Deviens fan! 158

Saison 2019 - 2020 FA Cup


09/08 20:45 Skelmersdale United Skelmersdale United 1-1 Penistone Church Penistone Church
09/08 20:45 Balham Balham 1-0 Rusthall Rusthall
09/08 20:45 Bexhill United Bexhill United 1-6 Eastbourne Town Eastbourne Town
09/08 20:45 Mole Valley SCR Mole Valley SCR 1-1 Molesey FC Molesey FC
09/08 20:45 Plymouth Parkway Plymouth Parkway 1-0 Buckland Athletic Buckland Athletic
09/08 20:45 Woodford Town Woodford Town 1-1 White Ensign White Ensign
09/08 21:00 Hackney Wick Hackney Wick 1-3 Framlingham Town Framlingham Town
10/08 13:30 Punjab United Punjab United 0-1 Broadbridge Heath Broadbridge Heath
10/08 15:00 Street Street 4-1 Odd Down Odd Down
10/08 16:00 Horsham YMCA Horsham YMCA 2-1 Croydon Croydon
10/08 16:00 AFC Croydon Athletic AFC Croydon Athletic 1-0 Virginia Water Virginia Water
10/08 16:00 Loxwood Loxwood 1-1 Abbey Rangers Abbey Rangers
10/08 16:00 Newport Pagnell Town FC Newport Pagnell Town FC 6-2 Cheltenham Saracens Cheltenham Saracens
10/08 16:00 Crawley Down Crawley Down 0-2 Newhaven Newhaven
10/08 16:00 Tower Hamlets Tower Hamlets 2-1 Selsey Selsey
10/08 16:00 Cray Valley (PM) Cray Valley (PM) 2-1 Chatham Town Chatham Town
10/08 16:00 Bridon Ropes Bridon Ropes 3-1 Broadfields United Broadfields United
10/08 16:00 Tunbridge Wells Tunbridge Wells 1-1 Pagham Pagham
10/08 16:00 Corinthian Corinthian 1-2 Little Common Little Common
10/08 16:00 Chertsey Town Chertsey Town 1-1 Cobham Cobham
10/08 16:00 Walton & Hersham Walton & Hersham 2-4 Southall Southall
10/08 16:00 Saltdean United Saltdean United 6-1 Eastbourne United Eastbourne United
10/08 16:00 Horley Town Horley Town 2-2 Bearsted Bearsted
10/08 16:00 Egham Egham 2-2 Lancing Lancing
10/08 16:00 Lordswood Lordswood 0-1 Steyning Town Steyning Town
10/08 16:00 CB Hounslow United CB Hounslow United 2-1 Sheerwater Sheerwater
10/08 16:00 Longlevens Longlevens 3-0 Malmesbury Victoria Malmesbury Victoria
10/08 16:00 Harefield United Harefield United 3-0 Lydney Town Lydney Town
10/08 16:00 FC Clacton FC Clacton 3-0 St Margaretsbury St Margaretsbury
10/08 16:00 Clanfield 85 Clanfield 85 1-3 Shortwood United Shortwood United
10/08 16:00 AFC Hayes AFC Hayes 1-1 Wembley Wembley
10/08 16:00 Fairford Town FC Fairford Town FC 3-2 Enfield 1893 Enfield 1893
10/08 16:00 Saffron Walden Town FC Saffron Walden Town FC 1-0 Baldock Town Baldock Town
10/08 16:00 Ilford Ilford 1-2 Harwich & Parkeston Harwich & Parkeston
10/08 16:00 Stotfold FC Stotfold FC 3-1 Harpenden Town Harpenden Town
10/08 16:00 Leyton Athletic Leyton Athletic 0-1 Cockfosters Cockfosters
10/08 16:00 Dunstable Town Dunstable Town 3-2 Chipping Sodbury Town Chipping Sodbury Town
10/08 16:00 Slimbridge Slimbridge 1-0 Edgware Town Edgware Town
10/08 16:00 Tuffley Rovers Tuffley Rovers 1-1 North Greenford United North Greenford United
10/08 16:00 Shrivenham Shrivenham 1-1 Holmer Green Holmer Green
10/08 16:00 Leighton Town Leighton Town 4-1 Thornbury Town Thornbury Town
10/08 16:00 Wantage Town Wantage Town 1-1 Brackley Town Saints Brackley Town Saints
10/08 16:00 Bishops Cleeve Bishops Cleeve 3-0 Easington Sports Easington Sports
10/08 16:00 Oxhey Jets FC Oxhey Jets FC 0-4 Flackwell Heath FC Flackwell Heath FC
10/08 16:00 Leverstock Green Leverstock Green 1-1 Ardley United Ardley United
10/08 16:00 London Tigers London Tigers 0-2 Thame Rangers Thame Rangers
10/08 16:00 Wootton Bassett Town Wootton Bassett Town 1-1 Aylesbury FC Aylesbury FC
10/08 16:00 Southend Manor Southend Manor 0-0 Long Melford Long Melford
10/08 16:00 Bridgwater Town Bridgwater Town 1-0 Hallen Hallen
10/08 16:00 AFC Portchester AFC Portchester 2-2 Hythe & Dibden Hythe & Dibden
10/08 16:00 Hamworthy United FC Hamworthy United FC 3-0 Bashley Bashley
10/08 16:00 Westbury United Westbury United 0-1 Fareham Town Fareham Town
10/08 16:00 Amesbury Town Amesbury Town 2-7 Christchurch Christchurch
10/08 16:00 Romsey Town Romsey Town 1-5 Hamble Club Hamble Club
10/08 16:00 Binfield Binfield 3-2 United Services United Services
10/08 16:00 Ascot United Ascot United 2-2 Badshot Lea Badshot Lea
10/08 16:00 Bemerton Heath Harlequins Bemerton Heath Harlequins 3-3 Andover New Street Andover New Street
10/08 16:00 Horndean Horndean 5-3 Camberley Town Camberley Town
10/08 16:00 Alresford Town Alresford Town 0-0 Baffins Milton Rovers Baffins Milton Rovers
10/08 16:00 Cheddar Cheddar 2-3 Bradford Town Bradford Town
10/08 16:00 Shepton Mallet Shepton Mallet 3-1 Cadbury Heath Cadbury Heath
10/08 16:00 Tavistock Tavistock 3-0 Hengrove Athletic Hengrove Athletic
10/08 16:00 Willand Rovers Willand Rovers 2-1 St Austell St Austell
10/08 16:00 Saltash United Saltash United 1-2 Clevedon Town Clevedon Town
10/08 16:00 Exmouth Exmouth 2-0 Barnstaple Town Barnstaple Town
10/08 16:00 Keynsham Town Keynsham Town 0-1 Brislington Brislington
10/08 16:00 Wellington AFC Wellington AFC 1-1 Cribbs Cribbs
10/08 16:00 Bitton AFC Bitton AFC 2-1 Bridport FC Bridport FC
10/08 16:00 Windsor Windsor 0-3 Reading City Reading City
10/08 16:00 Bournemouth FC Bournemouth FC 2-1 Frimley Green Frimley Green
10/08 16:00 Sutton Athletic Sutton Athletic 3-2 Deal Town Deal Town
10/08 16:00 Guildford City Guildford City 3-2 Tooting Bec Tooting Bec
10/08 16:00 Sheppey United Sheppey United 4-1 East Preston East Preston
10/08 16:00 Colliers Wood United FC Colliers Wood United FC 2-3 Shoreham Shoreham
10/08 16:00 Glebe Glebe 3-1 Hollands & Blair Hollands & Blair
10/08 16:00 Redhill Redhill 2-1 K Sports K Sports
10/08 16:00 Arundel FC Arundel FC 2-0 Banstead Banstead
10/08 16:00 Hassocks Hassocks 2-0 Langney Wanderers Langney Wanderers
10/08 16:00 Spelthorne Sports Spelthorne Sports 1-1 Lingfield Lingfield
10/08 16:00 Greenwich Borough Greenwich Borough 2-3 Canterbury City Canterbury City
10/08 16:00 Crowborough Athletic Crowborough Athletic 1-2 Varndeanians Varndeanians
10/08 16:00 Brockenhurst Brockenhurst 0-2 AFC Stoneham AFC Stoneham
10/08 16:00 Fleet Town Fleet Town 2-2 Farnham Town Farnham Town
10/08 16:00 Shaftesbury Town Shaftesbury Town 1-4 Knaphill Knaphill
10/08 16:00 Cowes Sports FC Cowes Sports FC 0-4 Lymington Town Lymington Town
10/08 16:00 Team Solent Team Solent 0-3 Portland United Portland United
10/08 16:00 Beckenham Town Beckenham Town 4-3 Raynes Park Vale Raynes Park Vale
10/08 16:00 Hanworth Villa Hanworth Villa 3-2 Fisher Fisher
10/08 16:00 Welling Town Welling Town 1-4 Uckfield Town Uckfield Town
10/08 16:00 Chichester City Chichester City 3-1 Erith Town Erith Town
10/08 16:00 Malvern Town Malvern Town 1-2 Whitchurch Alport Whitchurch Alport
10/08 16:00 Lye Town Lye Town 0-3 Lutterworth Town Lutterworth Town
10/08 16:00 Coventry Sphinx Coventry Sphinx 1-1 Coventry United Coventry United
10/08 16:00 Liversedge Liversedge 5-1 Abbey Hey Abbey Hey
10/08 16:00 City of Liverpool City of Liverpool 3-1 Campion Campion
10/08 16:00 Athersley Recreation Athersley Recreation 0-4 Padiham Padiham
10/08 16:00 Eccleshill United Eccleshill United 2-1 Bootle FC Bootle FC
10/08 16:00 Clitheroe Clitheroe 1-2 1874 Northwich 1874 Northwich
10/08 16:00 Squires Gate Squires Gate 1-2 West Didsbury & Chorlton West Didsbury & Chorlton
10/08 16:00 Runcorn Town Runcorn Town 2-0 Rylands Rylands
10/08 16:00 Romulus Romulus 0-0 Wolverhampton Casuals Wolverhampton Casuals
10/08 16:00 Lichfield City Lichfield City 3-2 Highgate United Highgate United
10/08 16:00 Haughmond Haughmond 3-2 Walsall Wood Walsall Wood
10/08 16:00 Heather St Johns Heather St Johns 2-0 Wolves Sporting Wolves Sporting
10/08 16:00 Sporting Khalsa Sporting Khalsa 5-4 Rugby Town Rugby Town
10/08 16:00 Dunkirk Dunkirk 0-3 Gresley Gresley
10/08 16:00 Racing Club Warwick Racing Club Warwick 0-2 AFC Wulfrunians AFC Wulfrunians
10/08 16:00 Tividale Tividale 2-1 Wednesfield Wednesfield
10/08 16:00 Boldmere St Michaels Boldmere St Michaels 3-1 Daventry Town Daventry Town
10/08 16:00 Hanley Town Hanley Town 2-3 Leicester Road Leicester Road
10/08 16:00 Congleton Town FC Congleton Town FC 1-1 Westfields Westfields
