Saison 2011 - 2012


 JournĂ©e 1
28/07 19:00 White Star White Star 1-0 Branddonk Branddonk
30/07 16:00 Mortsel OG Mortsel OG 1-1 Olympic Essen Olympic Essen
30/07 16:00 SC Mechelen SC Mechelen 3-2 Branst Branst
30/07 18:00 Wildert Wildert 2-0 Schoten SK Schoten SK
30/07 18:00 Brecht SK Brecht SK 0-0 Kalmthout SK Kalmthout SK
30/07 18:00 Wilrijk SK Wilrijk SK 2-2 Maria-Ter-Heide Maria-Ter-Heide
30/07 18:00 Minderhout VV Minderhout VV 2-0 Sint-Jozef Sint-Jozef
30/07 18:00 Wechelderzande Wechelderzande 0-4 Ezaart Sport Ezaart Sport
30/07 18:00 Booischot Booischot 0-0 Netezonen Netezonen
30/07 18:00 Excelsior Bouwel Excelsior Bouwel 2-2 Pulle Pulle
30/07 18:00 Loenhout SK Loenhout SK 8-0 Hove Sport Hove Sport
30/07 18:00 Sint Job Sint Job 4-1 Rochus Deurne Rochus Deurne
30/07 18:00 Brasschaat KFC Brasschaat KFC 3-0 Aartselaar Aartselaar
30/07 18:00 Hezewijk Hezewijk 1-2 Linda Olen Linda Olen
30/07 18:00 KFC Halle KFC Halle 1-5 Oevel Oevel
30/07 18:00 Kessel Kessel 6-1 Racing Emblem Racing Emblem
30/07 18:00 Wezel Sport Wezel Sport 6-1 Rauw Rauw
30/07 18:00 Turk Sport Turk Sport 1-1 Schilde SK Schilde SK
30/07 18:00 Merksem Merksem 4-1 Zwijndrecht Zwijndrecht
30/07 18:00 HIH Turnhout HIH Turnhout 1-5 FC Turnhout FC Turnhout
30/07 18:00 Ranst Ranst 1-3 Wuustwezel FC Wuustwezel FC
30/07 18:00 Grobbendonk Grobbendonk 3-3 Hooikt Hooikt
30/07 18:00 Olen United Olen United 1-7 Herenthout Herenthout
30/07 18:00 Kontich FC Kontich FC 1-4 Oppuurs Oppuurs
30/07 18:00 KGR Katelijne KGR Katelijne 2-0 Boechoutse V.V. Boechoutse V.V.
30/07 18:00 Rapid Leest Rapid Leest 4-1 Oxford Hemiksem Oxford Hemiksem
30/07 18:00 Wavria Wavria 2-0 Hallaar Hallaar
30/07 18:00 Heffen SK Heffen SK 3-3 Lint Lint
30/07 18:00 Hombeek Hombeek 0-1 Bonheiden Bonheiden
30/07 18:00 Blaasveld Blaasveld 2-7 Walem Walem
30/07 18:00 Putte Putte 6-0 Hingene Hingene
30/07 18:00 Willebroekse SV Willebroekse SV 0-5 Ternesse Ternesse
30/07 18:00 RB Elzestraat RB Elzestraat 2-8 Schriek Schriek
30/07 18:00 SKS Herentals SKS Herentals 6-0 Ramsel FC Ramsel FC
30/07 18:00 Zoersel Zoersel 2-0 Blauberg Sport Blauberg Sport
30/07 18:00 VCPOEDERLEE VCPOEDERLEE 2-2 Oostmalle Sport Oostmalle Sport
30/07 18:00 Itegem Itegem 0-6 VC Wijnegem VC Wijnegem
30/07 18:00 Rijmenam Rijmenam 0-2 VV Duffel VV Duffel
30/07 18:00 Hemiksem Hemiksem 8-1 _NIELSE SV _NIELSE SV
30/07 18:00 Schelle Sport Schelle Sport 2-3 Turkuaz Antwerpen Turkuaz Antwerpen
30/07 18:00 Lippelo Lippelo 7-2 Peulis Peulis
30/07 18:00 Punt Punt 5-5 Lentezon Beerse Lentezon Beerse
30/07 18:00 Tongerlo Tongerlo 3-0 Noordstar VV Noordstar VV
30/07 18:00 Houtvenne Houtvenne 4-2 Wiekevorst Wiekevorst
30/07 18:00 AC Olen AC Olen 1-1 SK Rita Berlaar SK Rita Berlaar
30/07 18:00 Tubantia Borgerhout Tubantia Borgerhout 4-2 Horendonk FC Horendonk FC
30/07 18:00 Retie SK Retie SK 5-0 Wortel Wortel
30/07 18:00 FC Merksem FC Merksem 3-0 KSK Ekeren Donk KSK Ekeren Donk
30/07 18:00 Heibos SV Heibos SV 0-5 Olympic Pirates Deurne Olympic Pirates Deurne
30/07 18:00 Sparta Linkeroever Sparta Linkeroever 1-0 Excelsior Essen Excelsior Essen
30/07 18:00 Borsbeek Sport Borsbeek Sport 0-1 Berendrecht Berendrecht
30/07 18:00 Beerschot Beerschot 6-2 Putte SK Putte SK
