sourbrodt Sourbrodt 0-0 Fleetwood Town Fleetwood Town
 premier tour (r)
14/11 20:45 Curzon Ashton Curzon Ashton 3-1 Westfields Westfields
14/11 20:45 Stourbridge Stourbridge 3-0 Whitehawk Whitehawk
15/11 20:45 Halifax Town Halifax Town 2-1 Dagenham & Redbridge Dagenham & Redbridge
15/11 20:45 Solihull Moors Solihull Moors P1-1 Yeovil Town Yeovil Town
15/11 20:45 AFC Wimbledon AFC Wimbledon 5-0 Bury Bury
15/11 20:45 Swindon Town Swindon Town 1-3 Eastleigh Eastleigh
15/11 20:45 Bristol Rovers Bristol Rovers 4-2* Crawley Town Crawley Town
15/11 20:45 Crewe Alexandra Crewe Alexandra 1-4 Cheltenham Town Cheltenham Town
15/11 20:45 Barrow Barrow 2-1 Taunton Town Taunton Town
15/11 20:45 Newport County Newport County 4-1* Alfreton Town Alfreton Town
15/11 20:45 Rochdale Rochdale 2-0 Maidstone United Maidstone United
15/11 20:45 Notts County Notts County 2-0 Boreham Wood Boreham Wood
15/11 20:45 Coventry City Coventry City 2-1 Morecambe Morecambe
15/11 20:45 Fleetwood Town Fleetwood Town 4-1* Sourbrodt Sourbrodt
16/11 20:45 Brackley Town Brackley Town 4-3* Gillingham Gillingham
17/11 20:45 Dover Athletic Dover Athletic 2-4* Cambridge United Cambridge United
 Second tour
02/12 20:55 Macclesfield Town Macclesfield Town 0-0 Oxford Utd Oxford Utd
03/12 16:00 Blackpool Blackpool 1-0 Brackley Town Brackley Town
03/12 16:00 Chesterfield Chesterfield 0-5 Wycombe Wanderers Wycombe Wanderers
03/12 16:00 Charlton Athletic Charlton Athletic 0-0 Milton Keynes Dons Milton Keynes Dons
03/12 16:00 Luton Town Luton Town 6-2 Solihull Moors Solihull Moors
03/12 16:00 Sutton United Sutton United 2-1 Cheltenham Town Cheltenham Town
03/12 16:00 Shrewsbury Shrewsbury 0-0 Fleetwood Town Fleetwood Town
03/12 16:00 Plymouth Argyle Plymouth Argyle 0-0 Newport County Newport County
03/12 16:00 Carlisle Carlisle 0-2 Rochdale Rochdale
04/12 13:00 Curzon Ashton Curzon Ashton 3-4 AFC Wimbledon AFC Wimbledon
04/12 15:00 Cambridge United Cambridge United 4-0 Coventry City Coventry City
04/12 15:00 Millwall Millwall 5-2 Braintree Town Braintree Town
04/12 15:00 Bolton Bolton 3-2 Sheffield United Sheffield United
04/12 15:00 Woking Woking 0-3 Accrington Stanley Accrington Stanley
04/12 15:00 Notts County Notts County 2-2 Peterborough United Peterborough United
04/12 15:00 Bristol Rovers Bristol Rovers 1-2 Barrow Barrow
04/12 15:00 Eastleigh Eastleigh 3-3 Halifax Town Halifax Town
04/12 16:00 Port Vale Port Vale 4-0 Hartlepool Hartlepool
05/12 20:45 Lincoln Lincoln 3-2 Oldham Oldham
13/12 20:45 Stourbridge Stourbridge 1-0 Northampton Town Northampton Town
 Second tour (r)
13/12 20:45 Oxford Utd Oxford Utd 3-0 Macclesfield Town Macclesfield Town
13/12 20:45 Fleetwood Town Fleetwood Town 3-2 Shrewsbury Shrewsbury
13/12 20:45 Milton Keynes Dons Milton Keynes Dons 3-1* Charlton Athletic Charlton Athletic
13/12 20:45 Halifax Town Halifax Town 0-2 Eastleigh Eastleigh
20/12 20:45 Peterborough United Peterborough United 2-0 Notts County Notts County
21/12 20:45 Newport County Newport County 0-0 Plymouth Argyle Plymouth Argyle
 Troisième tour
06/01 20:55 West Ham Utd West Ham Utd 0-5 Manchester City Manchester City
07/01 13:30 Manchester United Manchester United 4-0 Reading Reading
07/01 16:00 Hull City Hull City 2-0 Swansea Swansea
07/01 16:00 Sunderland Sunderland 0-0 Burnley Burnley
07/01 16:00 QPR QPR 1-2 Blackburn Blackburn
07/01 16:00 Millwall Millwall 3-0 Bournemouth Bournemouth
07/01 16:00 Blackpool Blackpool 0-0 Barnsley Barnsley
07/01 16:00 Wigan Wigan 2-0 Nottingham Forest Nottingham Forest
07/01 16:00 Norwich City Norwich City 2-2 Southampton Southampton
07/01 16:00 Barrow Barrow 0-2 Rochdale Rochdale
07/01 16:00 West Bromwich West Bromwich 1-2 Derby County Derby County
07/01 16:00 Everton Everton 1-2 Leicester City Leicester City
07/01 16:00 Watford Watford 2-0 Burton Albion Burton Albion
07/01 16:00 Stoke City Stoke City 0-2 Wolverhampton Wolverhampton
07/01 16:00 Huddersfield Town Huddersfield Town 4-0 Port Vale Port Vale