10/08 16:00 Atherstone Town Atherstone Town 1-3 Stourport Swifts Stourport Swifts
10/08 16:00 Avro Avro 3-4 Litherland Remyca Litherland Remyca
10/08 16:00 AFC Liverpool AFC Liverpool 2-3 Burscough Burscough
10/08 16:00 Bishop Auckland Bishop Auckland 0-2 Thornaby Thornaby
10/08 16:00 North Shields North Shields 2-2 Guisborough Town Guisborough Town
10/08 16:00 West Auckland Town West Auckland Town 1-3 Bridlington Town Bridlington Town
10/08 16:00 Billingham Town Billingham Town 3-0 Yorkshire Amateur Yorkshire Amateur
10/08 16:00 Ashington AFC Ashington AFC 2-0 Albion Sports Albion Sports
10/08 16:00 Whitley Bay FC Whitley Bay FC 1-7 Hebburn Town Hebburn Town
10/08 16:00 Shildon AFC Shildon AFC 0-0 Garforth Town Garforth Town
10/08 16:00 Kendal Town Kendal Town 0-4 Hemsworth MW Hemsworth MW
10/08 16:00 Newton Aycliffe Newton Aycliffe 0-2 Northallerton Town Northallerton Town
10/08 16:00 Sunderland RCA Sunderland RCA 0-0 Sunderland Ryhope CW Sunderland Ryhope CW
10/08 16:00 Seaham Red Star Seaham Red Star 4-2 Penrith AFC Penrith AFC
10/08 16:00 Harrogate Railway Harrogate Railway 1-10 Whickham Whickham
10/08 16:00 Northwich Northwich 2-2 Silsden Silsden
10/08 16:00 Irlam Irlam 4-0 Ashton Athletic Ashton Athletic
10/08 16:00 Longridge Town Longridge Town 6-1 Barnoldswick Town Barnoldswick Town
10/08 16:00 Thackley Thackley 1-4 Worksop Parramore Worksop Parramore
10/08 16:00 Charnock Richard Charnock Richard 2-1 Lower Breck Lower Breck
10/08 16:00 Vauxhall Motors Vauxhall Motors 1-2 Winsford United Winsford United
10/08 16:00 Knaresborough Town Knaresborough Town 0-3 Newcastle Benfield FC Newcastle Benfield FC
10/08 16:00 Hall Road Rangers Hall Road Rangers 0-3 Goole Goole
10/08 16:00 Nostell MW Nostell MW 2-2 Stockton Town Stockton Town
10/08 16:00 Consett AFC Consett AFC 1-1 Dunston Dunston
10/08 16:00 Sawbridgeworth Town Sawbridgeworth Town 1-3 Halstead Town Halstead Town
10/08 16:00 Gorleston Gorleston 1-0 Pinchbeck United Pinchbeck United
10/08 16:00 Newmarket Town Newmarket Town 2-2 Arlesey Town Arlesey Town
10/08 16:00 Harborough Town Harborough Town 1-2 Deeping Rangers Deeping Rangers
10/08 16:00 Biggleswade United FC Biggleswade United FC 1-0 Swaffham Town Swaffham Town
10/08 16:00 Bugbrooke St Michaels Bugbrooke St Michaels 1-0 Norwich CBS Norwich CBS
10/08 16:00 Holbeach United Holbeach United 2-0 Fakenham Town Fakenham Town
10/08 16:00 Biggleswade Biggleswade 4-1 Mildenhall Town FC Mildenhall Town FC
10/08 16:00 Desborough Town Desborough Town 1-3 Histon Histon
10/08 16:00 Potton United Potton United 1-2 Ely City Ely City
10/08 16:00 Great Yarmouth Town Great Yarmouth Town 4-2 Wellingborough Whitworths Wellingborough Whitworths
10/08 16:00 London Colney London Colney 2-0 Hadleigh United Hadleigh United
10/08 16:00 Hullbridge Sports Hullbridge Sports 1-2 Stanway Rovers FC Stanway Rovers FC
10/08 16:00 Clapton Clapton 0-6 Stowmarket Town Stowmarket Town
10/08 16:00 Woodbridge Town Woodbridge Town 1-0 Coggeshall United Coggeshall United
10/08 16:00 Hadley Hadley 4-2 Redbridge Redbridge
10/08 16:00 Crawley Green Crawley Green 2-5 Takeley Takeley
10/08 16:00 Haverhill Rovers Haverhill Rovers 1-6 Colney Heath Colney Heath
10/08 16:00 Waltham Forest Waltham Forest 5-0 Sporting Bengal United Sporting Bengal United
10/08 16:00 Eynesbury Rovers Eynesbury Rovers 3-3 Wellingborough Town Wellingborough Town
10/08 16:00 Bottesford Town Bottesford Town 2-8 Long Eaton United FC Long Eaton United FC
10/08 16:00 Shepshed Dynamo Shepshed Dynamo 2-4 Maltby Main Maltby Main
10/08 16:00 Barton Town Old Boys Barton Town Old Boys 3-2 Carlton Town Carlton Town
10/08 16:00 Quorn Quorn 1-2 Sherwood Colliery Sherwood Colliery
10/08 16:00 Winterton Rangers FC Winterton Rangers FC 2-1 Grimsby Borough Grimsby Borough
10/08 16:00 South Normanton Athletic South Normanton Athletic 5-0 Selston Selston
10/08 16:00 Mulbarton Wanderers Mulbarton Wanderers 0-0 Boston Town FC Boston Town FC
10/08 16:00 Sleaford Town FC Sleaford Town FC 0-7 AFC Mansfield AFC Mansfield
10/08 16:00 Worksop Town Worksop Town 1-2 Melton Town Melton Town
10/08 16:00 Thurnby Nirvana Thurnby Nirvana 2-1 Oadby Town Oadby Town
10/08 16:00 Radford Radford 0-7 Heanor Town Heanor Town
10/08 16:00 Walsham Le Willows Walsham Le Willows 1-2 Peterborough Northern Star Peterborough Northern Star
10/08 16:00 March Town United March Town United 2-1 Norwich United Norwich United
10/08 16:00 Loughborough University Loughborough University 3-1 Ilkeston Town Ilkeston Town
10/08 16:00 Anstey Nomads Anstey Nomads 0-3 Kirby Muxloe Kirby Muxloe
10/08 17:00 Abingdon United Abingdon United 1-2 Brimscombe & Thrupp Brimscombe & Thrupp
10/08 20:30 Thetford Town Thetford Town 0-1 Rothwell Corinthians Rothwell Corinthians
10/08 21:00 Sholing Sholing 1-0 Tadley Calleva Tadley Calleva
11/08 15:00 Barkingside Barkingside 4-1 Stansted Stansted
11/08 15:00 Winslow United Winslow United 2-3 Roman Glass St George Roman Glass St George
11/08 16:00 Kirkley & Pakefield Kirkley & Pakefield 2-2 Wroxham FC Wroxham FC
11/08 16:00 West Essex West Essex 1-2 Whitton United Whitton United
11/08 16:00 Hoddesdon Town Hoddesdon Town 2-0 Brantham Athletic Brantham Athletic
11/08 16:00 Northampton ON Chenecks Northampton ON Chenecks 2-3 Godmanchester Rovers Godmanchester Rovers
11/08 16:00 Erith & Belvedere Erith & Belvedere 1-1 Peacehaven & Telscombe Peacehaven & Telscombe
11/08 16:00 Worcester City Worcester City 4-1 Stone Old Alleynians Stone Old Alleynians
11/08 16:00 Hallam Hallam 0-2 Staveley MW Staveley MW
13/08 20:15 Lancing Lancing 4-4P Egham Egham
13/08 20:30 Sunderland Ryhope CW Sunderland Ryhope CW 1-2 Sunderland RCA Sunderland RCA
13/08 20:30 Pagham Pagham 0-2 Tunbridge Wells Tunbridge Wells
13/08 20:30 Dunston Dunston 5-2 Consett AFC Consett AFC
13/08 20:30 Ardley United Ardley United 3-1 Leverstock Green Leverstock Green
13/08 20:30 Peacehaven & Telscombe Peacehaven & Telscombe 1-1P Erith & Belvedere Erith & Belvedere
13/08 20:45 Aylesbury FC Aylesbury FC 1-0 Wootton Bassett Town Wootton Bassett Town
13/08 20:45 North Greenford United North Greenford United 2-1 Tuffley Rovers Tuffley Rovers
13/08 20:45 Wembley Wembley 3-2 AFC Hayes AFC Hayes
13/08 20:45 Wellingborough Town Wellingborough Town 4-1 Eynesbury Rovers Eynesbury Rovers
13/08 20:45 Gresley Gresley Rem Dunkirk Dunkirk
13/08 20:45 Wolverhampton Casuals Wolverhampton Casuals 1-2* Romulus Romulus
13/08 20:45 Garforth Town Garforth Town 3-2 Shildon AFC Shildon AFC
13/08 20:45 Holmer Green Holmer Green 1-1P Shrivenham Shrivenham
13/08 20:45 Abbey Rangers Abbey Rangers 2-0 Loxwood Loxwood
13/08 20:45 Bearsted Bearsted 0-2 Horley Town Horley Town
13/08 20:45 Burnham Burnham 2-1 Tring Athletic Tring Athletic
13/08 20:45 Badshot Lea Badshot Lea 2-1 Ascot United Ascot United
13/08 20:45 Cobham Cobham 2-4 Chertsey Town Chertsey Town
13/08 20:45 Boston Town FC Boston Town FC 4-2 Mulbarton Wanderers Mulbarton Wanderers
13/08 20:45 Arlesey Town Arlesey Town 1-0 Newmarket Town Newmarket Town
13/08 20:45 Cribbs Cribbs 5-1 Wellington AFC Wellington AFC
13/08 20:45 Hythe & Dibden Hythe & Dibden 3-2 AFC Portchester AFC Portchester
13/08 20:45 Andover New Street Andover New Street 3-2 Bemerton Heath Harlequins Bemerton Heath Harlequins
13/08 20:45 Farnham Town Farnham Town 1-2 Fleet Town Fleet Town
13/08 20:45 Lingfield Lingfield 0-4 Spelthorne Sports Spelthorne Sports
13/08 20:45 Molesey FC Molesey FC 0-1 Mole Valley SCR Mole Valley SCR
13/08 21:00 Westfields Westfields 4-1 Congleton Town FC Congleton Town FC
13/08 21:00 Silsden Silsden 3-4 Northwich Northwich
14/08 20:45 Penistone Church Penistone Church 2-5 Skelmersdale United Skelmersdale United
14/08 20:45 Coventry United Coventry United 0-1 Coventry Sphinx Coventry Sphinx
14/08 20:45 Wroxham FC Wroxham FC 3-2 Kirkley & Pakefield Kirkley & Pakefield
14/08 20:45 White Ensign White Ensign 3-1* Woodford Town Woodford Town
14/08 20:45 Stockton Town Stockton Town 5-1 Nostell MW Nostell MW
14/08 20:45 Brackley Town Saints Brackley Town Saints 1-2 Wantage Town Wantage Town