30/07 18:00 Achterbroek VV Achterbroek VV 1-4 VE Stabroek VE Stabroek
30/07 18:00 Vrij Arendonk Vrij Arendonk 2-0 FC Rosselaar Hulsen FC Rosselaar Hulsen
30/07 18:00 Oosterlo Oosterlo 0-5 Kasterlee Kasterlee
30/07 18:00 Weelde Weelde 3-1 Excelsior Forest Excelsior Forest
30/07 18:00 ZW Eendr. Kessel ZW Eendr. Kessel 4-2 KFC heultje KFC heultje
30/07 18:00 Netegalm Netegalm 1-1 Dosko Dosko
30/07 18:00 Vlimmeren Sport Vlimmeren Sport 0-2 Merksplas Merksplas
30/07 18:00 Mol Mol 1-4 Verbroedering Balen Verbroedering Balen
30/07 18:00 Pulderbos Pulderbos 2-4 Herselt Herselt
30/07 18:00 Flandria Ravels Flandria Ravels 1-2 Meerle Meerle
30/07 18:00 Standaard Forest Standaard Forest 1-2 Poppel Poppel
30/07 18:00 Oosthoven Oosthoven 2-5 Olmen Olmen
30/07 18:00 FC Zandvliet FC Zandvliet 0-6 Mariaburg VK Mariaburg VK
31/07 16:00 Bevel Bevel 1-2 VC Herentals VC Herentals
31/07 16:00 Wintam Wintam 2-0 Leest United Leest United
31/07 18:00 Reet SK Reet SK 3-2 Apollo-Nielse Apollo-Nielse
31/07 18:00 Gierle Gierle 7-0 Oud-Turnhout Oud-Turnhout
31/07 18:00 Heindonk Heindonk 1-1 Rumstse SK Rumstse SK
31/07 19:00 Sint-Amands Sint-Amands 0-5 Grasheide vzw Grasheide vzw
04/08 19:00 Tisselt Tisselt 2-2 Puurs Puurs
04/08 19:00 Heikant Heikant 1-1 BO Beerzel BO Beerzel
04/08 19:00 Berg en Dal VV Berg en Dal VV 2-1 Zwaneven Zwaneven
04/08 19:00 Alberta Geel Alberta Geel 1-2 Molenkring Lichtaart Molenkring Lichtaart
04/08 19:00 s Gravenwezel-Schilde s Gravenwezel-Schilde 7-1 Burcht Burcht
04/08 19:00 Ekeren Ekeren 3-2 Belgica Edegem Belgica Edegem
04/08 19:00 K. F.C. Nieuwmoer K. F.C. Nieuwmoer 1-1 Nieuwmoer Nieuwmoer
04/08 19:00 F.C. Arendonk Sport F.C. Arendonk Sport 5-1 Sint-Dimpna Sint-Dimpna
04/08 19:00 Zammel Zammel 1-2 Beekhoek Sport Beekhoek Sport
04/08 19:00 VV Laakdal VV Laakdal 0-0 Zandhoven SK Zandhoven SK
04/08 19:00 Westmalle Westmalle 0-3 OG Vorselaar OG Vorselaar
04/08 19:00 Zoerle Zoerle 3-0 Immer-Voort Immer-Voort
04/08 19:00 Nijlen Nijlen 3-1 Oelegem SK Oelegem SK
04/08 19:00 Broechem Broechem 3-0 Massenhoven Massenhoven
04/08 19:00 Meer Meer 2-3 KFC Lille KFC Lille
04/08 19:30 Gooreind Gooreind 5-0 Maccabi Maccabi
04/08 19:30 Antiona Antiona 5-0 Westmeerbeek Westmeerbeek
 JournĂ©e 2
06/08 14:00 FC Turnhout FC Turnhout 5-0 Alberta Geel Alberta Geel
06/08 18:00 KFC Lille KFC Lille 3-1 Zammel Zammel
06/08 18:00 Westmeerbeek Westmeerbeek 0-1 VCPOEDERLEE VCPOEDERLEE
06/08 18:00 Massenhoven Massenhoven 2-2 Grobbendonk Grobbendonk
06/08 18:00 Linda Olen Linda Olen 0-0 AC Olen AC Olen
06/08 18:00 Wiekevorst Wiekevorst 1-5 Antiona Antiona
06/08 18:00 Hooikt Hooikt 3-1 Booischot Booischot
06/08 18:00 Noordstar VV Noordstar VV 6-0 Pulderbos Pulderbos
06/08 18:00 Netezonen Netezonen 1-2 SKS Herentals SKS Herentals
06/08 18:00 Puurs Puurs 2-3 Reet SK Reet SK
06/08 18:00 Ezaart Sport Ezaart Sport 0-5 FF Retie SK Retie SK
06/08 18:00 Sint-Jozef Sint-Jozef 3-2 HIH Turnhout HIH Turnhout
06/08 18:00 Leest United Leest United 4-0 Itegem Itegem
06/08 18:00 Oelegem SK Oelegem SK 0-3 ZW Eendr. Kessel ZW Eendr. Kessel
06/08 18:00 VC Wijnegem VC Wijnegem 2-2 Putte Putte
06/08 18:00 Walem Walem 4-1 Rijmenam Rijmenam
06/08 18:00 Rumstse SK Rumstse SK 3-1 Wintam Wintam