07/01 16:00 Birmingham City Birmingham City 1-1 Newcastle Utd Newcastle Utd
07/01 16:00 Bolton Bolton 0-0 Crystal Palace Crystal Palace
07/01 16:00 Sutton United Sutton United 0-0 AFC Wimbledon AFC Wimbledon
07/01 16:00 Accrington Stanley Accrington Stanley 2-1 Luton Town Luton Town
07/01 16:00 Ipswich Town Ipswich Town 2-2 Lincoln Lincoln
07/01 16:00 Brighton Brighton 2-0 Milton Keynes Dons Milton Keynes Dons
07/01 16:00 Rotherham United Rotherham United 2-3 Oxford Utd Oxford Utd
07/01 16:00 Wycombe Wanderers Wycombe Wanderers 2-1 Stourbridge Stourbridge
07/01 16:00 Bristol City Bristol City 0-0 Fleetwood Town Fleetwood Town
07/01 16:00 Brentford Brentford 5-1 Eastleigh Eastleigh
07/01 18:30 Preston North End Preston North End 1-2 Arsenal Arsenal
08/01 12:30 Cardiff City Cardiff City 1-2 Fulham Fulham
08/01 14:30 Liverpool Liverpool 0-0 Plymouth Argyle Plymouth Argyle
08/01 16:00 Middlesbrough Middlesbrough 3-0 Sheffield Wednesday Sheffield Wednesday
08/01 16:00 Chelsea Chelsea 4-1 Peterborough United Peterborough United
08/01 17:00 Tottenham Tottenham 2-0 Aston Villa Aston Villa
09/01 20:45 Cambridge United Cambridge United 1-2 Leeds United Leeds United
 Troisième tour (r)
17/01 20:45 Barnsley Barnsley 1-2* Blackpool Blackpool
17/01 20:45 Fleetwood Town Fleetwood Town 0-1 Bristol City Bristol City
17/01 20:45 AFC Wimbledon AFC Wimbledon 1-3 Sutton United Sutton United
17/01 20:45 Burnley Burnley 2-0 Sunderland Sunderland
17/01 21:00 Crystal Palace Crystal Palace 2-1 Bolton Bolton
17/01 21:05 Lincoln Lincoln 1-0 Ipswich Town Ipswich Town
18/01 20:45 Newcastle Utd Newcastle Utd 3-1 Birmingham City Birmingham City
18/01 20:45 Plymouth Argyle Plymouth Argyle 0-1 Liverpool Liverpool
18/01 20:45 Southampton Southampton 1-0 Norwich City Norwich City
 Quatrième tour
27/01 20:55 Derby County Derby County 2-2 Leicester City Leicester City
28/01 13:30 Liverpool Liverpool 1-2 Wolverhampton Wolverhampton
28/01 16:00 Tottenham Tottenham 4-3 Wycombe Wanderers Wycombe Wanderers
28/01 16:00 Chelsea Chelsea 4-0 Brentford Brentford
28/01 16:00 Rochdale Rochdale 0-4 Huddersfield Town Huddersfield Town
28/01 16:00 Middlesbrough Middlesbrough 1-0 Accrington Stanley Accrington Stanley
28/01 16:00 Oxford Utd Oxford Utd 3-0 Newcastle Utd Newcastle Utd
28/01 16:00 Lincoln Lincoln 3-1 Brighton Brighton
28/01 16:00 Burnley Burnley 2-0 Bristol City Bristol City
28/01 16:00 Blackburn Blackburn 2-0 Blackpool Blackpool
28/01 16:00 Crystal Palace Crystal Palace 0-3 Manchester City Manchester City
28/01 18:30 Southampton Southampton 0-5 Arsenal Arsenal
29/01 13:00 Millwall Millwall 1-0 Watford Watford
29/01 13:30 Fulham Fulham 4-1 Hull City Hull City
29/01 15:00 Sutton United Sutton United 1-0 Leeds United Leeds United
29/01 17:00 Manchester United Manchester United 4-0 Wigan Wigan
 Quatrième tour (r)
08/02 20:45 Leicester City Leicester City 3-1* Derby County Derby County
 Cinquième tout
18/02 13:30 Burnley Burnley 0-1 Lincoln Lincoln
18/02 16:00 Middlesbrough Middlesbrough 3-2 Oxford Utd Oxford Utd
18/02 16:00 Huddersfield Town Huddersfield Town 0-0 Manchester City Manchester City
18/02 16:00 Millwall Millwall 1-0 Leicester City Leicester City
18/02 18:30 Wolverhampton Wolverhampton 0-2 Chelsea Chelsea
19/02 15:00 Fulham Fulham 0-3 Tottenham Tottenham
19/02 17:15 Blackburn Blackburn 1-2 Manchester United Manchester United
20/02 20:55 Sutton United Sutton United 0-2 Arsenal Arsenal
 Cinquième tout (r)
01/03 20:45 Manchester City Manchester City 5-1 Huddersfield Town Huddersfield Town
 Quarts de finale
11/03 13:15 Middlesbrough Middlesbrough 0-2 Manchester City Manchester City
11/03 18:30 Arsenal Arsenal 5-0 Lincoln Lincoln
12/03 15:00 Tottenham Tottenham 6-0 Millwall Millwall
13/03 20:45 Chelsea Chelsea 1-0 Manchester United Manchester United
 Demi-finales
22/04 18:15 Chelsea Chelsea 4-2 Tottenham Tottenham
23/04 16:00 Arsenal Arsenal 2-1* Manchester City Manchester City
 Finale
27/05 18:30 Arsenal Arsenal 2-1 Chelsea Chelsea