14/08 20:45 Baffins Milton Rovers Baffins Milton Rovers 2-1 Alresford Town Alresford Town
14/08 20:45 Long Melford Long Melford P3-3 Southend Manor Southend Manor
14/08 20:45 Guisborough Town Guisborough Town 1-0 North Shields North Shields
26/08 16:00 Halesowen Town Halesowen Town 3-1 Bedworth United Bedworth United
27/08 20:45 Thurnby Nirvana Thurnby Nirvana 0-1 Boston Town FC Boston Town FC
28/08 20:45 Longridge Town Longridge Town 0-2 Charnock Richard Charnock Richard
02/09 20:30 Boldmere St Michaels Boldmere St Michaels 4-1 Stourport Swifts Stourport Swifts
02/09 20:30 Melksham Town Melksham Town 2-3 Shepton Mallet Shepton Mallet
02/09 20:45 Winsford United Winsford United 1-3 Ramsbottom United Ramsbottom United
03/09 20:30 Exmouth Exmouth 2-0 Yate Town Yate Town
03/09 20:45 AFC Mansfield AFC Mansfield 2-1 Heanor Town Heanor Town
03/09 20:45 Morpeth Town Morpeth Town 3-2 Brighouse Town Brighouse Town
03/09 20:45 AFC Stoneham AFC Stoneham 1-3 Winchester City Winchester City
03/09 20:45 Mossley Mossley 2-3 Widnes Widnes
03/09 20:45 Goole Goole 1-4 Dunston Dunston
03/09 20:45 Glossop North End FC Glossop North End FC 3-1 Eccleshill United Eccleshill United
03/09 20:45 West Didsbury & Chorlton West Didsbury & Chorlton 2-3 Stalybridge Celtic Stalybridge Celtic
03/09 20:45 Marine Marine 3-0 Padiham Padiham
03/09 20:45 Newcastle Town Newcastle Town 1-2 Kidsgrove Athletic Kidsgrove Athletic
03/09 20:45 Sporting Khalsa Sporting Khalsa 1-3* Belper Town Belper Town
03/09 20:45 Sherwood Colliery Sherwood Colliery 0-1 Loughborough Dynamo Loughborough Dynamo
03/09 20:45 South Normanton Athletic South Normanton Athletic 1-0 Long Eaton United FC Long Eaton United FC
03/09 20:45 Ely City Ely City 0-4 Wisbech Town Wisbech Town
03/09 20:45 Witham Town Witham Town 3-2* FC Clacton FC Clacton
03/09 20:45 Brentwood Town Brentwood Town 2-1 Harlow Town Harlow Town
03/09 20:45 Leighton Town Leighton Town 2-1 Thame United Thame United
03/09 20:45 Burnham Burnham P1-1 Slimbridge Slimbridge
03/09 20:45 AFC Croydon Athletic AFC Croydon Athletic 0-1 Herne Bay Herne Bay
03/09 20:45 Hassocks Hassocks 2-3 Chipstead Chipstead
03/09 20:45 Hebburn Town Hebburn Town 0-4 Pontefract Collieries Pontefract Collieries
03/09 20:45 Ware Ware 2-1 FC Romania FC Romania
03/09 20:45 St Neots Town St Neots Town 3-1 Godmanchester Rovers Godmanchester Rovers
03/09 20:45 Uckfield Town Uckfield Town 1-1P VCD Athletic VCD Athletic
03/09 20:45 Hayes & Yeading United Hayes & Yeading United 2-1* AFC Dunstable AFC Dunstable
04/09 20:45 White Ensign White Ensign 2-3* Takeley Takeley
04/09 20:45 Runcorn Town Runcorn Town 2-1 Radcliffe Borough Radcliffe Borough
04/09 20:45 Thame Rangers Thame Rangers 2-4* Wantage Town Wantage Town
06/09 20:45 Mole Valley SCR Mole Valley SCR 1-3 Beaconsfield SYCOB Beaconsfield SYCOB
07/09 13:30 Thatcham Town Thatcham Town 2-3 Salisbury Salisbury
07/09 13:30 Sholing Sholing 3-0 Bradford Town Bradford Town
07/09 16:00 Kirby Muxloe Kirby Muxloe 0-1 Boston Town FC Boston Town FC
07/09 16:00 Morpeth Town Morpeth Town 3-1 Hyde Hyde
07/09 16:00 Dunston Dunston 0-0 Sunderland RCA Sunderland RCA
07/09 16:00 Hythe & Dibden Hythe & Dibden 2-4 Kidlington Kidlington
07/09 16:00 Trafford Trafford 3-0 Bamber Bridge Bamber Bridge
07/09 16:00 Longlevens Longlevens 0-2 Portland United Portland United
07/09 16:00 Tavistock Tavistock 3-3 Shepton Mallet Shepton Mallet
07/09 16:00 Cirencester Town Cirencester Town 1-0 Gosport Borough Gosport Borough
07/09 16:00 Mangotsfield United Mangotsfield United 0-5 Blackfield & Langley Blackfield & Langley
07/09 16:00 Stratford Town FC Stratford Town FC 6-1 Boldmere St Michaels Boldmere St Michaels
07/09 16:00 Maltby Main Maltby Main 1-5 Ramsbottom United Ramsbottom United
07/09 16:00 Charnock Richard Charnock Richard 0-4 Irlam Irlam
07/09 16:00 South Normanton Athletic South Normanton Athletic 0-1 Coalville Town Coalville Town
07/09 16:00 Willand Rovers Willand Rovers 1-2 North Leigh North Leigh
07/09 16:00 Bridgwater Town Bridgwater Town 1-3 Bristol Manor Farm Bristol Manor Farm
07/09 16:00 Sutton Athletic Sutton Athletic 1-1 Flackwell Heath FC Flackwell Heath FC
07/09 16:00 Hanwell Town Hanwell Town 2-3 Staines Town Staines Town
07/09 16:00 South Park South Park 1-3 Badshot Lea Badshot Lea
07/09 16:00 Tooting & Mitcham United Tooting & Mitcham United 3-1 Varndeanians Varndeanians
07/09 16:00 Whitehawk Whitehawk 0-1 Abbey Rangers Abbey Rangers
07/09 16:00 Hastings United Hastings United 3-3 Worthing Worthing
07/09 16:00 Harrow Borough Harrow Borough 5-0 Binfield Binfield
07/09 16:00 Ramsgate Ramsgate 0-0 Arundel FC Arundel FC
07/09 16:00 Bognor Regis Town Bognor Regis Town 3-0 Sittingbourne Sittingbourne
07/09 16:00 Little Common Little Common 0-1 Hendon Hendon
07/09 16:00 Plymouth Parkway Plymouth Parkway 0-1 Merthyr Town Merthyr Town
07/09 16:00 Truro City Truro City 2-1 Wimborne Town Wimborne Town
07/09 16:00 Didcot Town Didcot Town 0-1 Poole Town Poole Town
07/09 16:00 Cinderford Town Cinderford Town 5-3 Bideford Bideford
07/09 16:00 Weston-super-Mare Weston-super-Mare 3-0 Fareham Town Fareham Town
07/09 16:00 Metropolitan Police Metropolitan Police 1-1 Horsham Horsham
07/09 16:00 Horsham YMCA Horsham YMCA 1-2 Margate Margate
07/09 16:00 Horley Town Horley Town 1-3 Balham Balham
07/09 16:00 Ashford United Ashford United 0-3 Farnborough Farnborough
07/09 16:00 Bracknell Town Bracknell Town 0-2 Carshalton Athletic Carshalton Athletic
07/09 16:00 Colney Heath Colney Heath 1-3 Corby Town Corby Town
07/09 16:00 Waltham Abbey Waltham Abbey 2-2 Canvey Island Canvey Island
07/09 16:00 Histon Histon 0-3 Maldon & Tiptree Maldon & Tiptree
07/09 16:00 East Thurrock United East Thurrock United 1-1 Peterborough Sports Peterborough Sports
07/09 16:00 Basildon United Basildon United 2-1 Coggeshall Town Coggeshall Town
07/09 16:00 Biggleswade Biggleswade 2-1 Tilbury Tilbury
07/09 16:00 Cheshunt Cheshunt 1-0 Brightlingsea Regent Brightlingsea Regent
07/09 16:00 AFC Hornchurch AFC Hornchurch 6-0 Kempston Rovers Kempston Rovers
07/09 16:00 Kings Langley Kings Langley 3-1 Barking Barking
07/09 16:00 Leatherhead Leatherhead 2-2 Lewes Lewes
07/09 16:00 Dunstable Town Dunstable Town 3-5 Bishop's Stortford Bishop's Stortford
07/09 16:00 Grays Athletic Grays Athletic 0-3 March Town United March Town United
07/09 16:00 Hartley Wintney Hartley Wintney 3-0 Spelthorne Sports Spelthorne Sports
07/09 16:00 Chichester City Chichester City 2-0 Chalfont St Peter Chalfont St Peter
07/09 16:00 Chertsey Town Chertsey Town 4-1 Sheppey United Sheppey United
07/09 16:00 Whyteleafe Whyteleafe 1-0 Merstham Merstham
07/09 16:00 Chesham United Chesham United 4-2 Fleet Town Fleet Town
07/09 16:00 Whitstable Town Whitstable Town 0-4 Folkestone Invicta Folkestone Invicta
07/09 16:00 Dereham Town Dereham Town 1-1 Needham Market Needham Market
07/09 16:00 Hadley Hadley 3-2 Arlesey Town Arlesey Town
07/09 16:00 St Ives Town St Ives Town 2-1 Berkhamsted Berkhamsted
07/09 16:00 Barton Rovers Barton Rovers 4-0 Romford Romford
07/09 16:00 Deeping Rangers Deeping Rangers 2-2 AFC Sudbury AFC Sudbury
07/09 16:00 Soham Town Rangers Soham Town Rangers 3-0 Whitton United Whitton United
07/09 16:00 Wingate & Finchley Wingate & Finchley 4-1 London Colney London Colney
07/09 16:00 South Shields South Shields 0-0 Colne FC Colne FC
07/09 16:00 Tadcaster Tadcaster 2-2 Ashton United Ashton United
07/09 16:00 Warrington Town Warrington Town 2-2 City of Liverpool City of Liverpool
07/09 16:00 United of Manchester United of Manchester 2-2 Atherton Collieries Atherton Collieries
07/09 16:00 Lancaster City Lancaster City 0-0 Northwich Northwich
07/09 16:00 Scarborough Athletic Scarborough Athletic 1-1 Marske United Marske United
07/09 16:00 Halesowen Town Halesowen Town 7-1 Lichfield City Lichfield City
07/09 16:00 Liversedge Liversedge 0-2 Stockton Town Stockton Town
07/09 16:00 1874 Northwich 1874 Northwich 2-0 Pickering Town CFC Pickering Town CFC