06/08 18:00 Racing Emblem Racing Emblem 3-5 Olen United Olen United
06/08 18:00 _NIELSE SV _NIELSE SV 0-5 Heindonk Heindonk
06/08 18:00 Herselt Herselt 1-0 KFC Halle KFC Halle
06/08 18:00 Oostmalle Sport Oostmalle Sport 2-2 Nijlen Nijlen
06/08 18:00 KFC heultje KFC heultje 0-5 Houtvenne Houtvenne
06/08 18:00 Apollo-Nielse Apollo-Nielse 2-1 Blaasveld Blaasveld
06/08 18:00 VC Herentals VC Herentals 7-0 Tongerlo Tongerlo
06/08 18:00 Kasterlee Kasterlee 1-5 Weelde Weelde
06/08 18:00 Hingene Hingene 3-5 Hemiksem Hemiksem
06/08 18:00 VV Duffel VV Duffel 2-2 Schelle Sport Schelle Sport
06/08 18:00 BO Beerzel BO Beerzel 1-1 Tisselt Tisselt
06/08 18:00 Oevel Oevel 1-1 Hezewijk Hezewijk
06/08 18:00 OG Vorselaar OG Vorselaar 5-0 Broechem Broechem
06/08 18:00 Immer-Voort Immer-Voort 7-0 Westmalle Westmalle
06/08 18:00 Olympic Essen Olympic Essen 0-6 K. F.C. Nieuwmoer K. F.C. Nieuwmoer
06/08 18:00 Excelsior Forest Excelsior Forest 1-1 White Star White Star
06/08 18:00 Sint-Dimpna Sint-Dimpna 0-1 Standaard Forest Standaard Forest
06/08 18:00 Zwijndrecht Zwijndrecht 1-1 Ranst Ranst
06/08 18:00 Hove Sport Hove Sport 1-3 Sint Job Sint Job
06/08 18:00 Horendonk FC Horendonk FC 3-1 Brecht SK Brecht SK
06/08 18:00 Aartselaar Aartselaar 3-2 Tubantia Borgerhout Tubantia Borgerhout
06/08 18:00 Wilrijk SK Wilrijk SK 0-2 Merksem Merksem
06/08 18:00 Burcht Burcht 4-2 KSK Ekeren Donk KSK Ekeren Donk
06/08 18:00 Kalmthout SK Kalmthout SK 1-5 Loenhout SK Loenhout SK
06/08 18:00 Schoten SK Schoten SK 4-0 Turk Sport Turk Sport
06/08 18:00 Rochus Deurne Rochus Deurne 2-1 Brasschaat KFC Brasschaat KFC
06/08 18:00 Wuustwezel FC Wuustwezel FC 4-1 Wildert Wildert
06/08 18:00 Dosko Dosko 4-0 Oosthoven Oosthoven
06/08 18:00 Meerle Meerle 0-6 Vrij Arendonk Vrij Arendonk
06/08 18:00 Verbroedering Balen Verbroedering Balen 2-2 Flandria Ravels Flandria Ravels
06/08 18:00 Putte SK Putte SK 2-1 Heibos SV Heibos SV
06/08 18:00 Beerschot Beerschot 3-1 Belgica Edegem Belgica Edegem
06/08 18:00 VE Stabroek VE Stabroek 2-1 s Gravenwezel-Schilde s Gravenwezel-Schilde
06/08 18:00 FC Merksem FC Merksem 3-0 Mortsel OG Mortsel OG
06/08 18:00 Olympic Pirates Deurne Olympic Pirates Deurne 3-3 Sparta Linkeroever Sparta Linkeroever
06/08 18:00 Mariaburg VK Mariaburg VK 0-3 Borsbeek Sport Borsbeek Sport
06/08 18:00 Merksplas Merksplas 0-2 F.C. Arendonk Sport F.C. Arendonk Sport
06/08 18:00 Poppel Poppel 3-1 Netegalm Netegalm
06/08 18:00 FC Rosselaar Hulsen FC Rosselaar Hulsen 3-2 Oosterlo Oosterlo
06/08 18:00 Hallaar Hallaar 2-0 Lippelo Lippelo
06/08 18:00 Olmen Olmen 2-0 Vlimmeren Sport Vlimmeren Sport
06/08 18:00 Branddonk Branddonk 2-4 Mol Mol
06/08 18:00 Schilde SK Schilde SK 1-2 Excelsior Kaart Excelsior Kaart
06/08 18:00 Zandhoven SK Zandhoven SK 2-1 Kessel Kessel
06/08 18:00 Wortel Wortel 0-1 Minderhout VV Minderhout VV
06/08 18:00 Zwaneven Zwaneven 1-1 Meer Meer
06/08 18:00 Molenkring Lichtaart Molenkring Lichtaart 7-0 Wechelderzande Wechelderzande
06/08 18:00 Lentezon Beerse Lentezon Beerse 4-1 Wezel Sport Wezel Sport
06/08 18:00 Peulis Peulis 1-3 Sint-Amands Sint-Amands
06/08 18:00 KGR Katelijne KGR Katelijne 4-1 SC Mechelen SC Mechelen
06/08 18:00 Lint Lint 2-1 Boechoutse V.V. Boechoutse V.V.