07/09 16:00 Thornaby Thornaby 2-2 Ossett United Ossett United
07/09 16:00 Seaham Red Star Seaham Red Star 0-1 Witton Albion Witton Albion
07/09 16:00 Lutterworth Town Lutterworth Town 0-3 Hednesford Town Hednesford Town
07/09 16:00 Chasetown Chasetown 1-0 Staveley MW Staveley MW
07/09 16:00 Whitchurch Alport Whitchurch Alport 0-2 Leek Town Leek Town
07/09 16:00 Bromsgrove Sporting Bromsgrove Sporting 0-1 Stourbridge Stourbridge
07/09 16:00 Sutton Coldfield Town Sutton Coldfield Town 1-1 Redditch United Redditch United
07/09 16:00 Nantwich Town Nantwich Town 3-1 Grantham Town Grantham Town
07/09 16:00 Tamworth Tamworth 3-1 Nuneaton Town Nuneaton Town
07/09 16:00 Rushall Olympic Rushall Olympic 3-1 Sheffield Sheffield
07/09 16:00 Matlock Town Matlock Town 2-1 Basford United Basford United
07/09 16:00 Banbury United Banbury United 2-2 Gainsborough Trinity Gainsborough Trinity
07/09 16:00 Romulus Romulus 0-4 Buxton Buxton
07/09 16:00 Royston Town Royston Town 7-2 Rothwell Corinthians Rothwell Corinthians
07/09 16:00 Loughborough Dynamo Loughborough Dynamo 1-0 Heather St Johns Heather St Johns
07/09 16:00 Burnham Burnham 2-3 Tiverton Town Tiverton Town
07/09 16:00 Stalybridge Celtic Stalybridge Celtic 0-2 Marine Marine
07/09 16:00 Haringey Borough Haringey Borough 3-0 Herne Bay Herne Bay
07/09 16:00 Glossop North End FC Glossop North End FC 1-3 Pontefract Collieries Pontefract Collieries
07/09 16:00 Belper Town Belper Town 1-0 Alvechurch Alvechurch
07/09 16:00 Stamford Stamford 1-0 Witham Town Witham Town
07/09 16:00 Newcastle Benfield FC Newcastle Benfield FC 2-3 Runcorn Town Runcorn Town
07/09 16:00 Takeley Takeley 0-1 Potters Bar Town Potters Bar Town
07/09 16:00 Wantage Town Wantage Town 0-3 Swindon Supermarine Swindon Supermarine
07/09 16:00 Stafford Rangers Stafford Rangers 3-0 Mickleover Sports Mickleover Sports
07/09 16:00 Corinthian-Casuals Corinthian-Casuals 4-0 Sevenoaks Town Sevenoaks Town
07/09 16:00 VCD Athletic VCD Athletic 1-2 Moneyfields Moneyfields
07/09 16:00 Haywards Heath Town Haywards Heath Town 0-1 Hayes & Yeading United Hayes & Yeading United
07/09 16:00 Widnes Widnes 0-4 Whitby Town Whitby Town
07/09 16:00 Barwell Barwell 4-1 AFC Mansfield AFC Mansfield
07/09 16:00 Kidsgrove Athletic Kidsgrove Athletic 2-1 Cleethorpes Town Cleethorpes Town
07/09 16:00 Ware Ware 5-1 Leiston Leiston
07/09 16:00 Wisbech Town Wisbech Town 1-2 Hitchin Town Hitchin Town
07/09 16:00 Bowers & Pitsea Bowers & Pitsea 2-1 Brentwood Town Brentwood Town
07/09 16:00 St Neots Town St Neots Town 2-2 Biggleswade Town Biggleswade Town
07/09 16:00 Lowestoft Town Lowestoft Town 2-0 Leighton Town Leighton Town
07/09 16:00 Enfield Town Enfield Town 1-0 AFC Rushden & Diamonds AFC Rushden & Diamonds
07/09 16:00 Westfield Westfield 0-1 Chipstead Chipstead
07/09 16:00 Winchester City Winchester City 0-3 Taunton Town Taunton Town
07/09 16:00 Highworth Town Highworth Town 4-2 Exmouth Exmouth
08/09 16:00 Evesham United Evesham United 0-2 Dorchester Town Dorchester Town
08/09 16:00 Kingstonian Kingstonian 2-0 Walton Casuals Walton Casuals
08/09 16:00 Cray Wanderers Cray Wanderers 2-1 Bedfont Sports Bedfont Sports
08/09 16:00 Aylesbury United Aylesbury United 0-3 Waltham Forest Waltham Forest
10/09 20:30 Shepton Mallet Shepton Mallet 1-2 Tavistock Tavistock
10/09 20:45 Gainsborough Trinity Gainsborough Trinity 1-0 Banbury United Banbury United
10/09 20:45 Arundel FC Arundel FC 0-4 Ramsgate Ramsgate
10/09 20:45 City of Liverpool City of Liverpool 0-4 Warrington Town Warrington Town
10/09 20:45 Atherton Collieries Atherton Collieries 0-1 United of Manchester United of Manchester
10/09 20:45 Ossett United Ossett United 6-0 Thornaby Thornaby
10/09 20:45 Flackwell Heath FC Flackwell Heath FC 3-1 Sutton Athletic Sutton Athletic
10/09 20:45 Needham Market Needham Market 2-1 Dereham Town Dereham Town
10/09 20:45 Horsham Horsham 3-2 Metropolitan Police Metropolitan Police
10/09 20:45 Colne FC Colne FC 1-0 South Shields South Shields
10/09 20:45 Redditch United Redditch United 1-3 Sutton Coldfield Town Sutton Coldfield Town
10/09 20:45 Worthing Worthing 3-2* Hastings United Hastings United
10/09 20:45 AFC Sudbury AFC Sudbury 2-3 Deeping Rangers Deeping Rangers
10/09 20:45 Canvey Island Canvey Island 2-1 Waltham Abbey Waltham Abbey
10/09 20:45 Peterborough Sports Peterborough Sports 3-2 East Thurrock United East Thurrock United
10/09 20:45 Ashton United Ashton United 4-2 Tadcaster Tadcaster
10/09 20:45 Marske United Marske United 1-2 Scarborough Athletic Scarborough Athletic
11/09 20:30 Sunderland RCA Sunderland RCA 0-5 Dunston Dunston
11/09 20:45 Biggleswade Town Biggleswade Town 2-0 St Neots Town St Neots Town
11/09 20:45 Lewes Lewes P2-2 Leatherhead Leatherhead
11/09 20:45 Northwich Northwich 1-2 Lancaster City Lancaster City
21/09 13:30 Irlam Irlam 0-2 York City York City
21/09 16:00 Kidderminster Kidderminster 0-0 Stafford Rangers Stafford Rangers
21/09 16:00 Corinthian-Casuals Corinthian-Casuals 2-0 Chelmsford City Chelmsford City
21/09 16:00 Biggleswade Town Biggleswade Town 1-2 Ware Ware
21/09 16:00 Lewes Lewes 1-2 Bowers & Pitsea Bowers & Pitsea
21/09 16:00 Lancaster City Lancaster City 0-5 Spennymoor Town Spennymoor Town
21/09 16:00 Marine Marine 1-2 Dunston Dunston
21/09 16:00 Halesowen Town Halesowen Town 4-1 Stratford Town FC Stratford Town FC
21/09 16:00 AFC Telford United AFC Telford United 0-3 Nantwich Town Nantwich Town
21/09 16:00 Coalville Town Coalville Town 1-2 Stourbridge Stourbridge
21/09 16:00 Beaconsfield SYCOB Beaconsfield SYCOB 1-0 Hemel Hempstead Town Hemel Hempstead Town
21/09 16:00 Hednesford Town Hednesford Town 3-2 Barwell Barwell
21/09 16:00 Matlock Town Matlock Town 1-2 Kidsgrove Athletic Kidsgrove Athletic
21/09 16:00 Buxton Buxton 5-0 Corby Town Corby Town
21/09 16:00 Boston Town FC Boston Town FC 0-4 Leek Town Leek Town
21/09 16:00 Loughborough Dynamo Loughborough Dynamo 0-3 Tamworth Tamworth
21/09 16:00 St Ives Town St Ives Town 0-0 Canvey Island Canvey Island
21/09 16:00 Waltham Forest Waltham Forest 1-1 Abbey Rangers Abbey Rangers
21/09 16:00 Hendon Hendon 3-2 Deeping Rangers Deeping Rangers
21/09 16:00 Tonbridge Angels Tonbridge Angels 1-2 Eastbourne Eastbourne
21/09 16:00 Margate Margate 3-1 Concord Rangers Concord Rangers
21/09 16:00 Maidstone United Maidstone United 4-1 Cheshunt Cheshunt
21/09 16:00 Sourbrodt Sourbrodt 5-2 Scarborough Athletic Scarborough Athletic
21/09 16:00 Ashton United Ashton United 1-0 Pontefract Collieries Pontefract Collieries
21/09 16:00 Colne FC Colne FC 0-0 Ossett United Ossett United
21/09 16:00 United of Manchester United of Manchester 1-2 Warrington Town Warrington Town
21/09 16:00 Kettering Kettering 1-1 Sutton Coldfield Town Sutton Coldfield Town
21/09 16:00 Bishop's Stortford Bishop's Stortford 1-2 Peterborough Sports Peterborough Sports
21/09 16:00 Balham Balham 3-5 Royston Town Royston Town
21/09 16:00 Flackwell Heath FC Flackwell Heath FC 0-3 Slough Town Slough Town
21/09 16:00 Hadley Hadley 1-0 Ramsgate Ramsgate
21/09 16:00 Lowestoft Town Lowestoft Town 4-0 Needham Market Needham Market
21/09 16:00 Horsham Horsham 0-2 Dartford Dartford
21/09 16:00 St Albans City St Albans City 2-2 Worthing Worthing
21/09 16:00 Tavistock Tavistock 4-0 Highworth Town Highworth Town
21/09 16:00 Rushall Olympic Rushall Olympic 2-0 Gainsborough Trinity Gainsborough Trinity
21/09 16:00 Blackfield & Langley Blackfield & Langley 1-0 Dorchester Town Dorchester Town
21/09 16:00 Brackley Town Brackley Town 4-0 Cinderford Town Cinderford Town
21/09 16:00 Barton Rovers Barton Rovers 0-1 Hitchin Town Hitchin Town
21/09 16:00 Badshot Lea Badshot Lea 0-4 Hayes & Yeading United Hayes & Yeading United
21/09 16:00 Harrow Borough Harrow Borough 0-1 Carshalton Athletic Carshalton Athletic
21/09 16:00 Tooting & Mitcham United Tooting & Mitcham United 1-0 Dorking Wanderers Dorking Wanderers
21/09 16:00 Billericay Town Billericay Town 1-0 Basildon United Basildon United
21/09 16:00 Dulwich Hamlet Dulwich Hamlet 6-1 Bognor Regis Town Bognor Regis Town
21/09 16:00 Potters Bar Town Potters Bar Town 2-0 AFC Hornchurch AFC Hornchurch
21/09 16:00 Runcorn Town Runcorn Town 1-3 Farsley Farsley
21/09 16:00 Belper Town Belper Town 0-0 Witton Albion Witton Albion
21/09 16:00 Leamington Leamington 2-2 Chasetown Chasetown
21/09 16:00 Stamford Stamford 0-4 Boston Utd Boston Utd
21/09 16:00 Alfreton Town Alfreton Town 1-1 King's Lynn Town King's Lynn Town
21/09 16:00 Guiseley Guiseley 1-0 Stockton Town Stockton Town
21/09 16:00 Gateshead Gateshead 6-0 Ramsbottom United Ramsbottom United
21/09 16:00 Trafford Trafford 1-3 Darlington 1883 Darlington 1883
21/09 16:00 1874 Northwich 1874 Northwich 0-1 Whitby Town Whitby Town
21/09 16:00 Bradford Park Avenue Bradford Park Avenue 2-4 Morpeth Town Morpeth Town
21/09 16:00 Enfield Town Enfield Town 2-0 Braintree Town Braintree Town
21/09 16:00 Maldon & Tiptree Maldon & Tiptree 4-2 Wingate & Finchley Wingate & Finchley
21/09 16:00 Moneyfields Moneyfields 0-2 Whyteleafe Whyteleafe
21/09 16:00 Kidlington Kidlington 0-5 Gloucester City Gloucester City
21/09 16:00 Oxford City Oxford City 7-0 North Leigh North Leigh
21/09 16:00 Swindon Supermarine Swindon Supermarine 0-4 Bath City Bath City
21/09 16:00 Poole Town Poole Town 2-1 Hungerford Town Hungerford Town
21/09 16:00 Tiverton Town Tiverton Town 2-4 Bristol Manor Farm Bristol Manor Farm
21/09 16:00 Cirencester Town Cirencester Town 2-2 Chippenham Town Chippenham Town
21/09 16:00 Havant & Waterlooville Havant & Waterlooville 2-1 Taunton Town Taunton Town
21/09 16:00 Portland United Portland United 0-1 Salisbury Salisbury
21/09 16:00 Hereford FC Hereford FC 5-2 Truro City Truro City
21/09 16:00 Sholing Sholing 0-3 Weymouth FC Weymouth FC
21/09 16:00 Weston-super-Mare Weston-super-Mare 2-1 Merthyr Town Merthyr Town
21/09 16:00 Chesham United Chesham United 1-2 Hampton & Richmond Hampton & Richmond
21/09 16:00 Welling United Welling United 7-0 Chipstead Chipstead
21/09 16:00 Farnborough Farnborough 0-5 Wealdstone Wealdstone
21/09 16:00 Haringey Borough Haringey Borough 5-0 Staines Town Staines Town
21/09 16:00 Kings Langley Kings Langley 4-0 Folkestone Invicta Folkestone Invicta
21/09 16:00 Hartley Wintney Hartley Wintney 0-0 Chichester City Chichester City
21/09 16:00 Curzon Ashton Curzon Ashton 4-4 Blyth Blyth
21/09 16:00 Chester Chester 1-1 Altrincham Altrincham
22/09 16:00 Cray Wanderers Cray Wanderers 5-2 Soham Town Rangers Soham Town Rangers
22/09 16:00 Biggleswade Biggleswade 1-3 Chertsey Town Chertsey Town
22/09 16:00 Kingstonian Kingstonian Annulé Grays Athletic Grays Athletic
24/09 20:45 Chippenham Town Chippenham Town 4-3* Cirencester Town Cirencester Town
24/09 20:45 Witton Albion Witton Albion 0-0 Belper Town Belper Town
24/09 20:45 Chichester City Chichester City 1-0 Hartley Wintney Hartley Wintney
24/09 20:45 Blyth Blyth 1-0 Curzon Ashton Curzon Ashton
24/09 20:45 Altrincham Altrincham 1-0 Chester Chester
24/09 20:45 King's Lynn Town King's Lynn Town 2-1 Alfreton Town Alfreton Town
24/09 20:45 Sutton Coldfield Town Sutton Coldfield Town 2-1 Kettering Kettering
24/09 20:45 Ossett United Ossett United 0-4 Colne FC Colne FC
24/09 20:45 Chasetown Chasetown 1-2* Leamington Leamington
24/09 20:45 Canvey Island Canvey Island 3-2* St Ives Town St Ives Town
24/09 20:45 Stafford Rangers Stafford Rangers 3-0 Kidderminster Kidderminster
24/09 20:45 Abbey Rangers Abbey Rangers 2-1 Waltham Forest Waltham Forest
24/09 20:45 Worthing Worthing 1-3 St Albans City St Albans City
25/09 21:00 Kingstonian Kingstonian 3-0 March Town United March Town United
05/10 13:30 Halesowen Town Halesowen Town 0-2 Altrincham Altrincham
05/10 16:00 Hednesford Town Hednesford Town 4-2 Blyth Blyth
05/10 16:00 Belper Town Belper Town 2-1 Rushall Olympic Rushall Olympic
05/10 16:00 Kingstonian Kingstonian 1-1 Weston-super-Mare Weston-super-Mare
05/10 16:00 Blackfield & Langley Blackfield & Langley 1-4 Dartford Dartford
05/10 16:00 Havant & Waterlooville Havant & Waterlooville 3-0 Hadley Hadley
05/10 16:00 Tooting & Mitcham United Tooting & Mitcham United 0-2 Poole Town Poole Town
05/10 16:00 Royston Town Royston Town 2-1 Beaconsfield SYCOB Beaconsfield SYCOB
05/10 16:00 Hayes & Yeading United Hayes & Yeading United 5-4 Hendon Hendon
05/10 16:00 Ware Ware 1-2 Potters Bar Town Potters Bar Town
05/10 16:00 Chippenham Town Chippenham Town 3-3 Slough Town Slough Town
05/10 16:00 Canvey Island Canvey Island 1-1 Bowers & Pitsea Bowers & Pitsea
05/10 16:00 Leek Town Leek Town 0-2 King's Lynn Town King's Lynn Town
05/10 16:00 Stourbridge Stourbridge 2-1 Stafford Rangers Stafford Rangers
05/10 16:00 Maidstone United Maidstone United 2-1 Hitchin Town Hitchin Town
05/10 16:00 Sutton Coldfield Town Sutton Coldfield Town 0-1 Boston Utd Boston Utd
05/10 16:00 Abbey Rangers Abbey Rangers 0-2 Whyteleafe Whyteleafe
05/10 16:00 Weymouth FC Weymouth FC 4-1 St Albans City St Albans City
05/10 16:00 Chichester City Chichester City 1-0 Enfield Town Enfield Town
05/10 16:00 Leamington Leamington 0-2 Darlington 1883 Darlington 1883
05/10 16:00 Kings Langley Kings Langley 3-0 Corinthian-Casuals Corinthian-Casuals
05/10 16:00 Salisbury Salisbury 2-4 Margate Margate
05/10 16:00 Brackley Town Brackley Town 2-0 Warrington Town Warrington Town
05/10 16:00 Farsley Farsley 0-5 Sourbrodt Sourbrodt
05/10 16:00 Tamworth Tamworth 0-0 Hereford FC Hereford FC
05/10 16:00 Buxton Buxton 1-2 York City York City
05/10 16:00 Kidsgrove Athletic Kidsgrove Athletic 0-1 Gateshead Gateshead
05/10 16:00 Whitby Town Whitby Town 1-1 Gloucester City Gloucester City
05/10 16:00 Peterborough Sports Peterborough Sports 1-0 Guiseley Guiseley
05/10 16:00 Nantwich Town Nantwich Town 1-0 Morpeth Town Morpeth Town
05/10 16:00 Ashton United Ashton United 2-6 Spennymoor Town Spennymoor Town
05/10 16:00 Billericay Town Billericay Town 4-2 Bath City Bath City
05/10 16:00 Dunston Dunston 2-3 Colne FC Colne FC
05/10 16:00 Oxford City Oxford City 2-0 Hampton & Richmond Hampton & Richmond
05/10 16:00 Lowestoft Town Lowestoft Town 1-2 Carshalton Athletic Carshalton Athletic
05/10 16:00 Dulwich Hamlet Dulwich Hamlet 3-0 Eastbourne Eastbourne
05/10 16:00 Maldon & Tiptree Maldon & Tiptree 6-1 Chertsey Town Chertsey Town
05/10 16:00 Welling United Welling United 4-1 Tavistock Tavistock
05/10 16:00 Haringey Borough Haringey Borough 1-0 Cray Wanderers Cray Wanderers
05/10 16:00 Bristol Manor Farm Bristol Manor Farm 0-0 Wealdstone Wealdstone
07/10 20:45 Gloucester City Gloucester City 1-3 Whitby Town Whitby Town
08/10 20:45 Slough Town Slough Town 2-3 Chippenham Town Chippenham Town
08/10 20:45 Weston-super-Mare Weston-super-Mare 1-4 Kingstonian Kingstonian
08/10 20:45 Wealdstone Wealdstone 4-0 Bristol Manor Farm Bristol Manor Farm
08/10 20:45 Bowers & Pitsea Bowers & Pitsea P1-1 Canvey Island Canvey Island
08/10 20:45 Hereford FC Hereford FC 0-0P Tamworth Tamworth
19/10 13:30 Potters Bar Town Potters Bar Town 1-1 Barnet Barnet
19/10 14:00 Chesterfield Chesterfield 1-1 Wrexham Wrexham
19/10 16:00 Weymouth FC Weymouth FC 1-2 Dover Athletic Dover Athletic
19/10 16:00 Havant & Waterlooville Havant & Waterlooville 1-2 Dulwich Hamlet Dulwich Hamlet
19/10 16:00 Welling United Welling United 0-0 Eastleigh Eastleigh
19/10 16:00 Bromley Bromley 4-3 Aldershot Town Aldershot Town
19/10 16:00 Maidstone United Maidstone United 4-1 Kings Langley Kings Langley
19/10 16:00 Oxford City Oxford City 2-1 Margate Margate
19/10 16:00 Hayes & Yeading United Hayes & Yeading United 1-1 Poole Town Poole Town
19/10 16:00 Royston Town Royston Town 1-3 Maldon & Tiptree Maldon & Tiptree
19/10 16:00 Bowers & Pitsea Bowers & Pitsea 1-2 Chichester City Chichester City
19/10 16:00 Torquay Torquay 3-2 Boreham Wood Boreham Wood
19/10 16:00 Sutton United Sutton United 1-1 Billericay Town Billericay Town
19/10 16:00 Carshalton Athletic Carshalton Athletic 2-1 Dagenham & Redbridge Dagenham & Redbridge
19/10 16:00 Whitby Town Whitby Town 1-1 Stourbridge Stourbridge
19/10 16:00 Tamworth Tamworth 0-3 Darlington 1883 Darlington 1883