06/08 18:00 Oppuurs Oppuurs 5-0 Willebroekse SV Willebroekse SV
06/08 18:00 Schriek Schriek 4-1 Hombeek Hombeek
06/08 18:00 Ternesse Ternesse 5-2 RB Elzestraat RB Elzestraat
06/08 18:00 Blauberg Sport Blauberg Sport 1-3 VV Laakdal VV Laakdal
06/08 18:00 Herenthout Herenthout 2-3 Excelsior Bouwel Excelsior Bouwel
06/08 18:00 Pulle Pulle 0-3 Zoersel Zoersel
06/08 18:00 Branst Branst 0-7 Wavria Wavria
06/08 18:00 Oxford Hemiksem Oxford Hemiksem 4-1 Kontich FC Kontich FC
06/08 18:00 Oud-Turnhout Oud-Turnhout 3-1 Punt Punt
06/08 19:30 Excelsior Essen Excelsior Essen 0-1 FC Zandvliet FC Zandvliet
06/08 19:30 Grasheide vzw Grasheide vzw 6-2 Heffen SK Heffen SK
06/08 19:30 Nieuwmoer Nieuwmoer 3-2 Gooreind Gooreind
06/08 19:30 Rauw Rauw 0-2 Berg en Dal VV Berg en Dal VV
06/08 20:00 SK Rita Berlaar SK Rita Berlaar 5-1 Bevel Bevel
07/08 17:00 Bonheiden Bonheiden 0-3 Rapid Leest Rapid Leest
07/08 18:00 Maccabi Maccabi 1-3 Achterbroek VV Achterbroek VV
11/08 19:00 Berendrecht Berendrecht 0-4 Ekeren Ekeren
11/08 19:00 Turkuaz Antwerpen Turkuaz Antwerpen 1-0 Heikant Heikant
11/08 19:00 Ramsel FC Ramsel FC 1-3 Zoerle Zoerle
11/08 19:00 Beekhoek Sport Beekhoek Sport 0-5 Gierle Gierle
 JournĂ©e 3
04/08 19:00 Excelsior Kaart Excelsior Kaart 1-0 Maria-Ter-Heide Maria-Ter-Heide
12/08 19:00 AC Olen AC Olen 1-5 VC Herentals VC Herentals
13/08 15:00 Heindonk Heindonk 3-1 Leest United Leest United
13/08 15:00 RB Elzestraat RB Elzestraat 4-7 Bonheiden Bonheiden
13/08 15:00 Flandria Ravels Flandria Ravels 5-0 FC Rosselaar Hulsen FC Rosselaar Hulsen
13/08 16:00 Vrij Arendonk Vrij Arendonk 1-6 Kasterlee Kasterlee
13/08 16:00 SC Mechelen SC Mechelen 1-1 Hallaar Hallaar
13/08 18:00 VV Laakdal VV Laakdal 3-0 Racing Emblem Racing Emblem
13/08 18:00 Olen United Olen United 1-3 Pulle Pulle
13/08 18:00 Zoersel Zoersel 3-0 Zandhoven SK Zandhoven SK
13/08 18:00 F.C. Arendonk Sport F.C. Arendonk Sport 2-4 Poppel Poppel
13/08 18:00 Kessel Kessel 2-6 Herenthout Herenthout
13/08 18:00 Pulderbos Pulderbos 4-6 Oevel Oevel
13/08 18:00 Booischot Booischot 2-0 Ramsel FC Ramsel FC
13/08 18:00 Zoerle Zoerle 1-2 OG Vorselaar OG Vorselaar
13/08 18:00 Oosterlo Oosterlo 0-1 Excelsior Forest Excelsior Forest
13/08 18:00 Mol Mol 3-1 Meerle Meerle
13/08 18:00 White Star White Star 2-4 Verbroedering Balen Verbroedering Balen
13/08 18:00 Weelde Weelde 0-5 Branddonk Branddonk
13/08 18:00 Grobbendonk Grobbendonk 3-1 Netezonen Netezonen
13/08 18:00 Standaard Forest Standaard Forest 3-3 Dosko Dosko
13/08 18:00 Excelsior Bouwel Excelsior Bouwel 11-2 Blauberg Sport Blauberg Sport
13/08 18:00 Westmalle Westmalle 3-3 Massenhoven Massenhoven
13/08 18:00 SKS Herentals SKS Herentals 5-3 Immer-Voort Immer-Voort
13/08 18:00 Vlimmeren Sport Vlimmeren Sport 1-1 Sint-Dimpna Sint-Dimpna
13/08 18:00 Netegalm Netegalm 2-1 Olmen Olmen
13/08 18:00 Oosthoven Oosthoven 2-2 Merksplas Merksplas
13/08 18:00 Broechem Broechem 3-4 Hooikt Hooikt
13/08 18:00 VCPOEDERLEE VCPOEDERLEE 2-2 Oelegem SK Oelegem SK
13/08 18:00 KFC Halle KFC Halle 1-3 Linda Olen Linda Olen
13/08 18:00 s Gravenwezel-Schilde s Gravenwezel-Schilde 1-3 FC Merksem FC Merksem
13/08 18:00 Ranst Ranst 2-2 Schoten SK Schoten SK
13/08 18:00 Excelsior Kaart Excelsior Kaart 1-1 Wilrijk SK Wilrijk SK
13/08 18:00 Brecht SK Brecht SK 5-2 Hove Sport Hove Sport
13/08 18:00 Maria-Ter-Heide Maria-Ter-Heide 1-1 Zwijndrecht Zwijndrecht
13/08 18:00 Sint Job Sint Job 3-2 Aartselaar Aartselaar
13/08 18:00 Merksem Merksem 4-2 Wuustwezel FC Wuustwezel FC
13/08 18:00 Wildert Wildert 2-0 Schilde SK Schilde SK
13/08 18:00 Tubantia Borgerhout Tubantia Borgerhout 2-1 Kalmthout SK Kalmthout SK
13/08 18:00 Loenhout SK Loenhout SK 2-3 Rochus Deurne Rochus Deurne
13/08 18:00 HIH Turnhout HIH Turnhout 1-2 Molenkring Lichtaart Molenkring Lichtaart
13/08 18:00 Alberta Geel Alberta Geel 1-2 Ezaart Sport Ezaart Sport
13/08 18:00 Kontich FC Kontich FC 2-8 Ternesse Ternesse
13/08 18:00 Peulis Peulis 1-6 Wavria Wavria
13/08 18:00 Sint-Amands Sint-Amands 3-1 Lint Lint
13/08 18:00 Zammel Zammel 0-1 Oud-Turnhout Oud-Turnhout
13/08 18:00 Punt Punt 5-4 Rauw Rauw
13/08 18:00 Berg en Dal VV Berg en Dal VV 0-0 KFC Lille KFC Lille
13/08 18:00 Achterbroek VV Achterbroek VV 1-2 Burcht Burcht
13/08 18:00 Heibos SV Heibos SV 2-3 Excelsior Essen Excelsior Essen
13/08 18:00 Beerschot Beerschot 3-1 Olympic Pirates Deurne Olympic Pirates Deurne
13/08 18:00 Ekeren Ekeren 6-1 Putte SK Putte SK
13/08 18:00 Borsbeek Sport Borsbeek Sport 2-0 Belgica Edegem Belgica Edegem
13/08 18:00 FC Zandvliet FC Zandvliet 2-3 Berendrecht Berendrecht
13/08 18:00 Sparta Linkeroever Sparta Linkeroever 0-2 Mariaburg VK Mariaburg VK
13/08 18:00 Gooreind Gooreind 6-1 VE Stabroek VE Stabroek
13/08 18:00 Mortsel OG Mortsel OG 1-6 Nieuwmoer Nieuwmoer
13/08 18:00 KSK Ekeren Donk KSK Ekeren Donk 3-3 Olympic Essen Olympic Essen
13/08 18:00 Wechelderzande Wechelderzande 1-7 Wortel Wortel
13/08 18:00 Minderhout VV Minderhout VV 0-1 FC Turnhout FC Turnhout
13/08 18:00 Wezel Sport Wezel Sport 3-4 Zwaneven Zwaneven
13/08 18:00 Retie SK Retie SK 1-1 Sint-Jozef Sint-Jozef
13/08 18:00 Heffen SK Heffen SK 2-4 KGR Katelijne KGR Katelijne
13/08 18:00 Rapid Leest Rapid Leest 4-4 Oppuurs Oppuurs
13/08 18:00 Hezewijk Hezewijk 0-0 SK Rita Berlaar SK Rita Berlaar
13/08 18:00 Hemiksem Hemiksem 1-1 Rumstse SK Rumstse SK
13/08 18:00 Wintam Wintam 2-3 VC Wijnegem VC Wijnegem
13/08 18:00 Schelle Sport Schelle Sport 1-0 BO Beerzel BO Beerzel
13/08 18:00 Heikant Heikant 3-0 Puurs Puurs
13/08 18:00 Tisselt Tisselt 5-0 Apollo-Nielse Apollo-Nielse
13/08 18:00 Blaasveld Blaasveld 2-5 VV Duffel VV Duffel
13/08 18:00 Rijmenam Rijmenam 3-6 Turkuaz Antwerpen Turkuaz Antwerpen
13/08 18:00 Itegem Itegem 2-0 Hingene Hingene
13/08 18:00 Putte Putte 6-1 _NIELSE SV _NIELSE SV
13/08 18:00 Hombeek Hombeek 2-1 Oxford Hemiksem Oxford Hemiksem
13/08 18:00 Boechoutse V.V. Boechoutse V.V. 2-1 Branst Branst
13/08 18:00 Tongerlo Tongerlo 1-6 Herselt Herselt
13/08 18:00 Willebroekse SV Willebroekse SV 0-7 Schriek Schriek
13/08 18:00 Brasschaat KFC Brasschaat KFC 3-5 Horendonk FC Horendonk FC
13/08 18:00 Antiona Antiona 4-4 Oostmalle Sport Oostmalle Sport
13/08 18:00 Houtvenne Houtvenne 4-0 Westmeerbeek Westmeerbeek
13/08 19:30 Nijlen Nijlen 2-1 KFC heultje KFC heultje
14/08 15:00 Gierle Gierle 0-2 Lentezon Beerse Lentezon Beerse
14/08 16:00 Bevel Bevel 6-1 Noordstar VV Noordstar VV
14/08 18:00 K. F.C. Nieuwmoer K. F.C. Nieuwmoer 1-1 Maccabi Maccabi
14/08 19:30 Lippelo Lippelo 0-2 Grasheide vzw Grasheide vzw
15/08 18:00 ZW Eendr. Kessel ZW Eendr. Kessel 3-1 Wiekevorst Wiekevorst
15/08 19:00 Reet SK Reet SK 0-5 Walem Walem
18/08 19:00 Meer Meer 3-2 Beekhoek Sport Beekhoek Sport
 JournĂ©e 4
18/08 19:00 Turk Sport Turk Sport 0-3 Merksem Merksem
19/08 19:30 OG Vorselaar OG Vorselaar 4-0 Grobbendonk Grobbendonk
20/08 16:00 Horendonk FC Horendonk FC 1-3 Loenhout SK Loenhout SK
20/08 18:00 Merksplas Merksplas 11-0 Standaard Forest Standaard Forest
20/08 18:00 Poppel Poppel 1-0 Oosthoven Oosthoven
20/08 18:00 Lentezon Beerse Lentezon Beerse 2-1 Berg en Dal VV Berg en Dal VV
20/08 18:00 FC Rosselaar Hulsen FC Rosselaar Hulsen 0-3 Weelde Weelde
20/08 18:00 Oud-Turnhout Oud-Turnhout 3-2 Wezel Sport Wezel Sport
20/08 18:00 Branddonk Branddonk 5-1 Flandria Ravels Flandria Ravels
20/08 18:00 Sint-Dimpna Sint-Dimpna 0-1 Netegalm Netegalm
20/08 18:00 Wortel Wortel 4-1 HIH Turnhout HIH Turnhout
20/08 18:00 FC Turnhout FC Turnhout 11-0 Wechelderzande Wechelderzande
20/08 18:00 Molenkring Lichtaart Molenkring Lichtaart 1-2 Retie SK Retie SK
20/08 18:00 Meerle Meerle 4-0 Oosterlo Oosterlo
20/08 18:00 Verbroedering Balen Verbroedering Balen 3-2 Vrij Arendonk Vrij Arendonk