19/10 16:00 Whyteleafe Whyteleafe 0-3 Chippenham Town Chippenham Town
19/10 16:00 Maidenhead United Maidenhead United 1-1 Wealdstone Wealdstone
19/10 16:00 Dartford Dartford 2-3 Kingstonian Kingstonian
19/10 16:00 Ebbsfleet Utd Ebbsfleet Utd 1-1 Woking Woking
19/10 16:00 Nantwich Town Nantwich Town 1-0 King's Lynn Town King's Lynn Town
19/10 16:00 Gateshead Gateshead 5-0 Colne FC Colne FC
19/10 16:00 Barrow Barrow 0-1 Solihull Moors Solihull Moors
19/10 16:00 Hartlepool Hartlepool 1-0 Brackley Town Brackley Town
19/10 16:00 Chorley Chorley 2-0 Spennymoor Town Spennymoor Town
19/10 16:00 Sourbrodt Sourbrodt 1-3 Altrincham Altrincham
19/10 16:00 Hednesford Town Hednesford Town 0-1 Boston Utd Boston Utd
19/10 16:00 Notts County Notts County 2-1 Belper Town Belper Town
19/10 16:00 Halifax Town Halifax Town 1-2 Harrogate Town Harrogate Town
19/10 16:00 AFC Fylde AFC Fylde 6-1 Peterborough Sports Peterborough Sports
19/10 18:20 York City York City 2-0 Stockport Stockport
21/10 20:45 Stourbridge Stourbridge 3-2 Whitby Town Whitby Town
22/10 20:45 Billericay Town Billericay Town 5-2 Sutton United Sutton United
22/10 20:45 Wrexham Wrexham 1-0 Chesterfield Chesterfield
22/10 20:45 Woking Woking 0-1 Ebbsfleet Utd Ebbsfleet Utd
22/10 20:45 Wealdstone Wealdstone 0-2 Maidenhead United Maidenhead United
22/10 20:45 Barnet Barnet 3-1 Potters Bar Town Potters Bar Town
22/10 20:45 Poole Town Poole Town 2-3 Hayes & Yeading United Hayes & Yeading United
22/10 20:45 Eastleigh Eastleigh 4-2 Welling United Welling United
29/10 20:45 Haringey Borough Haringey Borough 0-3 Yeovil Town Yeovil Town
 premier tour
23/08 20:45 Barking Barking 2-1 Aveley Aveley
23/08 20:45 Mole Valley SCR Mole Valley SCR 3-0 Eastbourne Town Eastbourne Town
23/08 20:45 Blackfield & Langley Blackfield & Langley 2-1 AFC Totton AFC Totton
23/08 20:45 Whickham Whickham 1-2 Thornaby Thornaby
23/08 20:45 Winchester City Winchester City 1-1 AFC Stoneham AFC Stoneham
23/08 20:45 Great Yarmouth Town Great Yarmouth Town 0-2 Rothwell Corinthians Rothwell Corinthians
23/08 20:45 Mickleover Sports Mickleover Sports 3-0 Coventry Sphinx Coventry Sphinx
23/08 20:45 Christchurch Christchurch 1-2 Badshot Lea Badshot Lea
23/08 20:45 Whitehawk Whitehawk 2-0 Saltdean United Saltdean United
24/08 16:00 Marlow Marlow 2-4 Cinderford Town Cinderford Town
24/08 16:00 AFC Dunstable AFC Dunstable 0-0 Hayes & Yeading United Hayes & Yeading United
24/08 16:00 Tooting & Mitcham United Tooting & Mitcham United 1-0 Faversham Town Faversham Town
24/08 16:00 Sittingbourne Sittingbourne 2-0 Uxbridge Uxbridge
24/08 16:00 Atherton Collieries Atherton Collieries 2-1 Runcorn Linnets Runcorn Linnets
24/08 16:00 Kidsgrove Athletic Kidsgrove Athletic 1-1 Newcastle Town Newcastle Town
24/08 16:00 Bedworth United Bedworth United 1-1 Halesowen Town Halesowen Town
24/08 16:00 Barton Town Old Boys Barton Town Old Boys 1-3 Grantham Town Grantham Town
24/08 16:00 Loughborough Dynamo Loughborough Dynamo 2-2 Sherwood Colliery Sherwood Colliery
24/08 16:00 Wingate & Finchley Wingate & Finchley 2-0 Welwyn Garden City Welwyn Garden City
24/08 16:00 Harlow Town Harlow Town 1-1 Brentwood Town Brentwood Town
24/08 16:00 Basingstoke Basingstoke 0-2 Westfield Westfield
24/08 16:00 Spalding United Spalding United 2-4 Dereham Town Dereham Town
24/08 16:00 Cambridge City Cambridge City 0-2 Barton Rovers Barton Rovers
24/08 16:00 Burgess Hill Town Burgess Hill Town 0-3 Sevenoaks Town Sevenoaks Town
24/08 16:00 Phoenix Sports Phoenix Sports 0-6 Staines Town Staines Town
24/08 16:00 AFC Sudbury AFC Sudbury 2-1 Felixstowe & Walton United Felixstowe & Walton United
24/08 16:00 Grays Athletic Grays Athletic 5-2 Heybridge Swifts Heybridge Swifts
24/08 16:00 Belper Town Belper Town 1-1 Sporting Khalsa Sporting Khalsa
24/08 16:00 Brighouse Town Brighouse Town 2-2 Morpeth Town Morpeth Town
24/08 16:00 Frickley Athletic Frickley Athletic 0-1 Tadcaster Tadcaster
24/08 16:00 Widnes Widnes 2-2 Mossley Mossley
24/08 16:00 Melton Town Melton Town 1-3 Cleethorpes Town Cleethorpes Town
24/08 16:00 Heanor Town Heanor Town 0-0 AFC Mansfield AFC Mansfield
24/08 16:00 Sheppey United Sheppey United 3-1 Glebe Glebe
24/08 16:00 Heather St Johns Heather St Johns 1-0 Worcester City Worcester City
24/08 16:00 Lichfield City Lichfield City 3-0 Haughmond Haughmond
24/08 16:00 Soham Town Rangers Soham Town Rangers 2-0 Biggleswade United FC Biggleswade United FC
24/08 16:00 Harwich & Parkeston Harwich & Parkeston 0-2 Romford Romford
24/08 16:00 March Town United March Town United 2-1 Wellingborough Town Wellingborough Town
24/08 16:00 Haywards Heath Town Haywards Heath Town 2-1 Tunbridge Wells Tunbridge Wells
24/08 16:00 Arlesey Town Arlesey Town 2-0 Peterborough Northern Star Peterborough Northern Star
24/08 16:00 Dunston Dunston 2-2 Goole Goole
24/08 16:00 Garforth Town Garforth Town 0-4 Colne FC Colne FC
24/08 16:00 Sunderland RCA Sunderland RCA 1-0 Hemsworth MW Hemsworth MW
24/08 16:00 Wembley Wembley 2-3 Berkhamsted Berkhamsted
24/08 16:00 Romulus Romulus 6-0 Market Drayton Town Market Drayton Town
24/08 16:00 East Grinstead Town East Grinstead Town 0-1 Abbey Rangers Abbey Rangers
24/08 16:00 Bromsgrove Sporting Bromsgrove Sporting 2-1 Leicester Road Leicester Road
24/08 16:00 Stourport Swifts Stourport Swifts 0-0 Boldmere St Michaels Boldmere St Michaels
24/08 16:00 AFC Wulfrunians AFC Wulfrunians 0-1 Leek Town Leek Town
24/08 16:00 Cray Valley (PM) Cray Valley (PM) 0-2 Whyteleafe Whyteleafe
24/08 16:00 Whitstable Town Whitstable Town 3-1 Newhaven Newhaven
24/08 16:00 Guildford City Guildford City 1-2 Varndeanians Varndeanians
24/08 16:00 Yate Town Yate Town 2-2 Exmouth Exmouth
24/08 16:00 Bitton AFC Bitton AFC 2-3 Mangotsfield United Mangotsfield United
24/08 16:00 Trafford Trafford 2-0 Burscough Burscough
24/08 16:00 Liversedge Liversedge 1-0 Droylsden Droylsden
24/08 16:00 1874 Northwich 1874 Northwich 6-0 Worksop Parramore Worksop Parramore
24/08 16:00 Stocksbridge Park Steels Stocksbridge Park Steels 2-3 Irlam Irlam
24/08 16:00 Padiham Padiham 1-1 Marine Marine
24/08 16:00 Radcliffe Borough Radcliffe Borough 0-0 Runcorn Town Runcorn Town
24/08 16:00 Coleshill Town Coleshill Town 0-3 Whitchurch Alport Whitchurch Alport
24/08 16:00 Tividale Tividale 0-5 Chasetown Chasetown
24/08 16:00 Southall Southall 1-2 Spelthorne Sports Spelthorne Sports
24/08 16:00 Cirencester Town Cirencester Town 5-0 North Greenford United North Greenford United
24/08 16:00 Shrivenham Shrivenham 0-2 Chalfont St Peter Chalfont St Peter
24/08 16:00 Hamble Club Hamble Club 0-1 Sholing Sholing
24/08 16:00 Cockfosters Cockfosters 0-4 Coggeshall Town Coggeshall Town
24/08 16:00 Long Melford Long Melford 0-2 Colney Heath Colney Heath
24/08 16:00 Saffron Walden Town FC Saffron Walden Town FC 1-2 Maldon & Tiptree Maldon & Tiptree
24/08 16:00 Waltham Abbey Waltham Abbey 4-0 Woodbridge Town Woodbridge Town
24/08 16:00 Takeley Takeley 3-3 White Ensign White Ensign
24/08 16:00 Aylesbury FC Aylesbury FC 4-5 North Leigh North Leigh
24/08 16:00 Wantage Town Wantage Town 2-2 Thame Rangers Thame Rangers
24/08 16:00 Thame United Thame United 3-3 Leighton Town Leighton Town
24/08 16:00 Horsham YMCA Horsham YMCA 2-1 Egham Egham
24/08 16:00 Sutton Athletic Sutton Athletic 6-0 Ashford Town (Middlesex) Ashford Town (Middlesex)
24/08 16:00 Chertsey Town Chertsey Town 5-1 Erith & Belvedere Erith & Belvedere
24/08 16:00 Bradford Town Bradford Town 3-1 Larkhall Athletic FC Larkhall Athletic FC
24/08 16:00 Hythe & Dibden Hythe & Dibden 2-1 Horndean Horndean
24/08 16:00 CB Hounslow United CB Hounslow United 0-3 Horley Town Horley Town
24/08 16:00 Bridon Ropes Bridon Ropes 2-7 Chichester City Chichester City
24/08 16:00 Slimbridge Slimbridge 1-1 Burnham Burnham
24/08 16:00 Brimscombe & Thrupp Brimscombe & Thrupp 1-3 Aylesbury United Aylesbury United
24/08 16:00 Westfields Westfields 2-3 Lutterworth Town Lutterworth Town
24/08 16:00 Thatcham Town Thatcham Town 7-1 Andover New Street Andover New Street