20/08 18:00 Kasterlee Kasterlee 2-3 White Star White Star
20/08 18:00 Excelsior Forest Excelsior Forest 5-0 Mol Mol
20/08 18:00 Belgica Edegem Belgica Edegem 7-0 Heibos SV Heibos SV
20/08 18:00 Aartselaar Aartselaar 5-1 Brecht SK Brecht SK
20/08 18:00 Wuustwezel FC Wuustwezel FC 1-2 Turk Sport Turk Sport
20/08 18:00 Oxford Hemiksem Oxford Hemiksem 2-1 Willebroekse SV Willebroekse SV
20/08 18:00 Hallaar Hallaar 3-0 Sint-Amands Sint-Amands
20/08 18:00 KGR Katelijne KGR Katelijne 0-3 Wavria Wavria
20/08 18:00 Peulis Peulis 2-5 Heffen SK Heffen SK
20/08 18:00 Bonheiden Bonheiden 6-1 Kontich FC Kontich FC
20/08 18:00 Schriek Schriek 1-1 Rapid Leest Rapid Leest
20/08 18:00 Ternesse Ternesse 3-1 Hombeek Hombeek
20/08 18:00 Lint Lint 2-2 SC Mechelen SC Mechelen
20/08 18:00 Branst Branst 2-3 Lippelo Lippelo
20/08 18:00 KFC Lille KFC Lille 2-2 Gierle Gierle
20/08 18:00 Apollo-Nielse Apollo-Nielse 5-1 Rijmenam Rijmenam
20/08 18:00 Wilrijk SK Wilrijk SK 1-3 Ranst Ranst
20/08 18:00 Zwijndrecht Zwijndrecht 4-1 Wildert Wildert
20/08 18:00 FC Merksem FC Merksem 1-2 K. F.C. Nieuwmoer K. F.C. Nieuwmoer
20/08 18:00 Berendrecht Berendrecht 1-4 Beerschot Beerschot
20/08 18:00 VE Stabroek VE Stabroek 1-2 KSK Ekeren Donk KSK Ekeren Donk
20/08 18:00 Putte SK Putte SK 3-2 Sparta Linkeroever Sparta Linkeroever
20/08 18:00 Olympic Essen Olympic Essen 1-5 Gooreind Gooreind
20/08 18:00 Mariaburg VK Mariaburg VK 2-1 Ekeren Ekeren
20/08 18:00 Burcht Burcht 4-1 Mortsel OG Mortsel OG
20/08 18:00 Olympic Pirates Deurne Olympic Pirates Deurne 3-2 FC Zandvliet FC Zandvliet
20/08 18:00 Kalmthout SK Kalmthout SK 1-4 Sint Job Sint Job
20/08 18:00 Schilde SK Schilde SK 1-1 Maria-Ter-Heide Maria-Ter-Heide
20/08 18:00 Rochus Deurne Rochus Deurne 5-0 Tubantia Borgerhout Tubantia Borgerhout
20/08 18:00 Schoten SK Schoten SK 0-0 Excelsior Kaart Excelsior Kaart
20/08 18:00 Hove Sport Hove Sport 1-3 Brasschaat KFC Brasschaat KFC
20/08 18:00 Walem Walem 2-3 Schelle Sport Schelle Sport
20/08 18:00 Rumstse SK Rumstse SK 0-1 Itegem Itegem
20/08 18:00 Westmeerbeek Westmeerbeek 0-5 Nijlen Nijlen
20/08 18:00 Oelegem SK Oelegem SK 0-5 Houtvenne Houtvenne
20/08 18:00 Oostmalle Sport Oostmalle Sport 7-2 ZW Eendr. Kessel ZW Eendr. Kessel
20/08 18:00 Zwaneven Zwaneven 6-0 Zammel Zammel
20/08 18:00 Racing Emblem Racing Emblem 0-8 Excelsior Bouwel Excelsior Bouwel
20/08 18:00 Herenthout Herenthout 2-6 Zoersel Zoersel
20/08 18:00 Pulle Pulle 3-2 VV Laakdal VV Laakdal
20/08 18:00 Immer-Voort Immer-Voort 1-5 Broechem Broechem
20/08 18:00 Hooikt Hooikt 2-2 SKS Herentals SKS Herentals
20/08 18:00 Zandhoven SK Zandhoven SK 5-2 Olen United Olen United
20/08 18:00 Blauberg Sport Blauberg Sport 2-8 Kessel Kessel
20/08 18:00 Massenhoven Massenhoven 5-1 Booischot Booischot
20/08 18:00 Netezonen Netezonen 0-1 Zoerle Zoerle
20/08 18:00 Oevel Oevel 5-1 AC Olen AC Olen
20/08 18:00 Linda Olen Linda Olen 3-2 Bevel Bevel
20/08 18:00 KFC heultje KFC heultje 0-4 Antiona Antiona
20/08 18:00 _NIELSE SV _NIELSE SV 1-1 Wintam Wintam
20/08 18:00 BO Beerzel BO Beerzel 1-1 Reet SK Reet SK
20/08 18:00 Leest United Leest United 0-6 Putte Putte
20/08 18:00 VV Duffel VV Duffel 1-1 Heikant Heikant
20/08 18:00 VC Wijnegem VC Wijnegem 2-2 Hemiksem Hemiksem
20/08 18:00 Puurs Puurs 5-3 Blaasveld Blaasveld
20/08 18:00 Sint-Jozef Sint-Jozef 4-2 Alberta Geel Alberta Geel
20/08 18:00 Ramsel FC Ramsel FC 2-3 Westmalle Westmalle
20/08 18:00 Herselt Herselt 2-2 Hezewijk Hezewijk
20/08 18:00 Wiekevorst Wiekevorst 1-4 VCPOEDERLEE VCPOEDERLEE
20/08 18:00 VC Herentals VC Herentals 2-0 Pulderbos Pulderbos
20/08 18:00 Noordstar VV Noordstar VV 1-9 KFC Halle KFC Halle
20/08 18:00 Ezaart Sport Ezaart Sport 3-1 Minderhout VV Minderhout VV
20/08 19:30 Grasheide vzw Grasheide vzw 4-0 Boechoutse V.V. Boechoutse V.V.
20/08 19:30 Rauw Rauw 3-0 Meer Meer
20/08 19:30 Nieuwmoer Nieuwmoer 4-2 Achterbroek VV Achterbroek VV
20/08 19:30 Excelsior Essen Excelsior Essen 0-2 Borsbeek Sport Borsbeek Sport
20/08 20:00 SK Rita Berlaar SK Rita Berlaar 0-1 Tongerlo Tongerlo
20/08 20:00 Oppuurs Oppuurs 2-1 RB Elzestraat RB Elzestraat
21/08 18:00 Olmen Olmen 0-1 F.C. Arendonk Sport F.C. Arendonk Sport
21/08 18:00 Hingene Hingene 1-4 Heindonk Heindonk
21/08 18:00 Turkuaz Antwerpen Turkuaz Antwerpen 3-2 Tisselt Tisselt
21/08 18:00 Maccabi Maccabi 0-1 s Gravenwezel-Schilde s Gravenwezel-Schilde
25/08 19:00 Beekhoek Sport Beekhoek Sport 6-1 Punt Punt
25/08 18:30 Dosko Dosko 0-3 Vlimmeren Sport Vlimmeren Sport
 Groupe 1 T P
1. Beerschot Beerschot 4 12
2. Nieuwmoer Nieuwmoer 4 10
3. Gooreind Gooreind 4 9
4. Ekeren Ekeren 4 9
5. FC Merksem FC Merksem 4 9
6. Mariaburg VK Mariaburg VK 4 9
7. Borsbeek Sport Borsbeek Sport 4 9
8. Burcht Burcht 4 9
9. K. F.C. Nieuwmoer K. F.C. Nieuwmoer 4 8
10. Olympic Pirates Deurne Olympic Pirates Deurne 4 7
11. s Gravenwezel-Schilde s Gravenwezel-Schilde 4 6
12. VE Stabroek VE Stabroek 4 6
13. Berendrecht Berendrecht 4 6
14. Putte SK Putte SK 4 6
15. Sparta Linkeroever Sparta Linkeroever 4 4
16. KSK Ekeren Donk KSK Ekeren Donk 4 4
17. Belgica Edegem Belgica Edegem 4 3
18. Excelsior Essen Excelsior Essen 4 3
19. Achterbroek VV Achterbroek VV 4 3
20. FC Zandvliet FC Zandvliet 4 3
21. Olympic Essen Olympic Essen 4 2
22. Maccabi Maccabi 4 1
23. Mortsel OG Mortsel OG 4 1
24. Heibos SV Heibos SV 4 0
 Groupe 2 T P
1. Merksem Merksem 4 12
2. Sint Job Sint Job 4 12
3. Loenhout SK Loenhout SK 4 9
4. Rochus Deurne Rochus Deurne 4 9
5. Excelsior Kaart Excelsior Kaart 4 8
6. Brasschaat KFC Brasschaat KFC 4 6
7. Wuustwezel FC Wuustwezel FC 4 6
8. Aartselaar Aartselaar 4 6
9. Horendonk FC Horendonk FC 4 6
10. Wildert Wildert 4 6
11. Tubantia Borgerhout Tubantia Borgerhout 4 6
12. Schoten SK Schoten SK 4 5
13. Ranst Ranst 4 5
14. Zwijndrecht Zwijndrecht 4 5
15. Brecht SK Brecht SK 4 4
16. Turk Sport Turk Sport 4 4
17. Maria-Ter-Heide Maria-Ter-Heide 4 3
18. Schilde SK Schilde SK 4 2
19. Wilrijk SK Wilrijk SK 4 2
20. Kalmthout SK Kalmthout SK 4 1
21. Hove Sport Hove Sport 4 0
 Groupe 3 T P
1. Wavria Wavria 4 12
2. Ternesse Ternesse 4 12
3. Grasheide vzw Grasheide vzw 4 12
4. Schriek Schriek 4 10
5. Oppuurs Oppuurs 4 10
6. Bonheiden Bonheiden 4 9
7. KGR Katelijne KGR Katelijne 4 9
8. Rapid Leest Rapid Leest 4 8
9. Hallaar Hallaar 4 7
10. Lippelo Lippelo 4 6
11. Oxford Hemiksem Oxford Hemiksem 4 6
12. Sint-Amands Sint-Amands 4 6
13. Lint Lint 4 5
14. SC Mechelen SC Mechelen 4 5
15. Heffen SK Heffen SK 4 4
16. Hombeek Hombeek 4 3
17. Boechoutse V.V. Boechoutse V.V. 4 3
18. Branst Branst 4 0
19. RB Elzestraat RB Elzestraat 4 0
20. Peulis Peulis 4 0
21. Kontich FC Kontich FC 4 0
22. Willebroekse SV Willebroekse SV 4 0
 Groupe 4 T P
1. Turkuaz Antwerpen Turkuaz Antwerpen 4 12
2. Putte Putte 4 10
3. Heindonk Heindonk 4 10
4. Walem Walem 4 9
5. Hemiksem Hemiksem 4 8
6. VC Wijnegem VC Wijnegem 4 8
7. VV Duffel VV Duffel 4 8
8. Schelle Sport Schelle Sport 4 7