24/08 16:00 Cribbs Cribbs 0-1 Bideford Bideford
24/08 16:00 Northwich Northwich 2-1 Prescot Cables Prescot Cables
24/08 16:00 Wroxham FC Wroxham FC 2-4 Stamford Stamford
24/08 16:00 Seaham Red Star Seaham Red Star 3-1 Guisborough Town Guisborough Town
24/08 16:00 Northallerton Town Northallerton Town 0-3 Stockton Town Stockton Town
24/08 16:00 City of Liverpool City of Liverpool 2-1 Skelmersdale United Skelmersdale United
24/08 16:00 Fleet Town Fleet Town 3-0 Baffins Milton Rovers Baffins Milton Rovers
24/08 16:00 VCD Athletic VCD Athletic 3-3 Uckfield Town Uckfield Town
24/08 16:00 South Park South Park 2-1 Canterbury City Canterbury City
24/08 16:00 Gresley Gresley 1-2 Sutton Coldfield Town Sutton Coldfield Town
24/08 16:00 Long Eaton United FC Long Eaton United FC 1-1 South Normanton Athletic South Normanton Athletic
24/08 16:00 Bury Town Bury Town 1-2 Histon Histon
24/08 16:00 Godmanchester Rovers Godmanchester Rovers 1-1 St Neots Town St Neots Town
24/08 16:00 Waltham Forest Waltham Forest 2-0 Great Wakering Rovers Great Wakering Rovers
24/08 16:00 Hadley Hadley 2-0 Hoddesdon Town Hoddesdon Town
24/08 16:00 London Colney London Colney 5-0 Halstead Town Halstead Town
24/08 16:00 Whitton United Whitton United 2-1 Hertford Town Hertford Town
24/08 16:00 FC Clacton FC Clacton 1-1 Witham Town Witham Town
24/08 16:00 Stotfold FC Stotfold FC 0-2 Canvey Island Canvey Island
24/08 16:00 Bowers & Pitsea Bowers & Pitsea 4-2 Barkingside Barkingside
24/08 16:00 Newcastle Benfield FC Newcastle Benfield FC 1-0 Workington Workington
24/08 16:00 Billingham Town Billingham Town 3-4 Ossett United Ossett United
24/08 16:00 Ashington AFC Ashington AFC 1-3 Marske United Marske United
24/08 16:00 Pickering Town CFC Pickering Town CFC 3-1 Bridlington Town Bridlington Town
24/08 16:00 Biggleswade Biggleswade 4-0 Yaxley FC Yaxley FC
24/08 16:00 Portland United Portland United 4-3 Hamworthy United FC Hamworthy United FC
24/08 16:00 Hastings United Hastings United 2-1 Broadbridge Heath Broadbridge Heath
24/08 16:00 Maltby Main Maltby Main 4-1 Loughborough University Loughborough University
24/08 16:00 Winterton Rangers FC Winterton Rangers FC 0-1 Kirby Muxloe Kirby Muxloe
24/08 16:00 Staveley MW Staveley MW 2-1 Lincoln United Lincoln United
24/08 16:00 Peterborough Sports Peterborough Sports 7-0 Bugbrooke St Michaels Bugbrooke St Michaels
24/08 16:00 Bedford Town Bedford Town 0-1 Deeping Rangers Deeping Rangers
24/08 16:00 Wisbech Town Wisbech Town 2-2 Ely City Ely City
24/08 16:00 Corby Town Corby Town 4-0 Holbeach United Holbeach United
24/08 16:00 Bedfont Sports Bedfont Sports 3-2 Hanworth Villa Hanworth Villa
24/08 16:00 Redhill Redhill 1-4 Balham Balham
24/08 16:00 Tower Hamlets Tower Hamlets 1-6 Horsham Horsham
24/08 16:00 Arundel FC Arundel FC 1-0 Shoreham Shoreham
24/08 16:00 Beckenham Town Beckenham Town 0-1 Ashford United Ashford United
24/08 16:00 Chipstead Chipstead 0-0 Hassocks Hassocks
24/08 16:00 Pontefract Collieries Pontefract Collieries 1-1 Hebburn Town Hebburn Town
24/08 16:00 Herne Bay Herne Bay 2-2 AFC Croydon Athletic AFC Croydon Athletic
24/08 16:00 Tilbury Tilbury 3-1 Stanway Rovers FC Stanway Rovers FC
24/08 16:00 Boston Town FC Boston Town FC 0-0 Thurnby Nirvana Thurnby Nirvana
24/08 16:00 Cheshunt Cheshunt 1-0 Stowmarket Town Stowmarket Town
24/08 16:00 Basildon United Basildon United 7-1 Framlingham Town Framlingham Town
24/08 16:00 Longlevens Longlevens 1-0 Northwood Northwood
24/08 16:00 Bishops Cleeve Bishops Cleeve 1-4 Kidlington Kidlington
24/08 16:00 Highworth Town Highworth Town 3-0 Ardley United Ardley United
24/08 16:00 Fairford Town FC Fairford Town FC 2-3 Hanwell Town Hanwell Town
24/08 16:00 Steyning Town Steyning Town 1-4 Ramsgate Ramsgate
24/08 16:00 Didcot Town Didcot Town 2-1 Roman Glass St George Roman Glass St George
24/08 16:00 Gorleston Gorleston 0-1 Kempston Rovers Kempston Rovers
24/08 16:00 Newport Pagnell Town FC Newport Pagnell Town FC 1-2 Flackwell Heath FC Flackwell Heath FC
24/08 16:00 Little Common Little Common 2-1 Three Bridges Three Bridges
24/08 16:00 Street Street 1-5 Willand Rovers Willand Rovers
24/08 16:00 Shepton Mallet Shepton Mallet 1-1 Melksham Town Melksham Town
24/08 16:00 Tavistock Tavistock 2-1 Frome Town Frome Town
24/08 16:00 Sheffield Sheffield 2-1 Litherland Remyca Litherland Remyca
24/08 16:00 Eccleshill United Eccleshill United 1-1 Glossop North End FC Glossop North End FC
24/08 16:00 Stalybridge Celtic Stalybridge Celtic 0-0 West Didsbury & Chorlton West Didsbury & Chorlton
24/08 16:00 Ramsbottom United Ramsbottom United 3-3 Winsford United Winsford United
24/08 16:00 Charnock Richard Charnock Richard 1-1 Longridge Town Longridge Town
24/08 16:00 Reading City Reading City 0-3 Moneyfields Moneyfields
24/08 16:00 Bournemouth FC Bournemouth FC 0-5 Bracknell Town Bracknell Town
24/08 16:00 Binfield Binfield 3-2 Lymington Town Lymington Town
24/08 16:00 Clevedon Town Clevedon Town 2-5 Bristol Manor Farm Bristol Manor Farm
24/08 16:00 Bridgwater Town Bridgwater Town 7-0 Brislington Brislington
24/08 16:00 Knaphill Knaphill 0-1 Fareham Town Fareham Town
24/08 16:00 Plymouth Parkway Plymouth Parkway 5-2 Paulton Rovers Paulton Rovers
25/08 15:00 Evesham United Evesham United 2-1 Harefield United Harefield United
25/08 16:00 Dunstable Town Dunstable Town 4-1 Shortwood United Shortwood United
25/08 16:00 Cray Wanderers Cray Wanderers 5-0 Hythe Town Hythe Town
25/08 16:00 FC Romania FC Romania 3-3 Ware Ware
08/11 20:55 Dulwich Hamlet Dulwich Hamlet 1-4 Carlisle Carlisle
09/11 14:00 Sunderland Sunderland 1-1 Gillingham Gillingham
09/11 16:00 Accrington Stanley Accrington Stanley 0-2 Crewe Alexandra Crewe Alexandra
09/11 16:00 Cheltenham Town Cheltenham Town 1-1 Swindon Town Swindon Town
09/11 16:00 Carshalton Athletic Carshalton Athletic 1-4 Boston Utd Boston Utd
09/11 16:00 Tranmere Rovers Tranmere Rovers 2-2 Wycombe Wanderers Wycombe Wanderers
09/11 16:00 Mansfield Town Mansfield Town 1-0 Chorley Chorley
09/11 16:00 Shrewsbury Shrewsbury 1-1 Bradford City Bradford City
09/11 16:00 Blackpool Blackpool 4-1 Morecambe Morecambe
09/11 16:00 Milton Keynes Dons Milton Keynes Dons 0-1 Port Vale Port Vale
09/11 16:00 Stevenage Stevenage 1-1 Peterborough United Peterborough United
09/11 16:00 Nantwich Town Nantwich Town 0-1 AFC Fylde AFC Fylde
09/11 16:00 Forest Green Rovers Forest Green Rovers 4-0 Billericay Town Billericay Town
09/11 16:00 Stourbridge Stourbridge 2-2 Eastleigh Eastleigh
09/11 16:00 Ebbsfleet Utd Ebbsfleet Utd 2-3 Notts County Notts County
09/11 16:00 Maidenhead United Maidenhead United 1-3 Rotherham United Rotherham United
09/11 16:00 AFC Wimbledon AFC Wimbledon 1-1 Doncaster Rovers Doncaster Rovers
09/11 16:00 Grimsby Town Grimsby Town 1-1 Newport County Newport County
09/11 16:00 Walsall Walsall 2-2 Darlington 1883 Darlington 1883
09/11 16:00 Colchester United Colchester United 0-2 Coventry City Coventry City
09/11 16:00 Maidstone United Maidstone United 1-0 Torquay Torquay
09/11 16:00 Crawley Town Crawley Town 4-1 Scunthorpe Scunthorpe
09/11 16:00 Oxford City Oxford City 1-5 Solihull Moors Solihull Moors
09/11 16:00 Cambridge United Cambridge United 1-1 Exeter City Exeter City
09/11 16:00 Salford City Salford City 1-1 Burton Albion Burton Albion
09/11 16:00 Ipswich Town Ipswich Town 1-1 Lincoln Lincoln
09/11 16:00 Bolton Bolton 0-1 Plymouth Argyle Plymouth Argyle
10/11 13:00 Dover Athletic Dover Athletic 1-0 Southend United Southend United
10/11 13:45 Wrexham Wrexham 0-0 Rochdale Rochdale
10/11 13:45 Barnet Barnet 0-2 Fleetwood Town Fleetwood Town
10/11 13:45 York City York City 0-1 Altrincham Altrincham
10/11 13:45 Bristol Rovers Bristol Rovers 1-1 Bromley Bromley
10/11 13:45 Chippenham Town Chippenham Town 0-3 Northampton Town Northampton Town
10/11 13:45 Leyton Orient Leyton Orient 1-2 Maldon & Tiptree Maldon & Tiptree
10/11 13:45 Macclesfield Town Macclesfield Town 0-4 Kingstonian Kingstonian
10/11 13:45 Gateshead Gateshead 1-2 Oldham Oldham