9. Reet SK Reet SK 4 7
10. Apollo-Nielse Apollo-Nielse 4 6
11. Itegem Itegem 4 6
12. Tisselt Tisselt 4 5
13. Heikant Heikant 4 5
14. Rumstse SK Rumstse SK 4 5
15. Wintam Wintam 4 4
16. Puurs Puurs 4 4
17. BO Beerzel BO Beerzel 4 3
18. Leest United Leest United 4 3
19. _NIELSE SV _NIELSE SV 4 1
20. Blaasveld Blaasveld 4 0
21. Rijmenam Rijmenam 4 0
22. Hingene Hingene 4 0
 Groupe 5 T P
1. Houtvenne Houtvenne 4 12
2. VC Herentals VC Herentals 4 12
3. Antiona Antiona 4 10
4. Oevel Oevel 4 10
5. Herselt Herselt 4 10
6. Nijlen Nijlen 4 10
7. Linda Olen Linda Olen 4 10
8. ZW Eendr. Kessel ZW Eendr. Kessel 4 9
9. VCPOEDERLEE VCPOEDERLEE 4 8
10. Oostmalle Sport Oostmalle Sport 4 6
11. Tongerlo Tongerlo 4 6
12. SK Rita Berlaar SK Rita Berlaar 4 5
13. KFC Halle KFC Halle 4 3
14. Bevel Bevel 4 3
15. Hezewijk Hezewijk 4 3
16. Noordstar VV Noordstar VV 4 3
17. AC Olen AC Olen 4 2
18. Oelegem SK Oelegem SK 4 1
19. Wiekevorst Wiekevorst 4 0
20. Pulderbos Pulderbos 4 0
21. KFC heultje KFC heultje 4 0
22. Westmeerbeek Westmeerbeek 4 0
 Groupe 6 T P
1. OG Vorselaar OG Vorselaar 4 12
2. Zoersel Zoersel 4 12
3. Excelsior Bouwel Excelsior Bouwel 4 10
4. SKS Herentals SKS Herentals 4 10
5. Zoerle Zoerle 4 9
6. Hooikt Hooikt 4 8
7. VV Laakdal VV Laakdal 4 7
8. Zandhoven SK Zandhoven SK 4 7
9. Pulle Pulle 4 7
10. Kessel Kessel 4 6
11. Herenthout Herenthout 4 6
12. Broechem Broechem 4 6
13. Massenhoven Massenhoven 4 5
14. Grobbendonk Grobbendonk 4 5
15. Booischot Booischot 4 4
16. Westmalle Westmalle 4 4
17. Immer-Voort Immer-Voort 4 3
18. Olen United Olen United 4 3
19. Netezonen Netezonen 4 1
20. Ramsel FC Ramsel FC 4 0
21. Racing Emblem Racing Emblem 4 0
22. Blauberg Sport Blauberg Sport 4 0
 Groupe 7 T P
1. Poppel Poppel 4 12
2. Verbroedering Balen Verbroedering Balen 4 10
3. F.C. Arendonk Sport F.C. Arendonk Sport 4 9
4. Weelde Weelde 4 9
5. Merksplas Merksplas 4 7
6. Excelsior Forest Excelsior Forest 4 7
7. White Star White Star 4 7
8. Netegalm Netegalm 4 7
9. Branddonk Branddonk 4 6
10. Kasterlee Kasterlee 4 6
11. Olmen Olmen 4 6
12. Vrij Arendonk Vrij Arendonk 4 6
13. Meerle Meerle 4 6
14. Mol Mol 4 6
15. Dosko Dosko 4 5
16. Flandria Ravels Flandria Ravels 4 4
17. Vlimmeren Sport Vlimmeren Sport 4 4
18. Standaard Forest Standaard Forest 4 4
19. FC Rosselaar Hulsen FC Rosselaar Hulsen 4 3
20. Sint-Dimpna Sint-Dimpna 4 1
21. Oosthoven Oosthoven 4 1
22. Oosterlo Oosterlo 4 0
 Groupe 8 T P
1. FC Turnhout FC Turnhout 4 12
2. Retie SK Retie SK 4 10
3. Lentezon Beerse Lentezon Beerse 4 10
4. Molenkring Lichtaart Molenkring Lichtaart 4 9
5. Ezaart Sport Ezaart Sport 4 9
6. Oud-Turnhout Oud-Turnhout 4 9
7. KFC Lille KFC Lille 4 8
8. Gierle Gierle 4 7
9. Zwaneven Zwaneven 4 7
10. Berg en Dal VV Berg en Dal VV 4 7
11. Sint-Jozef Sint-Jozef 4 7
12. Wortel Wortel 4 6
13. Beekhoek Sport Beekhoek Sport 4 6
14. Minderhout VV Minderhout VV 4 6
15. Meer Meer 4 4
16. Punt Punt 4 4
17. Wezel Sport Wezel Sport 4 3
18. Rauw Rauw 4 3
19. HIH Turnhout HIH Turnhout 4 0
20. Alberta Geel Alberta Geel 4 0
21. Zammel Zammel 4 0
22. Wechelderzande Wechelderzande 4 0