10/11 15:15 Hayes & Yeading United Hayes & Yeading United 0-2 Oxford Utd Oxford Utd
11/11 21:40 Harrogate Town Harrogate Town 1-2 Portsmouth Portsmouth
12/11 20:45 Yeovil Town Yeovil Town 1-4 Hartlepool Hartlepool
 premier tour (r)
19/11 20:45 Peterborough United Peterborough United 2-0 Stevenage Stevenage
19/11 20:45 Rochdale Rochdale 1-0 Wrexham Wrexham
19/11 20:45 Swindon Town Swindon Town 0-1 Cheltenham Town Cheltenham Town
19/11 20:45 Bradford City Bradford City 0-1 Shrewsbury Shrewsbury
19/11 20:45 Doncaster Rovers Doncaster Rovers 2-0 AFC Wimbledon AFC Wimbledon
19/11 20:45 Burton Albion Burton Albion 4-1 Salford City Salford City
19/11 20:45 Eastleigh Eastleigh 3-0 Stourbridge Stourbridge
19/11 20:45 Exeter City Exeter City 1-0 Cambridge United Cambridge United
19/11 20:45 Gillingham Gillingham 0-0 Sunderland Sunderland
19/11 20:45 Bromley Bromley 0-1 Bristol Rovers Bristol Rovers
20/11 20:45 Darlington 1883 Darlington 1883 0-1 Walsall Walsall
20/11 20:45 Wycombe Wanderers Wycombe Wanderers 1-2* Tranmere Rovers Tranmere Rovers
20/11 20:45 Newport County Newport County 2-0 Grimsby Town Grimsby Town
20/11 20:45 Lincoln Lincoln 0-1 Ipswich Town Ipswich Town
 Second tour
29/11 20:55 Maldon & Tiptree Maldon & Tiptree 0-1 Newport County Newport County
30/11 16:00 Portsmouth Portsmouth 2-1 Altrincham Altrincham
30/11 16:00 Cheltenham Town Cheltenham Town 1-3 Port Vale Port Vale
30/11 16:00 Oldham Oldham 0-1 Burton Albion Burton Albion
30/11 16:00 Shrewsbury Shrewsbury 2-0 Mansfield Town Mansfield Town
30/11 16:00 Walsall Walsall 0-1 Oxford Utd Oxford Utd
30/11 16:00 Forest Green Rovers Forest Green Rovers 2-2 Carlisle Carlisle
30/11 16:00 Kingstonian Kingstonian 0-2 AFC Fylde AFC Fylde
30/11 18:30 Eastleigh Eastleigh 1-1 Crewe Alexandra Crewe Alexandra
01/12 15:00 Coventry City Coventry City 1-1 Ipswich Town Ipswich Town
01/12 15:00 Bristol Rovers Bristol Rovers 1-1 Plymouth Argyle Plymouth Argyle
01/12 15:00 Rochdale Rochdale 0-0 Boston Utd Boston Utd
01/12 15:00 Exeter City Exeter City 2-2 Hartlepool Hartlepool
01/12 15:00 Peterborough United Peterborough United 3-0 Dover Athletic Dover Athletic
01/12 15:00 Gillingham Gillingham 3-0 Doncaster Rovers Doncaster Rovers
01/12 15:00 Northampton Town Northampton Town 3-1 Notts County Notts County
01/12 15:00 Crawley Town Crawley Town 1-2 Fleetwood Town Fleetwood Town
01/12 15:00 Blackpool Blackpool 3-1 Maidstone United Maidstone United
01/12 16:00 Tranmere Rovers Tranmere Rovers 5-1 Chichester City Chichester City
02/12 20:45 Solihull Moors Solihull Moors 3-4 Rotherham United Rotherham United
 Second tour (r)
10/12 20:45 Hartlepool Hartlepool 0-0 Exeter City Exeter City
10/12 20:45 Ipswich Town Ipswich Town 1-2 Coventry City Coventry City
10/12 20:45 Crewe Alexandra Crewe Alexandra 3-1 Eastleigh Eastleigh
10/12 20:45 Carlisle Carlisle 1-0 Forest Green Rovers Forest Green Rovers
16/12 20:30 Boston Utd Boston Utd 1-2 Rochdale Rochdale
17/12 20:30 Plymouth Argyle Plymouth Argyle 0-1 Bristol Rovers Bristol Rovers
 Troisième tour
04/01 13:31 Bristol City Bristol City 1-1 Shrewsbury Shrewsbury
04/01 13:31 Millwall Millwall 3-0 Newport County Newport County
04/01 13:31 Birmingham City Birmingham City 2-1 Blackburn Blackburn
04/01 13:31 Rotherham United Rotherham United 2-3 Hull City Hull City
04/01 13:31 Rochdale Rochdale 1-1 Newcastle Utd Newcastle Utd
04/01 13:31 Burnley Burnley 4-2 Peterborough United Peterborough United
04/01 16:00? Southampton Southampton 2-0 Huddersfield Town Huddersfield Town
04/01 16:00? Preston North End Preston North End 2-4 Norwich City Norwich City
04/01 16:00? Watford Watford 3-3 Tranmere Rovers Tranmere Rovers
04/01 16:00? Reading Reading 2-2 Blackpool Blackpool
04/01 16:00? Fulham Fulham 2-1 Aston Villa Aston Villa
04/01 16:00? Brentford Brentford 1-0 Stoke City Stoke City
04/01 16:00? Brighton Brighton 0-1 Sheffield Wednesday Sheffield Wednesday
04/01 16:00? Cardiff City Cardiff City 2-2 Carlisle Carlisle
04/01 16:00? Oxford Utd Oxford Utd 4-1 Hartlepool Hartlepool
04/01 18:31 Leicester City Leicester City 2-0 Wigan Wigan
04/01 18:31 Fleetwood Town Fleetwood Town 1-2 Portsmouth Portsmouth
04/01 18:31 Wolverhampton Wolverhampton 0-0 Manchester United Manchester United
04/01 18:31 Bournemouth Bournemouth 4-0 Luton Town Luton Town
04/01 18:31 Manchester City Manchester City 4-1 Port Vale Port Vale
05/01 15:00? Crystal Palace Crystal Palace 0-1 Derby County Derby County
05/01 15:00? QPR QPR 5-1 Swansea Swansea
05/01 15:00? Bristol Rovers Bristol Rovers 2-2 Coventry City Coventry City
05/01 15:00? Crewe Alexandra Crewe Alexandra 1-3 Barnsley Barnsley
05/01 15:00? Sheffield United Sheffield United 2-1 AFC Fylde AFC Fylde
05/01 15:00? Middlesbrough Middlesbrough 1-1 Tottenham Tottenham
05/01 15:00? Charlton Athletic Charlton Athletic 0-1 West Bromwich West Bromwich
05/01 15:00? Burton Albion Burton Albion 2-4 Northampton Town Northampton Town
05/01 15:00? Chelsea Chelsea 2-0 Nottingham Forest Nottingham Forest
05/01 17:00? Liverpool Liverpool 1-0 Everton Everton
05/01 19:16 Gillingham Gillingham 0-2 West Ham Utd West Ham Utd
06/01 20:56 Arsenal Arsenal 1-0 Leeds United Leeds United
 Troisième tour (r)
14/01 20:45 Blackpool Blackpool 0-2 Reading Reading
14/01 20:45 Coventry City Coventry City 3-0 Bristol Rovers Bristol Rovers
14/01 20:45 Shrewsbury Shrewsbury 1-0 Bristol City Bristol City
14/01 20:45 Newcastle Utd Newcastle Utd 4-1 Rochdale Rochdale
14/01 21:05 Tottenham Tottenham 2-1 Middlesbrough Middlesbrough
15/01 20:45 Manchester United Manchester United 1-0 Wolverhampton Wolverhampton
15/01 20:45 Carlisle Carlisle 3-4 Cardiff City Cardiff City
23/01 20:45 Tranmere Rovers Tranmere Rovers 2-1* Watford Watford
 Quatrième tour
24/01 21:00 Northampton Town Northampton Town 0-0 Derby County Derby County
24/01 21:00 QPR QPR 1-2 Sheffield Wednesday Sheffield Wednesday
25/01 13:45 Brentford Brentford 0-1 Leicester City Leicester City
25/01 16:00 Coventry City Coventry City 0-0 Birmingham City Birmingham City
25/01 16:00 Millwall Millwall 0-2 Sheffield United Sheffield United
25/01 16:00 West Ham Utd West Ham Utd 0-1 West Bromwich West Bromwich
25/01 16:00 Newcastle Utd Newcastle Utd 0-0 Oxford Utd Oxford Utd
25/01 16:00 Reading Reading 1-1 Cardiff City Cardiff City
25/01 16:00 Burnley Burnley 1-2 Norwich City Norwich City
25/01 16:00 Portsmouth Portsmouth 4-2 Barnsley Barnsley
25/01 16:00 Southampton Southampton 1-1 Tottenham Tottenham
25/01 18:30 Hull City Hull City 1-2 Chelsea Chelsea
26/01 14:00 Manchester City Manchester City 4-0 Fulham Fulham
26/01 16:00 Tranmere Rovers Tranmere Rovers 0-6 Manchester United Manchester United
26/01 18:00 Shrewsbury Shrewsbury 2-2 Liverpool Liverpool
27/01 21:00 Bournemouth Bournemouth 1-2 Arsenal Arsenal
 Quatrième tour (r)
04/02 20:45 Cardiff City Cardiff City 3-3P Reading Reading
04/02 20:45 Derby County Derby County 4-2 Northampton Town Northampton Town
04/02 20:45 Liverpool Liverpool 1-0 Shrewsbury Shrewsbury
04/02 20:45 Birmingham City Birmingham City P2-2 Coventry City Coventry City
04/02 21:05 Oxford Utd Oxford Utd 2-3* Newcastle Utd Newcastle Utd
05/02 20:45 Tottenham Tottenham 3-2 Southampton Southampton
 Cinquième tout
02/03 20:45 Portsmouth Portsmouth 0-2 Arsenal Arsenal
03/03 20:45 Chelsea Chelsea 2-0 Liverpool Liverpool
03/03 21:00 Reading Reading 1-2* Sheffield United Sheffield United
03/03 21:00 West Bromwich West Bromwich 2-3 Newcastle Utd Newcastle Utd
04/03 20:45 Tottenham Tottenham 1-1P Norwich City Norwich City
04/03 20:45 Leicester City Leicester City 1-0 Birmingham City Birmingham City
04/03 20:45 Sheffield Wednesday Sheffield Wednesday 0-1 Manchester City Manchester City
05/03 20:45 Derby County Derby County 0-3 Manchester United Manchester United
 Quarts de finale
21/03 13:30 Leicester City Leicester City Rem Chelsea Chelsea
21/03 20:00 Newcastle Utd Newcastle Utd Rem Manchester City Manchester City
22/03 14:30 Sheffield United Sheffield United Rem Arsenal Arsenal
22/03 17:30 Norwich City Norwich City Rem Manchester United Manchester United